Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty
ПисанеЗаглавие: ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)    ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty19/7/2015, 10:49

Най-дългоочакваният мач за това ППВ, най-голямото събитие на вечерта. Настоящият шампион ще се сблъска челно с едни от най-сериозните претенденти за златото в историята - Кевин Оуенс и Джей Бриско. Ще имаме ли нов държател на Световната титла или Остин ще продължи своето царуване с нея? 


Ред на излизане:
1. Kevin Owens 
2. Jay Briscoe
3. Stone Cold 

Ред на писане:
1. Stone Cold
2. Jay Briscoe
3. Kevin Owens


Последната промяна е направена от - ExplicitVixen. на 26/7/2015, 00:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)    ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty25/7/2015, 18:42



Announcer: From Marieville, Quebec, Canada weightning at 266 lb and standing in 6 ft tall -
"The Real Champ" KEVIN OWEEEENS~!

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Ppv1

Tazz: ALRIGHTY! Атмосферата в цялата зала се променя и феновете избухват в смесена реакция. Ето че Кевин Оуенс излиза на рампата със своята "Истинска титла" в ръка.
Styles: С неговия хладнокръвен и пресметлив характер, Оуенс успя да се издигне за отрицателно време и да стигне до това ниво. Бриско може да диша пръхта на този човек, защото именно той е "Истинския Шампион" и както заяви на пресконференцията, неговата титла всъщност вече е фактор, и ако успее да победи Остин в този мач, Tazz, титлата която Оуенс сам измисли, може да измести "Световната титла" на федерацията. Някои досега са наричали Оуенс побъркан, наричали са го "вън от форма", но ако той победи някой от противниците му тази вечер, няма кой да опълчи никак.
Tazz: Това няма да се случи. В крайна сметка, неговата титла си остава "фалшива" в моя поглед, докато не ми докаже обратното.

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Ppv2
"-Махат ти за сбогом, Остин!!! 'Da ReAL 4emp iZ h3re~!"

Styles: Всички знаем, че Стийв Остин няма как да победи 2ма противника, шансовете са напълно срещу него. Ако питаш мен "главния продукт" на TNWG хич не му отива и ако трябва да съм честен, предпочитам Оуенс пред него.
Tazz: Ебаваш ли се, колега!? Виж, тоя Оуенс нещо "не го гризкам" с неговите "in your face" изразявания. Но е прав, че на феновете не им пука за Остин, защото той беше човекът, който им обърна гръб, това обаче не оправдава Оуенс да ги настройва срещу него още повече.
Styles: Оуенс се качва в единия ъгъл на ринга и прави таунт със своята титла.

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Ppv4

Tazz: Виждаме как по целия ринг започват да хвърчат конфети и след като Кевин прави своя taunt. След това, Оуенс застава в единия ъгъл на ринга, гледайки безразлично рампата, като изчакваме другите му противници също да направят своята поява и мелето между тези тримата да започне.

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  4b2D9PR

Styles: Единствено което ме притеснява е как реферите ще разчистят цялата тая баталия дето стана на ринга през това време.
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Парцалев
Superstar
Superstar
Парцалев


Join date : 13.07.2011
Posts : 273
Age : 27

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)    ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty27/7/2015, 01:09


Joe: Готов ли си колега, готов ли си да посрещнеш бъдещия шампион, готов ли си за най-добрия!?
Tazz: Как може да наричаш този смешник най-добрия, този е пълен изверг, не става за нищо.

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Untitled-25

Joe: Ето го и него, изглежда ми достатъчно готов, а ти да мълчиш тъпо копеле, тоя път ще те блъскам вече, тъпанар.
Tazz: Не ми готови глупости моля ти се, Briscoe се качва на ринга над второто въже, сега чакаме единствения шампион тук, Steve Austin.
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)    ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty27/7/2015, 07:28

Tazz: Готов ли си, бездарнико? Попитах готов ли си? А, вие нещастници пред телевизорите.. готови ли сте да бъдете част от тази историческа нощ? Защото дори всичко да е срещу него, в края на краищата всички лежат в средата на ринга а той държи титлата високо над главата си.. това са фактите, приемете ги!
Styles: Всичко е срещу твоя човек, колега... от където и да го погледнеш, Остин се закопа до там че дори Бишов реши да не се меси тази вечер! Той му постави шибания ултиматум, тръгни си с титлата или върви на майната си. Мисля, че Ерик осъзна на време кога да скочи от потъващия кораб! Работата е в това, че Остин все още е на него...
ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Untitled-222
Tazz: Оуенс и Бриско са сред въжетата, те нямат търпение да спипат плешивата тумба и да го изкарат от релсите а след това да се бият помежду си. Като цяло всичко е срещу Стив, прав си, всички са прави в случая. Но защо го изключвате толкова рано? Искам да кажа.. защо примерно Остин и Оуенс да не се обединят срещу Бриско? И двамата му имат зъб!? Защо пък да не се обединят Остин и Бриско? Всичко това е прекалено предвидимо, искам много добре да гледаш този мач колега и да чуя коментара ти в края на вечерта! Не ми пука от резултата...
ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Untitled-223
Styles: Остин е несигурен в себе си, очите му докато вдига титлата срещу Бриско и Оуенс издава всичко! Ето, че мача е на път да започне но Ледения отказва да влезе сред въжетата, той дори се обръща към рампата но край.. Бриско и Оуенс слизат от ринга и започват да го млатят като го връщат сред въжетата! Чакаме гонга да бъде ударен официално!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)    ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty27/7/2015, 07:30

НАЧАЛО! 
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)    ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty27/7/2015, 07:36

Tazz: Това е просто неправилно... дори нямам точни обяснения в случая. Оуенс и Бриско налагат безмилостно шампиона на федерацията, мача е троен но за момента те обединяват сили срещу Остин. Защо? Нима Остин е толкова голяма заплаха?
Styles: Бриско и Оуенс не са били шампиони до сега, това може би е тяхната вечер? Искат да елиминират шампиона за да може след това по-добрия да спечели!? Замислял ли си се върху това, колега? Ето, че Оуенс забива spinebuster на Ледения и веднага след това го изхвърля от ринга.
Tazz: Стив дори не е свалил елека си още... не мога да повярвам, кой по дяволите уреди това безумие? Попитах: ''Кой по дяволите уреди това безумие''?
Styles: Джей Бриско и Кевин Оуенс, те са сред въжетата като не свалят поглед един от друг.. какво ли ще последва сега? Ето, че Джей не губи време и веднага забива десен чук в главата на Оуенс, несполучлив за съжаление. Кевин веднага се завръща и забива доста по-силен десен чук в главата на Бриско с който дори го провесва на въжетата. Кевин не губи време, той рита Бриско в корема.. какво ще последва? Може ли да го направи толкова рано?
Tazz: Тук Бриско беше готов, той успява да се изплъзне след което набива clothesline на Оуенс и така го сваля в средата на ринга. Това е моментален опит за туш: 1............2...... и Стив Остин се връща сред въжетата като започва да забива ожесточена серия от ритници в гърба на Кевин Оуенс. Кевин лека полека се изправя и без да губи време притиска шампиона в ъгъла на ринга и без да губи време започва да му забива колена в корема. Джей Бриско също се изправя, той се нахвърля на Кевин Оуенс който беше набрал временното надмощие. Ето, че чуковете които му забива успяват да зашеметят ''дебелака'', Джей го хваща в удобна позиция и следва с мощен suplex в центъра на ринга!
Styles: Следва моментален опит за туш: 1.........2....... и Кевин Оуенс намира силите с които да отлепи рамото си на време! Джей се изправя на крака, но какво? Какво по дяволите? Стив Остин го хваща за краката и го издърпва зад ринга след което му забива главата в оградата край ринга и също така в стоманения кол! Ледения Стив Остин е като обезумял, той отново хваща краката на Бриско в удобна позиция след което без да губи време го забива в кола на ринга с умопомрачителен...

.. ROCKET LAUNCHER!!
ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Untitled-358

Tazz: OH MY...
Styles: Остин е същински дявол без капка милост.. главата на Джей Бриско отскача от стоманения кол, а Остин започва да се облизва и бавно се връща сред въжетата където е току що изправилия се Кевин Оуенс! Стив веднага започва да му забива леви и десни чукове с които го поваля в корнера на ринга, а там започва традиционните за себе си ритници в гърдите които може да не спре да забива до края на мача тъй като в този мач няма дисквалификации!
Tazz: След цяла непрекъсната минути, Остин изправя Кевин Оуенс на крака след което го запраща срещу въжетата, посреща го с lou thesz press последван от няколко чука. Това е, той се хвърля в опит за туш: 1........2..... и Кевин намира начин да изрита малко преди 3! Оуенс е видно изтощен, а Бриско все още не помръдва след срещата с безмилостната стомана. Кевин се подпира в корнера, а ''The Texas Rattlesnake'' не си губи времето и започва да му нанася ритници този път в страничната част на кръста!
ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Untitled-185

Styles: Това което виждам е, че Стив Остин се възползва до последно от факта че този мач е без ограничения. Той ще направи всичко възможно да си тръгне с титлата, а не така прави истински шампион! Истинския шампион се бори, а не използва всички възможни подръчни средства.. това е само за тези с последен дъх, той такъв е и Стив Остин!
Tazz: Макар и с разбита главата, Бриско намира начин да се върне сред въжетата.. но след много кратко време временната му лека свежест бива убита отново с една шина в главата. Стив вижда за по-редно да се заеме с Бриско, той изхвърля доста по-едрия от тримата Оуенс след което се заема с разбития Джей Бриско!
Styles: Няма и 10 минути откакто беше стартиран мача, а Бриско вече е труп. Остин е напълно обезумял, той направи това което трябваше а именно да елиминира единия си опонент още в началото! И все пак, ако беше истински мъж няма да се страхува.. просто щеше да се бие и да оцелее по един или друг начин, но не и с отчаяни мерки като неговите. Не се прави така, при всичко положения.
Tazz: Ето, че Остин запраща Бриско срещу въжетата, Джей се завръща и бива посрещнат с мощен...

.. SWINGING NECKBREAKER!!
ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Untitled-294

Tazz: Стив Остин се хвърля в опит за туш, краката и раменете на Бриско са приковани: 1.......2...... какво ли ще се случи?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)    ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty27/7/2015, 09:29

Ще се случи повдигане? Иии да, BRISCOE BREAKS THE COUNT. 
Мачът продължава! 
Върнете се в началото Go down
Парцалев
Superstar
Superstar
Парцалев


Join date : 13.07.2011
Posts : 273
Age : 27

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)    ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty27/7/2015, 11:05

Joe: Да той успя, Briscoe има душа и сърце на шампион, той остана в мача въпреки всичко, Austin не може да повярва на очите си, той изправя Briscoe бавно на крака и го запраща отново към въжетата, Briscoe се завръща обратно, Austin се подготвя ДА-ДА-ДА, Stone Cold току-що отнесе ботуш право в лицето от Jay Briscoe, Jay няма да губи много време и веднага слиза от ринга до вече изправящия се Owens, той се запътва право към масата на Announcers, и кара лекар от екипа на TNWG, да стане от стола след което го взима и го сгъва, Owens е на крака и се държи за барикадата, Briscoe веднага се засилва към него и го отнася с мощен CHAIR SHOT право в главата, Kevin Owens беше размазан като куче, Jay хвърля стола на ринга след което се качва и той, явно това е неговия момент с “Гърмящата змия” ,това е момента който Jay чакаше толкова много, момента на отмъщението, той започва на забива стола право в гърба на поваления Austin, Steve Austin започва да се гърчи и да крещи като кучка.
Tazz: Що за човек е този пияница, единственото което може да причинява е болка, горкия “Stone Cold”. Най-накрая, Briscoe, захвърля стола на страни и се опитва да направи туш на вече пребития Stone Cold, 1….2………! Owens се намесва и прекъсва туша, слава богу това беше много близо, Jay веднага се изправя Kevin също, двамата се гледат доста злобно право в очите, ето ги почва се нахвърлят се един на друг като животни, Kevin използва теглото си и взима надмощие над  Jay, той го грабва лявата ръка на Briscoe и го запраща право към единия оптегач, насочвайки го право с гръб към него, „Пияницата” се размаза, Jay пада на пода облягайки се на оптегача, Kevin се засилва към него и това е CANON BALL!! Kevin веднага се изправя и се насочва да обработва шампиона, не мога да разбера каква е тази мъст която изпитват към Stone Cold,  Austin бавно се изправя на крака на крака с помощта на въжетата, но „Дебелака”  веднага го зачесва и започва да го кърти с мощни удари право в лицето, Jay вече се осъзнава и се изправя бавно на крака а Owens и Austin си разменят мощни удари точно до въжетата, Jay се засилва към въжетата и се засилва право към Kevin и Stone Cold, той им забива мощен Clothesline, и тримата излитат от ринга над третото въже.
Joe: Това се превърна във война отново, Jay се добира до ръбата на ринга и влиза обратно на него, докато Austin лежи пребит и немощен, Kevin Owens си е заврял главата под ринга и търси нещо, това е стълба какво по-дяволите, ще прави този дебелак с тази стълба, той тръгва към ринга, Jay се обръща и забелязва че Owens е на ринга със стълбата, и веднага забива мощен ритник право в нея, Kevin Owens строполи на колене а стълбата е малко по-далеч от него, Briscoe вдига стола който използваше по-рано………

Отива точно срещу Kevin…..
Хвърля стола право към Owens…..
CHAIR SHOT!!!!!!

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Untitled-20

Joe: Jay веднага след това забива и мощен ботуш право в лицето на Owens, той го приковава за туш 1….2……….! Kick-OUT, Briscoe не може да повярва на очите си, но явно няма да губи повече време той се обръща на дясно и забелязва че Austin се изправя с помощта на барикадите който държат феновете, Jay веднага слиза от ринга под най-долното въже, хваща плешивата тумба на Austin и я забива право в барикадата, Steve бива повален от нов, а Briscoe започва да му забива ритници право в ребрата, по-лицето на почти разплакания Austin, може да се види болката която изпитва в момента, а по лицето на Jay си личи яростта и отмъщението, Briscoe беше унижен и подигран от този човек, Jay тръгва към ринга вдига покривалото и започва да рови под него, той отново издърпва стол, да това е невероятно, кучият му син, ще разбие всичко по пътя си, явно няма да се смили над никой, Briscoe отново се връща на ринга към Kevin който се изправя лека по лека, Jay започва да забива стола право в гърба на Kevin, Chair Shot след Chair Shot, Owens е повален а Briscoe изхвърля стола на страни и прековава „Дебелаката” за опит за туш, 1…..2…..! Austin се връща в мача последния момент, и прекъсва туша той беше на път да загуби пояса си, за още една секунда, Austin започва да налага падналия Briscoe с шутове право в главата, Austin вдига Briscoe бавно на крака и го изхвърля от ринга под третото въже, „Гърмящата змия” започва да налага Owens право в дебелия тумбак.
Tazz: Това е истински шампион, This is a Fighting Champion, Austin избутва Owens извън ринга под най-долното въже след което и той слиза, а в този момент Jay се изправя на крака и се връща на ринга да си вземе дъх от случващото се,  Austin веднага забелязва че Briscoe опитва да се вземе в ръце, и се навежда под ринга като вдига покривката му, какво е намислил този велик човек той издърпва стълба, е сега стана мазало ето за това Austin е шампион той умее да се справя в всяка ситуация, не като пропадналия боклук Briscoe…..

Austin подпира стълбата на ринга…..
Jay веднага се засилва към него…..
DROP KICK ПРЕЗ ШИБАНАТА СТЪЛБА!!
!

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Untitled-4

Joe: Owens се изправя на крака в същото време а Jay веднага се засилва към другата част на ринга и това е Diving Elbow право върху Owens над третото въже, през барикадата която държи феновете, тези тримата се съсипаха тази вечер колко още ще може да издържат в същия дух, и тримата лежат извън ринга разправи от бой, рефера се оглежда и не може да повярва на очите си какво се случва в момента, Jay и Kevin лежат върху барикадата която разбиха а Austin лежи затрупат от стълба от другата страна на залата, Briscoe се изправя на крака бавно и с помощта на барикадата която стой точно левия му край и се насочва под ринга, той вдига покривката и започва да търси нещо от долу, Briscoe издърпва маса и тел, той започва да разпъва масата до ринга, и я обвива с телта,  веднага след това забелязва Austin който бавно се връща на ринга и е на колене, той веднага се насочва към пребития Stone Cold и го вдига от пода, той минава точно зад гърба на Austin който се опитва да покаже някаква съпротива и да избегне Briscoe но силите не му достигат, Jay забива мощен лакът право в тела на „Гърмящата змия” Austin се замайва и започва да се клатушка на тепиха, Jay долепя своя гръб до гърба на Austin хваща го за мишниците и го вдига високо в въздуха….

Jay тръгва към въжетата…..
Briscoe изхвърля Austin над третото въже…
AUSTIN СЕ РАЗПИВА НА МАСАТА С ТЕЛТА!!!

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Untitled-66

Tazz: Някой да спре този ненормален какво по-дяволите прави тоя, веднага слиза от ринга под най-долното въже и изправя великия Stone Cold като го претъркулва на ринга под третото въже, и след това Jay се качва на тепиха също, Austin е прекован за туш 1….2………..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)    ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty27/7/2015, 11:25

Оуенс обаче се намесва и прекъсва отброяването точно навреме. Бриско имаше реален шанс да напипа Световната титла, но този шанс отново му се изплъзна. 
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)    ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty27/7/2015, 11:33

Styles: Кевин се намесва и разваля туша на Бриско. "Редника" беше насочил цялото си внимание върху Стоун Колд. Сега Оуенс разглабя единия обтегач на ринга и шотира Оуенс право в "камбата" с turnbuckle-a. След което хваща Бриско, и го засилва ПРАВО В ЪГЪЛА, КЪДЕТО БЕШЕ ПРЕМАХНАЛ TURNBUCKLE-A! Джей забива рамото си доста брутално. Междувременно, "Световния Шампион" се изправя на крака. Оуенс го усеща и насочва офанзивата си към него.
Tazz: Оуенс тръгва към Стоун Колд и му нанася един юмрук в "чукундурата". Остин отвръща на удара, като двамата започват главоломно да си разменят юмруци. Остин обаче изритва Кевин през корема и го кара да се свие. След което замахва с clothesline, обаче Оуенс заляга, и "Ледения" не уцелва. След като Световния Шампион се завърта, Оуенс го хваща през корема и го повдига-а-а-а........BODYSLAM~!
Styles: Така се бият "Истински Шампиони". Не като Стоун Колд, само да бягат като ревливи женички по прашки от предизвикателствата. Единственото което Остин иска е да си задържи титлата. Оуенс обаче май иска титлата на "Ледения", повече отколкото той самия, и си личи видимо, че е готов да премине през самия Ад.
Tazz: Колега, ще обърнеш ли внимание на мача, или може би искаш още един здрав пердах да отнесеш, а!?
Styles: Това няма да се случи, Tazz. Знаеш ли защо!? Защото точно тук, в главното събитие на "Summer Scream", Остин ще загуби титлата, после сигурно ще трябва да се скрие в нечий бардак за цяла седмица да отсрамва онова, което ще му се случи. А именно, да поеме ритниците на Оуенс, както се случва в момента на ринга. Кевин "подигравателно" подритва Стоун Колд и таунт-ва. Погледни колко "жалко" изглежда Световния Шампион. Оуенс направо го "destroy"-ва. Но не забравяй Джей Бриско, пич. Той съвсем безцеремонно се намесва и атакува Оуенс в гръб, подсичайки го в крака.
Tazz: Той не успя да го повали. Преди обаче Бриско да се обърне и да разбере какво се случва, отнася......SUPERKIIIIIICK!!!!!!
Styles: Кевин се стоварва на земята, като се държи за кракът. Той обаче препокрива Бриско за туш: 1...2..и-и-и-и имаме бърз kick out. Той след това прави cover върху "Ледения", но световния шампион изритва незабавно.
Tazz: Остин се изправя на крака. Той хваща "Истинския Шампион" за ръката и я издърпва, като го запраща към въжетата. Оуенс обаче се захваща за най-горното въже и не мърда. Остин се засилва към него. Оуенс обаче го премята над въжетата, обаче "Стоун Колд" успява да се приземи върху ръба на тепиха. Това е опасно за "Ледения". "The Toughest SOB" замахва към Оуенс, но Кевин му хваща ръката преди да го уцели, и я изкълчва.....право върху въжетата!!!!!!
Styles: Добър ход. Справя се добре Оуенс. Безспорно. Бих казал, че успя да "стънне" Тексаската Гърмяща Змия. Почакай малко. Какво прави Оуенс!? Той се засилва към отсрещните въжета, и ги използва, за да набере скорост. След това скача върху най-горното въже-е-е-е-е......SOMERSAULT PLANCHA-A-A-A!
Tazz: Съвсем безмилостно се приземи Кевин върху своя противник, но поне той се настани на меко върху Остин, а на "Световния Шампион" едва ли му е хубаво след като 121 кила го смачкаха от въжетата.
Styles: Сега Оуенс се запътва към ринга и изважда един стол от ония "лего-"столовете които ползва и Остин. Не ме разбирайте погрешно, обаче, тези столове са опасни. Но сигурно ти повече би знаел какво е чувството да те уцели такъв стол, Tazz. Не аз, защото я играя безопасно.
Tazz: Някога ще си запушиш ли плювалника!? Понякога си по-досаден и от Майкъл Коул. Да продължим към случващото се в това "Главно Събитие". Оуенс се връща на ринга, със стол в ръка. Бриско е решил да се изправи в неподходящия момент, защото Кевин се засилва към него със стола.......У-у-у-ух.....АУЧ! Право в главата на Бриско!
Styles: Дори публиката усети тази болка, и аз, дето не са ме удряли със стол преди. Бриско беше излюскан така, че се приземява в единия ъгъл на ринга. Кевин обаче поставя стола върху него, мисля че се досещам какво следва:

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Steelchaircannonball
CANNONBALL ПРЕЗ СТОЛА!!!!!!!!!

Tazz: Човече......Оуенс не унищожи само Бриско, но и самия стол със все него. Той издърпва Джей за единия крак и го приковава: 1....2.....но ВИЖТЕ ТОВА! Остин се завръща в мача и набива един double axe handle върху противника си, като така не му позволява да отбележи туша върху Бриско.
Styles: Знаем какво би значело за Остин, ако Оуенс успее да pin-не успешно Джей и за това той се намесва възможно най-скоро и така се препречва на плановете му.
Tazz: "Стоун Колд" добре обработва Кевин, идвайки му в гръб. Той го хваща и се опитва да го повдигне за суплекс, но мисля, че тук много яко сгреши. Защото сега Оуенс използва лакътя на ръцете си, за да избие "Тексаската Гърмяща Змия" от себе си. Но не може да се отърве от двама противници на веднъж. Бриско също се изправя, и двамата със "Стоун Колд" започват да налагат Оуенс.
Styles: Да, "редника" по-скоро дава надмощие на "Световния Шампион". Двамата хващат Оуенс и го пращат към въжетата. Кевин се обръща с гръб към тях и отново набира инерция от тях, като поваля И ДВАМАТА СИ ПРОТИВНИЦИ.......с DOUBLE CLOSELINE, motherfucker!
Tazz: Оуенс започва да таунтва в стил "Стоун Колд", размятайки средния пръст, като така му се подиграва. Какъв кучи син! След това повдига Бриско и го запраща на почивка, изхвърляйки го от най-горното въже, като Джей се приземява мощно ПРАВО ВЪРХУ СТОМАНЕНИЯ ПОД!
Styles: Все едно не виждаш това доста често. Питам се какво е замислил Оуенс сега. Той отново хваща Джей за главата и......Я ЗАПРАЩА В СТОМАНЕНИТЕ СТЪЛБИ!
Tazz: Свършена работа! Оуенс изглежда доволен от себе си и пляска с ръце все едно е изхвърлил боклука вече, но мисля, че най-големия боклук, който трябва да изхвърли, се намира на ринга. За това, Оуенс взима един стол и се качва на въжетата. Това може да е рисковано-о-о-о......
Styles:......НОУП! Не бързай толкова с изчисленията, Tazz! Тъй като Остин хваща стола на Оуенс за другия край, и го издърпва от ръцете му. След което го обръща и се прицелва брутааално в главата на Кевин, изпращайки го може би в несвяст, тъй като "Истинския Шампион" леко започна да залита докато е върху най-горното въже.
Tazz: "Ледения" получава време да се качи върху второто въже пред Оуенс, и го хваща през главата, може би за суперплекс и....О-опа.....май Кевин е доста тежичък, или не забравихте!?
Styles: Ни най-малко. Кевин използва теглото си за надмощие. Той забожда юмрук в бъбреците на Остин. След това му забива два headbutt-a, и така го поваля от въжетата. После отново се повдига върху най-горното въже и.....DIVING MOONSAULT~! Connects!
Tazz: Ха! "Стоун Колд" не можа да си повдигне колената и заради това ще си изпати. Но почакай, мисля, че Кевин няма да го покрие за туш веднагически. Вместо това, той хваща двата крака на Остин след като се изправя от тепиха, и застава върху него, като огъва краката му така, че да го заключи в.....

SHARPSHOOTER!!!!
ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Sharpshooter

Styles: От кога Оуенс знае как да изпълнява тази хватка за предаване!? За "Брет Харт" ли се има!?
Tazz: Спипа го! Джей още си почива отвън от сблъсъка му срещу стоманените стълби по-рано и си отърсва главата в момента. Но може би "The Toughest SOB" не е толкова КУРав, за колкото се смята, и ще tap out-не точно пред очите ни!?
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)    ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)  Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Kevin Owens vs. Jay Briscoe vs. Stone Cold (c)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 4. TNW United States Championship Triple Threat Match > The Rock (c) vs. Sting vs. "Stone Cold" Steve Austin
» ME : WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Stone Cold Steve Austin (c) vs. Jay Briscoe
» ME: TNW World Championship TLC "Last Chance" Match > The Miz (c) vs. Kazuchika Okada (vs. Kevin Owens)
» 5. Seth Rollins vs. Kevin Owens - N1 Contender for the World Championship - 2 out of 3 falls match
» 2. Kevin Owens vs. Stone Cold

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Summer Scream 2015-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: