Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

  На по питие с Mella$Money - ЕПИЗОД 1, СЕЗОН 2

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

 На по питие с Mella$Money - ЕПИЗОД 1, СЕЗОН 2 Empty
ПисанеЗаглавие: На по питие с Mella$Money - ЕПИЗОД 1, СЕЗОН 2    На по питие с Mella$Money - ЕПИЗОД 1, СЕЗОН 2 Empty5/11/2018, 22:44

Mella$Money: Здравейте на всички, добре дошли в завръщането на сензационното предаване "На по питие", но този път съм само аз без моята, на всички позната, колежка. На гости ми е известната "Nina", добре дошла!
Nina: Здравейте! Много се радвам, че тази вечер съм с вас!
Mella$Money: Като по традиция да започнем с това какво ще пиеш?
Nina: В момента се нуждая от нещо силно, но понеже не съм толкова екстремна, ако е възможно бих желала чаша розе!

Mella$Money: Чудесно! Нека преминем към въпросите, като започнем с някои лични и продължим с тези свързани с форума. Тази година ти се премести да учиш в Зеландия, как ти се отразява това?
Nina: Общо взето е микс от емоции, чувствам се добре тук, но ми липсват и много неща от вкъщи, главно семейството ми...
Mella$Money: Успя ли да завържеш някакви приятелства и какво е мнението ти като цяло за хората там?
Nina: Естествено, запознах се с много хора от целия свят, но със самите холандци, не особено. Имам само две приятелки холандки, но като цяло повечето холандци са сухари и не ме кефят особено.
Mella$Money: Сега сменям леко темата и искам да те попитам кога и как се запали по кеча?
Nina: Запалих се по кеча когато бях на море 2007ма година и приятелките ми ми го показаха, но в следващите няколко години бях прекалено малка за да се сетя да гледам и едва когато станах 3-4 клас почнах да гледам всяка седмица по телевизията, бе любов от пръв поглед, хахаха.
Mella$Money: Спомняш ли си първия си любим кечист или кечистка?
Nina: Не си спомням с точност, но мога да кажа, че макар на 10 да не знаех английски гледах йога интервютата на Trish,hahahha. И като цяло със създаването ми на профила ми във vbox станах фенка на нея, а по-късно и на други.
Mella$Money: Би ли показала кеча и на децата си?
Nina:Не съм се замисляла, но щом го показах на брат ми, бих го показала и на децата си вероятно.
Mella$Money: Какъв стил музика слушаш? Също така имаш ли любим певец, певица, група?
Nina: Слушам почти всякакъв стил музика, зависи от настроението ми. Имам доста любими изпълнители, но никой конкретен. Харесвам наистина разнообразна музика и имам впредвид от Моцарт до Мърда Бойз и Слави.
Mella$Money: Хаха, страхотно. Какви филми, сериали обичаш да гледаш?
Nina: Като фенка на историята обичам да гледам документалки от всякакъв вид, също така любими поредици са ми Хари Потър, Междузвездни войни, а като филми харесвам много гангстерските от типа на Scarface или Legend. За сериали мисля, че и сами знаят повечето хора, но в момента имам време да гледам само Свръхестествено, иначе през годините съм изгледала страшно много телевизионни серии.

Mella$Money: Сега преминаваме и към въпросите свързани с форума. Разбира се като за  начало, как разбра за TNW?
Nina: Била съм канена няколко пъти във форума без да знам за какво иде реч, но в последствие Teller(Анто) ми каза просто да се запиша и аз го послушах, хахаха.
Mella$Money: Какво точно ти хареса, че да останеш толкова дълго време.
Nina: Трудно ми е да определя, все е имала някаква причина. Първо винаги съм искала да помогна на приятелите си в екипа с бройката, а и понякога хората са ме мотивирали и съм играла само, за да покажа, че не само момчетата могат да бъдат мейн-евент.
Mella$Money: Във форума си от доста време и си имала доста вражди, кой е бил най-трудния противник?
Nina: Последният ми мач бе най-труден от всички до сега. Така че Андрей и Рейнмейктъра ми бяха най-трудните противници.
Mella$Money: Има ли човек с който не си могла да направиш вражда, но си искала?
Nina: Аз обичам да правя вражди с приятелите си и мисля, че с г-н Николов само не съм имала и бих желала да имам, но едва ли това ще се случи скоро.
Mella$Money: Ти си първата жена, която има честта да бъде Световна шампионка, може би и единствената. Как реагира, когато успя да я спечелиш? Какво е чувството да си Световен шампион все още?
Nina: Амиии, не успях да се зарадвам както бих някога. Притеснявах се, че трябва да кешвам куфара, поради липсата ми на време, но наистина е много готино, че най-после някое момиче стана wch и много се радвам, че имам възможноста да не забравям българската граматика, като тук ме карат да пиша есета само на английски, хаха.
Mella$Money: Как успяваш да съчетаваш форума и учението?
Nina: Доста ми е трудно и за това не знам колко още ще имам възможност да пиша постове, защото аз не съм от най-бързите машинописци.

Mella$Money: Надяваме се да имаш възможност да продължиш да си част от този форум. Като за финал какво би искала да кажеш на тези които четат това издание?
Nina: Ами бих искала да им пожелая да запазят тази странна българска кеч общност, пълна с какви ли не хора за колкото се може по-дълго време, защото нашето поколение вече е почти завладяно от живота и повечето скоро едва ли ще играем или влизаме по такива форуми. Освен това искам и да Ви благодаря за поканата и че решихте да завърнете шоуто си с мен! Приятна вечер!
Mella$Money: Благодаря и за участието ти! Приятна вечер и от мен!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

 На по питие с Mella$Money - ЕПИЗОД 1, СЕЗОН 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На по питие с Mella$Money - ЕПИЗОД 1, СЕЗОН 2    На по питие с Mella$Money - ЕПИЗОД 1, СЕЗОН 2 Empty5/11/2018, 23:31

Много приятна изненада е завръщането на рубриката. Хубаво е да има проекти и извън самия е-фед. Изданието беше доста стабилно, изненада ме по-малкият брой въпроси, но в този лаконичен вид беше по-лесно за четене. Дано да продължите поредицата!
Върнете се в началото Go down
 
На по питие с Mella$Money - ЕПИЗОД 1, СЕЗОН 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 1, СЕЗОН 1
» На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 2, СЕЗОН 1
» На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1
» WWE NXT сезон 3 победителка
» Записване - СЕЗОН 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: На по питие с Pamelska и LegitBo$$-
Идете на: