Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1065

Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata Empty
ПисанеЗаглавие: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata   Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata EmptyСъб 15 Юни - 5:19

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1619

Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata   Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata EmptyСъб 15 Юни - 10:36

Отново един от най-добрите подкастове, които съм чувал. Мартин компенсира отсъствието на Васил по един, наистина страхотен начин, дори гласът му е перфектен за този на радио или ТВ водещ. Задаваше въпросите на потребителите изключително ефектно, атрактивно и развлекателно, както и прибавяше с лекота такива и от самия себе си. Що се отнася до Дамян - момчето знае много добре как да се държи при интервю, отговаряше на всичко изчерпателно, без притеснение и логично. Това специално е твърде важно при дискусия - да се държиш спокойно и естествено. Което определено мога да кажа, че е в негово владение. Поздравления и към двама ви! Smile
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2760
Age : 23

Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata   Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata EmptyСъб 15 Юни - 11:43



Аз малко сега ставам, но ето обещаното клипче. Smile

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7276

Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata   Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata EmptyСъб 15 Юни - 11:51

Уникален подкаст. Евала, момчета. Доста е трудно да задържиш интереса на слушателя за три часа, а вие направихте много повече от това с мен. Very Happy

Димарата наистина беше много готин гост и с удоволствие ще се радвам отново да имаме съвместна работа без значение в кой е-фед. И да, задължително трябва да обсъдим интербранд шоу, може би след KOW това ще бъде следващият приоритет. Smile
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1619

Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata   Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata EmptyСъб 15 Юни - 15:00

Dimarata написа:


Аз малко сега ставам, но ето обещаното клипче. Smile

Въобще не ме интересува качеството на пеенето ти. Не всички могат да бъдат певци. Интересува ме фактът, че си се постарал и кавърът е станал супер забавен и готин. Това е важното. Smile
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2396
Age : 19

Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata   Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata EmptyПон 24 Юни - 23:14

Малко със закъснение, но реших да изслушам подкаста. Всъщност тайминга не е толкова лош, тъй като чух съветите ви навреме, точно за новото PPV, пък и така разбрах още някои други неща (дори че Техническия не е добро място, където да продължа обучението си) от вашия подкаст.

3 часа за подкаст, свързан с е-федове определено си е много, но трябва да си призная, че тези три часа въобще не бяха скучни и бяхте максимално изчерпателни. Коментирахте, може би, всяка интересна тема, свързана с е-федовете и доста теми свързани с истинския кеч. Наистина имаше какво да се чуе. Дамян е един много добър гост и ще се радвам след време пак да присъства в нечий подкаст.

Относно частта със съветите ви за мен - съгласен съм и дори сам започнах да го забелязвам това. По-скоро го забелязах по време на мача ми с @Martozzy. Ще гледам да поработя върху това и след 1-2 месеца ще гледам този проблем да не присъства в постовете ми. Благодаря за отзива.

Между другото искам да дам съвет на Васко, който наистина е един много добър подкаст водещ: в този подкаст си личеше как @Martozzy бе напълно подготвен и двамата с Дамян засегнаха възможно най-много теми, дори самия водещ бе приготвил 20 въпроса. Васко знае как да води подкаст, но често оставя госта си сам, така че е хубаво да се постарае да записва, когато не му се налага да става от компа. И като цяло да подготви повечко въпроси, свързани с най-различни теми, които да обхванат интересите на госта - например футбол, кеч /разбира се/, сериали, филми и т.н., защото колкото и този подкаст да е свързан главно с федовете, то определено така хората ще се запознаят малко повече със самите гости и ще разберат какво ги интересува. Това искам да бъде възприето като градивна критика, защото аз наистина му харесвам подкастовете. 

@Martozzy се справи чудесно като заместник на Васко и показа, че и той може да води собствен подкаст. Ще е интересно ако и двамата правят по-често подкаст епизоди, тъй като наистина има потребители, които имат какво да кажат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata   Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жертвите на Васко Метъла! - гост: Dimarata
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Жертвите на Васко Метала с гост Dimarata
» Жертвите на Васко Метъла! - гост: Adam
» Жертвите на Васко Метъла! - гост: Vasko Metala
» Жертвите на Васко Метъла, с гост-водещ - Scott Hall! Тема за въпроси към гостът на подкастът - Slavchov!!!
» Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: