Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 In-ring promo with Adam Cole

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7287

In-ring promo with Adam Cole Empty
ПисанеЗаглавие: In-ring promo with Adam Cole   In-ring promo with Adam Cole Empty5/10/2019, 13:30

...
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 635
Age : 19

In-ring promo with Adam Cole Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Adam Cole   In-ring promo with Adam Cole Empty12/10/2019, 12:21

Време е за поредното едноседмично шоу Rampage! През миналата седмица се проточи House Of The Sun Rising,което имаше своите негативи,но въпреки,че не се зове едно от най-впечатляващите PPV,но успя все пак да ни изненада! Именно това PPV успя да отвори много врати напред към бъдещето и следващият турнир за момента се очертава един от най-интересните,но до там има все още много време. Между временно се очаква скоро Адам Коул,който претърпя доста тежък турнир и една тежка загуба,която ще иска да изтрие от спомените си в най-скоро време,ако може да се нарече загуба де.. Та той успя да спечели,но с отброяване,което по правилата означава,че титлата остава при Биг Шоу. Жалко,но факт,въпреки това тази вражда остава в разгара си!с Той отново трябва да си върне старата мотивация,защото повярвайте ми това не е толкова лесно! В момента трябва да не се предаде духом... днес се очаква той да каже какво мисли за всичкото това,което се случи и какво ще прави оттук нататък!  

In-ring promo with Adam Cole UbD16nrIn-ring promo with Adam Cole W7ITIx4


Ето го и него. Песента на Адам избухва из цялата зала,а той се появява на началото на сцената! Всички погледи гледат към него! Всички чакат какво има да каже за кошмарната нощ и какво ни е подготвил! Дали ще ни чака още един мач между Грамадата и Адам Коул? Дали тази вражда ще продължи и по какъв начин? Всичко това ще бъде отговорено от него! Той в момента трябва да бъде силен,защото претърпя тежка вечер. Семейството му,отбора му,треньора му и и доста хора от публиката бяха там точно заради него,а той не,че не успя да спечели,но по правилата той не е шампиона,което го нарани силно! Но той е тук! Той е тук! И колкото и да бъде трудно той отново ще бъде тук! С вдигната глава,крещейки Adam Cole Bay Bay! Това е вероятно най-харизматичното момчето,което е раждало това изкуство наречено кеч! Бавно бавно тръгва към. Той трябва да преглътне голям срам,защото даде обещание. Даде дума пред всички,че той ще бъде новия шампион,но всичко бе една лъжа. Адам трябва да си подбере много добре думите защото в момента той държи голяма вина на гърба си и някак си трябва да изтрие спомените ни за онзи турнир,но за негово съжаление този турнир този турнир остава в историята на TNW и като цяло кеч индустрията! Добре де много внимание обърнахме на негативите на този кечист,но ако се замислите той няма вина за всичко това. Биг Шоу бе прекършен от него. Та каквото и да се говорим малцина са успеят да спечелят срещу Грамадата и по такъв начин! Абе нещата са %50 на %50 защото ако се замислите наистина той няма вина за всичко това,но той даде обещание и него спази. Това наклонява везната,но все пак нека чуем какво има той да ни каже и след това ще си правим изводи! Та нека чуем Адам какво ще ни каже...
In-ring promo with Adam Cole CequKM2

Adam Cole: I Know,I know.... миналата вечер. Миналата вечер бе тежка,трудна,мъчителна и още какви ли не негативни епитети! Наистина бе изпълнена с болка. За жалост не успях,не успях да спазя моето обещание. Казах може би голяма дума,но за нищо не съжалявам. Не съжалявам,защото за нито една моя дума изречена на този ринг. Всичко изречено от мене е истината и ден след ден ще видите със очите си,че аз заслужавам много повече да бъда шампиона на TNW! И се радвам,че отново ми се отвори врата и отново ще успея официално да предизвикам Биг Шоу. Да както казах онази вечер бе тежка,но ако трябва,но онази вечер успя отново да ми отвори една малка врата. През която се виждаше,че аз вкарвам справедливост в тази несправедлива компания. Днес официално предизвикам Биг Шоу на реванш! След няколко седмици The Great Bulgarian Bash (2019) аз ще се изправя срещу Биг Шоу. Също така Биг Шоу имам изненада за теб. Освен,че ще бъде заложена твоята титла. Мача ще бъде Extreme Rules! Точно така този мач ще бъде мач без правила! Маси,стълби,столове и още много оръжия ще бъдат достъпни в мача ни. Ще се лее кръв,болката ще бъде неповторима,ще искаш този ден да не се бил раждал. Защото аз ще направя така,че ти наистина да разбереш срещу какъв тип кечист наистина си се изправил! Миналия ни мач,бе подигравка за мен. Този обаче всички тези шибани правила,които точно те ме разделиха от титлата,която често и почтено заслужих! Въпреки това не съм от хората,които се оплакват за щяло и нещяло. Помнете ми думите дами и господа. АЗ ОБЕЩАВАМ,ЧЕ СЛЕД ТОЗИ ТУРНИР ЩЕ ВИ ЧАКА НОВ И ИСТИНСКИ ШАМПИОН! АЗ ЩЕ БЪДА ЗАПИСАН В ИСТОРИЯТА КАТО НАЙ-ДОБРИЯ ПЮР ШАМПИОН В ИСТОРИЯТА НА КОМПАНИЯТА! ВСИЧКО ИЛИ НИЩО..... МАМКА МУ... Трудно ми е да си подбера думите дами и господа. Все още  в главата ми е доста объркано. Но повярвайте ми всичко това,което казах ще бъде спазено. Съвсем скоро Биг Шоу ти ще разбереш наистина срещу кого си имаш работа. Виж сега разбирам те перфектно! Знам,че в момента си на третото небе и се радваш с цялото си сърце,че успя да си запазиш титлата. Знам,че искаш да се докажеш пред всеки тук и да покажеш,че няма друг като теб и,че ти ще бъдеш шампион и след следващия туринир и по следващия и по следващия. Но все още ми е интересно как имаш тази смелост да бъдеш тук. Та ти отнесе мои два фнишъра за приблизително 10 секунди,но поне бяха въжетата да те спасят защото иначе бе до там. За твоя жалост обаче на следващия турнир няма да се измъкнеш толкова лесно!
Силни думи от страна на Адам. Той каза доста истини,но докато се подбираше думите правилно позната музика избухва. Ето го него дами и господа. Музиката на шампиона върви,а той е на път да излезе на сцената 
In-ring promo with Adam Cole Entrance%2B2


Ето го и животното. Шампиона е тук и е готов за поредна доза отмъщение. С микрофон на ръка той отново ще трябва да се защити подобаващо,защото Адам определено знае как да си подбира думите и той успя отново да направи невероятно промо,но наистина ще бъде интересен отговора на шампиона. Той въпреки,че не спечели си запази титлата и е готов както каза Адам да мине през какво ли не за да може да остане с нея. Да може да се докаже пред всички малки и големи фенове,но наистина дали не е попаднала на късата клечка,защото и минали години сме виждали Адам на какво е способен и особено в подобен мач ще бъде наистина трудно за  предизвикателство за Шоу да се измъкне още като настоящия шампион. Въпреки това според нас е все още рано да коментираме понеже има още много,ама много време до следващия турнир. Така,че те първа тази вражда ще бъде все още коментирана и още да става все по-гореща и по гореща! Нека обаче чуем какво ще ни каже шампиона на tnw и дали ще отговори подобаващо на Адам... Но какво подяволите... Тъкмо Шоу тръгваше да каже отговори изведнъж всичко изгасна. От ни щото всичко бе изгасено и чакаме отново светлините да проработят

Тук са Undistuped Era и са готови да помогнат на Адам Коул
Те държат шампиона,а през това време чакат Адам
да се приготви за един последен ритник...


In-ring promo with Adam Cole 2W47JzkIn-ring promo with Adam Cole LadO4lZ


Адам Коул взима титлата и показва на всички
Кой е истинския шампион!
Биг Шоу бе приспан по средата на ринга и
Тва бе само началото на неговото мъчение
Върнете се в началото Go down
 
In-ring promo with Adam Cole
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. In-ring promo with Adam Cole
» 3. In-ring promo with Adam Cole
» 6. In-ring promo with returning Adam Cole
» 3. In-Ring Segment /w MJF & Adam Cole
» 4. In-Ring promo with Adam Page

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 12.10.2019-
Идете на: