Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 In-ring promo with AJ Styles

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

In-ring promo with AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: In-ring promo with AJ Styles   In-ring promo with AJ Styles Empty11/3/2020, 21:34

...
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 742
Age : 26

In-ring promo with AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with AJ Styles   In-ring promo with AJ Styles Empty27/3/2020, 09:14

Камерите ни отправят към екшъна на ринга, където в средата му стои AJ Styles с микрофон в ръка. Видимо недоволен, видимо ядосан. "The Phenomenal One" не чака нито секунда повече и започва да говори:
In-ring promo with AJ Styles 8UQbB8E



- Chuck, ти за пореден път показа, че си една страхлива мишка. Отново успя да ме изиграеш със своите детски игрички, но този път ще си понесеш последствията! ТОЗИ ПЪТ НЯМА ДА ТИ СЕ РАЗМИНЕ, ЧЪК! ЩЕ ОТНЕСЕШ ОЩЕ ПО-ГОЛЯМ ПОБОЙ. НЕ МИ ПУКА ДАЛИ СИ В БОЛНИЦА ИЛИ НЕ, НЕ МИ ПУКА ДАЛИ СИ С ПАТЕРИЦИ ИЛИ СИ В ИНВАЛИДНА КОЛИЧКА. ВРЕМЕ Е ЗА РАЗПЛАТА! ВРЕМЕ Е ЗА ДЕНЯТ НА СТРАШНИЯ СЪД! ТИ МИ ОТНЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ОТИДА В ГЛАВНИЯ ДВУБОЙ НА PAIN, ОТНЕ МИ ШАНСА ДА ПОБЕДЯ СЕТ РОЛИНС И ДА ВЗЕМА СВЕТОВНАТА ТИТЛА, НЯМА ДА ПОЗВОЛЯ ДА НАПРАВИШ ТРЕТА ПОРЕДНА ГЛУПОСТ, ЧЪК. ВСИЧКО ПРИКЛЮЧВА... ВСИЧКО ПРИКЛЮЧВА НА PAIN... *ПУБЛИКАТА ИЗБУХВА* ДА, ТОЧНО ТАКА! МАЧ ЩЕ ИМА. AJ STYLES VS. CHUCK TAYLOR. И ТАМ ВСИКО ЗА ТЕБ ПРИКЛЮЧВА! КРАЯТ НА ТВОЯТА КАРИЕРА НАСТЪПВА ТАМ! ТАКА ЧЕ СИ ДОМЪКНИ СКАПАНИЯ ЗАДНИК ДО ТОЗИ РИНГ СЕГА! *AJ Styles изчаква няколко секунди, но нищо не се случва* Така си и знаех... Така си и знаех! Ти си страхливец! Ти си посмешище тази федерация, за този спорт! Имаш много малко време, Чък... Докажи, че си мъж, а не страхливец... ВРЕМЕТО ТИ ДОЙДЕ... ДВУБОЙ ЩЕ ИМА И НЕ САМО, ЧЕ ЩЕ СЕ СЪСТОИ НА PAIN, А ЩЕ Е И ПО МОИТЕ ПРАВИЛА! ВСИЧКО ЗА ТЕБ ПРИКЛЮВА, МНОГО СКОРО!


AJ Styles хвърля микрофона, а музиката му гръмва. Той напуска тепиха така, както и дойде - ядосан и недоволен.
Върнете се в началото Go down
 
In-ring promo with AJ Styles
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» In-Ring Promo with AJ Styles
» 5. In-ring promo with ??? and AJ Styles
» In-Ring promo with AJ Styles
» 2. In-ring Promo with AJ Styles
» 4. In-ring Promo with "The Phenomenal" AJ Styles

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 14.03.2020-
Идете на: