Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1065

Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala  Empty
ПисанеЗаглавие: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala    Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala  EmptyНед 16 Юни 2019, 14:58



Моля коментирайте подкаста!



Допълнителни въпроси, които са зададени от Vasko Metala към следните потребители:

Въпрос към Rainmaker: Какво за теб са критериите за един играч да получи шанс да се бие за WHC и да го спечели?

Въпрос към FLORIAN: Според теб ако след време отново се върнеш в таг дивизията, с кой мислиш, че ще се сработиш по-добре от Drew McIntyre?
Върнете се в началото Go down
Aculite
Superstar
Superstar
avatar


Join date : 13.01.2019
Posts : 149

Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala    Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala  EmptyНед 16 Юни 2019, 15:07

Отговор към въпроса: Ами аз мисля, че със Кърт Хоукинс бихме направили чудесен рейн силно се надявам след време да бъда във отбор с него, защото напоследък наистина ми стана много близък този човек. С другият, които бих се сработил е Сами Зейн, защото и той ми стана доста близък макар, че напоследък доста изчезва Very Happy Сигурен съм, че ще се завърне пак за постоянно и с него също бихме направили хубав рейн мисля, че с тези двамата най-много искам да съм в отбор.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7274

Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala    Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala  EmptyНед 16 Юни 2019, 15:09

Какво за теб са критериите за един играч да получи шанс да се бие за WHC и да го спечели?

- Разбира се, трябва да е доказал, че заслужава да поеме подобна отговорност с играта си и с постоянството си. Какво имам предвид по-конкретно? За да получи изобщо шанс, трябва да е показал поне няколко месеца силен престой с настоящия си кечист, желание и отдаденост, тъй като да се биеш в ME, е изключително сериозна отговорност. Играта на съответния човек не е задължително да бъде завършена, тъй като именно този мач може да бъде ключов за израстъка му, но все пак на едно наистина силно ниво. А за да го спечели, определено вече трябва да се е шлифовал като играч, да е изпипал добре и малките тънкости като selling, storytelling, детайлност в поста и т.н. и основното - да е показал, че може да му се има доверие. Тъй като провален reign със световната титла говори зле както за играча, така и за форума и за екипа. Трябва въпросният играч да е постоянен в представянията си и да хвърля всичко от себе си във всеки важен мач. Не мисля, че е нужно нещо по-различно.

Иначе доста приятен подкаст, макар и някои от казаните неща да се припокриваха. Хубаво е следващия път да се направи едно сортиране на въпросите и да останат само тези, които покриват различна информация. Моите поздравления и за Васко, който отговори на изчерпателно ниво, и на Марто, който отново отдели от времето си за записване на самия подкаст. Smile
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1616

Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala    Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala  EmptyНед 16 Юни 2019, 22:18

Отново много добро предаване, поздравления и за двама ви, момчета! Много добре характеризирахте и анализирахте всичките или поне най-важните елементи на играта на потребителите, федовете като цяло, мачовете и всичко подобно. Марто има огромни компетентности и потенции за водещ, не се шегувам, сякаш слушам радио или телевизионен глас. Отговорите на всичките ми въпроси специално бяха изключително удовлетворяващи, Васко, като мой учител, когото уважавам безрезервно, много точно определи моите качества и недостатъци. Същото се отнася и за водещия. Аз, от самата си първа глътка въздух тук, съм се трудил и старал да проявявам и себе си, и кечиста си във възможно най-добрата светлина, да градя двама ни на огромно реслинг ниво и да се обогатявам. Действително понякога правя гафове, за които после страшно съжалявам и си блъскам главата, искайки да върна времето назад, та да не съм ги допускал. Very Happy Колкото до сработката, не отричам, че може да съм проявил слабости в нея, но абсолютно не е било умишлено. Аз ценя всеки един опонент и кечиста му, за да си доставяме взаимно веселие от битките и да усещаме докрай удоволствието от самия кеч. Но това е по-особена материя на разговор. Прекрасен, още веднъж, подкаст, още повече затова, че самият титулярен водещ беше най-сетне гост нему.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala    Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata
» Жертвите на Васко Метъла! - гост: Adam
» Жертвите на Васко Метъла, с гост-водещ - Scott Hall! Тема за въпроси към гостът на подкастът - Slavchov!!!
» Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!
» Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: