Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley   3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty05.08.19 19:02

1. Mojo Rawley
2. John Cena

Върнете се в началото Go down
BrotherLouie
New User
New User
BrotherLouie


Join date : 06.07.2017
Posts : 25

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley   3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty06.08.19 2:55



Дами и господа, моля посрещнете... MOJO RAWLEY!~

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley R9K3i1S 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley M6iIT24
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley   3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty07.08.19 2:36



- And his oponnent, from West Newbury, Massachusetts
weight in 251 pounds.. JOOOHN... CEEEEEEENAAAAA!!

Your time is up, my time is now
You can't see me, my time is now
It's the franchise, boy I'm shining now
You can't see me, my time is now


3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley INuQvhm 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Rfh44bk

In case you forgot or fell off I'm still hot knock your shell off
My money stack fat plus I can't turn the swell off
The franchise, doing big bid'ness, I live this
It's automatic I win this, oh you hear those horns, you finished

ЕТО ГО И ОПОНЕНТА НА MOJO RAWLEY! JOHN CENA, BABY! "The Cenation Leader" се показва в началото на рампата, под бурните овации на феновете. Тази вечер ще станем свидетели на Beat The Clock Challenge между него и Brock Lesnar. Двамата отново си казаха тежки думи по-рано в шоуто, но така и до бой не се стигна, защото се появи Shane McMahon, който им забрани да се бият, докато не стане време за Revenge. И им даде предизвикателство, за да не прелее чашата. John Cena ще се изправи срещу Mojo Rawley, който не е чак толкова особен опонент, но пък кой знае, може да се противопостави на Cena. Rawley трябваше да има мач срещу Undertaker миналата седмица, но бе нападнат от Velveeten Dream. А преди това шоу, Mojo беше като храна за акулите. Всеки който го хващаше го биеше, но сега изглежда, че се е променил и е готов да се докаже пред всички. Само че срещу него не е кой да е, а самия John Cena. Аз лично не вярвам, Cena да загуби. Целта на John ще бъде да спечели мача, колкото се може по-бързо, защото времето, за което Cena бие, за толкова време, ще трябва и Lesnar да спечели, ако "The Beast" не успее, то тогава той ще загуби предизвикателството, а той едва ли ще иска Cena да спечели това предизвикателство, въпреки че мачът им на турнира е далеч по важен от някакво си предизвикателство. Но все пак това ще послужи като загрявка за турнира.

A soldier, and I stay under you fighting
Plus I'm storming on you chumps like I'm thunder and lightning
Ain't no way you breaking me kid, I'm harder than nails
Plus I keep it on lock, like I'm part of the jail


3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley 44lgvTP

Slaughtering stale, competition, I got the whole block wishing
They could run with my division but they gone fishing
With no bait, kid your boy hold weight
I got my soul straight, I brush your mouth like Colgate

John изглежда повече от готов, той се засилва към ринга и влиза яростно към него. След което три секунди гледа към противника си Mojo Rawley и се засилва към въжетата. John хвърля шапката си сред феновете, веднага след като свърши със загрявката си. След което сваля и тениската си и хвърля и нея. Момчето, което хвана шапката и тениската е късметлия. Ще си тръгне от шоуто с безплатна оригинална тениска на John Cena и шапка. Какво по-хубаво от това? Това ще бъде едва втория мач на "Big Match John" от завръщането му. Интересно ще бъде да видим какво ще се случи. Преди семица имаше забрана да се бие заради мачът му срещу Undertaker. На Summerscream John загуби доста кръв заради мачът си срещу Taker. Беше ужасно за гледане просто. Но важното е, че Cena е добре и е готов да се бие. Дори и да е контузен, John пак ще влезе в двубой. Той обича кеча и не би се спрял пред никаква контузия. Бившият двукратен Hardcore шампион иска да докаже, че е голямо име, като победи всички възможни опоненти. Той реши сам да се върне отзад на опашката и сега е готов да стигне до първата редица, за да си заслужи нов мач за Световна титла. Mojo пък ще трябва да докаже на феновете, че той не е за подценява и че той не е онзи Mojo, който беше храна за големите акули. Двамата заемат местата си, а съдията е готов началото... Дали ще станем свидетели на хубав мач или пък John ще помете Mojo? Ще разберем...
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley   3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty07.08.19 2:51

AND HERE COMES "BIG MATCH" JOHN! НАЧАЛО!
Върнете се в началото Go down
BrotherLouie
New User
New User
BrotherLouie


Join date : 06.07.2017
Posts : 25

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley   3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty07.08.19 16:51

Този "Beat the Clock" мач започва, дами и господа. Колосът John Cena ще премери сили с новият Mojo Rawley. Най-после ще можем да видим Mojo Rawley в действие на ринга на Total Nonstop Wrestling, след толкова време отсъствие. Не сме виждали Mojo от мача му срещу Braun Strowman в който той разбира се беше прегазен. Като цяло, на Mojo във федерацията не му върви особено. Показва го и рекорда му, има само една победа и над 10 загуби. Това е тревожно. Rawley много добре осъзнава, че подобна промяна му беше нужна. Той трябваше да опита да промени нещо. И ето, че той промени цялата си нагласа. Той промени своята визия, своето мислене, своят начин на действие. И това значи много. Трудно е човек да промени себе си, особено след като има ясно изявен стил на действие. Ще бъде интересно да видим дали Mojo Rawley ще действа по същия експлозивен начин по който го правеше и преди. Той твърдеше, че не трябва да се хайпваш, а да оставаш хайпнат през цялото време. Да видим дали това негово мислене се е променило. Публиката ще следи мача с интерес, това е сигурно. Не само, че ще видим новия, променен Mojo Rawley, ами ще видим и John Cena. The Colossus Superstar - 16 кратен световен шампион. John Cena изравни "The Nature Boy" Ric Flair преди две години. Той иска да подобри рекорда. Целта му, разбира се е световната титла на Total Nonstop Wrestling. Но всички ние познаваме John Cena. Знаем, че той няма да иска нищо да му бъде подарявано. Той сам заяви, че е готов да се нареди обратно на опашката и да си извоюва възможността за шампионски сблъсък. Това е характера, нрава на John Cena. Спортсменството е във вените му. Хъс, лоялност и респект, дами и господа. Тези дума означават много за "The Chain Gang Soldier". Cena в момента си има неприятности с "The Beast" Brock Lesnar. Колкото по-бързо "The Leader of Cenation" си свърши работата в този мач, толкова по-трудно ще е на Brock Lesnar да подобри представянето. Знаете как работи този "Beat the Clock" Challenge дами и господа. Няма нужда да ви учим на правилата. Всеки истински кеч фен знае какво представлява този тип сблъсък. TNW е именно мястото за такива - за истинските кеч почитатели. Cena ще се бие с Lesnar на турнира "Revenge". Две от мегазвездите на федерацията ще се сблъскат в колосален мач, който не е за изпускане. Но не по-малко интересен ще бъде и този мач, драги зрители. Две масивни, две големи момчета ще премерят сили. Ще тестват волята си, характера си и мощността си. Rawley определено има какво да доказва. Той не успя да вземе участие в битка срещу друга огромна суперзвезда на индустрията - The Undertaker. Миналата седмица Mojo Rawley трябваше да се изправи срещу легендарния гробар, но плановете се объркаха, след като The Velveteen Dream атакува в гръб Rawley. Да се надяваме, че тази вечер няма да има кой да саботира срещата. Представете си, че от нищото се появи Brock Lesnar, който да нападне единия от двамата атлети. Това ще бъде пореден удар по амбициите на Mojo Rawley да покаже "новото си аз". Синята боя по лицето, новият екип... Това е видимата, външната промяна. Но каква е промяната вътре? Какво се върти в главата на Mojo Rawley. Ще разберем в този мач. John Cena започва в негов стил да обикаля ринга с ръцете напред, готов да захватира опонента си. Mojo Rawley пък показва скорост, подвжиност и с едната ръка докосва тепиха, като тялото му е изправено, а задните части са назад. Това е стойката, която използва всеки един NFL иргач, преди да тръгне напред. Прийомът който използва Rawley е съвсем естествен. Ако не знаете, Mojo е бивш футболист. Той е играл в NFL за The Green Bay Packers и Arizona Cardinals. Dean Muhtadi, както е истинското име на Mojo, се контузва и е принуден да прекрати кариерата си. До ден днешен обаче, той се интересува от играта, следи играта и дори я практикува за забавление. Известно е и приятелството с Rob Gronkowski, който доскоро беше един от най-добрите играчи в света и се състезаваше за New England Patroits, преди да сложи край на професионалната си кариера. Стига сме разтягали локуми, да караме по същество. Да видим кой първи ще удари в тази битка на две здрави момчета. Първият удар в подобни срещи е от изключително значение. Защото и двамата спортисти в мача са много здрави. Един удар е способен да те прати в нокдаун и после ще "береш ядове" през целия мач. Никой от двамата не иска да допусне първия удар, това е сигурно. Двамата състезатели се вкопчват един в друг, като всеки един се старае да покаже повече мощност от другия. Погледнете тези двама железни човеци... Истинска наслада е да гледаш как двама мечоци се боричкат. Mojo се опитва да сгащи съперника си, напъвайки се здраво с цялата си тежест напред, за да надделее над John Cena. Cena обаче е бивш бодибилдър и знае как да подходи в такава ситуация. Той познава тялото си отлично. "The Leader of the Cenation" успява да се наклони съвсем леко, след което завива надясно, правейки опит да хване Mojo Rawley в гръб... John се опитва да вдигне туловището на доскоро известния като "The Hype Man" Mojo Rawley и да го тръшне с Protobomb, едва в началото на срещата. Mojo обаче му оказва огромна съпротива. Той няма да позволи да бъде боксова круша в този мач. Писнало му е вече от тази роля. Той е твърдо решен да достигне "върха на планината", както са свикнали да казват хората отвъд океана. Масивният Mojo успява да се завърти успешно, на свой ред минавайки зад гърба на John Cena. "The Chain Gang Soldier" изглежда в изключително неприятна позиция. Rawley заляга, опипва съперника си първо за кръста, после за бедрата, а накрая го дърпа за глезените и го поваля на тепиха. John Cena обаче се изправя бързо, знаейки, че не бива да остава на земята за дълго. Публиката живна. Това беше добра техника от страна на Mojo Rawley.The one part syrian пропълзява назад, отново в познатата си поза, като не сваля погледа си от Cena. "Killer Instinct". Това е качеството, което Mojo Rawley притежава. Той знае кога да атакува, знае точния момент, в който да "застреля" плячката си. Rawley се изправя на краката си и се подпира на ъгъла. John Cena изглежда разтревожен. Той знае, че трябва бързо да спечели този мач, но забелязва, че наистина Mojo Rawley се е променил коренно. Това не е онзи Mojo Rawley, който беше загубил срещата, преди тя да е започнала. Това е нов, по-мотивиран човек. В погледа на Cena се вижда впечатлението му от съперника му. Зениците на Cena говорят "Уау, този тип наистина се е променил. Готов е да плячкосва като хищник."... Cena отново тръгва напред, като този път има едно наум. И двете суперзвезди са готови за рунд 2. БИЙТЕ СЕ! Отново виждаме сходно скопчване, като отново John Cena успява да вземе първоначално надмощие. Cena завърта ръката на Mojo Rawley, усуквайки я, а след това я дърпа рязко надолу. Mojo изрева от болка, но стиска зъби. John Cena го побутва назад, допирайки го до близкото въже, в опит да го засили към отсрещното. Това и се случва. "The Chain Gang Soldier" Irish whip-ва опонента си към противоположните въжета и се навежда, в очакване да го халоса. Mojo Rawley може и да има над 10 загуби и едва една победа, но определено не е вчерашен в този бизнес. Той успява да спре инерцията си навреме, забелязва, че John Cena се е навел в очакване да го посрещне... И MOJO ЗАМАХВА С КРАКА СИ, ЗАШИВАЙКИ ГО ПРАВО В СЛЕПООЧИЕТО НА CENA! John се изправи от жестокия удар, като дава две-три крачки назад. "The Leader of The Cenation" е видимо замаян. Сега Mojo Rawley ще има огромен превес. Той знае как да атакува вече наранена жертва, драги зрители. Виждали сме го как го прави на ринга на друга федерация. Тук не му се е отдавала възможност да разгъре потенциала си до такава степен. Сега обаче той има златната възможност да удари жестоко по амбиците на John Anthony Felix Cena. Макар и замаян, обаче, John се опитва да намери сили да отвърне на предизвикателството на Mojo Rawley. Cena свива юмруците си и се опитва да стои така, че да не се клати. Mojo Rawley обаче успява да го изненада с подвижността си, прилагайки му Drop Toe Hold, сваляйки го на земята. John Cena просна лицето си право в средата на ринга. Mojo Rawley експедитивно преминава към близкия обтегач и търпеливо изчаква John Cena да се изправи на краката си. Какво се случва с "The Chain Gang Soldier", по дяволите!? Той не знае къде се намира. Mojo Rawley няма търпение опонентът му да се изправи. Rawley е готов да удари жестоко. Готов е да нанесе големи щети по тялото на шестнадесет кратния световен шампион на развлекателния спорт. Cena вече е на крака. Той все още е леко замаян. Не знае какво го чака от другата страна!

MOJO RAWLEY СЕ ЗАСИЛВА КЪМ НЕГО,
ОТНАСЯЙКИ ГО СЪС СТРАХОТЕН

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley AVb5JLc

TACKLE!!~

THAT'S HOW THE NFL BOYZ DO IT, BABY!!! YES! YES! YES! MOJO RAWLEY КРЕЩИ НА JOHN CENA, ПОДИГРАВАЙКИ МУ СЕ! "ТОВА ЛИ Е ГОЛЕМИЯТ МАЧ!?" JOHN CENA Е В НОКДАУН! ТОЙ НЕ ЗНАЕ КЪДЕ СЕ НАМИРА! ПУБЛИКАТА Е В ШОК! УЖАСЕН СТАРТ НА "THE CHAIN GANG SOLDIER"! ДАЛИ МИСЛИТЕ МУ НЕ СА НАСОЧЕНИ КЪМ BROCK LESNAR ИЛИ НАИСТИНА MOJO RAWLEY Е ПРОМЕНЕН ИЗЦЯЛО!? ДЕЦАТА НЕ ИСКАТ ДА ПОВЯРВАТ ТОВА! ТЕХНИЯТ ИДОЛ JOHN CENA Е СВАЛЕН! Ето за този хищнически инстинкт у Mojo Rawley става въпрос, дами и господа. Той издебна John Cena и го поряза в най-правилния момент. Mojo Rawley изглежда като лъв, докопал зебрата. Определено не се очакваше подобно развитие на този сблъсък. Много от феновете не вярваха, че Rawley ще има някакъв шанс срещу колосът John Cena. Мнозина смятаха, че "The Chain Gang Soldier" ще успее комфортно да си вземе мача, имайки сериозно предимство пред Brock Lesnar. Очакванията на хората обаче се оказаха неправилни. Новият Mojo Rawley наистина знае какво прави. На Mojo му е писнало да бъде изтривалка за обувки. Сега той е обувката! Rawley започва да се смее доволно, наблюдавайки държащия се за крака John Cena. Mojo се вряза право с рамо напред, браво в бедрото му, прехвърляйки тялото му. Този човек има невероятна сила. Но какво друго можем да очакваме от суператлет като Mojo Rawley. Той се изправя на крака и отива обратно при John Cena. Cena изпитва големи затруднения, това е видимо. Може и да е получил сериозно контузия в крака след този сблъсък. Той беше наистина много, много силен. Все едно товарен валяк премина през тялото на "The Cenation Leader". Mojo Rawley изправя Cena и го натиква в единия от четирите ъгъла на професионалния кеч ринг, където започва да му вкарва сериозни тукати в ребрата и корема. Синини ще излязат по тялото на John Cena след този мач. Mojo Rawley се намира във върховна форма. Rawley показва нещо различно, нещо добро. Ако продължава в същия дух, сигурен съм, че феновете бързо ще забравят миналото му на загубеняк. Rawley хваща John Cena през рамо и прави опит да го тръшне с Hip Toss, но суперзвездата на десетилетието остава здраво стъпил на земята, вкарвайки цялата тежест в краката си, за да не позволи на опононета му да го преметне напред. Mojo Rawley зацикли. Той не знае какво да направи. Това даде нужното време на John Cena да събере сили и да се измъкне от неприятната ситуация. Cena се навежда, пада на колене и прехъврля Mojo с "малко F-U". Mojo се изправя бързо, но Cena е точно зад него. John замахва със саблен удар и сваля протовника си на земята. Rawley обаче не се дава. Той отново се изправя на крака, отново обаче бива свален с Clothesline! John Cena може би ще се върне обратно в релси с тази си наказателна акция. Mojo започва да пълзи по тепиха и отива в единия от обтегачите. John Cena си взима дъх, като след секунди отново запретва ръкави. Той крачи уверено към опонента си и е на път да го сграбчи, но бива изненадан от удар с лакът в далака. Mojo Rawley ще направи всичко по силите си да не загуби тази среща. Часовника тече, показват ни вече минутите, които John Cena, откровено казано се мъчи, за да спечели тази среща. Сигурно там някъде в backstage Brock Lesnar се усмихва, протривайки ръце. Cena щеше да изяде стария Mojo Rawley за закуска. Щеше да го направи на нищо. Това обаче не е онзи Mojo Rawley и мисля, че всеки един почитател не само на Total Nonstop Wrestling, но и на професионалния кеч го разбра прекрасно. Cena все още се държи за корема, след като Mojo му нанесе удар с лакът в тази област на тялото. Rawley се изправя, подскача два-три пъти, засилва са към въжетата, изкрещява него и опитва да прегази "The Chain Gang Soldier", разпервайки ръце и крака... CENA ОБАЧЕ Е ПОДГОТВЕН! ТОЙ ПОКАЗВА НЕВЕРОЯТЕН РЕФЛЕКС, ЗАЛЯГА СЪВСЕМ ЛЕКО И ПОВАЛЯ MOJO RAWLEY НА ЗЕМЯТА С DROP TOE HOLD! John се претъркулва елегантно по гърба на Rawley и достига до главата му, заключвайки го в Headlock! Един от класическите и изтъркани кеч захвати. Точно сега, обаче, може да бъде от много голяма полза на John Cena. Не само, че по този начин ще изтощи Mojo Rawley, но и ще избегне да му бъдат нанесени каквито и да е било щети по тялото. Cena стиска здраво гушата на съперника си. Mojo Rawley се плези, опитвайки се да си поеме въздух. Cena крещи, за да всее страх у Mojo Rawley. Mojo успява да протегне ръцете си и да постави дланите си в средата на тепиха. Сега Mojo трябва да даде един сериозен напън, за да успее да се претъркули назад и да се освободи от опасния захват. Това е стандартният начин. Cena забелязва, че Rawley е на път да изпълни именно него. За това опитът и шестото чувство на John Cena му подсказват, че е по-добре да отпусне захвата. Това и прави. WAIT A MINUTE, JOHN CENA ОСТАВИ RAWLEY ДА МИСЛИ, ЧЕ ИМА НЯКОЛКО СЕКУНДИ ВРЕМЕ ЗА ОТДИХ И ГО ИЗНЕНАДА! JOHN УСПЯ ДА ЗАКЛЕЩИ КРАКА МУ С НЕГОВИЯ, КАТО СЕГА СЕ ОПИТВА ДА ГО ХВАНЕ ПРЕЗ ВРАТА ЗА STF!! MOJO RAWLEY СЕ ОКОКОРИ! ТОЙ ЗАПОЧВА ДА РАЗМАХВА С РЪЦЕТЕ СИ И ДА ТРЕСЕ ТЯЛОТО СИ, ЗА ДА НЕ ПОЗВОЛИ НА JOHN CENA ДА ГО ЗАКЛЮЧИ В STF!! MOJO НЯКАК СИ УСПЯВА ДА ИЗБЕГНЕ ОПАСНОСТТА! Rawley отива до най-долното въже и го прегръща! Съдията предупреждава John Cena, който започва да се изнервя все повече и повече. Той губи ценно време. Rawley не иска и да чуе за пускане на въжето! Той го е захапал като ротвайлер! GO MOJO, GO MOJO, IT'S YOUR BIRTHDAY! JOHN CENA СОЧИ НА СЪДИЯТА КАКВО СЕ СЛУЧВА! JOHN СЕ ЧУВСТВА ОЩЕТЕН! CENA КРЕЩИ НА MOJO ДА СЕ ИЗПРАВИ И ДА ПУСНЕ ВЪЖЕТО! Реферът най-сетне решава да отиде и да говори с Mojo, който очевидно не е с всичкия си. Rawley към поглежда съдията с бялото на окото. Mojo заявява, че ще отпусне въжето, но иска John Cena да му даде време да се изправи и да заеме позиция. Cena го чува и се съгласява. Ето това е! Хъс, лоялност и респект. "The Cenation Leader" гони време, но е склонен да остави Rawley да се изтупа, преди да започнат схватката си наново. Много, много интересно! John Cena е готов дори да стисне ръката на Mojo. Mojo приема... НО СЛЕД ТОВА МУ ЗАБИВА МОЩЕН ШУТ В КОРЕМА!! НЕ СЕ ПРАВИ ТАКА, СЪР! Mojo успя да измами една от най-големите икони на този бизнес. Това не му прави чест. Когато John Cena ти предложи ръкостискане, ти трябва да се отнесеш с респект! Rawley хваща John Cena за рамото и започва да го удря. Това е много сериозно. Знаем, че Cena е имал проблеми именно с рамото. Това отново е много подъл ход от страна на Mojo Rawley. Въобще не му прави чест! Това е наистина, наистина доста грозно. Направо не е за вярване! Това ли е новият Mojo!? John Cena стиска зъби и иска подкрепа от феновете в залата, та дори и от тези пред малкия екран. Лидера иска своята синация да му помогне морално! Cena доста често черпи енергия от трибуните. Mojo Rawley се оглежда насам-натам, осъзнавайки какво се случва. Той много добре знае, че всеки момент John Cena ще се измъкне от схватката. За това, Mojo отново предприема недостойни мерки. Той изритва с коляното си, вкарвайки го прави в ребрата на John Cena! Ох! Cena се изплю, когато Rawley му нанесе щети по ребрата. John пада на пода, присвивайки се в средата на ринга. Да видим как ще продължи Mojo Rawley. Наказателната му акция трябва да е наистина обещаваща, ако иска да продължи да държи John Cena в това положение. Видяхме какво се случи първия път. Mojo Rawley не бе достатъчно експлозивен, не бе достатъчно въздействащ с ударите си. Сега трябва да се поучи от грешката си и да не прави същото. Защото само един глупак се спъва два пъти в един и същи камък! Mojo Rawley очевидно си е набелязал ребрата на Cena. Rawley повдига тялото на John Cena, поставяйки го пред себе си. Бившият NFL играч тръгва с тялото на Cena напред, просвайки го право в обтегача! "The Chain Gang Soldier" присвива очите си от болка... Rawley пък ще продължи да атакува тази зона от тялото на опонента си. Mojo се навежда съвсем леко, след което започва да блъска с рамото си ребрата на John Cena, който е сериозно притиснат в ъгъла. Ето така трябваше да действа Mojo и първия път, когато свали Cena на земята. Важното е, че го прави сега. Той е разбрал, че не бива да дава шанс на легендарната суперзвезда да се освободи и да отвърне. Mojo Rawley прикюлчва с Corner такълите и решава, че е време за нещо по сериозно. За нещо, което ще разклати амбициите на Cena не само за спечелване на мача в кратък период от време, но за спечелване на мача изобщо. Mojo Rawley е застанал на дистанция от Cena, дава мощна газ напреееед...

ТУКАТ ПРЕЗ НОСА НА "THE CHAIN GANG SOLDIER"...

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley HTo09ZF

ALABAMA SLAAAAAM!!!~

СВРЪХВЪЗДЕЙСТВАЩА КОМБИНАЦИЯ ОТ СТРАНА НА MOJO RAWLEY!! РИНГЪТ СЕ РАЗДРУСА! МИГНОВЕН ОПИТ ЗА ТУШ! ИМАМЕ ЛИ ШОКА НА ВЕЧЕРТА, ДАМИ И ГОСПОДА!? ЕДНООООООООО, ДВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley   3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty07.08.19 16:55

КАКВА МАНЕВРА ОТ MOJO!
1.....
2......
НЕ-Е-Е! CENA ОЦЕЛЯВА!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley   3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty08.08.19 2:21

Mojo направи може би най-добрия си ход и не успя да победи John Cena. Не мога да повярвам, че виждаме точно такъв Mojo Rawley. Той определено е нов човек. John едва ли е очаквал, че ще му е толкова трудно срещу Rawley, но ето че това е факт. Cena изпитва трудности срещу опонента си, който обикновено бива прегазван още в началото на мача. Cena ще трябва да спечели по-бързо, защото времето, което в момента се увеличава ще е добре за Brock Lesnar, който по-късно ще се бие.  Колкото по-дълго продължи мача, толкова по-добре за Brock, защото той ще има повече време да си спечели мача срещу Drew McIntyre. Но сега, нека да се върнем към този мач, дами и господа. "Big Match John" е на земята и пълзи до въжетата, само че Mojo Rawley не му дава да се хване за тях. Rawley го рита в ръцете, след което и в тила. John ляга по гръб, а Rawley продължава атаката си, като забива серия от удари в лицето на Cena. Плановете за тази среща определено не се развиват по плана на Cena. Той ще трябва да отвърне на удара, колкото се може по-бързо. Mojo спира със серията и в този момента е на крака, като е над опонента си. Rawley се подиграва на Cena, а феновете го освиркват. John Cena не бива да показва такава форма, защото след по-малко от две седмици е и турнира Revenge, където той ще се изправи срещу Brock Lesnar. Там Cena ще трябва да е повече от готов, ако иска да спечели мача и да докаже, че е станал по-добър. "The Hype Man" изправя протнивка си на крака, като веднага след като го изправи го засилва към въжетата. Cena се намира на обтегачите, а Mojo се засилва, като забива... RUNNING CLOTHESLINE! ТОВА СВАЛИ JOHN НА ЗЕМЯТА! Дали обаче ще донесе успех на Rawley? Ще имаме ли опит за туш? Не. Mojo решава да продължи с налагането на опонента си. Той хваща главата на John и прилага headlock. "Cenation Leader" отново не успява да се върне към срещата. В момента, той опитва да го направи, но опитите му са неуспешни. John не успява да намери начин да се измъкне. Mojo няма да се откаже от победата, той иска да докаже на всички, че е нов човек и че вече не е онзи Mojo Rawley, който губеше от всеки в roster-а. За сега го показва. Определено виждаме нов Mojo. Представя се уникално в този мач, но те първа ще разберем дали е напълно готов да се докаже. Mojo Rawley пуска John Cena, след което отново го изправя, като го наглася за Suplex, само че John Cena се противопоставя на това. Cena не позволява на Rawley да му направи Suplex, затова той успява да обърне нещата в своя ползва и прави...

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley VkGk08Q

FISHERMAN SUPLEX!!

ЕТО ЧЕ JOHN CENA УСПЯВА ДА ОБЪРНЕ НЕЩАТА В СВОЯ ПОЛЗА! MOJO БЕ ИЗНЕНАДАН И СЕГА СЕ НАМИРА НА ЗЕМЯТА! John също е на пода, опитвайки се да се изправи след тежкия побой. Cena е много добър в тези моменти. Винаги, когато започваме да го отписваме, той ни изненадва. За момент си помислих, че Cena няма да може да победи и, че Mojo ще успее да поднесе изненадата на вечерта, като победи John Cena, но "Big Match John" отново показва, че умее да се измъква от опасностите. Съдията започва отброяване, двамата мъже все още лежат, а този мач може да свърши равен. John се опитва да допълзи до въжетата, а Rawley лежи в средата на ринга и не помръдва. Cena обаче почти стигна до въжетата. Съдията е стигнал до пет, а John Cena вече се хвана за второто въже, като сега се хваща за третото... И ВЕЧЕ Е НА КРАКА! Съдията прекратява отброяването и мачът ще продължи. John решава да започне атака, той изправя противника си и опитва да му направи AA, само че Mojo Rawley успява да се измъкне от лапите на опонента си, но не за дълго, защото John се засилва към Rawley, като заляга опита му за саблен удар и след това го сваля с рамо, последван от още едно... Cena изчаква опонента си да се обърне към него и му прави... PROTOBOMB! ФЕНОВЕТЕ ИЗБУХВАТ! ТЕ ЗНАЯТ, ЧЕ ТОВА Е НАЧАЛОТО НА КРАЯ! НЕ МОЖЕШ ДА МЕ ВИДИШ, RAWLEY! КАЗВА JOHN CENA! СЛЕД ТОВА ЗАБИВА... FIVE KNUCKLE SHUFFLE!! Rawley се изправя мигновенно и отива към John Cena, който го качва на раменете си и опитва да му направи Attitude Adjustment... Ще успее ли? Mojo Rawley се е хванал за въжетата и не позволява на John cena да си направи хода. John се изнервя и хвърля опонента си извън ринга. "The Hype Man" се преземи много тежко. John Cena слиза от ринга и веднага изправя тялото на опонента си, като го засивла директно през стоманения кол. Mojo се удари доста лошо, а сега главата му бива забита в ръба на ринга. John го връща обратно на бойното поле, а Rawley е на крака. КАК? JOHN CENA ВЪОБЩЕ НЕ ПОДОЗИРА КАКВО СТАВА НА РИНГА И БЪРЗО ВЛИЗА В БОЙНОТО ПОЛЕ, А MOJO RAWLEY СЕ ЗАСИЛВА И ГО СВАЛЯ НА ЗЕМЯТА СЪС САБЛЕН УДАР! ИЗБИ МУ ЗЪБИТЕ! JOHN CENA ЛЕЖИ В СРЕДАТА НА РИНГА, А MOJO RAWLEY СМЯТА ДА ДОВЪРШИ ОПОНЕНТА СИ! Той не смята да губи никакво време. Rawley изправя John Cena на крака и го вдига на раменете си. Какво е намислил, по дяволите? John се намира в беда... RAWLEY Е ГОТОВ ДА ГО ДОВЪРШИ, НО В ТОЗИ МОМЕНТ JOHN CENA СЕ ИЗМЪКВА ОТ MOJO RAWLEY И МУ ПРИЛАГА...

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley 0WFbTFs

STF!!

STF! STF BY CENAA! ЗАКЛЮЧИ ГО В СРЕДАТА НА РИНГА! JOHN CENA СТИСКА, КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО-СИЛНО, ЗА ДА МОЖЕ ДА НАКАРА MOJO RAWLEY ДА СЕ ПРЕДАДЕ! ЗАХВАТА Е В СРЕДАТА НА РИНГА, А RAWLEY НЯМА КЪДЕ ДА БЯГА! CENA УСИЛВА ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ, А СЪДИЯТА НЕ СПИРА ДА ПИТА MOJO ДАЛИ ЩЕ СЕ ПРЕДАДЕ! ТОВА ЛИ Е КРАЯ?
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley   3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty08.08.19 3:00

ЩЕ СЕ ПРЕДАДЕ ЛИ MOJO?
ДА! ТОЙ НЕ ИЗДЪРЖА НА ЗАХВАТА
И СЕ ПРЕДАВА! JOHN CENA ПЕЧЕЛИ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley   3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. Beat The Clock Challenge Singles Match > John Cena vs. Mojo Rawley
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Beat The Clock Challenge Singles Match > Brock Lesnar vs. ???
» 4. Beat The Clock Challenge > John "Bradshaw" Layfield vs. Dolph Ziggler
» 16. Beat The Clock Challenge Match > Minoru Suzuki vs. ???
» 7. Beat The Clock Challenge Match > Kurt Angle vs. ???
» 3. Beat The Clock Challenge > Christian vs. ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 10.08.2019-
Идете на: