Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho

Go down 
+2
Until The End
Rainmaker
6 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho   ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho EmptyЧет 2 Яну 2020 - 0:42

1. Chris Jericho
2. Roman Reigns
Върнете се в началото Go down
Until The End
New User
New User
Until The End


Join date : 26.11.2019
Posts : 18

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho   ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho EmptyНед 5 Яну 2020 - 15:17

BREAK THE WALLS DOWN!


JoJo: Следващият мач ще се води до туш! Ако Крис Джерико или Роман Рейнс загубят този мач, един от тях ще бъде първи номер в предстоящия Road To Pain Match! На ринга излиза от Winnipeg, Manitoba, Canada, с тегло 103 килограма, Крис Джерико.

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho -MH5phmKH_2DzoDLUD6lxykmm4V6zQvrICZL5JyT4CthTGIvYsfF_7c2NlILTc37B-iO3xjVlzyAAQH6szyvzq7JxO0MMP0qkvsZ4bpE-wSO6MRA6H-8imVD4oMCvLLMrYiMyc76M7T8dAsUkb28HX2RU3-Op0m0sAoANHXAUd6Jud00-QUDOAh2Xy0bfZWi1p11F8rHSKeeZOg-gli_-QJ3hLxl6fVLTkL3pUli54sHiV-n9myJJ2Fsco5hn-FLVDIVN3vEK4kxXTszdLB19XZvtLdiN45ctsrunvnZoRUvlXS7RelY0gE-PWoSvOJHAFCuCFFE79IWoqUeGrSVATM_JIyTbe_7A6dBJ2tHIwlBgQewJZLU4t0Ooaut-u6LSrGqcCkhHulNaY4zfSNgHrj0pE7BbClrPlXwTYb5u3Ki2KhtYK4NB65BNHQX2DDSK47dPEDmYYiztDIfrjDhaS_uNHRLe5w_-xlb2i4yOf4g6Mu44sTGmZWStyaHD0qpaljJ5mkcAsP-Oz-9bvuJDctiKmXN6BdISPKB-KGNZVsEKqMnyt-W8GvUcpIsBn1tAFuGf9AGNQxmSCYKzMoNZnj34Bv8scijYb1NQGOI8YMAZG-F7jH0NWKCwCA6MyMnWvNfEej2JbNr50SKq6mbhvo6OwH9JaZfqOwxx0wQAw9P9M9o4MUGGAeTQE4z1k1LGe6_R2xgGv4tujKk87mo_xg7-Vre88ZkAhyFfZyHzPwpnyqrkQ=w300-h169-no

Corey Graves: Време е за главния мач на първото издание на TNW Rampage за новата 2020 година и като гледам този мач, колега, първото, което ми идва наум е, че не мисля, че Крис Джерико имаше точно това предвид, когато излезе и прекъсна Роман Рейнс, но както и да е, фактът е един и той е, че един от тези мъже ще бъде номер едно в Road To Pain мача и ще трябва да се бие цяла нощ срещу 29 други мъже! Според теб, колега, това хубаво или лошо нещо е?
Michael Cole: Зависи от много неща, Кори, зависи от нагласата и мотивацията на даден кечист! Виждали сме хора да печелят от номер едно, не е невъзможно, така че, ако питаш мен, Крис не трябва да е притеснен за този мач, тъй като, той е опитен ветеран и може да издържи цяла нощ да се бие, както и Роман Рейнс, според мен няма да има загубили в този мач, а само победители!
Corey Graves: Аз не съм много съгласен с теб, Майкъл, но щом казваш ще се съглася, с теб! Все пак, нека да споменем какво каза Крис Джерико в лицето на The Big Dog! Той му каза, че преди седем дълги години е държал Световната титла и е прав, прегледах историята на TNW. И това е факт, преди седем години Крис Джерико е бил Световен шампион и е бил лицето на Total Nonstop Wrestling, нещо, което Роман Рейнс все още не е правел в кариерата си! Представи си само лицето на Рейнс, когато Джерико го победи и го изпрати да бъде първи номер в мелето...Няма да можеш да си представиш лицето ми тогава, Коул.
Michael Cole: Нека позная, Кори, ще си умреш от кеф, че твоят човек няма да бъде пребиван от 29 други мъже в продължение на една нощ? Стига вече, какво толкова ти харесва в този Y2J? Погледни го какъв е арогантен и как само мисли за себе си...Как може да харесваш такъв човек?
Corey Graves: Аз харесвам злодеите, Майкъл Коул и Джерико е точно такъв, той е един злодей, който тази вечер прекъсна Роман Рейнс и му каза нещата в лицето, както са, за което аз го уважавам изключително много и просто няма как да не му бъда фен.
Michael Cole: Какво мога да кажа, уважаеми зрители, с този човек работя всяка вечер и определено не ми е лесно.

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Z4CJb1qyKvxGVqjRqKPF9kwcDucxMJBJ8D8qzUAWrgV3Pjt7PTrzDxdC2n4PxXN1cZRUl1xOfMzgkckK9Pyk4I3I1iZR5qJUGgTsULg81EpV6cNzfK1CD4Eeb1Ql4KS7fjbh8bACDE8c-_7RDq7oa2Q7N1rkO6jEsEvkT8RUr3xwdieTZZgf8aQO6TGP-SVLp9RSdvHtPrGZOCV1M9nFl2CMC17yyecHS_4z2immNzfCtRNwZr5zQbnQJUZrqAQBrJmghS3JTpLli_xhQpA1apFkJF4AlUeKhfKwvQCSg7hELXqG5cDLUTXh_v_GQepW9pJEgRXz8Tpbd-cC0b01goDejmZI8rAyoMefthkaiZM_KENCwNGECQOAGfhvvOVzCAxgXAMRrCsWia4fBYOFa8YKRSYII7W5HbbVk4JsGxm3fWIzKkCXbNQSBCxZLzBJe35OPYKcJi1YM0Fu1TDv6jp1VFhcAK3klnhEhT_VZXL0OMdrGdACSEA4ZkoPRdxnth8th8XsKiaVfn5MoRh7Q6dQrw9zCpaZ6L_4oUHs5YbFO-5CBi1eipc7czcI2NQn96KpXcGAdPixJx-oX4cfZ7K1q6JZkc-P535lwOtbflU94cFNz9tV4aTIeEXMCwXPtbsQHfeLIvNUcl2VSsfYZI0DDEVc37mHGLSOZEU3SBrP78_gJ-YWq0Vw0NYhHNvPKDwEHHzFn-2yowq2t6z7CWd0y9A5qeu28Gy1fxRKHxHHXCP1gg=w300-h169-no

Corey Graves: Ще седиш и ще търпиш като мъж, Коул! Сега Джерико влиза в бойното поле и прави арогантна усмивка, след като това се случва, той отива в един от ъглите и изчаква търпеливо своя противник за тази вечер - Роман Рейнс.
Върнете се в началото Go down
The Guy
Premium Member
Premium Member
The Guy


Join date : 03.04.2018
Posts : 108

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho   ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho EmptyНед 5 Яну 2020 - 23:52



- And his oponnent, from Pensacola, Florida
weight in 265 pounds... ROOOMAN REEEEIGNS!!

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho CFM2DZS ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho 5FywiT2

И сега, дами и господа... Станете на крака, за да посрещнете Roman Reigns. Човекът който може би е фаворита за спечелването на тазгодишния Road To Pain мач. Този мач е важен за Roman тъй като му е първи за тази година, а и в него има залог, който загуби ще трябва да излезе първи в мелето. Така шансовете ти да го спечелиш мелето намалят, защото ако трябва да чакаш от първи номер до последния ще мине много време и няма да имаш много енергия, докато след първи номер влизат от къде до къде по свежи кечисти. Но по изражението на Roman разбирам, че той е уверен в успеха си таази вечер, той каза че това за него ще бъде като да вземе сладолед от дете. Roman никак не се притеснява, той смята че ще спечели мача без никакво затруднение. Голямата му цел в момента е мелето. Той не успя да спечели Световната титла преди месец на турнира Day Of Reckoning, но сега има шанса да спечели мелето и да получи нов шанс за титлата. Той не е печелил тази титла никога в своята кариера, но той ще има шанса да си спечели мач за нея в Road To Pain мача и да си осигури място в главния мач на PAIN XI.

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho TkjM3OX ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho NjD0QHB

Roman каза че очаква да бъде в главния мач на PAIN XI срещу своя брат - Seth Rollins когато се очаква той вече да е подобрил рекорда за най-дълго царуване със Световната титла. "The Big Dog" си е поставил ясната цел, че титлата трябва да бъде негова. Да, той може да загуби от Rollins но всички познаваме Reigns. Когато той си постави цел, той не се спира пред нищо, докато не я изпълни. Затова съм сигурен, че до края на годината, Roman Reigns ще има една Световна титла със сигурност. "The Guy" е пред ринга, като гледа към Chris Jericho. Y2J е в ъгъла и чака опонента си, докато Roman не бърза толкова да влезе на ринга. За него този мач е пределно ясен, дори не се интересува от него. Той иска да дойде по-важния мач, а именно Road To Pain мача. Там ще разберем дали Reigns ще може отново да предизвика Световния шампион на мач на най-голямото събитие на TNW - Pain. "The Big Dog" е на apron-а и се обляга на въжетата, той поглежда към феновете, които скандират името на Reigns. Сега "The Guy" се качва на втората сглобка и прави taunt-а си. Този мач ще започне след броени минути, останете с нас!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho   ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho EmptyНед 5 Яну 2020 - 23:55

Start!
Върнете се в началото Go down
Until The End
New User
New User
Until The End


Join date : 26.11.2019
Posts : 18

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho   ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho EmptyПон 6 Яну 2020 - 23:57

Време е този мач да започне, уважаеми зрители, и виждаме, че с началото на двубоя Рейнс и Джерико застават в средата на бойната площадка и започват да си разменят обиди, като виждаме, че се стига дори до момент, в който Крис си позволява да зашлеви шамар на Роман Рейнс, с което успява да го ядоса още повече. И така голямото куче се нахвърля върху Y2J и започва да му нанася мощни удари в лицето! Погледнете Джерико, той се опитва да се предпази някак си от ударите, но без резултат, тъй като, Рейнс е направо безмилостен! Роман е толкова жесток, че съдията е принуден да се намеси и да започне да брои! Имаме едно, две, три, четири и преди пет, The Powerhouse прекратява ударите си и вдига ръце, след като това се случва, реферът предупреждава самоанеца, че ако продължава така ще го дисквалифицира. Роман, разбира се, приема предупреждението на главния съдия на този мач и сега изправя Крис Джерико, след което го запраща към един от ъглите и се засилва в опит да го премаже, само че без успех, понеже The Alpha успява да прехвърли Рейнс над въжетата. И така, The Big Dog вече е на ръба на ринга, след като това вече е факт, The Ayatollah of Rock'n'Rolla се засилва към второто въже, отскача и нанася мощен Падащ Лист право в главата на Рейнс, който го праща извън бойното поле! Какъв иновативен ход само от страна на "The Living Legend" Крис Джерико, който може да му спечели и този мач, защото сега виждаме, че съдията е започнал да брои, а The Guy не помръдва! Имаме едно, две, три, четири, пет, шест, седем, осем и преди девет, Роман успява да се завърне на ринга. И така да изнерви Lionheart, който с влизането го посреща с мощен Ритник в бъбреците, чуващ се из цялата зала! Вижте как Рейнс се изкашля след този ритник...Дано няма някакви вътрешни наранявания, защото ще е голяма загуба за TNW! Сега Крис отива при Роман и го хваща за лицето, след което започва да му крещи „Ти никога няма да бъдеш Световен шампион, чуваш ли ме? Ще те пребия, Роман Рейнс, ще те унищожа, момче!“ Мили Боже, Крис Джерико се е побъркал...След като изрече тези много тежки думи, The Savior изчаква противника си да се изправи, хваща го за врата, прехвърля го и му прави...
HeadLock!

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho W-LUM9S14OHCS1VwW3HEXHzGQZi9KeSvBrG4GUU2KR2zy362X7JWm40JxwPw3Yz1QhdLKSgPWiEEVH0Bw6CYH5hueqN-00_Z1vJjUMt4RUdqBtMLig0qZ9VvvavkyfY7psw1CnfrL6BGE3Wxrnj5hdNarLMrQ-zgaWqDlSAeA8Btl4DiWIHxaMc6qGQsX1WOOmSGmAnXtq6SlhDbqBWK7XTftXuGMhFoUi-Si4zAgbbtXz4P7yvxntg9pjjFiteaeWTkCiA_ZFqDVwsZpa7kS2t_W7ZT7na78s8HaZ37dnfo5c0vofQP4fntziuB8t-7tSbIo7tPEH1Bjm-rwWiGIqoWcnwK5iphC8OK5JfJPyFUeqjd7WT-PHpMdZIiOQfRrmncFdSj6yaLm_Q8ES8yQPcyj2PUp9Gzes3ZsJtym_vUbMk7zRs8oIXgy9sJD_CYzKLfqWflioMV9Qtet60RulJRNaYQDFrocQZtdtMts1FM6K337Zi6lCs-cOi1NCu8zjaagj-CQMzem43wHdcVyuulXyAA8Sl5St-4XTIm5pwsDIyroWb-qHmlnVS8m9fO49zSZ7NnV3GSmgKzQTRIprXVIxjO5cZd52MH4EIcNRzP4Piq8k8wVTtqtLzpTcKbWG9QMJW-E2lpOymqaIzNLlULEsNaB_zUzNCp3keq7os_ARMtxrrRnPxydL1auPc45ILMlo_IFGRKTci0oXkK_qcwd7-F4g1YlqI5siNsGFgOw186AA=w300-h169-no

Иновативен захват от Крис Джерико, който може да убие Роман Рейнс, ако не намери начин да се измъкне някак! Сега съдията започва да пита Рейнс дали иска да се предаде. Роман поклаща главата си в знак на несъгласие. И това изнервя още повече Y2J, който затяга още по-силно захвата. И така, The Juggernaut изгубва съзнание и реферът няма друг избор, освен да започне да му вдига ръката! Имаме първи път, имаме втори път и дали ще имаме трети път? Отговора е не, нямаме трети път, тъй като, Роман Рейнс успява да задържи ръката си във въздуха и сега виждаме как, той се започва да се изправя на крака с помощта на всички фенове в залата! Погледнете лицето на Lionheart, той не може да повярва какво се случва! Роман вече е на крака и вдига във въздуха съперника си, след което му прави мощно Тръшване, при което и двамата участници в този важен мач падат в средата на бойната площадка! Драматичен момент, дами и господа, в който съдията няма друг избор, освен да започне да брои! Имаме едно, две, три, четири, пет, шест, седем, осем и преди девет, двамата успяват да се изправят на крака едновременно, като с това, моментално започват да си разменят удари! Удар от Рейнс, удар от Джерико, това продължава няколко минути, докато Крис не взема надмощието с мощно Коляно в стомаха на самоанеца, което той последва със засилване към въжетата, което обаче бива предвидено от Роман, който хваща The Best in the World at What He Does и му прави Tilt-a-whirl slam, който едва не чупи гърба на The Painmaker! Роман Рейнс не губи нито секунда и моментално след този ход опитва туш в центъра на ринга! Имаме едно, две и не, отново нямаме три! Тъй като, Джерико успява да се повдигне. И така да запаси шансовете си за спечелването на този мач! Сега Рейнс започва леко да се изнервя и отива в един от ъглите, след като това става, той прави таунт и се готви да приключи този мач със своя Superman punch! Y2J се изправя на крака и Роман се засилва към него, само че без успех, понеже Крис успява да се наведе и да забие мощен Лакът в гърдите на The Big Dog, който го сваля на земята, след като прави това, Джерико се засилва към въжетата и опитва Lionsault, който обаче бива предвиден от самоанеца. И така, той успява да вдигне коленете си и да ги забие в корема на канадеца! Майко мила, това изкара всичкия въздух на The King of the World! Погледнете само мазната усмивка на Роман Рейнс, той е знаел много добре как да реагира в тази ситуация и сега се изправя бавно и хваща за косата противника си, след което го рита в стомаха и опитва да му направи Sitout crucifix powerbomb, която обаче бива блокирана от Крис с мощни Юмруци попадащи право в главата на Рейнс! Отчаян ход от страна на опитния ветеран, който обаче се оказва успешен, тъй като, Роман губи равновесие и пада заедно с Крис Джерико върху него! Имаме опит за туш от Джерико. Едно, две и не, нямаме три! Роман Рейнс успя да се измъкне и този път! Като с това, мачът ще трябва да продължи за радост на всички зрители в залата, които тази вечер са си купили билети, за да гледат първото издание за 2020 година на TNW Rampage! Сега Крис е ядосан, той се изправя и хваща за краката The Big Dog, след което се опитва да му направи The Walls of Jericho, който е ход, с който Джерико записа първата си победа в Rampage след завръщането си срещу Кърт Хокинс, който, между другото, е претендент за Световната титла тази вечер! Крис се опитва да обърне Рейнс по корем, но не успява, тъй като, Роман е прекалено силен, и контрирайки се измъква. След като прави това, Рейнс се изправя и изчаква Джерико да се надигне леко, когато това се случва, Роман рита в задната част на крака Y2J и се засилва към въжетата, което се оказва и неговата грешка, тъй като, противникът му успява да предвиди това и да нанесе...

Clothesline!

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho KwNx9m8ifZpL8iFUZw3QiRXieDlzgJAgY4Aa8myzAOX7wmEescVd_QVv1rGwJzkYRuPoJddgPuwxcdWHDSIoh2d-G4TJYhY3hCm25SFOAjpJxdhf6ZsOTR2ereOpAVy47cG4CqUFswOVYPCto_Q2x72rJl-HqPdwAgYsx_stQx1fhxmiP_XA_cH_nVOacCpT4OWBiFVdXYPgcaILaUaZSBQKNnWEq1ke-HJBaMcmQ2eqC5FORNM_FpSk_NBXahvJLgEakWI3WtjCbe8OfcLokHnwX57TDKt6IKOPnE43oBH3WnX8NC5R4RnNoU0KxE4kDZstFXdfuTuzntBpyERAiiX61LEmCFnmLUPy3FCkOvKHycXcc09x39cJAzxaXhNB5MunMYRFP6llzrextw_vSvTJtGYCrVMEvYrT75ZJeSXvWPNVP69UGAqgRZyD3XyNAUyuyFp1OMpn86O35o3RceFAnHIkqs4WV3Sr_Dm_cIkyGKrqvlNMoGu673lOkzFawsmera3U3KDHltQtNR1w9AJ1VXU0ARjgpgvcqzd0M6XJWuMs5WXyz5fvKvoapVVd1XOQIQds1cOv7Ykly9aFV1ndFQrEYs27Qa20FY85ULpIiTIjdnd-n0CZEuQbiLjIuNrU6y0rqf0FS-BSEtOt7_TbLQDwWwHTqOgOx-2HSUdPFiqlkRB9-8ebfDGyUkWBijlD2K92tyK_XwwF8nl9r0RfuM_reAj-699EKrsH3t-b5ye0PQ=w300-h169-no

Мили Боже, Крис Джерико едва не махна главата на Роман Рейнс с този Саблен удар, след който имаме моментален опит за туш в средата на ринга. Едно, две и дали ще имаме три? Ще бъде ли унизен The Big Dog в първото издание на TNW Rampage за 2020? Това ли ще е краят?
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho   ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho EmptyВто 7 Яну 2020 - 13:34

NOPE!
ПОВДИГАНЕ!
Върнете се в началото Go down
The Guy
Premium Member
Premium Member
The Guy


Join date : 03.04.2018
Posts : 108

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho   ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho EmptyВто 7 Яну 2020 - 14:30

WOW! Доста силен Clothesline от Chris Jericho но той нямаше как да победи Reigns още в самото начало. Roman се повдигна с лекота от този саблен удар. Jericho ще трябва да се постарае повече и да се изпоти малко повече, за да е близо до победата. Факт е, че успя да вземе надмощието в свой ръце. Той ще трябва да спечели мача, ако не иска да бъде първи номер в мелето. Загубилият тази среща ще се наложи да излезе още в самото начало на мелето, което не е много добра оферта. Защото който е първи номер не се знае дали ще може да оцелее до последния номер. Да, имало е победители под номер едно, но това не е всяка година. Доста е трудно да издържиш до края на срещата, ако си първи номер. Понякога номера ти няма значение, но в повечето случай оказва влияние. Reigns се държи за второто въже, като се опитва да се изправи на крака, но Y2J го рита в ребрата. Roman се обляга на въжетата, а с едната ръка се държи за ребрата си, след което Jericho хваща "The Big Dog", изправя го и го засилва към обтегачите. Roman остава там, а Chris се засилав към негоо... BOOOOOOM! САБЛЕН УДАР ОТ ROMAN REIGNS КОЙТО НАПРАВО ПРИСПА CHRIS JERICHO! "THE GUY" СЕ ВЪРНА В МАЧА И ТО ПО КАКЪВ НАЧИН! Направо му изби зъбите. Сигурен съм, че зъб на Jericho му падна. Roman има много сила, която ако използва, то тогава победата, може да отиде за него. Reigns решава да не си губи времето и изправя опонента си на крака, като го наглася на обтегачите, а след това започва своята серия от удари. Погледнете само с каква сила ги забива Reigns. Той ще изпрати Chris в безсъзнание за дълго. "The Big Dog" спира със серията и го засилва към себе си, като опитва да го свали на тепиха, но този път Chris успява да блокира, като забива ритник в черепа на Reigns. "The Guy" все още е на крака, а Chris Jericho го засилва над въжетата, Roman се хваща за въжето, но Y2J се засилва и от въжетата забива Dropkick. Roman пада извън ринга, а Jericho слиза от ринга. Нещата за Reigns не са никак добри. Той отива към масата на коментаторите, а Chris Jericho отива към него, НО REIGNS ЗАБИВА ДЕСЕН УДАР! МАЙЧИЦЕ МИЛАА! ЧЕНЕТО МУ БЕ ДО ТУК! Reigns направо му изкърти ченето с този удар...

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho LoZmlVG

ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН УДАР ОТ ROMAN REIGNS! Той хваща Chris Jericho и го засилва през масата на коментаторите, като Y2J удря и в барикадата. Доста пострада Jericho в тази ситуация. Reigns отива за тялото на опонента си, като преди да го вкара в ринга, го засилва към стоманения кол, след това му блъска главата в apron-а и го вкарва в ринга. След няма и пет секунди, Roman също влиза в ринга. "The Guy" застава до опонента си и му забива Elbow Drop. Това би трябвало да е свалило доста damage от Chris. Reigns все пак прави опит за туш. Еднооо... Две... ПОВДИГАНЕ! Jericho се повдигна без никакво затруднение, както се и очакваше. Roman може би е опитал този туш с целта да види колко му остава до победата. Определено е по-близо от своя опонент до успеха. Но все пак нищо не е сигурно. Roman Reigns изправя опонента си и се опитва да го вдигне на раменете си за Samoan Drop, но Jericho забива лакти в главата на опонента си, като се опитва да се измъкне. Само че Reigns има план Б. Той пуска противника си и след това му забива саблен удар, последван от още един и след това се засилва към въжетата и се връща към опонента си, за да му направи Jumping Clothesline. ROMAN REIGNS IS ON FIRE, BABY! Той отива в ъгъла и дебне своята плячка! Феновете знаят какво ще последва - Superman Punch! Roman е готов да премине към един от най-опасните си ходове в своя арсенал. Chris Jericho се изправя, незнайки къде се намира, той се подпира на въжетата и се опитва да се свести преди да е бил нокаутиран. Reigns го дебне и го чака да се обърне. Chris Jericho бавно се обръща към опонента си, който вече е готов да го закове на тепиха... Roman се засилва, но Jericho успява да блокира, като забива Enzuigiri Kick и след това DDT! Y2J си спаси кожата в тази ситуация, но той ще трябва да знае, че Reigns няма да спре да опитва. "The Big Dog" бързо се изправя от това DDT, което отнесе преди секунди и се намества към обтегачите, където се обляга на тях. Jericho ще трябва да се възползва от дадения му шанс и да атакува опонента си, ако иска да се върне в тази среща. Той не бива да дава повече време на Reigns за почивка, защото "The Guy" не е толкова изтощен... Jericho се засилва към него... НО ROMAN REIGNS УСПЯВА ДА СЕ ИЗМЪКНЕ, ПРАВИ ROLL-UP, САМО ЧЕ ТОЙ НЯМА ДА ОПИТА ТУШ, ЗАЩОТО ТОЙ ВДИГА CHRIS JERICHO ВЪВ ВЪЗДУХА С ЕДНА РЪКА! ВИЖТЕ КАКВА МОЩ ПРИТЕЖАВА ТОЗИ ЧОВЕК! ROMAN ЗАБИВА...

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho T1iN4Cy

ONE-HANDED POWERBOMB!!

ЧУДЕСНО ИЗПЪЛНЕНИЕ ОТ ROMAN REIGNS! Доста силен ход от "The Big Dog" който прави опит за туш на момента. Едноооо... Двееее... Имаме ли три?
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho   ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho EmptyВто 7 Яну 2020 - 14:43

Добра маневра от "The Big Dog".
Ще се окаже ли това достатъчно, 
за да може Y2J да бъде сломен?
Еднооооооооооооо...
Двеееееееееееееееее...
ТРИИИ! РЕЙНС ПЕЧЕЛИ!
Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho   ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho EmptyСъб 11 Яну 2020 - 13:58

Джерико е проснат на земята. Рейнс буквално размаза тъпото копеле. Той продължава да мачка пътя си към Pain. А Крис мръсното и долно копеле за пръв път бе унижено. Какво ли ще се случи със него. Годиниките вече му идват доста.  Джерико се изправвя. *ANYONE WHO DESIRES TO ATTACK ME , ATTACK ME, I M THE BEST IN THE WORLD YOU STUPID IDIOTS, CMON DO SOMETHING* Джерико оповестява,че иска да нападне. Кой ли ще  излезе да се съревновава със Крис. The Painkiller е предизикал всеки. Хайде смелчаци дава...


ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho 3W64LBm







ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho WIgJl5hME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho EJlBLN0


Striker: OH MY GOD ! THICKING TIME BOMB ! TAKAHASHI ! OH MY GOD . WHAT IS HE DOING HERE ! Какво прави тоя тука Анархиста. Джерико гледа като насраната женичка. Дано поне сестра му да е подготвена защото Thicking Time Bomb е във Total Nonstop Wresting ! Джерико гледа като стаписан,а феновете експлодират. Най-лоялния Junior след дивизията, Хирому Такахаши дебютира на ринга. Разгромил много опоненти от Junior дивизията . Стар познайник на друг кечист във компанията, а именно лятящата сензация William ,,Will,, Ospreay. Двамата са правели страхотни мачое и Exsess Killer го познава отлично. А сега като гледам и Джерико се е стаписал много здраво. Едва ли е очаквал,точно някой като Хирому да се появи и то ЛИЦЕ ВЪВ ЛИЦЕ СЪС НЕГО. Хирому се качва на ринга, след което поглежда Джерико право във очите. Twisted погледа на Такахаши го знае всеки. Сбърканата му усмиква може да те накара да изпаднеш във лудост. Джерико се навира във лицето му и започва да говори някакви работи . Сигурно поредните обиди. Такахаши само го изглежда във очите, отвърта за малко глава и... БОЖЕ МИЛИ !
Хирому забива мощен Фореам във главата на Джерико,след което се засилва и отнася Крис със Double leg Dropkick . Джерико току що беше застрелян от Хирому. Ticking Time Bomb Се засила към Y2J,който обаче излиза от ринга. Можем да видим отново Twisted Smile-a На Thicking Time Bomb. Джерико гледа като уплашен и крещи по Хирому, който просто се усмихва и таунтва. Джерико не издържа и влиза на ринга. Той замахва към Такахаши, който го блокира. Джеирко бива повдиган и ...
... TIME BOMB !
ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho UhT5QWH




OH YEAH ! TAKAHASHI трясна копелето долу. Бомбата ляга върху трупа на Джерико, облизва го,след което таунтва, настъпвайки го ! Какво ли ще стане, ще видим другата седмица !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho   ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Singles Match > Roman Reigns vs. Chris Jericho
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. Singles Match: Roman Reigns vs. Chris Jericho
» ME: Triple Threat Match to detirmine the №1 contender for the TNW World Championship > Roman Reigns vs. Kane vs. Chris Jericho
» 8. Singles Match > Chris Jericho vs. Damien Sandow (Post Match Promo with Jericho)
» 12. Singles Match: Chris Jericho vs. ???
» 7. Singles Match > Roman Reigns vs. MJF

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 11.01.2020-
Идете на: