Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Opening show with CM Punk

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7287

Opening show with CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Opening show with CM Punk   Opening show with CM Punk Empty5/10/2019, 13:29

TNW Rampage Live in
Knoxville, Tennessee, USA
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2910

Opening show with CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with CM Punk   Opening show with CM Punk Empty12/10/2019, 18:51


Opening show with CM Punk EZNj9tv

Michael Cole: Тъмни облаци надвисват над Total Non Stop wrestling и по конкретно над световния шампион в тежка категория, Сет Ролинс. Само до преди седмици Ролинс изживяваше своите най-хубави мигове като световен шампион, но на турнира беше буквално ограбен и да той все още е носител на най-престижната титла в този бизнес, но той загуби себе си понеже сега ще трябва да бъде Стрейт Едж шампион и ще трябва да служи на Пънк. Определено съм сигурен, че Пънк ще злоупотреби по някакъв начин с Ролинс. Пънк не успя да спечели с помощ на Люк Галоус и Серена, но успя да победи с помощ на маскиран човек, а мен няма кой да ме убеди, че този маскиран човек няма нищо общо със Стрейт Едж Пънк.
Corey Graves": Колега откъде си толкова сигурен, че Пънк е намесен? Ролинс винаги е имал врагове и не е бил харесван от някои хора, а може би има много стрейт едж хора, които няма да позволят Пънк да бъде постриган...
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2910

Opening show with CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with CM Punk   Opening show with CM Punk Empty12/10/2019, 19:04

Opening show with CM Punk JFeKQh5

Ето ме и мен.. Аз вече не съм единствения Straigt Edge wrestler. Изпитвам душена наслада като слушам как ме освирквате понеже много скоро вие всички ще станете част от Straight Edge, всички вие ще съжалявате дълбоко, че сте се усъмнили в мен и в това, което говоря. Като ви повтарям седмица след седмица, че това да си Стрейт Едж означава, че си по-добър от всички вие не вярвахте ето вижте сега как  победих вашия герой, вашия световен шампион и най-важното най-новия член на STRAIGHT EDGE SOCIETY.. Точно това исках да стане. Знам, че тази вечер имам много тежък мач срещу друг от вашите любимци, друг бивш Световен шампион Окада.. Аз ще успея да победя последните двама световни шампиона в рамките на 2 дена, а не мисля, че са много хората, които изобщо са ги побеждавали, но аз за това съм тук, първо, за да вкарам всички ви в правия път, да ви спася и да пиша история. Изключително съм обиден, че вие се усъмнихте в мен.. На турнира аз победих напълно сам Ролинс и да наистина беше много хубав мач, естествено мача на вечерта.. Не знам защо чувам разни приказки, че съм извикал хора да ми помогнат.. Всъщност знам защо го чувам, защото вие всички включително Ролинс не можете да приемете това, че аз го победи, аз го прати да спи с G-T-S. Дори, когато моите приятели, моите верни другари Серена ии Люк напълно незаслужено бяха изгонени понеже Ролинс няма и един приятел да не се чувства сам и да може да се разконцентрирам и да загуба, но познай какво Шейн това не стана.. Казвам Шейн, защото всички знаем как той помага на Ролинс много пъти и няма да се учудя, ако той не е наредил на съдията по някое време в мача да изгонят приятелите ми.. Ролинс получи шанс за титлата, след като не успя да използва ключовете си успешно нещо, което аз съм правил няколко пъти в миналото в други федерации и въпреки това, че той можеше да ги използва когато си иска той се провали, но след това Шейн му даде възможност.. Колко шанса той получи в изминалите години? Колко мача имаше за световната титла или за Гранд титлата се питам аз и колко шанса получих аз? Жалката истина е, че до сега никой не получава шанс след шанс освен, ако вие не обичате и не викате за този кечист и заради това Ролинс се прави, че ви обича.. Защо си мислите, че хора като мен не получават шанс? Само, защото вие ме освирквате, но аз съм на върха не заради вас, а въпреки вас! Но стига толкова празни приказки не съм дошъл за това днес. Тук съм, за да може всички да приветстваме новия Ролинс, новия и подобрен Сет Ролинс.. Сет ти загуби мача си и покажи, че си мъж с топки и си понеси последствията.. Макар да загуби срещу мен ти тази вечер спечели и то спечели най-важното нещо в живота и това е да си Стрейт Едж... SO... LADIES AND GENTLEMEN... PLEASE WELCOME THE NEWEST MEMBER OF THE STREIGHT EDGE SOCIETY... HE IS THE WORLD CHAMPION.... SETH ROLLINS....
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2372

Opening show with CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with CM Punk   Opening show with CM Punk Empty13/10/2019, 03:02



*YEA-A-AH!*

Opening show with CM Punk KWTpsyR

Michael Cole: Дами и господа, най-новият член на Straight Edge обществото, Seth Rollins! Миналата седмица световният шампион на TNW бе надхитрен от CM Punk и по този начин се оказа принуден да се присъедини към неговата общност. Двамата имаха уговорка преди мача и по всичко изглежда, че Seth е твърдо решен да спази своята част от сделката. За никого обаче не е тайна, че завършекът на турнира бе доста скандален. Въпреки всичките усилия на рефера, който дори изгони Luke Gallows и Serena, CM Punk все пак успя някак си да открадне победата. "The Architect" бе хванат неподготвен и бе изигран! Той се появява в началото на рампата и се спуска надолу по нея, вървейки бавно към ринга с ниско наведена глава. По всичко изглежда, че Seth не е никак доволен от развоя на събитията на House of The Rising Sun и дори бихме могли да кажем, че е доста разочарован от себе си. Въпреки всичко феновете по трибуните не спират да го подкрепят, скандирайки името му в бурни овации. Шампионът стига до ринга, след което се изкачва по металните стъпала и минава между въжетата. Той застава срещу CM Punk и неговите дружки, които изглеждат видимо доволни, съдейки по надменните им усмивки. Seth грабва микрофон в ръката си, готов да говори...

Opening show with CM Punk UgiHUL6

- Виж какво, Punk... Знам какво си мислиш! Виждам го в очите ти! Мислиш си, че ще започна да се оправдавам, нали така? Мислиш си, че ще се отметна. Е, ще трябва да те разочаровам! Няма да ти доставя това удоволствие, приятелю! По-добре свали надменната си самодоволна усмивка от глупавото си изражение, защото няма да го направя! И знаеш ли защо? Защото аз и ти Punk сме доста различни един от друг! И ако ти си способен да преглътнеш и последната капка от малкото си останало достойнство, и да разчиташ на други хора да вършат черната ти работа, трупайки слава на чужд гръб... То не и аз! За разлика от теб аз съм истински мъж, а един истински мъж винаги държи на думата си! Аз стоя зад това, което съм казал! Стоя зад думите си и точно поради тази причина смятам да изпълня своята част от уговорката, която имахме! *BOOOO!* Знам, знам... Аз също не съм особено доволен от този факт, но така стоят нещата! CM Punk успя да ме победи, макар и по не особено достоен начин. Нека обаче погледнем откъм добрата страна... Най-после имаме член на Straight Edge обществото, който си има топки! *YEA-A-AH!* Така де... За никого не е тайна, че до този момент Serena се държеше най-мъжки от всички тук! И също така Punk, след като вече сме в едно "семейство", с удоволствие бих ти дал няколко съвета относно това как да победиш Okada тази вечер. И все пак постарай се този път да не разчиташ на женска помощ!

Corey Graves: Чу ли това, което и аз, Michael? Seth Rollins току-що потвърди, че от тук нататък е член на Straight Edge обществото! Световният шампион хвърли микрофона на пода, след което слезе от ринга и се запъти нагоре по рампата, но преди това отправи иронична усмивка към своя нов лидер, а именно CM Punk! Rollins върви към съблекалните, продължавайки да се усмихва. Seth със сигурност не е доволен от факта, че вече е член на групировката, но последното нещо, което иска е да храни егото на Punk. Той удържа на обещанието си като един истински мъж! Дали пък наистина няма да помогне на CM Punk в мача му с Kazuchika Okada по-късно тази вечер? Предстои ни да разберем! Дами и господа, останете с шоуто Rampage!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Opening show with CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with CM Punk   Opening show with CM Punk Empty

Върнете се в началото Go down
 
Opening show with CM Punk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show with the returning Philip Brooks, better known as Chicago Made Punk
» 1. Opening Show with the General Manager of "Rampage Supershow" Adam Pearce discusses the situation between Johnny Mundo and Big Show
» 1. Opening Show: Get the Suitcase Ladder Match > Johnny Mundo vs. Chad Gable vs. Big Show vs. Aleister Black vs. Bobby Roode vs. ???
» 5. Fatal-Four Way Match > MVP vs. Big Show vs. Aleister Black vs. CM Punk
» ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 12.10.2019-
Идете на: