Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Pamelska
Superstar
Superstar
Pamelska


Location : Стара Загора
Join date : 19.07.2015
Posts : 693
Age : 24

На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1 Empty
ПисанеЗаглавие: На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1   На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1 Empty3/5/2018, 00:27




LegitBo$$: Здравейте, драги зрители! Отново сме ние Pamelska и LegitBo$$ в На по питие, наш гост този път ни е Geor4!
Pamelska: Разбрахме, че ще пиеш ракия затова ще питам направо голямо или двойно?
Geor4: Здравейте! Радвам се, че съм гост в това шоу. Между другото, харесва ми интериорът на студиото ви. Иначе направо на въпроса - нека започнем със сто грама 70 градусва ракия.




Pamelska: Дадено... А сега към работата, за която сме тук, нашият първи въпрос е как се запали по кеча? 
Geor4:  По кеча се запалих със запалка! Не, шегувам се... Брат ми ме запали по кеча още като дете. Стана ми навик да го гледам, в последствие в социалните мрежи се запознах с други любители на този спорт и така това ми стана като мания. Брат ми вече не гледа, но аз продължавам традицията... Wink
LegitBo$$: Би ли показал кеча и на децата си някой ден?
Geor4: Да. Няма нищо лошо. Аз няма да ги насилвам да го гледат. Всеки сам избира хобитата си, така че за мен няма да е нещо много лошо, ако не им харесва. Това си е техен избор и ще уважа тяхното решение.
Pamelska: Как виждаш себе си след 5 години и мислиш ли все още да гледаш кеч за забавление, а и дори да играеш в е-фед средите?
Geor4: Не знам как се виждам. Само времето ще покаже, както се пее в една рап песен Smile Иначе аз кеч сериозно не гледам от 2-3 години. Попринцип гледам само WM вече, но и това не направих тази година. За е-федовете - никакъв шанс. 100% вече няма да съм част от TNW.
LegitBo$$: От кога си фен на Ей Джей Стайлс и какво ти хареса в него?
Geor4: Фен съм от 2010 година. През 2007-2008 бях гледал негови MV-та във Vbox7, но тогава бях лапенце и не знаех кой е той и не знаех друга кеч компания освен WWE. Харесва ми, че е атлетичен и с много добри умения на ринга. Преди беше само слаб на микрофона, но сега и там е доста добър.
Pamelska: Към  каква професионална среда си се насочил?
Geor4: Уча медия икономика. Пък не знам какво ще излезе, хаха.
LegitBo$$: Кога ще ни черпиш чеверме?
Geor4: На Герьовден... Офциално сте поканени целия форум.
Pamelska: Ще посетиш ли някога дискотека Египет?
Geor4: Не, аз в мизерни селца не стъпвам.
LegitBo$$: Какъв стил музика слушаш? 
Geor4: Рок, рап, поп, чалга, джаз..... ВСИЧКО! Без опера.
Pamelska: Любим жанр филми? Сподели някой твой любим филм или сериал.
Geor4: Всички са ми любими. Любими сериали - Friends, How I Met Your Mother, Daredevil, Sons Of Anarchy, The O.C, Новите съседи има още, но не се сещам. Филми - Braveheart, Gladiator и много други...
LegitBo$$: Коя е твоята най-голяма страст?
Geor4: Страст? Да започнем от самото начало... Какво е страст? Това е емоцията, която човек изпитва към нещо или някого. Това е чувства на привързаност на отдаденост... Все още не съм намерил точно това нещо към, което да изпитам толкова голям интерес, енергия и внимание. Обичам да правя някои неща, но през известен период от време нещата се променят и менят.


Pamelska: Време е и за малко въпроси свързани с е-феда... Как реши да запишеш Ей Джей Стайлс?
Geor4: Преди TNW, аз играех в BBF. Всъщност всичко започна и от там. Точно в този период вече започнах да гледам TNA и бях станал голям фен на Стайлс. В BBF обаче той бе зает. Като върнахме TNW през 2010 аз знаех, че искам да играя с него, защото съм мотивиран и ще дам най-доброто от себе си. Въпреки стотиците правописни и други грешки, които съм правил. Но нямам вина затова, защото все пак... Бил съм на 11 години...
LegitBo$$: Как решихте да започнете вражда с Нинка и как мина самия й процес?
Geor4: Като цяло ми бе предоставен друг сценарии от екипа на TNW. Не го приех, защото не беше сигурен, а и не се чувствах добре с него. Заради това имах две опции - или да напусна TNW или да си намеря класен опонент, с който наистина можем да направим нещо смислено, а не просто да отбием номера. Аз ѝ писах, а тя беше съгласна всичко да се случи. Седмица след седмица се уговаряхме как трябва да стане всичко. И двамата правихме всичко така, че да сме доволни. Всичко се получи. Повечето хора от форума не им пука, защото не сме в ME, но това ни бе ясно още самото начало. Нинка като цяло имаше огромни съмнения, че екипът ще ни позволи този проект да се случи, но ето, че успяхме...
Pamelska: Колко време мислиш да участваш още в TNW?
Geor4: Може би тази година ще ми е последната...
LegitBo$$: Мислиш ли да продължаваш да играеш с Мики или това бе само за враждата ти с Памела на Пейн?
Geor4: Само за враждата... За съжаление нямам време, но ми беше изключително интересно да бъда част от женската дивизия.
Pamelska: Кога искаш да бъде твоят последен мач и с кого искаш да бъде той?
Geor4: Ако тази година ми е последна във форума, то искам да е в самият ѝ край. Срещу кого? Срещу някого, на когото ще мога да му дам път към успеха. Успехът, който аз имах през цялата ми e-fed кариера. Ще е супер да спечеля някоя титла и да мога да я предам на по-млад user, който ще е бъдещето на форума.
LegitBo$$: Има ли потребител срещу който не си се изправял, а много ти се е искало?
Geor4: Изправял съм срещу много добри user-и. Срещу хора като JohnnyZ, Cekoki ще ми е интересно. Преди да си тръгна се надявам, че ще имам този шанс. Дори и срещу вас двете ще ми е приятно да направим някоя друга вражда.


LegitBo$$: И сега е време и за нашата забавна игричка, която този път е "Познай прякора." Ще ти дадем общо 6 прякора на кечисти и ти ще имаш 5 секунди да отговориш на кого е дадения прякор. Успех!
Pamelska: Първият прякор е...The All-American Diva
Geor4: Lita.
Pamelska: Грешен отговор! Michelle McCool.
LegitBo$$: Вторият прякор е малко по-лесен! The Chick Magnet?
Geor4: некъв жокер?
LegitBo$$: айде името му почва с М…
Geor4: Миз?
LegitBo$$: Верен отговор, макар и с жокер! 1 точка..
Pamelska: Следващият е...The Underdog from the Underground
Geor4: Даниел Браян.
Pamelska: Грешен отговор! Sami Zayn...
LegitBo$$: Следващия прякор е... The Anti-Christ of Pro Wrestling
Geor4:  Предавам се... не знам.
LegitBo$$: Правилния отговор е... КЕВИН ОУЕНС!
Pamelska: И следващият е...Real Rock 'n' Rolla
Geor4: Finn Balor?
Pamelska: Браво! Печелиш втора точка!
LegitBo$$: И последният ни прякор е... The Myth
Geor4: Taker?
LegitBo$$: Грешен отговорр... ГОЛДБЪРГ!
Pamelska: Иии като за финал...
LegitBo$$: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БАЕВ! Желаем ти много успехи, хубави моменти и само позитивни мисли! НАЗДАРВЕЕ!!
Pamelska: Честит рожден ден, Баев! Много любов, щастие, късмет и всичко най-хубаво!
Geor4: Хаха, благодаря ви, изненадохте ме... <3 Да ви се връща двойно!
LegitBo$$: Поздравяваме те с Юлиян - Честит рожден ден, да гърмии
Pamelska: Заради това, че имаш рожден ден печелиш бонус точка и завършваш играта с 3/6 точки! Това беше всичко от нас и от предаването ни тази седмица с гост Geor4... ще се видим отново скоро...
Geor4: Мерси и на 06.05 на агне.
Pamelska: Разбира се... там сме!
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1   На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1 Empty3/5/2018, 00:35

Хареса ми изданието. Въпреки, че се познавам с този човек от 10 години, четивото ми беше интересно. ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИКА!!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1   На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1 Empty3/5/2018, 00:58

Епизодът беше приятен за четене. Честито на Баев!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1   На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1 Empty3/5/2018, 00:59

Интересен епизод... Продължавайте само така и да е жив и здрав рожденика.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1   На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1 Empty

Върнете се в началото Go down
 
На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 3, СЕЗОН 1
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 1, СЕЗОН 1
» На по питие с Pamelska и LegitBo$$ - ЕПИЗОД 2, СЕЗОН 1
»  На по питие с Mella$Money - ЕПИЗОД 1, СЕЗОН 2
» Записване - СЕЗОН 2
» WWE NXT сезон 3 победителка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: На по питие с Pamelska и LegitBo$$-
Идете на: