Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?! Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?!   TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?! Empty12/1/2018, 16:42

Слухове или реалност? Ще станем ли свидетели на така мечтания сблъсък между двете основни действащи федерации в последните години?! Какво ни очаква на RTP и още...

- Review на Rampage 300
- Preview на Road To Pain 2018
- Паркинга на Васко Метала
- Евентуален сблъсък между TNW и EWF
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?!   TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?! Empty14/1/2018, 17:17


Подкастът е качен! Като за начало веднага искам да уточня, че аудиото не беше както трябва, моя глас и на Андрей се разминаваха и ми отне почти час за да се опитам да го оправя донякъде, за да може да стигне този подкаст до вас. Разгърнахме всички теми в този подкаст доколкото успяхме, както винаги след като изслушате подкаста бих ви помолил за един коментар върху подкаста, за да споделите мнението си. Еnjoy!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?!   TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?! Empty14/1/2018, 19:49

Силен podcast, ако бяхте коментирали и Day Of Reckoning щеше да е супер, но вие си решавате. Не ми хареса темата за Васко само, защото това не е чак толкова важна тема. Все едно някой да паркира и вие да правите тема по това. Не знам защо Андрей не е доволен от US-а, като поне според мен се справям супер и си пиша нещата навреме, но всеки си има мнение. Надявам се да задържите podcast-овете, защото са интересни.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?!   TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?! Empty14/1/2018, 20:51

Малко по-слаб podcast от предишните, може би ми се стори прекалено кратък. Иначе добри теми разисквахте, но и на мен ми се искаше коментар на DOR '17.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?!   TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?! Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Podcast S02 #02 - TNW vs. EWF?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW Podcast #2
» TNW Podcast S05 E01
» TNW Podcast #3
» TNW Podcast #4
» TNW Podcast #5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW Podcast :: Season Two-
Идете на: