Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7276

Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty
ПисанеЗаглавие: Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!   Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! EmptyСъб 15 Сеп 2018 - 1:13

LukakuVik = Psychosocial

™️`·٠••, 22:28
И здравейте потребители на TNW вие сте с Жертвите на Васко Метала, а аз съм Васко Метала заедно с Правача на Дъжд, който ще е гост водещ с мен! Този път в тази епична вечер ние имаме специален гост! Моля представи се на читателите.


LukakuVik, 22:32
Здрасти и от мен. Аз се казвам Юлиян, на 14 години съм, живея в град София. Все още не съм държал МЕ титла, но скоро мисля че ще получа шанс да сритам задника на Пеши. Предполагам че новите във феда не ми знаят името, затова ще спомена че играя с Фин Балър. Very Happy

22:32
Откога се занимаваш с този занаят?

LukakuVik, 22:32
Мисля че започнах някъде около април 2016, така че 2 години.


™️`·٠••, 22:33
Как се запали по тази игра?


LukakuVik, 22:34
По време на един стрийм на WarkulakaBG, Max_09 ми писа на лично в Twitch и ми показа BGWF. Едновременно ми писаха след това Пеши и Вили, започнах да играя в двата феда и така започнах все повече да се старая в постовете си. Дали си личи не знам. Very Happy

22:35
За всички тези две години и половина като играч, кой ти е любимият е-фед от тези, в които си играл активно?
Защо?

LukakuVik, 22:37
Ох... той не съществува, за съжаление, но продължава да ми е любимият е-фед - това е BGWF. Това беше най-добрият е-фед не заради буукинга, защото по мое мнение буукингът, поне докато играех, беше ужасен, но като идея бе много оригинален и единствен по рода си. За мен когато играеш със свой измислен кечист имаш повече идеи, които можеш да приложиш и не се ограничаваш от един образ, защото след време ако ти писне да играеш даден образ можеш да го смениш. Можеш да се развиваш много повече, отколкото с един определен кечист и е много по-малък шанса да ти е скучно да играеш, докато си с измислен кечист.


™️`·٠••, 22:38
Съжаляваш ли за някой решения, който си вземал, като е-федър?


LukakuVik, 22:40
Да. Например когато бях модератор се държах отвратително и бях махнал Зиглър (дори бях напуснал за няколко часа), а мисля че ако бях задържал Зиглър сега щях отдавна да съм в МЕ като шампион. Също така в EWF можех да изкарам по-дълго време като ВХЦ, но знаете - всеки в пубертета се лигави и прави тъпотии. Very Happy
Аз бях прекалил.


™️`·٠••, 22:43
колегата водещ да задава

иначе аз пристъпам


LukakuVik, 22:43
Колегата ти водещ е заспал пред монитора. Very Happy


™️`·٠••, 22:44
Явно, докато се кани да зададе въпрос аз щи задам и един заради него! Юлияне според теб Васко Метала заслужава ли Световната титла със Стрелеца Брет Харт?


LukakuVik, 22:46
ЖИВ ЕЕЕЕ! Иначе по въпроса - да. Образа го играеш супер, на ринга си много добре. Да, има го и онзи страх да не прецакаш нещата, защото админите знаят какво си правил преди, въпреки че това е било преди, а сега трябва да гледаме настоящето. Така че след време няма да е зле да си ВХЦ.


™️`·٠••, 22:46
Оценявам това.

22:47
Защо мислиш, че букингът в BGWF беше ужасен? Под ръководството на кого - мен или Енчев?

LukakuVik, 22:48
Ами, беше ужасен преди да затвори. Опитите за възобновяване не ги броя. Честно казано не помня кой беше тогава, май Енчев.


™️`·٠••, 22:50
Юлияне кефи ли те Лайок с Махал?

22:50
Дай си мнението за играта на този потребител.

LukakuVik, 22:54
Ммм... Добър въпрос. Махал в началото беше много добър, но според мен с времето се изчерпва и сега не ме впечатлява чак толкова. Махал има скучен образ. Поне за мен е така. Нормално е да се изчерпа. За мен трябва да го смени. Например с Хънтър можеше да изкара поне още година, а с Махал изкара един рейн и дотам. Надявам се, че скоро ще го смени, въпреки че сега е в МЕ с него. Смятам, че ще продължи да прави интересни мачове с него, но в сегментите едва ли ще е много разнообразен за напред. Very Happy


™️`·٠••, 22:54
Добър отговор!!!

22:55
Какво мислиш за царуването на Мариан със Световната титла - от мача, в който я спечели, до този, в която се раздели с нея? Мислиш ли, че всичко се случи по начина, по който трябваше да стане?

LukakuVik, 22:55
Направо. Иконката на Поколени
(към Васко)

Мнението ми за рейна на Мариан не е много добро, нищо лично към него, това е просто моето мнение. Все пак да не забравяме, че и той каза същото за рейна ми с ЮС титлата, което си бе истина. Както и да е. Можеше много по-добре да се представи. Беше ненужно да я взима, когато не е готов да я защитава. Не беше активен, прецака вашият мач, не видях нищо кой знае какво от него. Играта му не беше нещо особено, не видях с какво заслужава да е в МЕ пред някои други хора. За мен не оправда очакванията. Нито се справи на това ниво на което очаквах по време на вашият мач на ПЕЙН, нито се подобри.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7276

Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!   Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! EmptyСъб 15 Сеп 2018 - 1:14

™️`·٠••, 23:00
Топ 5 на най-добрите играчи в TNW?

ЗА МОМЕНТА

23:01
С обосновка за всяка позиция

™️`·٠••, 23:01
ДА


LukakuVik, 23:12
Отново много добър въпрос. Труден за отговор. Very Happy
Но ще опитам да отговоря.

1. Rainmaker - мисля че всички знаем защо го слагам на първа позиция. Може в последно време да не играе чак толкова важна роля колкото ми се иска (да се върне към МЕ-то за по-дълго време и да спаси ВХЦ-то Very Happy
), но той си остава един страхотен играч въпреки това. Промотата му са най-добрите във феда, мачовете му почти винаги са добри, освен ако някой не ги провали, и много ми харесва как не го интересуват титлите, а се интересува колко добри мачове прави. То когато си админ трябва най-вече това да те интересува, а не резултатите.
2. Laiok - тук не мога да кажа точно същото. Че промотата му и мачовете му почти винаги са добри, с високо качество - така си е, но последното не важи за него и това се забелязва, когато видите постиженията му. Иконката на Поколени
Все пак няма как да се отрече, че е страшно добър на ринга, макар и на микрофона да ми е скучен с Махал. Време му е да вземе някого с по-интересен образ, защото може много повече от това в момента.
3. Baev - Баев е световен шампион, нормално е да е в топ 5. Има добри промота, според мен враждите му са добри. Може да прави много добри мачове. Това ни го е показвал много пъти. Личи си защо има толкова много титли. He is a living legend!
4. Scroller - Пеши за мен понякога прави вражди на много високо ниво и понякога не чак на толкова високо ниво. Заради това го слагам извън ТОП 3, без да го подценявам или нещо такова. Вражда се прави от двама, то това е ясно, но не го виждам като играч, който сега можем да го сложа в ТОП 3. Има много потенциал, още дълго време ще е играч. Със сигурност е по-добър от мен и от много други играчи, но горните трима по мое мнение са по-добри.
5. VaskoMetala - очакван избор. Very Happy
Почти всеки го слага на пето място. На Васко му куца граматиката. Наистина нямаше да е зле да е с една идея по-добре, но не само това го слага на пето място. Колкото и да е добър, той е като Валери Божинов - има общо с ФК Ботев Враца, живее в българският Ню Йорк и си проваля сам кариерата, въпреки целият този потенциал... този талант, който притежава! Можеше отдавна да е 3-4 кратен световен шампион, а той сменяше федовете както Ибрахимович сменяше отборите си. Very Happy

;d

23:14
Кой е най-добрият booker в момента?

™️`·٠••, 23:14
ако аз отговарях щях да кажа никой...

Very Happy

LukakuVik, 23:15
Честно да ти кажа не знам как да ти отговоря. С Пеши се справяте добре, не мисля че някой се отличава от другия.

23:17
Да, ти трябва да си в екипа, за да отговориш. Преминаваме нататък.

Към една доста нашумяла тема в последно време, която засегнах и в "Daily Question", но не видях да си отговорил, така че... Според теб е-федовете как трябва да служат? Като развлечение, без да се приемат толкова на сериозно и без да се вкарва много-много смисъл, сложност и storytelling в постовете, или точно обратното - в мачовете да има повече психология, повече логическа последователност и повече мислене? Ти кое предпочиташ? Какъв е твоят начин да получиш удоволствие от е-федовете?

LukakuVik, 23:20
Амииии, няма да е зле да ме върнете в екипа. Иконката на Поколени
А отговорът ми на въпроса е, че човек трябва да се старае в постовете си, но да не се напряга прекалено. Всеки трябва да играе както му харесва. Аз предпочитам да вкарам малко повече мисъл в постовете си и от време на време да изиграя някой spotfest мач, защото няма да мога да издържа всеки мач да ми е по-сложен и дълъг.

23:22
Но кои хора смяташ, че трябва да бъдат с предимство, когато стане дума за пушове и титли? Кой от двата типа играчи? Мислиш ли, че вече има наложени фундаменти?

LukakuVik, 23:23
Е според мен хората, които са по-добри и повече се стараят. Много ясно, че тези които си дават повече зор и им пука за съдържанието в техните постове трябва да получат пост, защото тези които не влагат толкова много мисъл не са толкова добри. Very Happy

23:24
Кажи според теб кой е най-важният аспект от играта!

LukakuVik, 23:27
Как разказваш историята в един мач. Ако няма логика в постовете и сторителингът не е добър, то тогава постовете ти не са качествени.

23:28
Добре, последен въпрос от мен, преди да се включи колегата. Кои са най-добрите в този аспект и мислиш ли, че играчите от старите школа не са го овладели достатъчно добре?

LukakuVik, 23:31
Най-добрите са Пеши (да, понякога и на него му се случва да не е перфектен в даден мач, но е добър, в това няма съмнение), Андрей, Васко, Баев и ти. A играчите от старАта школа не мисял че са достатъчно добри в този аспект. Поне повечето. Преди не са играли по този начин и след като продължават да играят както си знаят е нормално да не са достатъчно добри сторителъри.


™️`·٠••, 23:32
Един въпрос и от мен! Юлияне кои ти е любимия Youtuber?


LukakuVik, 23:32
Еха Very Happy
Daftpina


™️`·٠••, 23:33
Друг въпрос и той е! Кои ти е любимия мач на Васко Метала?


LukakuVik, 23:33
Matt Riddle vs Okada. Не помня ППВ-то.

Но получихте над 6 звезди. ;д


™️`·٠••, 23:34
Кажи какво ти хареса в тоя мач?

Имаше слухове, че Васко Метала се е филмирал?

Въпреки, че 6 поста се не пишат лесно..


LukakuVik, 23:36
Всичко. Сторителингът, емоцията, мачът продължи достатъчно дълго. Мисля че ако бе по-кратък драмата нямаше да е толкова голяма. По време на такива мачове всеки се филмира. Аз не веднъж съм се филмирал, нормално е, част от играта е. Именно това прави е-федовете страхотни... не мисля че преувеличавам. Само мога да ви кажа едно голямо БРАВО и се надявам, че скоро пак ще се срещнете на един ринг.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7276

Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!   Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! EmptyСъб 15 Сеп 2018 - 1:14

Задай по един въпрос към всекиго от нас!
И внимателно помисли какъв да е.

™️`·٠••, 23:37
Да сега е момента Юлияне! Възползвай се Бро!


LukakuVik, 23:40
Към Rainmaker: Абе, то ся не е много зор, най-вече покрай училище, фифата и това колко съм запален към футбола, но все пак ми е любопитно, защото и без това знам че е имало хора, връщали се в екипа след като са били махани. Ако се освободи място бихте ли ме взели като мод? Знам че това веднъж се оказа грешка и напълно разбирам защо не бихте ме взели, аз съм си много добре сега, но ми е интересно все пак какъв ще е отговора ти. Very Happy

Към Васко: С кой кечист искаш да ме видиш да играя?

23:41
Очаквах по-пикантен въпрос, но добре. Да, бихме, но ако проявиш сериозно отношение в съпътстващите месеци. В момента обаче нямаме нужда от нов модератор.

LukakuVik, 23:41
"В момента обаче нямаме нужда от нов модератор." - очакван отговор. Това значи че феда се развива добре и екипа се разбира. Браво. ;д


™️`·٠••, 23:43
Аз сега ще отговоря! Според мен можеш да вземеш и по-добър кечист от Фин Балър! Според мен трябва да вземеш кечист, който има повече медия с титла, защото за момента Балър няма медия с титла и това те спъва да не те пушват, защото TNW си гледат от WWE и това не е тайна за никой! Затова един кечист с повече медия с титла според мен е страхотна идея.

23:43
Жестоко грешиш, Васко. Това може да е било преди месеци, години, но не и в момента. Very Happy
Не гледаме медия.

LukakuVik, 23:43
Разбирам защо предаването се казва така!

TNW е жертва на Васко!


™️`·٠••, 23:44
Very Happy
23:44
Един от главните букъри на TNW гледа WWE веднъж в месеца, така че е ясно. Very Happy


LukakuVik, 23:45
Едно е да не гледаш и да не четеш, друго е да не гледаш и да четеш за WWE. Just sayin'. Very Happy
Имате ли още въпроси? :Д

23:45
Да преминаваме към следващия въпрос. Има още доста.

Какви са ти критиките към моментното състояние на TNW? Доволен ли си от него?

LukakuVik, 23:47
Доволен съм. По-добре е от преди. Усеща се разликата. Най-голямата и добра промяна - Pure Championship-а. Една уникална идея, която помага на много нови таланти да се развият преди да тръгнат да се борят за световната титла. Обаче наистина трябва да направите едно нещо, за да стане положението перфектно... НАПРЕВЕТЕ МЕ ГРАНД ШАМПИОН! Иконката на Поколени

Бзк се, не приемайте последното изречение на сериозно

pliz Very Happy



™️`·٠••, 23:57
Кои ти е любимия образ на Васко Метала в TNW?


LukakuVik, 23:57
Matt Riddle ми беше любимият, с него беше машина.


™️`·٠••, 23:57
Още го играя!


LukakuVik, 23:58
а да, верно

Very Happy
забравих

Еми, още си машина!


™️`·٠••, 23:58
ДААААААА

23:58
Какво мислиш за мен като админ? Справедлив ли съм? (Изтрийте спама pls)

LukakuVik, 23:58
Справяш се отлично. Нямам забележки.

23:59
Какво мислиш за българското кеч community? Добро ли е нивото в момента според теб?

LukakuVik, 23:59
За BWC ли ме питаш или като цяло?

:DD

23:59
Като цяло за феновете на кеча в България.
Все пак всички сме едно кеч общество, независимо дали членуваме във въпросния форум.
Днес
0:00
И съответно за най-големите сайтове за кеч.

LukakuVik, 0:01
Има само една фб група и един форум. Не е много високо нивото. Не виждам много места за коментиране. Ако имаше още един голям форум, в който се коментира активно кеч (не само WWE), и не се говори толкова много за дрога и други глупости щеше да е супер, а сега имаме WWF/WWE BULGARIA и BWC. Новинарския кеч сайт не ги броя като голям кеч форум. Новини се постват, ама като цяло не се коментира кеча чак толкова много.


Последната промяна е направена от Rainmaker на Съб 15 Сеп 2018 - 1:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7276

Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!   Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! EmptyСъб 15 Сеп 2018 - 1:15

™️`·٠••, 0:02
Кои искаш да се завърне в TNW?


LukakuVik, 0:03
River-а няма да е лошо попълнение. Не бих отказал негово завръщане.


™️`·٠••, 0:03
Смяташ ли, че TNW се нуждае от повече диви?

0:03
Жени!

™️`·٠••, 0:03
Все тая


LukakuVik, 0:04
Иконката на Поколени
Тая дивизия ако трябва да е нещо важно много ясно, че има нужда от повече жени. Някой да запише Кулагин. Но дори и да се разпадне няма да е нещо ново.

0:05
Кои са ти най-близките във федовете?

LukakuVik, 0:06
Вие двамата и, I think, Пеши. И да не забравя Томислав.

0:06
Кой ти е любимият кеч мач за всички времена?

LukakuVik, 0:07
SCSA - The Rock, WrestleMania 17.

Може да не е най-добрият като качество, но ми е любим. Very Happy


™️`·٠••, 0:08
Да приключваме момчета

0:08
Имам още въпроси

LukakuVik, 0:08
Васко бърза



0:08
Според теб оформянето има ли значение?

™️`·٠••, 0:08
Добре тогава ще ви кажа какво ще направите аз си лягам и оставям подкаста в ръцете на Правача на Дъжд

После го качвай и тва е

0:09
Лека


LukakuVik, 0:10
Оформянето има значение стига да се чете лесно. Иначе ако някой харесва да оформя по определен начин и за него е красиво нека си оформя както си знае. Не е нужно да караме някого да оформя по определен начин. Но ако изглежда прекалено грозно и е трудно за четене има голямо значение и трябва да се направи забележка.

0:10
Напълно съм съгласен!

Кое според теб беше най-лошото booking решение за 2018?
В TNW

LukakuVik, 0:13
Не знам... чудя се, но мисля че не мога да отговоря на този въпрос.

Може и да е имало такова, което не ми е харесало въобще, но сега не се сещам.

0:14
Тази година имаше изключително тежки моменти за TNW. Мислиш ли, че е-федът има бъдеще и ако да - кои според теб са хората, които ще го носят на гърба си в следващите години?

LukakuVik, 0:15
Има бъдеще, стига екипът да се справя достатъчно добре и да намира постоянно нови хора. Със сигурност Пеши ще го носи на гърбът си, а ти едва ли ще се задържиш още много дълго време, така че не знам кой друг ще му помогне.

0:16
Имам планове да остана за още много дълго време, но всичко може да се случи...

LukakuVik, 0:16
Така е, животът е непредвидим.

0:17
Мислиш ли, че някой ден е-федовете могат да станат спонсорирани и да се изкарват реални пари от тях? Или всичко ще остане като хоби? Има ли почва в България?

LukakuVik, 0:18
Много трудно. Даже бих казал невъзможно е да се случи подобно нещо. Ако някой ден някой админ намери спонсор може и да се случи подобно нещо и примерно когато спечелиш дадена титла да ти платят някаква сума.

Но едва ли ще се случи подобно нещо.

0:19
Трябва да има голям интерес и от страна на читателите... Много хора влизат, пишат си в мача и излизат. Няма да стане така, мислиш ли?

LukakuVik, 0:20
Малък е шанса. Ако това беше в UK, например, или Америка, можеше и да се получи, но в България няма чак толкова много хора, които да играят, а ако играят едва ли всичките ще са толкова активни.

0:22
Много хора биха се усъмнили дали си струва да отделят времето да четат мачовете и сегментите, без да играят, след като се пишат от непрофесионалисти или хора, които не са с перфектен български. Какви промени евентуално трябва да се направят, за да има някакъв дори малък шанс?

LukakuVik, 0:26
Дори и перфектният български няма да помогне. Единственият начин да накараш random хора да четат постове е ако им плащаш или пък ако накараш близките си да четат. Тогава има някакъв шанс. ;D
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7276

Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!   Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! EmptyСъб 15 Сеп 2018 - 1:15

0:26
Добре, достатъчно задълбахме. Според теб титлите имат ли значение? Отражение ли са на играта на потребителя или не?

LukakuVik, 0:28
Помагат човек да запази мотивация. Някак си създава чувство, че играта има смисъл.

0:29
Какъв е твоят мечтан мач в е-федовете с твое и без твое участие?

LukakuVik, 0:30
Аз срещу Laiok в ME на Pain.
Цекоки срещу Rainmaker бих искал много да видя. Дори и такъв мач да се е състоял би ми било интересно да видя такъв мач сега.

0:31
Кои са ти любимите кечисти?

LukakuVik, 0:35
Дийн Амброуз главно заради образа, а и през годините си пое доста бъмпове. Джон Сина ми бе първият любим кечист и продължавам да го уважам. Най-добрите сега обаче за мен са Окада и Омега, които страшно ме кефят.

0:37
Кое е най-неприятното чувство в е-федовете?
ПС. Цекоки-Рейн не се е състоял

LukakuVik, 0:39
Когато се раздадеш в един мач, направиш всичко възможно за да спечелиш и убедиш всички, че ти си по-добър, мислиш си че ще излезнеш победител и накрая губиш... а още по-гадно е ако е за МЕ титла. Срещу теб го изпитах два пъти.

0:39
Започва серия въпроси от легналия водещ
Какво мислиш за играта на Джони З с Браун Строумън?

LukakuVik, 0:40
За кечиста който играе е много добре, но ако аз на негово място трябваше да избера гигант бих избрал Кейн - има яка медия, има много титли... дори и на ринга е железен!

0:41
Смяташ ли че Хоган е втори акаунт - от Васко

LukakuVik, 0:42
Of Course. Very Happy

0:42
Какво мислиш за пича с Русев - от Васко

LukakuVik, 0:42
Има голямо бъдеще. Справя се отлично. Много бързо попива това на което го учиш.

0:43
Какви са очакванията ти за House of the Rising Sun - от Васко

LukakuVik, 0:45
Към този момент match card-а ми харесва и очаквам да се получи стабилен турнир. Миналогодишното издание бе бомба, тази година не вярвам да бъде чак толкова добро, но дано видим поне един петзвезден мач.

0:45
Кажи си мнението за играта на Сев със Скалата и дали трябва постоянно да иска гифове от хората - от Васко въпрос

LukakuVik, 0:48
Сев умее да го играе, така че трябва да го задържи и трябва да спре да иска гифове от хората. Има си готови в интернет, а и няма да е зле сам да се научи да си прави.

0:48
Мислиш ли, че Цекоки някога ще се завърне в ТНВ - Васко

LukakuVik, 0:49
Ако си няма друга работа - защо не, но не мисля че скоро ще се завърне.

0:49
Ако Фин Балър беше зает, с кой кечист би ти подхождало да играеш в ТНВ - Васко

LukakuVik, 0:50
Кейн.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7276

Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!   Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! EmptyСъб 15 Сеп 2018 - 1:16

0:51
Какво очакваш от мача на Васко със Сев, който ще бъде отборен, и според теб кой ще бъде тайният съотборник на Скалата - от Васко

LukakuVik, 0:52
Нямам кой знае какви очаквания. Единствено се надявам да се постараят. Дано се получи нещо качествено. И не знам кой ще е неговият таен съотборник, нямам си и на идея кой ще бъде.

0:53
Какво мислиш за представянето на Левски до момента - GOAT

LukakuVik, 0:55
Славиша Стоянович се оказа много по-добър от Делио Роси, който не можа за да разбере къде се намира. Левски не е малък клуб, въпреки че не сме печелили отдавна нищо. Феновете имат очаквания, а той при всяка загуба повтаряше как не било срамно да се губи, било срамно да се краде. Славиша Стоянович дойде и още от първият мач наложи своите разбирания за играта. Има още какво да се желае, но като за начало сме супер. Вярвам, че можем да станем шампиони.

0:56
Как ще изглежда топ 4 във Висшата лига според теб - Scroller

LukakuVik, 0:57
1. Манчестър Сити
2. Челси
3. Манчестър Юнайтед
4. Ливърпуул (все пак Клоп им е мениджър - той винаги започва добре и се спъва някъде по средата)

0:57
Кой според теб е най-подцененият играч и кой е най-надцененият?

LukakuVik, 0:59
Най-подцененият е Васко. Най-надцененият е Косьо. Колкото и да е добър не заслужаваше за толкова кратко време толкова много титли.

0:59
Докога смяташ да играеш във феда?

LukakuVik, 1:00
Имам желание да остана дълго време, стига да имам мотивация. Ако изведнъж не ми е толкова интересно може и да спра.

1:01
Какво мислиш за Валентин Кулагин

LukakuVik, 1:01
Педал. Шибан педал. Но умее да спори.

1:02
Като фейс или хийл предпочиташ да играеш

LukakuVik, 1:03
Зависи според кечиста.

1:03
С Балър

LukakuVik, 1:03
Харесва ми да играя и като фейс, и като хийл. Може би повече като хийл.

1:04
Трябваше ли Васко да си остави паркинга - от Васко

LukakuVik, 1:05
Не.

1:05
Би ли поел някакъв подобен проект/рубрика в ТНВ?

LukakuVik, 1:06
Като жертвите на Васко Метъла ли?

1:06
да
някакъв проект просто

LukakuVik, 1:07
Може би по-нататък. Сега не.

1:08
Кой искаш да бъде следващият гост (вече сме участвали аз и Мариан)
И с кой е-федър би искал да се видиш на живо - Васко

LukakuVik, 1:08
1. Scroller-a и 2. Томислав

1:09
Какво ще пожелаеш на потребителите на ТНВ

LukakuVik, 1:10
Дълга и успешна 'кариера'.

1:11
Това беше всичко. Аз бях Rainmaker, другият водещ беше Васко, а гостът беше Юлиян! Благодарим за гостуването и до следващия път.

ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ КОМЕНТАРИ!!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6438
Age : 21

Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!   Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! EmptyСъб 15 Сеп 2018 - 13:27

Евала, добре се справихте. Юлиян беше готин гост и се надявам следващия да е на същото ниво, но защо да не съм и аз? Иначе браво на двамата водещи.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!   Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! EmptyСъб 15 Сеп 2018 - 16:40

Луд подкаст се получи!!
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1619

Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!   Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! EmptyСъб 15 Сеп 2018 - 21:08

По мое мнение представянето на всички интервюирани бе на изключително високо ниво. Блестящ подкаст, правдиви аргументи и логични въпроси, допринасящи за изграждането на една смислена, подредена и приятна дискусия.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!   Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! EmptyВто 18 Сеп 2018 - 16:20

Интересен подкаст, но и като цяло писмените ми допадат много повече от тези, които вървят на запис. Избягват се доста awkward моменти. Rainmaker-a по-често трябва да се включва като водещ, има някакъв известен авторитет и съответно прави отговорите на госта по-сериозни и честни. НЕ КАЗВАМ,че Васко се справя зле, просто е друго като си има помощник. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!   Жертвите на Васко Метала - Psychosocial! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Жертвите на Васко Метала!
» Жертвите на Васко Метала! (Drago4567)
» Жертвите на Васко Метала! (The Hitman)
» Жертвите на Васко Метала се завръща!
» Завръщането на Жертвите на Васко Метала!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: