Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Opening show with the TNW Tag Team Champions

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: Opening show with the TNW Tag Team Champions   Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty22/10/2019, 22:21

TNW Rampage Live in
Boston, Massachusetts, USA
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with the TNW Tag Team Champions   Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty30/10/2019, 00:38



- Ladies and gentlemen, please welcome
The World and Tag Team Champion of TNW
SEEETH... ROOOOLLINS!


Opening show with the TNW Tag Team Champions PYbaqWb Opening show with the TNW Tag Team Champions FxfW0hl

*YEA-A-A-AH!*

Michael Cole: Добър вечер дами и господа, фенове на развлекателния спорт! Вие сте с последното издание на шоуто Rampage преди големия турнир Great Bulgarian Bash! Тази вечер предаваме на живо от Boston, Massachusetts, а причината, поради която всички фенове в залата са на крака в този момент е именно ето този човек! Музиката на Seth Rollins гръмна само преди броени секунди, а ето, че той вече е в началото на рампата. Хората по трибуните както винаги го посрещат радостно, макар и в последно време той да ги разочарова до известна степен, обединявайки сили със CM Punk и Straight Edge обществото. Нека обаче припомним, че този съюз бе част от сделката между двамата. Seth като един истински мъж реши да удържи на думата и да спази своето обещание, макар и начина, по който загуби от Punk. Всички знаем, че лидерът на S.E.S не се притеснява от това да използва непозволени действия, за да стигне до победата. Точно това се случи и в последното издание на шоуто миналата седмица, когато тайният помощник на Punk отново успя да изиграе ключова роля в хода на събитията и по този начин да донесе отборните титли на него и Rollins. Защо обаче тази вечер Seth е сам? Дали пък носителят на двете титли не е разбрал за скандалния начин, по който той и CM Punk успяха да се доберат до успеха миналата седмица? Rollins стига до ринга, след което минава между въжетата с микрофон в ръка. Сигурен съм, че има какво да ни каже! Предстои да разберем!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with the TNW Tag Team Champions   Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty30/10/2019, 01:04

Opening show with the TNW Tag Team Champions 7WBg7Iq

- Look, guys... Знам, че се радвате за мен и наистина оценявам това, повярвайте ми! Истината обаче е една и смятам, че всеки един в тази зала е наясно с нея! Сигурен съм, че още от самото начало нито един от вас не е бил щастлив от факта, че избрах да сключа съюз с човекът на име CM Punk и по този начин да стана част от тази негова пропаганда, присъединявайки се към така нареченото Straight Edge общество. За никого не е тайна, че аз самият също не бях никак доволен от това свое решение, но истината е, че нямах друг избор! Надявам се да ме разберете, защото това, което ще кажа, е това, което чувствам! Колкото и трудно да беше, сърцето просто не ми позволяваше да се откажа от обещанието си! Смятам, че откакто съм тук аз успях да се докажа като един истински мъж, борещ се със зъби и нокти, за да постигне това, в което се цели. И точно поради тази причина аз бях длъжен да удържа на думата си. С Punk имахме сделка и ако той няма проблем с това да постъпи недостойно, то аз не съм такъв човек. Не съм като CM Punk! Аз държа на думата си и заставам зад това, което съм казал. Колкото и нелепо да звучи обаче, аз въпреки всичко се опитвах да намеря нещо позитивно от тази своя така наречена "дружба" с Punk и S.E.S. Може да не ви се вярва, но миналата седмица дори си помислих, че има надежда този човек все пак да не е такъв подлец, за какъвто всички го смятат. Когато заедно завоювахме отборните титли бях обзет от неописуема еуфория. Радостта бе голяма, но аз така и не разбрах какво точно се случи в крайна сметка. Бях заслепен от желанието си да празнувам и повярвах, че всъщност наистина сме успели да спечелим този мач по честен начин. Колкото и смешно да звучи, в този момент аз бях благодарен на CM Punk! Бях готов дори да не отпразнувам победата си с чаша от любимото си питие, спазвайки неписаните закони на така нареченото Straight Edge общество. И точно когато празненствата бяха на път да започнат, аз разбрах какво всъщност наистина се е случило! Изгледах запис от мача и видях какво се случи само броени секунди преди да завоювам победата. И точно когато започвах да си мисля, че може би трябва да дам шанс на CM Punk, той отново показа на всички, че не е нищо повече от един жалък измамник! Бях изключително разочарован и радостта от спечелването на тази титла бе помрачена за секунди. Тогава си дадох сметка, че чашата преля! Писна ми! Не искам да бъда част от това дори и секунда повече! Преглътнах егото си и удържах на своето обещание, но от тук нататък не искам да бъда свързван по какъвто и да било начин с човек като CM Punk! Знам, че в момента си някъде в съблекалните и слушаш това, Punk! Искам да ме чуеш много внимателно! Готов съм да защитавам световната си титла срещу теб и то още тази събота на турнира Great Bulgarian Bash! Единственото ми условие е да бъда освободен от тази нелепа групировка наречена Straight Edge общество! Готов съм да заложа златото си на карта, стига това да ме освободи от твой контрол! И знаеш ли какво, Punk? Няма да мръдна от тук докато не си довлечеш задника на ринга и не ми дадеш кратък, точен и ясен отговор!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with the TNW Tag Team Champions   Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty31/10/2019, 22:20


Opening show with the TNW Tag Team Champions WD3Awr0

-Спрете музиката, спрете я.. Какво чуват ушите ми? Какво има Сет? Не обичаш да печелиш или просто не може да те остави намира твоята гордост, че съм по-добър от теб, че показах, че съм много по-умен от теб и, ако някой трябва да се нарече Архитект то това съм аз? Не се прави на "света вода ненапита", защото всички знаем колко си си служил с измами в миналото, колко пъти си действал с измама, но аз не мамя, просто ти си с промито мислене.. Другото, което е аз не искам да си част от моята общност, защото видях в социалните мрежи как ти празнуваш новата титла, което направо ме кара да се чувствам много зле, но аз съм виновен.. Признавам си, само аз и единствено съм виновен, че се повярвах, че мога да те спася, че мога да те избавя от вредните навици и да те направя човек, но просто при теб няма как това да стане. Ти си слаб човек, който при първата трудност иска да избяга по-лесния начин.. И така Ролинс приемам твоята покана, но не мисли, че само така ще ти се размине.. Искам нашия мач да е от рода Екстремни правила.. Определено в миналото съм имал хубави такива мачове и ще се чувствам много добре, а аз искам не само да те победя, но искам да те накажа за това, което направи.. Осъзнаваш ли как ти изложи SES как показа грешно значението на най-великото нещо на света? Осъзнаваш ли колко хора провали като им показа вредните си навици, колко хора сега ще си направят грешни изводи като видят как ти не си спазваш думата и се махаш от уговорката си? Нали беше големия мъж, човекът, който си държи на думата? Разбира се ти си като всички тези алкохолици тук и не знаеш какво говориш, но аз разбирам. Все пак сме в един от най-пропадналите градове Бостън, където дори отборите ви в спортовете се продават при първата трудност и да естествено, че ще ме освирквате като някой ви каже истината в очите вие не можете да я приемете, щото се слаби хора.. Както и да е.. На турнира драги ми приятелю за първи път в историята ще видим Отборните шампиони да се изправят един срещу друг в мач, в който ще бъде заложена Световната титла. И знам, че след като взема титлата ти няма да успееш да се справиш с мисълта, че ти е отнета и всичко приключва за теб. Ти още повече ще затънеш и този път няма да успееш да се измъкнеш, защото TOTAL NON STOP WRESTLING NEEDS A STRAIGHT EDGE CHAMPION... ТАЗИ ФЕДЕРАЦИЯ СЕ НУЖДАЕ ОТ ЛИЦЕ, КОЕТО НЕ ПИЕ, НЕ ПУШИ, НЕ УПОТРЕБЯВА НАРКОТИЦИ, ДЪРЖИ СИ НА ДУМАТА И СПАСЯВА ПО-СЛАБИТЕ ХОРА ТОЧНО КАТО МЕН! ТВОЯТА ПРИКАЗКА ПРИКЛЮЧВА НА ТУРНИРА И ЗНАМ, ЧЕ ЩЕ СЕ СЪГЛАСИШ НА ТОВА МАЧА НИ ДА БЪДЕ ЕКСТРЕМНИ ПРАВИЛА.. ВСИЧКО ЩЕ...
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with the TNW Tag Team Champions   Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty1/11/2019, 17:26

И така, дами и господа. Punk тъкмо се качи на сглобката, когато беше готов да завърши финалното си изречение, но внезапно нещо в залата се случи. Проблеми с осветлението може би. Или някаква игра от страна на Seth Rollins? Не знам... Ето отново как светлините осветяват ринга и... OH MY GOD!! OKADA, IT'S OKADA! Той повали Seth Rollins с running back elbow в тила, а сега мигом се насочва към CM Punk и започва серия от ритници в ребрата му! "The Straight Edge Savior" опитва да се защити с юмруци, но Okada е предпазлив и съумява да блокира всеки един от тях. Той завърта Punk към въжетата и го отнася на пода с Big boot! Punk беше направо прегазен! Неприятностите пред Okada обаче започват! Seth Rollins, който се изправяше на крака, успя да нанесе сериозен chop в гърдите му, а после и лакът в лицето! Световният шампион на федерацията успява да промуши Okada под пояса си вероятно за да го изхвърли напред към обтегачите с всичка сила за Buckle Bomb... НО OKADA ГО ПРЕМЯТА ОБРАТНО НА ПОДА!!

Opening show with the TNW Tag Team Champions FnGbNk4L_Knp31G-LO1O2N4uBflpqjkZQQP8q80jzZOtMLSfHssXPImdnaTGdeSNuHnXFUsDfatJ1eStKZd62D6MGK5rf9wxcjj7WuF_kL87F__U9wdi2D3urizOkB0yovmu9xyPkAlWePZCMNxMYGEX0Xq1fzQLesRbz_rpA4oAP9x7LgX2JqIJeD8ggHnzzhmNRbvCwsWCd6egO17Q1_Wq0QhgvKxuE-YN9lc67daVzAbYPudm0iw3ikYXQVky4katRDGC49dh73H7EBVMLJWNQLLmQGM0tT4rZoUKCNjfQAr4Kt6rumBONwHhmp-UfPnxzvJEaBdHvGY8FLVC4uaE49LxsFcWxoA_ji4PVsgBi4Yn2yBQ2ZUl4VPE1zO06_mdyrtga3NY7qdaZzZ5a87rFqFSGCprT-4VD6j_QjFnHJEJ9ViC74EQqGyFOjccX_ahngYo3pmKjzWrnS6l5v98zi18B4_MqugNk0CG2QjetZiecgERfmxQVgQMQ2Exq-ZAZpWMAJFoGumwZ_oL0LcaXxllaq3nWieUeWfsFRj5DXtWWRjvCYFFfBVXcDdxow0AQfCca77jvOM6QbogOXsYW1-QvEy4Gar8YVs25c88j1pzz8Rqv2tf4Eu7L74P14F5nJoVWXk8KPWSZwIK02Ng8eLRoSfEDDWtOiU16XVI2QuU47RFJBE8nY8T5FBSqvhwX5JXlXgx11p2YzcoyNsRrVPUj-oAa4MUmNB0coJyV3eB=w320-h180-no

BACK BODY DROP!!~

Rollins отново се върна на земята, но точно в тези секунди Punk започна да се изправя, придържайки се за обтегачите! Звездата от Чикаго, която веднъж победи Okada, и то само преди няколко седмици, тръгва със stomp в лицето, който отпраща Kazuchika в задния ъгъл. Punk продължава похода си със Step-up high knee, акомпаниран от bulldog! Японецът най-сетне е на пода! Punk обаче не бърза за никъде! Той го сграбчва за едната ръка, а с десния си как започва да забива стремителни ритници в гушата и врата му, преди да го качи на рамената си! Ще го направи ли... GO TO SLEEP!! OKADA БЕ ПРИСПАН, ОТНОВО! Това обаче не ще бъде краят! Rollins бързо се опомня от back body drop-а преди малко и вижда Chicago Made, който стои над Okada и прави знаци на Seth да го стори! Всички знаем за какво става дума... CURB STOMP ON OKADA!! Kazuchika е мъртъв! Той се забърка в нова беля и не остана безнаказан! Миналата седмица имаше много, много странно включване от гробище, в което беше маскиран като един от друидите на The Undertaker, след като след мача си със CM Punk беше отвлечен от "The Phenom". Сякаш тогава Taker отвори портите на Ада за Okada! В този сегмент Okada се държеше изключително загадъчно, все едно е изгубил напълно ума си... Но уви, не виждам как това ще му помогне в представянията му във федерацията. Okada вече е на четири поредни загуби. И като нищо те ще продължат, като нищо той ще продължи мачкан и тъпкан, както се случва и сега! Punk и Rollins, макар и врагове, обединяват силите си и започват да ритат и удрят като куче гърчещия се на пода Okada. Пълно безчинство над бившия световен шампион! Okada не може и да направи опит да се защити, а позицията за него ще стане още по-некомфортна, тъй като Punk присяда до него и заключва Anaconda Vise! Това ще е всичко! Okada ще бъде удушен! Към ринга се затичват рефери...
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with the TNW Tag Team Champions   Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty1/11/2019, 23:56

*Осветлението в залата за момент прекъсва*





WHAT? ПУБЛИКАТА НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА! СЛЕД ТОВА КРАТКО ПРЕКЪСВАНЕ НА ОСВЕТЛЕНИЕТО СЕ СЛУЧИ НЕЩО, КОЕТО НАКАРА ПУБЛИКАТА КРЕЩИ С ПЪЛЕН ГЛАС! СЕРЕНА И ГАЛОУС ПРОСТО ... ИЗЧЕЗНАХА... А ТОВА БЯХА КАМБАНИТЕ НА ГРОБАРЯ! ГРАНД ШАМПИОНА, ТОЙ Е ТУК, ТОЙ ЩЕ СЕ ВКЛЮЧИ В ТОВА, ЩЕ ВЗЕМЕ СВОЕТО ОТНОШЕНИЕ! PUNK ЗАБЕЛЯЗВА СЛУЧВАЩОТО СЕ И ВЕДНАГА ОТПУСКА ЗАХВАТА, КОЙТО ТАКА СИЛНО БЕ ЗАКЛЮЧИЛ. Край ринга е толкова... пусто... Съдиите ги няма, привържениците на Straight Edge обществото ги няма, няма никой, абсолютна тишина, абсолютно нищо. Единственото, което феновете виждат са Ролинс и Пънк - изключително объркани от ситуацията, а сред тях - Окада, който лежи на земята, очевидно изпитващ изключително голяма болка, но сякаш с психопатска усмивка на лицето си. Той изглежда задоволен. Дали очаква включването? Дали Тейкър наистина ще се появи? Всички са на краката си и очакват да видят развръзката на тази ситуация. Осветлението, то отново бавно започва да прекъсва, етап по етап публиката остава в тъмното, докато най-накрая не прекъсва нацяло...

Opening show with the TNW Tag Team Champions LxGx0HH Opening show with the TNW Tag Team Champions BhT2jQu


ETO ГО И НЕГО! THE UNDERTAKER, ДАМИ И ГОСПОДА, THE LEGENDARY UNDERTAKER! Той стои по средата на ринга и гледа Ролинс и Пънк, които сякаш забравиха за неразбирателството помежду си и гледат към рампата в очакване на Мъртвеца, без изобщо да осъзнаят, че Гранд шампиона е зад тях. Публиката крещи с пълен глас. Но ето, че в крайна сметка Ролинс се досеща за това в каква ситуация се намира. Той и друг път е виждал the mind games на Гробаря, макар и да не е имал пряк сблъсък с него. Световният шампион бавно се обръща и забелязва огромната тъмна фигура на Мъртвеца, която е втренчила поглед в него. Сет дава знак и на Пънк, който също се обръща. Никой обаче не прави първата крачка, никой не атакува. Сет поглежда внимаелно човека към който е обещал да бъде верен, но решава, че не е готов за сблъсък със силата, която никой в последната половин година не е успял да победи. Ролинс прави няколко крачки назад, а след това се пъха между второто и третото въже и напуска квадратното бойно поле, оставяйки пънк сам с Мъртвеца и лежащият Окада. Лидерът на Straight Edge дори не може да повярва на това, което се случва, той в момента е може би по-объркан от постъпката на своят подчинен, отколкото от факта, че Гробаря - човек, който никога не е имал нищо общо с Окада, сега е на негова страна и го защитава по средата на ринга. Фигурата на Тейкър не е помръднала. Единственото нещо, което се е променило е центъра на вниманието му - сега той е изместен към Пънк. Отборният шампион прави няколко крачки напред и сякаш се опитва да каже нещо на Тейкър, но малко след това замахва в опит да му забие мощен юмрук в лицето. Опитът моментално бива блокиран от Мъртвеца, който отговаря с няколко прави удара в черепа на противника. Поради ударите Пънк е принуден да прави малки крачки назад, а не след дълго се озовава точно до въжетата, където бива избутан назад и засилен към противоположното. Там той се отблъсква, а Тейкър го посреща с Big Boot, който обаче бива контриран, защото Пънк съумява да се наведе навреме. Отборният шампион се отблъсква отново от въжетата и се запътва право към Гранд шампиона, който обаче успява този път да спре инерцията му хващайки го за гърлото. В този момент обаче периферното зарение на Мъртвеца забелязва друга фигура, която се е качила на ринга. Това е Ролинс! Той се е върнал, за да помогне на лидера си и свой съотборник! Ролинс се опитва да нанесе удар в тила на Тейкър, но The Deadman се обръща навреме и успява да хване и световният шампион за гърлото. Дали ще последва това, което всички искат да видят... ОЧЕВИДНО ДА!!!

Opening show with the TNW Tag Team Champions TmgJJNe



DOUBLE CHOKESLAM TO THE TAG TEAM CHAMPIONS! Това беше невероятно красиво изпълнение! Гробаря го направи! Той дойде и защити Окада, а най-вероятно и ще го вземе под крилото си! Самият бивш световен шампион е наистина друг човек откакто Тейкър се намеси в живота му. Дали това е за добро обаче? Виждаме, че Kazuchika вече е на крака, той бе започнал да се изправя още в момента на двойният chokeslam, а задоволната усмивка не е изчезвала от лицето му! Той бавно пристъпва към Гранд шампиона, сякаш с цел да му благодари. Лицевото изражение на Тейкър обаче все още не се е променило, той все още изглецда кръвожаден. И точно когато Окада подава ръка на Мъртвеца, за да го поздрави и да му благодари за това, което той току-що стори се случва нещо, което никой не очакваше...

Opening show with the TNW Tag Team Champions A1yl5R0



CHOKESLAM TO KAZUCHIKA OKADA! Но защо? Каква е логиката зад това? Тейкър тръшна и човека, когото защити... Неговото присъствие тази вечер отново остави повече въпроси, отколкото даде отоговри. Каквото и да е, обаче, съвсем скоро може да разберем каква е връзката на Гранд шампиона в цялото това нещо. Точно в този момент осветлението отново спира само за миг, а когато се възстановява на ринга вече дори няма помен от Гробаря. Каква нощ само! Очакваме развръзка на тези събития до края на вечерта. Останете с нас!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with the TNW Tag Team Champions   Opening show with the TNW Tag Team Champions Empty

Върнете се в началото Go down
 
Opening show with the TNW Tag Team Champions
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening show with TNW Tag Team Champions John Morrison and The Miz
» 1. Opening show with with TNW Tag Team Champions Kazuchika Okada & Will Ospreay
» 1. Opening show: Team Rampage vs. Team Adrenaline
» 1. Opening show with the new champions Kevin Owens and MJF
» 1. Opening Show: Ricochet and Matt Sydal in Tag Team Action

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 26.10.2019-
Идете на: