Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 The Story of Space Monkey

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6452
Age : 21

The Story of Space Monkey Empty
ПисанеЗаглавие: The Story of Space Monkey   The Story of Space Monkey Empty6/10/2019, 00:10

...
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

The Story of Space Monkey Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Story of Space Monkey   The Story of Space Monkey Empty12/10/2019, 14:02

The Story of Space Monkey WlIlIt1

Здравейте , TNW, аз съм Alica Atout от Amby Interviews и днес се намирам в American Salооn, точно в сърцето на Студентски град. Преди да започна искам само да спомена, че интервюто не е спонсорирано, самaта Небесна Маймуна настоя интервюто да се състои тук. Което поражда и първия ми въпрос, Monkey, защо избра да ни посрещнеш в единствения "американски" бар в София, нима държавата отвъд океана е специална за теб по някакъв начин?

"АаААааааААаааАААаааААААааааааААААааааАААаааААААААААаааАААаАаАаАаАаАаАаААааааААаааАААаааААААааааааААААааааАААаааААААААААаааАААаАаАаАаАаАа"

Преди да започнем трябваше да ви предупредя, че Небесната Маймуна все още не е научил никой от нашите човешки науки и все още общува на родния си маймунски, така, че ще бъде доста трудно за белокожата аудитория на TNW да разберат какво точно иска да каже автора с изказването. Spacy, преди седмица ти направи своя дебют, побеждавайки не кой да е, а самият Тайтъс О`Нийл, който отдели последните няколко месеца от живота си изучавайки тайните на кунг-фу в Китай, как се чувстваш след като успя да надделееш над толкова добре физически подготвен съперник?

"АААаАаАаАаАаАаАаААааааААаааАААаааААААааааааААААааааАААаааА"

Да, съгласявам се напълно с казаното. Освен с победите си извън ринга, ти успя да спечелиш и една доста важна битка извън пределите на ринга, след като договори правата си с Бандата на Ръба за новата им песен Karash Cayen, ти надмина границите на авторското право и ги съди, че те използват ТВОЯТА песен. До сега никога не бях виждала нещо подобно, едва ли има такава случка в историята...клиент да съди автор, за това, че автора е откраднал продукта на клиента. Ти и твоят адвокат Charlie Cox постигнахте най-важната победа в историята на този дял с авторското право. Ако не сте наясно, в момента единствената официална версия на песента е в личния You Tube акаунт на режисьора и музикалния продуцент на TNW - Deren Seksa, който е продуцирал музиката на доста звезди от федерацията (Великият Калин, Дарън Йънг, Тайлър Брийз). В момента имате сериозни врагове в лицето на Бандата на ръба, не се ли чувствате застрашен за здравето си?

"АХАХАХАХАХАХАХААХ, аАаАаААААааАААаАаАААаааАААаааАааааААААаа"

Доста, доста смели думи. Дами и господа, това, ще бъде края на нашето излъчване via satellite, наргилето идва, така, че аз и Спейси ще се позабавляваме докато гледаме шоуто на големия 70 инчов телевизор в American Saloon бар, останете с нас.
Върнете се в началото Go down
 
The Story of Space Monkey
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Space Monkey's business crew party live from Club Eleven
» 6. Half-Hour Show: Singles Match > Seth Rollins vs. The Space Monkey
» 10. Story Time with Adam Cole

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 12.10.2019-
Идете на: