Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 In-ring promo with Curt Hawkins

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7287

In-ring promo with Curt Hawkins Empty
ПисанеЗаглавие: In-ring promo with Curt Hawkins   In-ring promo with Curt Hawkins EmptyСъб 5 Окт - 13:30

...
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1055
Age : 23

In-ring promo with Curt Hawkins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Curt Hawkins   In-ring promo with Curt Hawkins EmptyСря 9 Окт - 21:01

Michael Cole:Дами и господа Rampage започна преди малко със страхотно начало, но сега ни предстои нещо още по-интригуващо. Намираме се в Кноксвил и това е първото шоу след турнира House of The Rising Sun, който за съжаление бе един от най-слебите турнири в последните месеци, но сега се надяваме федерацията отново да се върне към обичайното ниво и да затвърди позицията си на най-силна. Нека насочим вниманието си към Pure дивизията, където нещата напоследък не са много розови... Общо взето след този уникален рейн с титлата на Хоукинс и доста мистериозния начин, по който я изгуби тази титла свали престижа си, но се надявам скоро отново да бъде издигната от Биг Шоу, който има вражда с Адам Коул, но това е по-напред в шоуто и ще говорим за него по-късно. Кори предлагам да преминем на това, което предстои, а то е нещо много интересно. Ще ни кажеш ли за какво иде реч?
Corey Graves:Колега ти направи много добра препратка към Pure дивизията, защото както много добре знаете повелителя на тази дивизия изчезна безследно след като изгуби трофея и никой не знаеше нищо за него до преди броени часове. Минути след края на турнира House of The Rising Sun от TNW показаха карда за предстоящия Rampage, където беше съобщено, че бившия Pure шампион се завръща. След едномесечно отсъствие отново ще видим Принца на Кралицата на ринга, но наитина ми е много любопитно какво ще каже и на къде ще се насочи. Какво мислиш по въпроса Джери?
Jerry Lawler:Каквото и да кажа за този човек ще е малко, колеги, но едно е ясно. Той е най-великия Pure шампион в историята на федерацията и това никой не може да му го отрече, въпреки доста странния начин, по който я загуби. Честно казано нямам си никаква идея защо Кърт се даде толкова лесно на Грамада и загуби след много кратък мач, в който не показа никакво желание за победата. Ако трябва да съм честен очаквах шефовете да накажат сериозно бившия шампион за действията му и това му изчезване за месец изобщо не ме изненада. Това обаче са само спекулации, а това, което наистина се е случило и какво ще става в бъдеще с Кърт предлагам да разберем именно от самия него. Дами и господа насочете вниманието си към ринга и чуйте какво има да ви каже Хоукинс при своето завръщане...
Cветлините на прожекторите биват насочени към ринга, където е самия Хоукинс, който държи микрофон в ръката си *cheers/booooo
In-ring promo with Curt Hawkins I1gLfv1
Curt Hawkins:Кво става Кноксвил? Как сте днес? Как е времето?... Хей какво става бе, какво се случва? Не се ли радвате да ме видите мамка му?! *cheers/boooo. Нямаше ме цял месец, а вие изобщо не се интересувате от мен... Знаете ли какво? Не ми пука! *booooo Не ми пука дали искате да ме видите или не. Факт е, че аз съм тук и вие не можете да направите нищо по въпроса, защото сте едни жалки плебей и мекотели. Сега искате или не ще ме слушате, защото не съм дошъл тук на празно! Нека да започна още от PAIN, където спечелих Pure титлата. Тогава много се радвах на този трофей, но в един момент просто реших, че трябва да направя следващата крачка. Месец след месец, турнир след турнир, опонент след опонент аз побеждавах и защитавах с чест и гордост Pure титлата, но дойде момента, в който реших, че тази титла вече не ми е от полза. Този момент дойде точно на турнира House of The Rising Sun, където след четири месеца най-после пуснах колана. Много хора сметнаха, че Биг Шоу ме е смазал тотално, както си беше де...но те не знаят, че аз буквално подарих победата на Гиганта. Какво си мислите бе? Та аз съм го побеждавал два пъти...Всички видяхте, че аз излязох на ринга с единствената цел да се отърва от титлата, защото тя вече ме тласкаше надолу, вместо да ме изкара нагоре. Факт е, че тази титла и като цяло Pure дивизията отдавна е под моето ниво и вече беше време да взема нещата в мои ръце, след като шефа не предприе нищо за развитието ми в мейн ростера. Аз съм един от най-важните, та ако не и най-важния кечист в тази федерация *booooo. Не ми вярвате така ли? Сами може да се уверите в това... Само погледнете какво се случи на турнира House of The Rising Sun. Това е първия турнир, който пропускам от както съм част от TNW и именно този турнир се превърна в един от най-слабите, та ако не и най-слабия от година насам. Сами си направете изводите. Точно за това, когато Шейн ми се обади на пожар веднага след турнира и ме помоли да се завърна аз приех. Моето място е тук на ринга, защото федерацията се нуждае от мен. Моето място е тук, но не и в Pure дивизията. Напоследък водех сериозни преговори с ръководството относно завръщането ми на ринга и стигнахме до споразумение. Моето желание е само едно и аз го заявих още в дебюта ми преди година. Целта ми тук е достигане до главната титла, а това няма как да стане ако си стоя в Pure дивизията, и за това реших, че е време за ново предизвикателство в бляскавата ми кариера. Готов съм да покоря и главния ростер и съм готов да се изправя срещу всеки, който иска, и след като смачкам всички по пътя си, както го направих в долната дивизия ще атакувам някоя от главните титли, без значение дали Световната, Гранд, Интерконтинентална, а защо не дори Таг титлте... Сега може би някои ще кажат, че говоря глупости, защото крошето в главата ми, което ми удари Биг Шоу ми е размътило мозъка, но ви уверявам, че съм в страхотна форма и много скоро ще се уверите в това, след като спукам от бой поредната си жертва. Може да ме освирквате сега, но отново ще мълчите, след като се гавря с вашите любимци *boooooo. След почивката, която си взех е време да предприема нещо ново и това е, както не веднъж днес заявих желанието ми да напусна Pure дивизията, където според мен не виждам смисъл да продължавам да се състезавам, защото на всички е видно и ясно, че аз вече не съм за там. Такова чудовище като мен трябва да мачка опонентите си в мейн ростера и да се бори за Световната титла, а не за някакви огризки! И накрая искам да ви кажа само едно... Ерата на Кърт Хоукинс изобщо не е приключила...Ерата на Кърт Хоукинс едва сега ЗАПОЧВА!!!
In-ring promo with Curt Hawkins L9dZoKY
Върнете се в началото Go down
Cactus Jack
New User
New User
Cactus Jack


Join date : 25.12.2010
Posts : 22

In-ring promo with Curt Hawkins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Curt Hawkins   In-ring promo with Curt Hawkins EmptyСъб 12 Окт - 19:47


Michael Cole: Ето че отново се случва!

Corey Graves: Да, Dude Love отново е по малките екрани! Няколко седмици този човек беше извън шоутата на компанията, след като мачът му с The Fiend така и не се състоя. Всъщност така и не видяхме въпросния образ в действие на ринга.

Tom Phillips: Прав си. Без съмнение стои причина зад всичко това, а е съвсем възможно и Dude Love също да е замесен. Сега обаче се прехвърляме върху нещо съвсем друго. На ринга е Curt Hawkins, който току-що зададе заявка за напускане на Pure дивизията. Dude Love определено не се смята като част от нея, а и явно има какво да каже по този въпрос.

Corey Graves: Така и изглежда. Той излиза с надуваемия си стол, който разполага в началото на рампата. Време е Love да проговори!

In-ring promo with Curt Hawkins ACtC-3fjBOq43pQ4PozQxV_Xy8xQ3y9m00SppUdfKu9C6N6SOAeIIt4LLZTtLNJAUg-54gjGLUBUNGgep8KfwaqTjVv6uKtVV1A5JaPKhVy5XkVOYIV5e7zDs4Et_4pjvk4EKIh2-DTw2Rq7DE9rh5NFIZ5a=w292-h222-no?authuser=0

- Hey, it is... You know it! It's your friend Duddy Love! Хей и на момченцето на ринга! Yeah? Изглеждаш ми все още като young lil' boy, не се засягай, не! Или изпускам нещо, а? Защо ли your uncle Dude никога не те е виждал или чувал, щом си толкова важен за тази компания? Я кажи пак как беше... Curt Hawkins? Звучи като име на прислужник! Това ли си ти?! Виж, хлапе, Dude Love обича всички, вероятно обича и теб, но може би не толкова, колкото ако те опознае... Затова защо да не го направим - The Dude vs. The Curt?! Класиката срещу съвременното! Преди това обаче Duddy има само едно условие, с което иска да си наясно. Да, baby, не знам какъв шампион си бил, но докато не победиш Dude Love, царуването ти е просто невалидно в моите сметки. Едно условие - и то е да преглътнеш поражението, когато то дойде... И да не бягаш от мача като pussycat, защото не ми трябва такава! Вече си имам една, която тази вечер чака да я нахраня! Както и вече се нагледах на pussycats в тази федерация, след като големият страшен The Fiend сам не се появи за мача си. Не бъди такъв, момче! Съвсем скоро Duddy ще се види с теб. Приятна вечер, хлапе!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





In-ring promo with Curt Hawkins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Curt Hawkins   In-ring promo with Curt Hawkins Empty

Върнете се в началото Go down
 
In-ring promo with Curt Hawkins
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. In-ring promo with Curt Hawkins
» 8. In-Ring promo with The New Tag Team Champions - Zack Ryder and Curt Hawkins
» 3. In-ring promo with TNW Tag Team Champions Zack Ryder and Curt Hawkins
» 4. Zack Ryder and Curt Hawkins Are Looking For LAX
» ME: Singles Match > Curt Hawkins vs. ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 12.10.2019-
Идете на: