Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Жертвите на Васко Метала писмен - Rainmaker!

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



Жертвите на Васко Метала писмен - Rainmaker! Empty
ПисанеЗаглавие: Жертвите на Васко Метала писмен - Rainmaker!   Жертвите на Васко Метала писмен - Rainmaker! EmptyЧет Май 17, 2018 9:20 pm

V = VaskoMetala
R = Rainmaker

V: Здравейте потребители на TNW вие сте с Жертвите на Васко Метала писмен варянт, а при мен е човек които никой не предполагаше, че ще бъде тук, а именно Рейнмакър може да се предаставиш.
R: Здравейте! За мен е чест да бъда „жертва на Васко Метъла“. Казвам се Даниел и живея в Бургас.

V: Как се запали по е-федовете Рейнмакър?
R: Интересно ми беше да описвам мач. Първоначално това, а и по-късно вече вкарах някои доста съвременни за е-федовете похвати в играта си и се запалих още повече.

V: Кажи ми как докарваш такова майсторство с кечист като Окада на мен лично не би ми било лисно да го играя?
R: Okada е много лесен кечист за игра за мен, защото може да прави мач във всякакъв стил в зависимост от опонента си, както и да разказва различни истории на ринга, тоест много трудно бих се изчерпал с него. Образът му също не е труден за игра и изобщо за мен е много удобен за писане на постове.

V: аха, а какво смяташ за кечистите, който аз записвам лесни ли са за игра?
R: За мен повечето не биха били лесни с изключение на Riddle и Bret, но разбирам защо за теб са.

V: според теб защо са ми толкова лесни?
R: Направило ми е впечатление, че обичаш да играеш психопатски образи, и това явно ги прави лесни за теб.

V: Какво смяташ за сегашния ми образ Мат Сайдел които взех при завръщането си в TNW?
R: Все още нямам изградено мнение върху играта ти с него по обясними причини. Според мен няма да ти е никак лесно да се издигнеш до ME ниво с неговия образ, но ако покажеш желание и труд всичко е възможно. Интересно ще ми бъде да те гледам с него, тъй като досега не си го играл като самостоятелен кечист.

V: Но, съм го играл и го следя от доста време иначе! Сега искам да те питам какмо смяташ за самото ми завръщане как реагира?
R: Без никакво съмнение това беше един от най-шокиращите моменти за годината, най-вече защото до миналия ден отношенията ти с почти всички от екипа бяха доста обтегнати и всички бяха сигурни, че няма да се върнеш, но все пак се случи. Радвам се, тъй като на първо място си играч, и то активен. Ако не допускаш същите грешки като преди, можеш бързо да се издигнеш.

V: смяташ ли, че ще ги допусна? и смяташ ли, че ще бъда изгонен от другия фед в които играя?
R: Няма да бъдеш изгонен отникъде. Не мога да кажа дали ще ги допуснеш, всичко зависи единствено от теб.

V: времето ще покаже иначе как смяташ, че ще протече един мач между Мат Сайдал и Окада ако се срещнем?
R: Честно казано нямам особено мнение върху този въпрос. Винаги правим добри неща на ринга и едва ли ще бъде различно и този път.

V: Искам сега да те питам друг въпрос и той е какво още искаш да докажеш в TNW с Окада ти спечели Световната титла, спечели Европейската титла какво остава още за Окада да постигне?
R: Споменах го наскоро - титлите за мен са маловажни и не ме интересуват особено. Добра награда за положения труд, но няма да запомня никого с тях, нито ще го призная като велик играч, защото екипът е решил да му даде еди-си-колко титли. Искам да направя още добри мачове и да продължа да развивам образа си, както подобава.

V: Смяташ ли да смениш Окада някой ден?
R: Нямам подобни намерения към този момент.

V: Добре, а сега искам да те питам с кой ти беше най-добрата вражда в кариерата до сега?
R: Много труден въпрос. Ще кажа с Мариан, но се сещам и за още един куп останали. Перфектна история, почти перфектен мач и градене и такава, в която съм играл с желание.

V: Добре друг въпрос! Можеш ли да ми направиш топ 5 на кечистите на TNW?
R: Ще изключа себе си от класацията. Топът е върху моментната игра, така че няма да гледам кой какво е правил преди един кусур време.
1. GOAT
2/3. MarianAsulym & Scroller
4. Sev
5. Yulian/Mia

V: Защо Миа?
R: Харесва ми начина, по който описва мача, а и оформянето ѝ също е стабилно.

V: Сега искам да те питам един много важен въпрос, а той е! Хареса ли ти поста ми с Мат Сайдал сега постнах с него?
R: Прегледах го сега, какво да кажа, като за излизане е доста добре. Отсега даваш заявка, че няма да разочароваш със Sydal.

V: личи ли, че съм го играл преди?
R: Да, все пак отбеляза някои изминали събития в поста си.

V: е да така е иначе! Ко друго да те питам според теб кой ще е потенцялния противник на Мат Сайдал?
R: Нямам никаква идея lol. В момента всички са заети в някаква вражда, че просто няма кой.

V: Ще е шок които и да е иначе какво смяташ за MCW?
R: BGWF беше може би любимият ми е-фед в последните дни от съществуването си, така че е ясно, че съм фен на идеята. С измислени кечисти имаш повече свобода. Жалко единствено, че и на турнирите там се играе с по един пост, тъй като може да станат някои интересни мачове по стария метод.

V: Така искам сега да ми дадеш едно общо мнение за потребителите на TNW?
R: Чисто като игра потребителите са на много високо ниво. Проблемът ми е обаче, че някои трябва да разберат, че не може винаги да правят, каквото си поискат в е-феда. Има си екип, който решава какво ще се случва. Смятам, че даваме достатъчно свобода на играчите, но не е хубаво да се прекалява с нея. Малко повече строгост отстрана на админите и модовете и нещата ще се оправят веднага.

V: Така е много си прав, а искам да те питаш и нещо друго! Ти против ли си даването на титли на екипа и това грешно ли е според теб?
R: Защо да не си дават, след като са положили труд и са ги заслужили? Да, екипът не трябва да обира цялата слава, но нека бъдем честни, в момента почти всички топ играчи са в него. Когато обаче вече е незаслужено и умишлено се бутат към големите титли, тогава става дразнещо, но иначе - не е чак грешка.

V: Смяташ ли, че Васко Метала можеше по-добре да бъде Букнат преди да напусне последния път?
R: Ще бъде честен - беше си много добре book-нат. Започна с победа над Alfie, излезе възможно най-силен от мача с Okada, а след това се изправи срещу легенда на форума. Разбирам, че си искал час по-скоро някаква титла, но можеше да проявиш малко повече търпение и постиженията щяха да дойдат. Определено обаче не съм фен на отношението към теб след това, ако става дума. Странно е как преди два-три дни си правиха подигравка с теб, а сега си обратно в е-феда lol.

V: аз също съм шокиран, но това доказва, че TNW имат нужда от мен не мислиш ли?
R: Така е, няма как да се отрече. В момента всеки един играч е ценен за TNW, какъвто и да било той. Ти винаги си активен и се раздаваш, така че не беше напълно изключено да те потърсят.

V: Да така е, а сега искам да те питам малка за Японския кеч, че знам че си му голям фен ще има Окада срещу Омега какво очакваш за този мач?
R: Очаквам истинска класика за пореден път от двамата. Трите им двубои досега бяха напълно различни един от друг, така че съм убеден, че и този ще бъде уникален сам по себе си. Самият мач е един от най-непредвидимите сблъсъци за титлата от години, поне за мен. Трудно ми е да видя Okada да бъде туширан два пъти в една нощ (макар че го има и шанса за countout finish), а и самият Omega не получи кой знае какво изграждане по пътя към шампионския колан както миналата година, ами вместо това Okada сам го предизвика просто за да го победи веднъж завинаги. Все още не е ясно какво ще става с историите с Cody, Ibushi и Bullet Club, така че очаквам някакво продължение на всичко тогава. От друга страна, Omega от много време преследва титлата и нова загуба няма да му дойде особено добре. Това му е и хубавото на мача - абсолютно нищо не е ясно и няма никаква предсказуемост.

V: Искам да те питам сега друго! Окада ли ти е любимия кечист или просто го играеш в феда?
R: Любимият ми кечист е от две години.

V: Ок, а нещо интересно искам да те питам! Сега ще има туринр Mayhem всички ли мачове са обявени?
R: Не са обявени всички, има и още няколко, чакащи мястото си в темата

V: мислиш ли, че Мат Сайдал ще намери място в този турнир?
R: Да, има време за някакъв мач, било то и и такъв без вражда или срещу второстепенен акаунт като за първи мач.

V: Добре! Сега искам да ми кажеш едно мнение и за потребителите на EWF?
R: Писал съм си с повечето в другите форуми, приятелски настроени са, ако става дума за това.

V: Супер, а какво смяташ за серията ми от загуби която имам в момента в EWF ще мога ли с Ридъл да оправя нещата?
R: Явно така са се стекли обстоятелствата, лош късмет просто. Според мен не трябва да се отчайваш. Сигурен съм, че съвсем скоро ще се върнеш към върха в е-феда.

V: Добре ми смятам да приключим до тук с това интервю Благодаря ти за участието Рейнмакър и като за последно кой да е следващия гост в подкаста?
R: Много приятно ми беше да отговоря на въпросите. Иска ми се да видя Мариан.

V: Е добре сигурен съм, че той ще се радва да участва и с това закриваме това издание на Жертвите на Васко Метала до следващия път.
Върнете се в началото Go down
 
Жертвите на Васко Метала писмен - Rainmaker!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Жертвите на Васко Метала!
» Жертвите на Васко Метала - MarianAsulym!
» Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!
» Жертвите на Васко Метала! (Drago4567)
» Жертвите на Васко Метала! (The Hitman)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: