Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 !

Go down 
+3
Scroller
GodNikolov
Baevtista
7 posters
АвторСъобщение
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty
ПисанеЗаглавие: TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 !   TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty20/12/2016, 20:59

Говорих с Мариан и той се съгласи да завърнем поредицата. Мисля, че форума се нуждае от такъв тип шоута за повече развлечение и смях. Гостът ни остава анонимен засега. Епизода очаквайте в близките няколко дни! Smile Ако някой иска да участва, може да ни пише тук или в скайп.
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 !   TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty23/12/2016, 15:14


Ето го първия епизод.. Мисля че интервюто се получи изключително добре, надявам се да ви хареса. Ако имате критики или оценка за епизода, молим да го напишете отдолу и предлагайте кой бихте искали да е следващия ни гост. Smile

П.С видях, че не се чувам силно, затова се извинявам, следващия епизод се надявам да repair-на този проблем..
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 !   TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty23/12/2016, 15:49

Васко HART, BABY!
Върнете се в началото Go down
Ciampa
New User
New User
Ciampa


Join date : 22.11.2016
Posts : 16

TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 !   TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty23/12/2016, 16:00

Интервюто ми хареса радвам се, че ме споменахте и че съм оставил следа с гифовете ми на Брет Харт това значи, че труда ми не е напразно за следващ гост искам да бъде Лайок.
Върнете се в началото Go down
Independent
Superstar
Superstar
Independent


Location : Balchik mafia
Join date : 04.02.2016
Posts : 344
Age : 20

TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 !   TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty23/12/2016, 20:26

BUM TRQS! ОПЕРАТОР НИКОЛОВ IS BACK, BABYYYYYYYYYYY! ИСКАМ СЛЕДВАЩИТЕ ГОСТИ ДА СА LAEK И SCROLLER-A

и да изпеят azis - az sam zagadka!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 !   TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty24/12/2016, 12:21

Интервюто се е получило много добре, хареса ми. Продължавайте в същия дух. За следващ гост предлагам Winchester.
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 !   TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty24/12/2016, 13:58

Ninka, Milena or Lee.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 !   TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 ! Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: INTERVIEW WITH YOU! - SEASON 7 EPISODE: 01 !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW: INTERVIEW WITH YOU: SEASON 7: EPISODE 02
» TNW INTERVIEW WITH YOU: SEASON 7, EPISODE 3
» TNWG Interview With You with Marian_Nikolov and Don Sewerin (episode 3 - THE RETURN)
» TNWG Interview With You with Marian_Nikolov and Don Sewerin (episode 1 - THE RETURN)
» TNWG Interview With You with Marian_Nikolov and Don Sewerin (episode 2 - THE RETURN)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Interview with You-
Идете на: