Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ Empty
ПисанеЗаглавие: ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ   ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ Empty23/3/2018, 00:04

Понякога... Просто се нуждаем от промяна. Колкото и да не ни се иска, понякога е хубаво да разбереш, че нещо не е както трябва и се намираш в такъв етап от живота ти, в който си в застой. Аз съм Geor4, а това са "Шестте неща, които трябва да се променят в TNW в бъдеще".

Смяна на имена на турнири/подредба - Рядко се случва така, че екипът да обърне внимание на турнирите. Разбира се, някои са от голямо значение и са се превърнали като традиция за е-фед, но някои... Дори не знам и аз защо са още там? Няма нищо в това, да бъдат поставяни нови имена, а това да доведе до нови gimmick мачове и по-интересни и заинтригуващи истории.

Money In The Bank (Get The Suitcase) Match - Няма нещо по-сладко на света да знаеш, че световната титла ти е в кърпа вързана и че си на крачка от това да запишеш името си в TNW със златни букви. Сблъсък, който предизвиква голям интерес у всекиго, сблъсък даваш много шансове за развитие на добра е-фед кариера. Както всяка година, така и тази ние ще видим този двубой на PAIN. Независимо кой ще е крайният победител тази година той трябва да е последният, който ще го направи... Поне за сега. Не е казано, че това трябва да е завинаги, но при наличието на такъв по-съкратен roster и при положение, че всяка година всичко отново се преповтаря, то може би... TNW трябва да си почине от този едногодишен Money In The Bank Ladder Match.

Екипът - Екипът на TNW и по-точно главните администратори са длъжни да подбират правилно екипа на форума, който ще се грижи за спокойствието и уюта на потребителите. С това всички си мислят, че ролята на екипа е приключила... Но не! Нещата не са толкова прости. За напред екипът трябва да набляга и да разчита на хора, които могат да участват в изграждането на booking-a. Не просто хора, които да обновяват теми.

Забрана за смяна на играч/кечист - Не е нищо толкова дразнещо, колкото в даден момент просто някой да се откаже от дадена вражда и да смени своя персонаж. На всеки му се е случвало да изгуби муза и желание, но това не означава, че трябва да развалите настроението и на другите. Малко на брой са хората, които остават с един кечист за повече от половин година. Забраната не е нужно да бъде пет години, десет или век, а поне в рамките на година.

Излишни и дълги планове - Хубаво е да планираш, да мислиш за бъдещето, но не с хилядолетия напред. Това е едно нещата, които сериозно вреди на е-фед-а и може да се окаже пагубно в един даден момент. Всеки потребител иска да опита от славата, а това няма как да стане, ако всичко се планира от толкова рано, за толкова дълго време. Това е игра и трябва да остане такава... Просто оставете всички да се забавляват.

Човек, който да се грижи за media-та - Под медията имам предвид както poster-ите за турнирите, така и музикалните видеота към тях, а също така и оживяване и подновяване на форума откъм banner-и, rank-ове и други картинки. Не помня откога TNW не е имало актуално intro за шоуто, камо ли музикално видео към някое PPV. Не можем да кажем, че изработените poster-и, които се правят сега не са добри, но просто сякаш, когато едното липсва, то стои незавършено... TNW има крайна нужда от човек, който да поеме тези задължения.


Последната промяна е направена от Geor4 на 23/3/2018, 00:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ   ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ Empty23/3/2018, 00:12

Много изчерпателни разсъждения, браво! Обединявам се на твоето мнение върху всички въпроси, които засегна, като много се радвам, че включи и това около GTS мача, който е крайно време да бъде премахнат поне за две-три години, тъй като започва да омръзва една и съща история всяка година. Другото, което много ми хареса, е за дългосрочните планове, които единствено убиват тръпката в играта или дори могат да ощетят играч в определени случаи. Има и още какво да се добави, но това са по-основните точки според мен.
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ   ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ Empty23/3/2018, 00:17

Много си прав. За екипа не знам дали трябва промяна на този етап. В началото ми изглеждаше сякаш си от whatculture. Между другото предложих да има човек за медията. Имам опит с обработка на видеа, но не знам дали от екипа имат интерес към това, иначе бих пробвал да правя.

Айде, тоя проект наистина е успешен. Чакам следващият епизод ! Smile
Върнете се в началото Go down
Pamelska
Superstar
Superstar
Pamelska


Location : Стара Загора
Join date : 19.07.2015
Posts : 693
Age : 24

ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ   ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ Empty27/3/2018, 01:06

Изключително интересен епизод както винаги Баев, доста добри доводи и съм съгласна с тях, за медията има много добри мейкъри, които ако имат желание могат да се заемат с това.. Очаквам следващият епизод с нетърпение!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ   ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЕПИЗОД 4: НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ В TNW ЗА В БЪДЕЩЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ЕПИЗОД 6: НЕЩАТА, КОИТО НЕ СЕ СЛУЧИХА/ПРОВАЛИХА ПРЕЗ 2020Г.
» ЕПИЗОД 2: ПОТРЕБИТЕЛИ НА TNW, КОИТО НЕ УСПЯХА ДА ДОСТИГНАТ ДО СЛАВАТА НА E-FED WRESTLING-A
» ЕПИЗОД 1: TOP 5 USER-A, КОИТО МОЖЕ БИ НЯМА ДА ВИДИМ ПОВЕЧЕ НА РИНГА НА TNW
» 900-ния епизод на RAW
» Които го вкарахте в Парламента навремето - да си траете сега!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW "In Your House" TV Show-
Идете на: