Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 In-Ring confrontation between Steve Austin & Ryback

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

In-Ring confrontation between Steve Austin & Ryback Empty
ПисанеЗаглавие: In-Ring confrontation between Steve Austin & Ryback   In-Ring confrontation between Steve Austin & Ryback Empty10/2/2020, 20:56

. . .
Върнете се в началото Go down
FeedMeMore
New User
New User
FeedMeMore


Join date : 02.05.2019
Posts : 4

In-Ring confrontation between Steve Austin & Ryback Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-Ring confrontation between Steve Austin & Ryback   In-Ring confrontation between Steve Austin & Ryback Empty21/2/2020, 00:01



In-Ring confrontation between Steve Austin & Ryback Promo

- Започвам директно с това, което имам да кажа. Ще бъда кратък, точен и ясен. Думите не са моята сила, но за мен трябват дела, а не думи. В някои случаи обаче е хубаво да кажеш някои неща и да излееш душата си. В някои случаи е хубаво да се срещнете с човека, когото не понасяте и да си поговорите. Това и ще направим тази вечер с нашия "леден" приятел - Steve Austin. Steve, к*чи сине... Мисля, че въобще не знаеш с какъв човек се забърка миналата седмица. Мисля, че без да иска се заяде с грешния мъж и сега се забърка в каша, от която изход няма. Това, което направи след моето силно завръщане в компанията е жалко, но също така ме и унизи пред цяла Америка, пък и пред милионите зрители по света. Постави ме в много неудобна ситуация и сега ще трябва да се боря както за честта си, така и за справедливостта. Колкото по-малко са хората като теб в TNW, толкова повече истински мъже ще виждаме седмица след седмица да забавляват феновете. Подлите ти действия не говорят добре за теб. Искам да получа едно хубаво обяснение, лице в лице, защо направи това, което направи. ЕЛА НА ТОЗИ РИНГ... И БЪДИ ТОЗИ, ЗА КОЙТО СЕ ПРЕДСТАВЯШ! Много като теб са били тук, говорили са разни неща, но никога не са държали на думата си. Никога не са имали смелостта да се нагърбят с това да кажат истината и да се аргументират защо са сторили това, което са сторили. Е, това което ще сторя с теб няма нужда да го обяснявам... защото то е ясно! ТИ ЩЕ БЪДЕШ ВТОРАТА МИ ПЛЯЧКА, СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО НА "THE BIG GUY"! ТИ СИ ВТОРАТА ЧАСТ ОТ МЕНЮТО МИ! ТИ СИ--...
Върнете се в началото Go down
 
In-Ring confrontation between Steve Austin & Ryback
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 15.02.2020-
Идете на: