Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 BACKSTAGE AREA.

Go down 
+5
Nikki Bella
Legit Champ
Dimarata
SevBoom
Loverboy
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



BACKSTAGE AREA.  Empty
ПисанеЗаглавие: BACKSTAGE AREA.    BACKSTAGE AREA.  Empty14/6/2015, 12:01

..
Върнете се в началото Go down
Loverboy
The People's Champion
The People's Champion
Loverboy


Location : Miami, Florida
Join date : 30.03.2015
Posts : 717
Age : 1024

BACKSTAGE AREA.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    BACKSTAGE AREA.  Empty18/6/2015, 21:26

BACKSTAGE AREA.  VJ8OH
Върнете се в началото Go down
http://stream1.gifsoup.com/view3/1142615/cody-rhodes-o.gif
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

BACKSTAGE AREA.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    BACKSTAGE AREA.  Empty18/6/2015, 21:39

BACKSTAGE AREA.  Tumblr_nj1mwhHWZV1qavh5zo2_400
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

BACKSTAGE AREA.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    BACKSTAGE AREA.  Empty18/6/2015, 21:48

*BROOOOOOOOM*
BACKSTAGE AREA.  Untitled-18
---------------
BACKSTAGE AREA.  Untitled-19
Върнете се в началото Go down
Legit Champ
Superstar
Superstar
Legit Champ


Join date : 14.03.2015
Posts : 303

BACKSTAGE AREA.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    BACKSTAGE AREA.  Empty18/6/2015, 21:53

BACKSTAGE AREA.  258xnde BACKSTAGE AREA.  2pyynuh
Върнете се в началото Go down
Nikki Bella
Superstar
Superstar
Nikki Bella


Location : Scottsdale, Arizona, United States
Join date : 13.03.2015
Posts : 352

BACKSTAGE AREA.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    BACKSTAGE AREA.  Empty18/6/2015, 21:59

BACKSTAGE AREA.  Tumblr_ndpgw7BmnE1txmsuro1_250BACKSTAGE AREA.  Tumblr_ndpgw7BmnE1txmsuro2_250
BACKSTAGE AREA.  Tumblr_ndpgw7BmnE1txmsuro3_250BACKSTAGE AREA.  Tumblr_ndpgw7BmnE1txmsuro4_250
Върнете се в началото Go down
Teller
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Teller


Location : Miami, Florida, U.S.
Join date : 06.07.2011
Posts : 1216
Age : 24

BACKSTAGE AREA.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    BACKSTAGE AREA.  Empty18/6/2015, 22:07

BACKSTAGE AREA.  SETH%252520ROLLINSBACKSTAGE AREA.  SETH%252520ROLLINS%2525201
Върнете се в началото Go down
https://picasaweb.google.com/109072055099657802222/SethRollinsPa
Ivana
Superstar
Superstar
Ivana


Join date : 06.10.2014
Posts : 269
Age : 22

BACKSTAGE AREA.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    BACKSTAGE AREA.  Empty19/6/2015, 11:23

BACKSTAGE AREA.  Tumblr_nooo2h93651sbzhteo1_400
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

BACKSTAGE AREA.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    BACKSTAGE AREA.  Empty19/6/2015, 16:08

BACKSTAGE AREA.  Untitled-196
- И така здравейте дами и господа, малко преди Steve Austin да заложи титлата на федерацията срещу Jay Briscoe, искам да чуя как се чувства преди мача. Тук сме пред неговата съблекалня сега ще почукам на врата за да видим какво ще стане!

BACKSTAGE AREA.  Untitled-197
- Какво търсиш тук, бездарнико? Дошъл си да задаваш някакви малоумни въпроси на съпруга ми, така ли? Знаеш ли кой е той? Той е ''Stone Cold'' Steve Austin и малко по-късно тази вечер ще бъде човека който ще срита задника на Jay Briscoe! Просто млъкни, става ли? Знам какъв ще е следващия ти въпрос, как се чувства той.. нали така? Как се чувства? Сега ще ти кажа как се чувства, цялата тази система е срещу него но на пук на всички ви той ще си тръгне като шампион на федерацията! Jay Briscoe? Кой по дяволите е този? Някой който отчаяно иска да бъде ''Stone Cold'' Steve Austin, но горкичкия е много далеко от истината! Човек като Briscoe не може да изплаши настоящия шампион на федерацията, ''Stone Cold'' Steve Austin може да победи абсолютно всеки в мач за титлата! Независимо кой е този някой, дали е Jay Briscoe? Seth Rollins? Или Kevin Owens!? ''Stone Cold'' Steve Austin ще излезе сред въжетата и ще му срита задника.. ЕТО ТАКЪВ ШАМПИОН Е ''STONE COLD'' STEVE AUSTIN! А, сега ако обичаш се разкарай от тук!

Styles: Austin не се показва преди мача, това само по себе си издава че той не е готов за този мач! Колкото и да му се иска да не е така, той се страхува от Jay Briscoe и този страх определено ще затрудни работата му на ринга!
Tazz: Jay Briscoe може да си мисли каквото си иска, може да си мисли че е изплашил Austin или, че всички тези идиоти в залата са повярвали в него. Може да се залъгва колкото иска, но дълбоко в себе си както и всички други знаят че в края на вечерта, Austin ще си тръгне със златото!
Върнете се в началото Go down
Brie Bella
Superstar
Superstar
Brie Bella


Join date : 07.04.2015
Posts : 519
Age : 22

BACKSTAGE AREA.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    BACKSTAGE AREA.  Empty21/6/2015, 15:26

Renee Young: Здравейте дами и господа, моля приветсвайте Бри Бела.
Brie: Здравей, Рене.
Renee Young: Здравей, Бри. Може ли да ти задам няколко въпроса?
Brie: Разбира се, че може питай каквото искаш.
Renee Young: Първо искам да те попитам радваш ли се, че твоята сестра - Ники Бела стана шампионка?
Brie: И питаш. Разбира се, че се радвам за сестра си. Тя го заслужава, цялият труд, които усили, тренировките и всичко останало и ето,че най-сетне мечтата ѝ се сбъдна. Изключително много се радвам за Ники и се гордея с нея.
Renee Young: Ние също се радваме за Ники, наистина тя го заслужава, а сега ще ми кажеш ли какво ти е мнението за мача и за участничките в него?
Brie: Така.. Първо за мача - мачът беше наистина уникален и мисля, че скоро няма да можем да видим подобно нещо, а сега за участничките - момичетата дадоха всичко от себе си в този мач и както всички знаем всяка една от нас би искала да е шампионка, но това става с много тренировки, труд и така нататък. И наистина всички тренираха усилено за този мач, дадоха всичко от себе си и мисля, че е това.
Renee Young: Добре, а сега да те попитам как реагира когато собствената ти сестра елиминира миналата ни шампионка - Ей Джей Лий?
Brie: Хах, аз самата се учудих на това, не знам как да отговоря на този въпрос, но царуването на Лий приключи жалко, но какво значение има? Сега е ред на по-добрата - Ники Бела!

BACKSTAGE AREA.  29qo32a BACKSTAGE AREA.  Ljwud

Renee Young: Имам още два въпроса към теб и те са -  Какво те накара да размислиш и Ники да те тушира?
Brie: Размислих, защото исках да ми бъде оказана помощ. Самата Ники не искаше да ме тушира, тя просто дойде да види в какво състояние е ръката ми, но реферът е помислил, че се опитва да ме тушира, а сега за завръщането на Кели Кели - ами радваме се, че видяхме Кели след доста дълго време и вероятно ще имаме конкуренция.
Rene Young: И последния въпрос - Каква е реакцията на завръщането на Кели и нападането на новият отбор - Нексъс?
Brie Bella: Хах, този отбор ''Нексъс'' е жалък. Само това ще кажа.
Renee Young:  Благодаря, Бри беше ми приятно. До скоро.
Brie: На мен също ми беше приятно, до скоро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





BACKSTAGE AREA.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    BACKSTAGE AREA.  Empty

Върнете се в началото Go down
 
BACKSTAGE AREA.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Destination War 2015-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: