Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty
ПисанеЗаглавие: ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.    ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  EmptyНед 13 Сеп - 0:00

Вече станаха ясни трима от участниците във всеки един тийм, но след Madness Main Event-a ще разберем и кои са останалите 2 имена в отборите. Последните членове от двете групи ще си партнират с капитаните съответно на Madness и Rampage.


1. The Rock
2. Sting
3. ???
4. ???
Върнете се в началото Go down
Loverboy
The People's Champion
The People's Champion
Loverboy


Location : Miami, Florida
Join date : 30.03.2015
Posts : 717
Age : 1024

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.    ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  EmptyСря 16 Сеп - 20:19


IF YOU SME-E-E-E-ELL..

WHAT THE ROCK.. IS.. COOKING


ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Image?format=raw&type=img&id=11454

Announcer: Please welcome, from Miami, Florida,
weighting at 260 lb, standing in 6 ft 5,
"The People's Champion", "The Great One",
"The Most Electrifying Man in All of Entertainment" -
THE-E-E-E.. RO-O-O-OCK!!!



ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Segentr

Ето го, хора! Това е The Rock! Изглежда доста добре и му личи, че е подготвен за този мач. Той върви уверено по рампата, а вече е пред ринга, в който чакаме да влезе. Той се качва на ръба на ринга. The Rock е в средата и гледа феновете си. Той се обръща и се качва на един от обтегачите и вдига едната си ръка.

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Segentr2

The Rock гледа към хилядите си фенове, а после се обръща и вдига едната си вежда. The Rock се хваща за третото въже и скача назад. Той сваля потника си и го хвърля на феновете, които се избиват за него. Музиката му бива спряна, а The Rock застава в ъгъла.
Върнете се в началото Go down
http://stream1.gifsoup.com/view3/1142615/cody-rhodes-o.gif
CHAMPviaRKO
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
CHAMPviaRKO


Join date : 02.08.2010
Posts : 278
Age : 30

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.    ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  EmptyСря 16 Сеп - 20:27



We’re scanning the scene in the city tonight...
We’re looking for you to start up a fight...
There’s an evil feeling in our brains...
But it’s nothing new, you know it drives us insane...


-Please welcome, from Dallas, Texas,
weighting at 250 lbs, standing in 6 ft 2 in,
"The Franchise of WCW", "THE INSANE ICON".. STIIIIIIIING!!!

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Untitled-1

Running.. On our way, Hiding.. You will pay
Dying.. One thousand deaths, Running.. On our way
Hiding.. You will pay, Dying.. One thousand deaths..
Searching.. Seek and destroy, Searching... Seek and destroy..
Searching Seek and destroy, Searching Seek and destroy...


ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Untitled-2

There is no escape and that’s for sure
This is the end, we won't take any more
Say goodbye to the world you live in
You’ve always been taking but now you’re giving

Jim Ross: The Icon застава очи в очи със съперникът си от миналата седмица The Rock, двамата капитани са в средата на ринга и са готови да започнат мачът още от сега.

*В този момент гръмва..*
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.    ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  EmptyЧет 17 Сеп - 20:31


ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Cesaro

Говорителка: На ринга излиза от Люцерн,Швейцария-Швейцарският Супермеееен... Сезароооо!

Стайлс: Сезаро ще партнира на Стинг в този мач. Той направи много добро представяне като съотборник на Балор миналата седмица и сега се надявам отново да покаже класа.

Таз: Сигурен съм, че щом Сезаро е на ринга мачът ще бъде много интересен! Той се представя много добре от както е във федерацията и се намира в чудесна форма. Сигурен съм, че ще покаже още повече от потенциала си в този мач!

*Сезаро върви бавно към ринга и подава ръце на феновете. Качва се и се поздравява със Стинг. След това започва да taunt-ва и да загрява за мача*
Върнете се в началото Go down
Cekoki 2.0
New User
New User
Cekoki 2.0


Join date : 02.09.2015
Posts : 65

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.    ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  EmptyПет 18 Сеп - 13:10

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  2qunjhz]
Говорителка: На ринга с тегло 96 кг oт Гана, Западна Африка придружаван от Big E и Xavier Woods член на отбора NEW DAY Kofi Kingston.

Стайлс: Колега това със сигурност ще бъде доста странен мач Скалата и Кофи Кингстън ще си партнират с/у Стинг и Сезаро.

Таз: Няма спор Стайлс едва ли някой от феновете е очаквал такъв мач.Кофи впечатлява със страхотните си въздушни умения , а край ринга са и неговите приятели Екзейвиер и Биг И.Да се надяваме да се получи страхотен отборен мач.

*Kofi се качва на ринга поздравява Скалата, след което се качва на въжетата и сочи към публиката , която му ракопляска.Кофи застава в ъгъла и гледа странно опонентите си*
ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  2hqfkpl
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.    ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  EmptyПет 18 Сеп - 14:18

НАЧАЛО! 
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.    ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  EmptyСъб 19 Сеп - 0:41

Сезаро и Кофи започват мача! Двамата се вкопчват в захват. Сезаро надделява и поваля Кофи на земята, но той бързо се изправя. Засилва се, но Сезаро му забива саблен удар. След това още един. Сега го хваща и му прави германски суплекс, който изпраща Кофи два метра назад. Сега отново го хваща и му забива още един! Кофи се изправя бавно като се държи за врата и отнася пореден германски суплекс! Сезаро отново хваща Кофи още преди да се е изправил и му прави още един германски суплекс! Този път не обаче не го пуска, а прави три поредни! Сега Сезаро започва да крещи "SUPLEX CITY BIIIITCH!!".

Стайлс: Не съм сигурен дали гледам Сезаро или Брок Леснар...

Сезаро хваща Кофи през кръста и му прави цели пет поредни gutwrench суплекса! Опит за туш! 1...2.. Кофи се повдига на 2! Сезаро се изправя и забива double foot stomp! След това повдига Кофи и му прави гръбнакотрошач! Отново опитва туш! 1...2... Скалата влиза на ринга и спасява Кофи! Сезаро се ядосва и го напада. Прави му европейски ъперкът и след това го изхвърля от ринга. В това време обаче Кофи се изправя и мрави суперкик на Сезаро.

Таз: Този ритник може би изби няколко зъба на Сезаро!

Кофи бавно прилазва до ъгъла си за да се смени, но Скалата все още лежи извън ринга. Сезаро се опомня и се изправя на крака. Хваща Кофи за краката и го придърпва в средата на рнига. Сега му прави люлката! Завъртва го десет пъти и след това заключва захапката на акулата!


ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  CesaroFinisher

Дали Кофи ще се предаде? Скалата все още лежи край ринга и няма кой да го спаси! Кофи се готви да се предаде, но в последния момент успява да се добере до въжетата и Сезаро е принуден да го пусне. Той обаче бързо го хваща през кръста и му прави германски суплекс! Кофи обаче пада на крака и забива ритник в крака на Сезаро, който го поваля на колене. Кофи се засилва и забива ритник в тила на Сезаро! Скалата се качва на ръба на ринга и Кофи успява да се смени! Скалата влиза на ринга и започва да налага Сезаро. След това го повдига и му забива саблен удар. Сега го хваща и му прави гръбнакотрошач! Скалата се готви за натиска! Сезаро се изправя и Скалата го хваща, но той успява да го избегне и забива вратотрошач! Сезаро започва да лази към ъгъла за да се смени със Стинг, но точно преди да успее, Кофи дърпа Стинг за краката извън ринга и го забива в стълбите край ринга! Сезаро се изправя и отнася самоанско тръшване! Скалата се готви за лакътя на народа! Засилва се, но през това време Сезаро се изправя и прави европейски ъперкът от въжетата, който обръща главата на Скалата!

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  SpringboardEuropeanUppercut

Опит за туш! 1...2... Ще успее ли Сезаро да отбележи туш след този невероятен ход?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.    ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  EmptyСъб 19 Сеп - 6:31

Нооо въпреки impact-a капитанът на Team Madness се повдига малко преди 3. Страхотно начало за Team Rampage! Ще успеят ли Скалата и Кингстън да обърнат нещата в своя полза по някакъв начин? 
Върнете се в началото Go down
Loverboy
The People's Champion
The People's Champion
Loverboy


Location : Miami, Florida
Join date : 30.03.2015
Posts : 717
Age : 1024

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.    ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  EmptyВто 22 Сеп - 1:22

Видяхме как този смешник обърна главата на Скалата, но това няма да остане безнаказано! Cesaro опитва отново туш, но Скалата го избутва а Cesaro седи на четири крака и Скалата го изритва право във главата. След това се изправя гледайки Стинг. Хваща Цезаро за главата изправя го а след това го засилва към въжетата тичайки след него и Цезаро се обръща, и бум Роки го удря с ръка и той пада извън ринга. А Скалата се засилва към Стинг и му дава едно рамо той също пада извън ринга. Кофи се заема с него Роки отива при Цезаро вдига го от пода и го засилва към барикадите. Той си удря лошо гърба, но на Роки не му пука той го вдига над барикадите и го тряска върху тях. През това време Стинг удря главата на Кофи във преградите от другата страна. Но Кофи се ревърсва някакси хваща Стинг с краката и го удря в земята. След това се качва на преградите Стинг се изправя леко а Кофи скача с падащ лист. Я вижте Скалата засилва Цезаро към другата страна бум удря се в преградите Кофи само седи и гледа как Скалата се засилва и бум прави копие на Цезаро. Съдията следи всичко от ринга и е на 7 обаче Роки се качва на ринга а Кофи бе премазан от ритника на Стинг който хваща Цезаро и го връща на ринга точно на 9. След това и той се качва, но съдията го изкарва. Докато Цезаро се опомня Скалата го хваща за плешивата му глава вдига го и му праска една главичка в черепа Кофи се връща на мястото си. След това Скалата вдига Цезаро за суплекс, но Стингера се засилва, но и Кофи се засилва и попречва на Стинг да събори Скалата който е вдигнал Цезаро. и прави невероятен суплекс. Кофи се отдърпва а Стинг е изгонен от съдията. Роки отново вдига Цезаро, но той го удря в лицето. Сега Скалата го удря отново Цезаро и сега Скалата бум втори път и ето и трети супер комбо Цезаро е повален. Но Роки го изправя засилва го в ъгъла и там започва да го налага както той си знае с силни удари в лицето, стомаха, сърцето, дробовете и дори хуя, но съдията не вижда защото е зает да оглежда фенките на Кофи, който им ръкомаха. Цезаро се смъква на долу а Роки се засилва и удря Цезаро в главата с крак! Той не може да се смени и е доста наранен. Скалата го влачи до средата на ринга. Сега е готов за лакътят на народа, той се засилва и го прави, не чакайте Цезаро се отдръпна Роки остана на сухо ето, че не го направи. Той тръгва след Цезаро, но той се сменя със Стинг той влиза в ринга Роки се изправя и те започват да се гледат очи в очи! Тук ще стане хубаво. Скалата започва пръв с удар в черепа на Стинг, той отвръща и отново Роки сега пак Стинг о не той взима надмощие, Роки е в ъгъла. Но ето, че хваща ръката на Стинг и го изритва в крака сега и в другия и го поваля с ръка. Той се изправя. Роки го засилва на въжетата Стинг се връща и това е Arm Drag. Стинг се изправя и още един Arm Drag. Той пак се изправя, но Скалата го засилва към въжетата и прави Samoan drop! Но какво по... Стинг пак е на крака Скалата отново прави Samoan drop а Стинг отново се изправя. Скалата го хваща вдига го и го тряска това е Spinbeuster~! Стинг вече не може да се изправи а Роки опитва туш 1...2....Не той се повдига. Скалата се изправя и маха протектора на ръката си засива се и прави Лакътят на Народа!

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Nn8R3

И Скалата отново опитва туш и това е 1..2...Стинг се намесва и прекъсва туша. Но пък Кофи прави Падащ Лист право в лицето на Стинг. Скалата се изправя и започва да налага с крак Цезаро. След това го изправя и вижда, че Стинг е на крака. Той мята Цезаро мощно към него, но той се отдръпва и Цезаро се праска в съдията. Те падат на земята а Скалата се нахвръля на Стинг с мощни удари. Поваля го на земята, но не спира да го удря в корема и където му падне. Той е като куче хранено само със сурово месо и тонове кръв това е Скалата той надушва кръвта в Стинг и иска да я изпие това не е онзи комедиен Скала на който всички се кефеха, сега е едно чудовище което си мисли кой да нападне и кой да унищожи а сега се е прицелил точно във Стинг! Може да се каже, че го разкъсва в момента погледнете само, погледнете! (затворете си очите и си представете един голям злобен доберман с главата, ръцете и краката на скалата :д ) Цезаро се изправя и хваща Скалата да го разкара от Стинг. Той само го избутва назад а Скалата се изправя и го напада удря го в лицето два пъти след това му дава един крак помпа и той пада назад, но се изправя а Скалата го удря под пояса. Но пък сега съдията се опомня. Скалата тушира Стинг ~...~...~..~... Съдията не отброява казва, че Цезаро е бил в ринга за последно Скалата тушира него, но пък той се повдига. Стинг се изправя лека по лека и излиза от ринга. А Роки си изправя Цезаро и започва да го налага отново.. Доста бой изяде тази вечер. Скалата го засилва към във ъгъла където е Кофи и отива назад. Стига до въжетата обръща се и Бам един лакът в черепа на Стинг той пада извън ринга Съдията го гледа през това време Кофи души Цезаро сега го удря и го бута напред. Скалата го хваща вдига го във въздуха и прави Rock BOTTOM!

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Rock+bottom

Това е има туш дали Скалата и Кофи печелят главния мач за вечерта? 1....2...3?
Върнете се в началото Go down
http://stream1.gifsoup.com/view3/1142615/cody-rhodes-o.gif
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 579

ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.    ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  EmptyВто 22 Сеп - 1:25

3-ка!

Скалата изнесе мача, той показа защо е THE MAN, показа защо трябва да е капитан на Team Madness! Дами и господа, това е само малко preview на това което ще се случи на турнира! Ще се видим скоро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.    ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.  Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME : The Rock and ??? vs. Sting and ??? - TAG-TEAM MATCH.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW: Madness Matches-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: