Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega Empty
ПисанеЗаглавие: Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega   Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega Empty05.08.19 19:01

...
Върнете се в началото Go down
El Idolo
New User
New User
El Idolo


Join date : 08.07.2019
Posts : 39

Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega   Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega Empty06.08.19 2:11

Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega N8tI9U7

Zelina Vega: Look who's here! Самият Shane O'Mac! Точно вас търсех! Господин McMahon, тъй като досега не съм имала удоволствието да Ви срещна лично, нека първо Ви се представя. My name is Zelina Vega, business manager of Andrede "Cien" Almas! За мен е огромна чест да се запознаем! Сигурна съм обаче, че вече знаете коя съм аз и още повече знаете кой е моят клиент. Миналата седмица в Rampage ние не просто пристигнахме в TNW... Ние пристигнахме с гръм и трясък! От такива хора се нуждае вашата компания, Shane. От хора като мен и Andrade, които знаят какво искат! Хора с амбиции! Хора, които са твърдо решени да се докажат! Вие обаче отлично осъзнавате това, нали Shane? Знам, че не сте в този бизнес от вчера. Имате нюх към тези неща! Не случайно сте на чело на най-добрата кеч федерация в света! И точно поради тази причина съм сигурна, че сте останал впечатлен от видяното миналата седмица. Това обаче е съвсем малка част, от това, което аз и клиентът ми можем да Ви предложим! Ние сме готови да издигнем TNW на едно съвсем друго ниво, но разбира се това няма как да стане без необходимото съдействие от ваша страна. Shane O'Mac знае кое е най-доброто за бизнеса! Точно поради тази причина знам, че ще се погрижите за това моя милост и Andrade да получим още по-голямо поле за изява. Повярвайте ми, ще останете още по-впечатлен! И ако все още не схващате какво имам на предвид, господин McMahon, предлагам Ви следното... Finn Bálor срещу Andrade "Cien" Almas в мач за TNW Intercontinental Championship на Revenge! Е, какво ще кажете? Съветвам ви да повярвате в "El Idolo", защото той е роден да бъде звезда и може да бъде вашата следваща златна кокошка!

Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega QWktL48

Shane McMahon: Виж, Zelina... Аз... Видях какво направихте ти и твоят клиент в последното издание на Rampage. Факт е, че пристигнахте във федерацията с гръм и трясък, но... Не знам! Сякаш по-скоро не одобрявам вашите методи. Думите ти обаче ме накараха сериозно да се замисля. И когато една толкова красива жена ме помоли за услуга, аз трудно бих могъл да й откажа. Все пак обаче мисля, че Andrade още не си е заслужил мач за титлата. Понеже обаче си ми доста симпатична смятам да му дам шанс да се докаже! По-късно тази вечер, Andrade "Cien" Almas ще има възможността да се изправи срещу шампиона Finn Bálor в главния мач на шоуто! Ако успее да победи, "El Idolo" ще получи своя мач за интерконтиненталната титла на Revenge!

Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega TYvNm4P

Zelina Vega: Това не бе точно отговорът, на когото се надявах, но все пак се радвам, че в крайна сметка решихте да дадете шанс на Andrade! Повярвайте ми, няма да съжалявате! Знаех си, че имате усет към нещата! Наблюдавайте внимателно Main Event-a, защото ще останете силно впечатлен от представянето на моя клиент! След тази вечер ще се уверите в това, кой наистина заслужава да бъде наричан "The Intercontinental Champion of TNW"! Е, за мен бе удоволствие да се запознаем и бих се радвала да остана във вашата компания още малко, но се налага да тръгвам! Довиждане, господин O'Mac...
Върнете се в началото Go down
 
Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Backstage segment with Zelina Vega
» Backstage Segment with John Cena & Shane McMahon
» Backstage segment with Shane McMahon and Austin Theory
» Backstage segment with Roman Reigns and Shane McMahon
» Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 10.08.2019-
Идете на: