Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Backstage Face-Off between Hiromu Takahashi & Will Ospreay

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Backstage Face-Off between Hiromu Takahashi & Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Backstage Face-Off between Hiromu Takahashi & Will Ospreay   Backstage Face-Off between Hiromu Takahashi & Will Ospreay Empty10/2/2020, 20:59

. . .
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

Backstage Face-Off between Hiromu Takahashi & Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage Face-Off between Hiromu Takahashi & Will Ospreay   Backstage Face-Off between Hiromu Takahashi & Will Ospreay Empty16/2/2020, 13:32


-Ladies and gentleman, please welcome "The Aerial Assassin" - Will Ospreay!

Backstage Face-Off between Hiromu Takahashi & Will Ospreay Tbkxobf

-Благодаря ви, благодаря ви за това посрещане! За мен е чест да съм тук. Току-що се връщам от Англия и шоуто им там RevPro Wrestling и все още чувствам умората от полета, но не мога да пропусна да не бъда и тук. Наистина се опитвам с всички сили както и всяка една суперзвезда тук да издигнем тази федерация, но тази задача е много трудна и изиска много време и труд, но с общи усилия аз вярвам че и това ще стане. Колкото до това, което се случи, първо аз няма да се оправдавам за загубата ми на ROAD TO PAIN, Мат Харди ме победи на негов терен. Аз не бях достатъчно подготвен, някой ден ще се радвам да си върна това, което изгубих но този път на мой терен. Смятам че така ще бъде честно да решим въпроса, но искам да продължа напред. Back in Black, дами и господа! Мисля че дори не съм се бил още на този турнир, можете ли да си представите ? А факта че ще имам възможността да се бие на този турнир и то срещу човек от ранка на Hiromu Takahashi го прави още по-хубаво! Познавам Хирому от много години и смело мога да потвърдя че Хирому е един от най-добрите Junior Heavyweight в този момент, той определено се завърна по-добър от всякога. Имал съм много битки срещу Хирому в New Japan Pro Wrestling и мога да ви потвърдя че и този път няма да е по-различно. С Такахаши ще се раздадем докрай. Това може би ще бъде един от последните ми Junior Heavyweight мачове, защото аз окончателно правя този скок към heavyweight девизията. Мисля че този мач срещу Хирому ще е един чудесен завършек..
Върнете се в началото Go down
 
Backstage Face-Off between Hiromu Takahashi & Will Ospreay
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 15.02.2020-
Идете на: