Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Backstage Segment with Rusev

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

Backstage Segment with Rusev Empty
ПисанеЗаглавие: Backstage Segment with Rusev   Backstage Segment with Rusev Empty5/8/2019, 19:00

...
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1679

Backstage Segment with Rusev Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage Segment with Rusev   Backstage Segment with Rusev Empty6/8/2019, 21:54

Уважаеми зрители, веднага след рекламите се включваме зад кулисите на федерацията, където виждаме двама отколешни врагове - Българския звяр и Суператлет Александър Русев и 'The Underdog' Сами Зейн. Както знаем, преди една година те имаха среща на финала на tournament-a 'Young Lion Cup', където всеки от тях се озова след съответната си победа на полуфиналите - Русев над Гробаря, а Зейн - над Джон Сина. Сега е твърде чудно обаче да ги засечем, готвейки се да си кажат нещо. Нека разберем какво.

Backstage Segment with Rusev CDo6rOM


Rusev: Така, Сами! Въпросът, за който те извиках тук и по който реших да поговорим, е твърде принципен. Става дума за една важна мисия, въртяща се около мен и затова се допитах точно до теб, тъй като те познавам добре, срещали сме се на ринга точно преди на една година на Revenge 2018 и всеки от нас знае отлично на какво е способен другият. Както знаеш, на 'SummerScream' имах таг тийм мач заедно с Еди Едуардс срещу Гробаря и Стив Остин, по време на който се случиха твърде интересни неща - още в началото Тейкър изостави съотборника си, заради което бяхме принудени с Еди да се бием хендикап срещу един, после пък този "един" показа невиждана злоба и контузи тежко моя приятел, вкарвайки го в болницата. А оттам аз, разбира се, изгубих необходимата ми психика за нормален и качествен бой и бях победен от Кучия син Стив Остин. И сега той сензационно обяви, че напуска и оставя титлите на произвола, но това не ме засяга и няма да го коментирам.

Sami Zayn: Добре, Русев, но какво общо има с мен цялата тази история и защо ме извика тук по-точно? Каква е тази прословута мисия, относно която ме повика и искаше да говорим? Наистина, много добре следях тага ви с две от най-големите имена в индустрията, както и страхотно си спомням нашите мачове - и на финала на "Младите лъвове" и на Тройната заплаха с нас двамата и Стив Остин, където той успя да ни пребори, в случая теб като шампион и ти отне Pure трофея. Ако трябва да кажа какво мисля за това и да изразя мнение, не съм могъл да го направя до този момент, но сега ще го кажа резюмирано - ти беше в страхотна форма, размаза ме на финала, а в Triple Threat-а бе цяло чудо, че Проклетникът те победи. И, честно казано, не бих отказал да имам още едно съприкосновение с теб в близко бъдеще, понеже смятам, че би ми дало действително много като кечист.

Rusev: Точно това се опитвах да ти кажа, приятелю. Аз също помня всичко, станало и на 'Revenge', и на 'The Great Bulgarian Bash' миналата година. И искам да те уверя в едно - ти беше прекрасен противник. Такъв, от когото добих много силна представа за това как процедира кечистът хийл, как действа в дадени ситуации от мача и най-вече, какви тактики предприема, за да пречупи стоящия пред себе си. Ето защо, една година по-късно, малко преди същото 'Pay-Per-View', аз ти предлагам да станеш мой таг тийм партньор и да се изправим на предстоящия мач тук, в Rampage, срещу други двама неизвестни съотборници, при които екипът реши да прати трофеите. Не е случайно, че съм избрал именно теб за това начинание - далеч не само защото името на идния турнир е същото, когато се бихме. А и защото съм убеден, че с теб ще направим чудесна сработка, качествен колектив и особено - силна химия помежду си, благодарение на които успешно ще запазим титлите си на 'Revenge', ако ги спечелим още сега. След контузията на Еди аз разчитам най-много на теб и знам, че няма да ме предадеш. И така, чакам твоя отговор. Съгласен ли си да се впуснем заедно в това приключение и да предизвикаме незнайния си противников тим?

Sami Zayn: WOW!!!...Трябва да призная, че съм неимоверно впечатлен от това твое предположение, Русев. Най-малко вярвах, че човекът, който ще има безкрайната чест да се сражава рамо до рамо с борец от твоя ранг, ще бъда самият аз - 'The Underdog' Sami Zayn. Но ето моя отговор. Всички знаем какво представляваш ти. Не можеш никого да заблудиш. Ти си суперзвезда, която притежава удивителен начин на борба на ринга, винаги уникално обмислена и планирана стратегия и забележителен спортен хъс. И тъй като изживяването по време на нашето общо "пътуване" към върховете в началото на кариерите ни бе незабравим момент за мен, то аз давам най-сигурния и уверен отговор, който някога съм давал - ДА!!! АЗ ЩЕ СТАНА ТВОЯТ ТАГ ТИЙМ ПАРТНЬОР!!! АЗ ЩЕ БЪДА ТВОЯ ЛОЯЛЕН СЪОТБОРНИК, С ПОМОЩТА НА КОЙТО НИЕ ЩЕ СПЕЧЕЛИМ ТЕЗИ ТИТЛИ В ТАЗСЕДМИЧНОТО ШОУ НА TNW!!! И ТОВА ЩЕ СЕ СЛУЧИ, ПО НАЧИН, ПО КОЙТО НИКОЙ ДОСЕГА НЕ ГО Е ПРАВИЛ!!!

Rusev: Благодаря ти, колега! Наистина знаеш колко много означава това за мен и колко те уважавам още от знаменитата ни среща миналата година. Страшно се радвам и съм зареден с огромна надъханост за спечелването на тези трофеи, тъй като те заслужават да бъдат издигнати откъм престиж и да станат предпоставка за провеждането на велики мачове, както се правеше преди време. А за да се случи всичко това, трябва да се намират в добри ръце. Затова и моят избор беше точно ти. Заедно ще се мобилизираме, ще впрегнем цялата си воля, ще употребим цялата си сила и ще накараме двамата незнайни юнаци да преклонят глави пред мощта ни. Пред мощта на ЛЪВА И ПОДЗЕМНОТО КУЧЕ!!! И така, съперници - пригответе се за невиждана битка само след няколко часа, защото АЗ, СУПЕРАТЛЕТЪТ, АЛЕКСАНДЪР РУСЕВ И 'THE UNDERDOG' SAMI ZAYN ПРИСТИГАТ СТРЕМГЛАВО ЗА ВАШИТЕ ТРОФЕИ!!!

Backstage Segment with Rusev UyR7r4S
Върнете се в началото Go down
 
Backstage Segment with Rusev
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage Segment with MJF
» 6. Backstage segment with ???
» 4. Backstage segment with MVP
» 2. Backstage Segment with MJF
» 6. Backstage Segment /w The Miz

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 10.08.2019-
Идете на: