Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 In-ring promo with Barrett

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

In-ring promo with Barrett Empty
ПисанеЗаглавие: In-ring promo with Barrett   In-ring promo with Barrett Empty14/4/2020, 23:22

...
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1043
Age : 23

In-ring promo with Barrett Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Barrett   In-ring promo with Barrett Empty19/4/2020, 12:13

Ето го и Bad News Barrett, който трябваше да е на ринга, но той решава да се качи на своята платформа. Той не изглежда щастлив, но това не му пречи да говори. Нека чуем какво ще ни каже.

In-ring promo with Barrett Giphy

Bad News Barrett: ИСКАМ ТИШИНА В ЗАЛАТА! ИСКАМ ТИШИНА В ЗАЛАТА! Тук съм, за да предам поредни лоши новини, но те не са само за феновете, но и за TNW. Шефовете на тази компания ми гарантираха, че аз ще бъда новото лице на компанията, те ми гарантираха, че ще получа това което ми е по договор, но нищо от това не се случи. Вкараха ме в мач, който загубих, а дори не бях аз този, който се предаде. Трябваше да се намеся в мач, за да се покажа. Те не измислиха нищо за мен, а уж бях тяхната най-голяма придобивка. Писна ми да ме лъжат, да правят с мен каквото си поискат. Писнало ми е шефове, които смятат Bad News Barrett за някакъв смешник. Знаете ли какво, аз няма какво да доказвам. Няма смисъл от това да показвам на какво съм способено, защото аз вече съм го направил, но щом вие не го оценявате значи нямам място тук. Дами и господа...I'M AFRAID I'VE GOT SOME BAD NEWS! BAD NEWS BARRETT НАПУСКА TNW И КРАКЪТ МИ НЯМА ДА СТЪПИ ПОВЕЧЕ ТУК! НЯМА ДА СИ ПЛАТЯ ДА СЕ ВЪРНА, НЯМА ДА СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ДУМИТЕ, КОИТО СЪМ КАЗАЛ! ТОВА БЕШЕ ВСИЧКО ОТ МЕН! BAD NEWS BARRETT СИ ТРЪГВА!
Върнете се в началото Go down
 
In-ring promo with Barrett
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 18.04.2020-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: