Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Жертвите на Васко Метала! (Drago4567)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
The Hitman
Superstar
Superstar
The Hitman


Location : Вкъщи
Join date : 25.12.2018
Posts : 114

Жертвите на Васко Метала! (Drago4567) Empty
ПисанеЗаглавие: Жертвите на Васко Метала! (Drago4567)   Жертвите на Васко Метала! (Drago4567) EmptyЧет 31 Яну - 0:22

Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 207

Жертвите на Васко Метала! (Drago4567) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала! (Drago4567)   Жертвите на Васко Метала! (Drago4567) EmptyЧет 31 Яну - 3:15

Поздравявам и двамата за отделеното време при този подкаст, изслушах го от край до край. Не знам дали има нещо, което бих могъл да коментирам като конкретика освен финалните минути, където бе замесен и моят коментар за турнира. Момчета, това, че не съм прочел изцяло някой пост не означава, че не съм му хвърлил поглед. Аз не съм конфликтна личност и съм готов да отговоря на какъвто и да е въпрос, зададен от когото и да е от вас двамата, така че ви приветствам да изясним нещата като големите хора, които се предполага, че всички трябва да сме.

Още веднъж поздравления!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7276

Жертвите на Васко Метала! (Drago4567) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала! (Drago4567)   Жертвите на Васко Метала! (Drago4567) EmptyЧет 31 Яну - 11:43

Забавно интервю, общо взето. Доста изчерпателни отговори от госта и макар и да присъстваха в някаква степен неловките моменти, беше приятно за слушане. Съветвам само @Drago4567 да си подготви предварително въпросите следващия път, за да може съответно повече хора да се включат в задаването им.
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1621

Жертвите на Васко Метала! (Drago4567) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала! (Drago4567)   Жертвите на Васко Метала! (Drago4567) EmptyНед 3 Фев - 18:57

Много съм доволен от този подкаст. Изключително сполучлив, направен с желание, чувство за отговорност и професионализъм. Но най-важното е, че аз бях напълно себе си, неподправен, почувствах се така, сякаш съм в телевизията, където дори имам амбиция да работя след време. А с водещ като Васко това без съмнение си е доста ефикасна тренировка. Дано повече хора го чуят и изразят мнение, по възможност позитивно, надявам се, защото аз се стремя към това. Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жертвите на Васко Метала! (Drago4567) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала! (Drago4567)   Жертвите на Васко Метала! (Drago4567) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жертвите на Васко Метала! (Drago4567)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Жертвите на Васко Метала!
» Жертвите на Васко Метала се завръща!
» Завръщането на Жертвите на Васко Метала!!!
» Жертвите на Васко Метала - MarianAsulym!
» Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: