Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Hype video segment with ???

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

Hype video segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Hype video segment with ???   Hype video segment with ??? Empty11/3/2020, 21:38

....
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1057
Age : 23

Hype video segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hype video segment with ???   Hype video segment with ??? Empty20/3/2020, 22:21

Hype video segment with ??? Y95psda
Cody Rhodes:Добър вечер фенове! Това съм аз! Коди Роудс е тук дами и господа! Точно така, правилно разбрахте! Току що подписах договор с Total Nonstop Wrestling и съм напълно готов да ритам задници! Надявам се да сте готови за това, което ви предстои, защото ще станете свидетели на нещо много голямо. Аз ще променя изцяло облика на тази федерация с моя талант и качества. От днес нататък този ринг, на който пише TNW е моя ринг и възнамерявам да започна моя поход към най-престижните титли във федерацията възможно най-скоро. Дано сте готови за Коди Роудс дами и господа, но дори и да не сте нямате избор. Аз съм тук и това е факт! Още от дебюта си ще докажа на всички ви, че не съм случаен и, че всички трябва да се съобразяват с мен, а до тогава бъдете здрави...
Върнете се в началото Go down
 
Hype video segment with ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Hype video segment with returning ???
» 4. Video segment with returning ???
» 6. Video Segment with Great Khali
» 7. Special video messeage from The Great Khali
» Segment with ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 14.03.2020-
Идете на: