Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 BACKSTAGE

Go down 
+10
Ram
BaddestWoman
Loverboy
Nina
GOAT
SevBoom
Nikki Bella
Wrestling God
Сантино Говняр
Ge6aaa
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Nikki Bella
Superstar
Superstar
Nikki Bella


Location : Scottsdale, Arizona, United States
Join date : 13.03.2015
Posts : 352

BACKSTAGE  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE    BACKSTAGE  - Page 2 Empty26/4/2015, 16:08

Byron Saxton:[/b] Здравейте дами и господа! При мен е Ники Бела, с която ще поговорим за сегашната ситуация в Дивас. Първо, здравей Ники! Кажи ми как успя да разбиеш буквално Бри Бела и Триш, след което се класира за мач, след който може да играеш за титла.

BACKSTAGE  - Page 2 Bhhz10

Nikki Bella: Вижте, аз мога да кажа само, че Ей-Джей трябва да бъде готова за мача. Мисля, че ще победя и Сини гащи, каквото и да означава името й. Ха-ха. Също така за предния мач, какво да ви кажа? Бри си помисли, че е по-добра от мен, което е най-голямата лъжа в живота й. Мисля, че The Bella Twins съществува само заради мен, аз давам всичко в мачовете, а тя до сега се облягаше на моите успехи. Аз съм Бела. Ники Бела, която много скоро ще вземе колана от Ей-Джей Лий.

BACKSTAGE  - Page 2 5anwi9

Byron Saxton: Има ли напрежение между теб и Ей-Джей или това е просто на база титла?

Nikki Bella: Ами, няма шанс да ме победи, когато се стигне до мач за титлата. Ха-ха. Тя го знае много добре и затова се чуди какво да измисли по мой адрес, само и само да вземе някакво предимство, ако не на ринга, поне в глупостите.

BACKSTAGE  - Page 2 O5rgwz

Byran Saxton: Може ли да ми кажеш какво е настроението ти все пак преди мача със Сини гащи, все пак и тя е в играта.

Nikki Bella: Отлично е настроението ми!

BACKSTAGE  - Page 2 2wof2ir

Nikki Bella: Но май вече не е... Какво правиш ти тук ?

BACKSTAGE  - Page 2 2rw5aqc

AJ Lee: Ето къде е била любимата ми близначка Бела. Здравей Ники! Дочух, че си говорите и за мен, така че реших и аз да се присъединя към разговора. Виж.. не си мисли, че искам да ти разваля настроението преди мачът ти със Сини гащи, напротив! Трябва наистина да си подготвена за този мач. И преди да говориш как ще ме победиш и ще станеш новата шампионка , мисля че първо трябва да победиш първо сини гащи нали така? Не забравяй, колко добре се справи тя в отборния мач, така че не прибързвай много с победите. Само исках да ти го напомня... чао Бри... извинявай, моя грешка.... Ники нали така хаха ?

Nikki Bella: Ще се видим скоро Ей-Джей! Чао, Байрън. Довиждане и на зрителите!
Върнете се в началото Go down
BaddestWoman
New User
New User
BaddestWoman


Join date : 26.11.2014
Posts : 61
Age : 26

BACKSTAGE  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE    BACKSTAGE  - Page 2 Empty10/5/2015, 21:08

Renee Young: Хей, Наталия! Здравей! Имам няколко въпроса, ако искаш?
- Здравей, Рене! Разбира се, че може, ха-ха!
Renee Young: Ами понеже напоследък всяка дива се е съюзила с Ей-Джей, а са срещу Ники Бела. Въпроса ми е - Ти избрала ли си страна или решаваш да си самостоятелна, защото съм сигурна, че съюзилите се с Ей-Джей искат да стигнат до титлата при дивите, която е в Ей-Джей.


BACKSTAGE  - Page 2 Natalya-backstage-1 BACKSTAGE  - Page 2 Natalya-backstage-2

- А-а-а-а-а! Ха-ха, ами не. По въпрос за титлата, на мен не ми пука дали ще съм Шампионка или не. Аз съм тук за да се бия, не ме интересуват разни дрънкулки, като титлата при дивите. Ако някога я взема, ще я приемам буквално за доказателство, че най-новата дива на федерацията е и най-добрата, но няма да ми пука дали ще я изгубя и дали не. А относно отборите при дивите, аз няма да заставам на ничия страна, ха-ха. Виж, няма да се залавям да издигам Ей-Джей или Ники Бела. Това, че всички са зад Ей-Джей, то на мен не ми пука. Която и да излезе срещу мен, аз няма да търся победа. Тук съм за да покажа колко може да бъде силна жена част от семейство Харт. Ще правя това, което са правили всички мои роднини на ринга и просто ще се раздавам докрай! На моят дебют, аз доведох и Ники до победа, като туширах Шампионката при дивите. Ако това е най-доброто на федерацията, ха-ха! Шегувам се разбира се. Ами не виждам какво друго мога да кажа.
Renee Young:
Разбирам те, Наталия! Благодаря ти, че ме изслуша и доскоро!


Последната промяна е направена от TheWarGoddess на 31/1/2018, 23:20; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Ram
New User
New User
Ram


Join date : 01.03.2011
Posts : 5

BACKSTAGE  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE    BACKSTAGE  - Page 2 Empty19/5/2015, 00:03

ЕКСКЛУЗИВНО:
RANDY ROBINSON СЛЕД ОТКАЗА НА СКАЛАТА ЗА МАЧ МИНАЛАТА СЕДМИЦА!


Цитат :
BACKSTAGE  - Page 2 1

Фен: Ram, може ли автограф...
Ram: Естествено, хлапе. Заповядай.
Фен: Благодаря, а какво стана със Скалата!? Нали няма да оставиш нещата така, всички искаме да те видим на ринга отново.
Ram: Естествено, че нещата няма да останат така, момче. Бъди търпелив.

BACKSTAGE  - Page 2 2
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



BACKSTAGE  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE    BACKSTAGE  - Page 2 Empty20/5/2015, 23:51

*after the commercials*


BACKSTAGE  - Page 2 2ihqnp1

Exclusive News !!
CONGRATULATIONS TO KELLY KELLY AND DEAN AMBROSE FOR HAVING THEIR FIRST BABY-BOY!
TNWG wishes Kelly fast recovery. 


Последната промяна е направена от - ExplicitVixen. на 27/8/2015, 17:12; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Legit Champ
Superstar
Superstar
Legit Champ


Join date : 14.03.2015
Posts : 303

BACKSTAGE  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE    BACKSTAGE  - Page 2 Empty21/5/2015, 01:49

Renee Young: Дами и господа! При мен е шампионката на дивите- Ей Джей Лий и също така и Бри Бела, на които ще задам няколко въпроса относно мачът днес, също така и намесата на останалите диви и предстоящият мач за титлата на дивите на турнира.
Нека започнем с Ей Джей! Първо да попитам, каква е реакцията ти след намесата на всички диви по време на мачът на Бри и притеснена ли си след като разбра, че ще защитаваш титлата си срещу толкова много диви?


AJ Lee: Цялата тази намеса на всички диви бе пълна излагация. Появиха се диви, които не са се показвали на ринга от толкова време и то за да привлекат малко внимание. И ще твърдят че ще отнемат титлата ми? Мисля , че и тях ще ги сполети разочарованието, което също сполетя Ники, която си тръгна с празни ръце от турнира. Не мисля, че трябва да бъда притеснена от това че всички диви ще участват в мач. Аз отново ще покажа, че наистина заслужавам тази титла най-много от всички тях. А колкото до Бри. Смятам, че тя ще ми помогне да запазя титлата си и няма да застане срещу мен.

BACKSTAGE  - Page 2 Zx5ksy

Renee Young: Саша също изглеждаше, че няма вражда с вас и нападна Ники, но не мога да кажа същото за Пейдж. На теб какво е мнението ти?

AJ Lee: Със Саша наистина не сме имали конфликт или нещо подобно, но не мога да отхвърля възможността, че и тя ще направи всичко за да успее да вземе титлата. А колкото до Пейдж. Тя ясно показа, че не е с нас, а е срещу нас и това ще и' изиграе лоша шега. Преди месец мислих, че се бяхме разбрали с нея, но май съм сбъркала. Тя може да има куфара, но да не забравя, че аз имам титлата на дивите и това е най-важното.

Renee Young: А за Съмър, Наталия и Ники? Изкажи мнението си за тях.

AJ Lee: Малко ми е трудно да си спомня коя беше Съмър.. а Да! Новото русо Барби, което също реши да се намеси. Същност я виждам за първи път и дори не знам как изобщо ще и дадът възможност да участва в мач за титлата, като въобще не е имала мачове. За Наталия какво мога да кажа? Тя участва в един отборен мач и Да! Успя да ме тушира, но това бе отборен мач, както казах. Нищо не означава, но ще и пожелая късмет на турнира, защото наистина ще и' е нужен. И ето че дойде да изкажа мнението си за любимата ми близначка Бела! Мога да заявя, че най-малко тя искам да стане шампионка. Определено враждата ми с нея приключи след турнира и и' доказах, че няма да ме победи толкова лесно. Не само тя, но и всички диви трябва да знаят, че няма да им е лесно да ме победят!


BACKSTAGE  - Page 2 28s3bbc


Renee Young: Благодаря ти за интервюто Ей Джей! А сега нека разпитаме и Бри Бела!
Бри, какво мислиш за това нападение на почти всички диви в ростера?


Brie Bella: Ами какво да мисля? Тези диви, които се намесиха... Те се мислят за нещо повече от нас, но всъщност не са. Беше тъпо да се появят всичкитe. Направиха го с цел за предстоящия мач на турнира, но наистина показаха колко са жалки като ни нападнаха изморени. Определено ще има разплата.


BACKSTAGE  - Page 2 M7cb5y


Renee Young: Така добре, а какво мислиш за предстоящия мач на турнира?

Brie Bella: Със сигурност мача ще е много добър, защото всички диви ще са там. Единственият проблем е, че Ей Джей ще е срещу всички. Така че аз ще пазя гърба на своята приятелка. Няма да ни е лесно и на двете, но наистина ще дадем всичко възможно да се справим с останалите диви.


BACKSTAGE  - Page 2 Jglh5h


Renee Young: Благодаря ти Бри, беше ми приятно!

Brie Bella: На мен също ми беше приятно![/b]
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2767
Age : 24

BACKSTAGE  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE    BACKSTAGE  - Page 2 Empty26/5/2015, 14:36

MИНУТИ СЛЕД MAIN EVENT НА ШОУТО..!

Камерите ни прехвърлят в паркинга на залата където виждаме Ей Джей Стайлс се приготвя за тръгване.
НО МОМЕНТ,ТОВА Е СКАЛАТА! Скалата удря със стол Стайлс право в гърба! Ей Джей пада на пода,но Скалата веднага го вдига и го запраща право срещу стъклото на една от колите!
Склата вбесен се качва на капака на колата,вдига Стайлс..

BACKSTAGE  - Page 2 The-rock-attack
ROCK BOTTOM ВЪРХУ КАПАКА НА КОЛАТА!!

Скалата слиза от колата и оставя Стайлс да лежи в болки. Междувременно виждаме как идва и лекарският екип нa TNWG и след кратка диагностика се установи,че Стайлс е контузен и ще се наложи отсъства за период от 1-2 месеца.

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
BACKSTAGE  - Page 2 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Chief of Staff
New User
New User
Chief of Staff


Join date : 04.04.2015
Posts : 22
Age : 28

BACKSTAGE  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE    BACKSTAGE  - Page 2 Empty7/6/2015, 22:32

J. Layfield: Jordan, това е Amy Weber! Мениджърката на нашите приятели, Basham Brothers.

BACKSTAGE  - Page 2 CABINET3

O. Jordan: Здравей, Amy! Приятно ми е да се запознаем! Много си красива! Радвам се, че Basham Brothers ни помогнаха с онова "Простолюдие"! За жалост, повече от половината в TNWG са така, но това не ни пречи на нас. The Cabinet ще стане голяма работа. Всичко друго е слаба ракия, ако мога да се изразя така, ха-ха-ха! Layfield, понеже знам, че ти си най-доброто за тази федерация, мога ли да те попита, защо реши да дадеш шанс на това "Простолюдие" наричащ се X-Pac?
J. Layfield: Ами, Jordan, аз съм борещ се Champion. Не съм страхлив. Мога да дам шанс и на най-слабия и така трябва. Дори и победата ми да е сигурно, защото тази титла е в правилните ръце.
O. Jordan: Песен за ушите ми! Радвам се, че съм под правилното крило! Надявам се да докажеш кой всъщност сте, защото никой в тази федерация не може да Ви стъпи на малкият пръст.
J. Layfield: Благодаря ти за милите думи, Jordan! Аз ще се подготвя за мача си, няма да се излагам, ха-ха! Доскоро!
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2767
Age : 24

BACKSTAGE  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE    BACKSTAGE  - Page 2 Empty8/8/2015, 19:44

BACKSTAGE  - Page 2 Backstage

Рене: Ей Джей,може ли твоят коментар,за нещата който се случиха преди броени секунди ?
Стайлс: Какво можехме да направим Рене ?! Бях пребит като шибано куче,носа ми е в кръв,но аз издържах на цялата болка като мъж! Острето просто ми отвори възможност,но не крия,че щях да успея да и сам.Не ми трябва ничия помощ. Ей Джей Стайлс променя играта..! Madness The Lone Wolf is in the town~!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
BACKSTAGE  - Page 2 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

BACKSTAGE  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE    BACKSTAGE  - Page 2 Empty11/9/2015, 23:38

BACKSTAGE  - Page 2 Backstage%2BTalk

Рене: Здравейте! Намираме се в бекстейджа заедно със Сезаро за да му зададем няколко въпроса след мача му срещу Ню Дей!
Първо искам да поздравя теб и Фин за победата! Сега кажи ми ти какво мислиш за мача и за вашето представяне?

Сезаро: Мисля, че заедно с Фин направихме страхотен мач и сритахме задниците на онези клоуни Ню Дей! Честно казано мача не бе лесен, но ние се справихме и заслужено грабнахме победата!

Рене: Това бе твоята втора поредна победа във федерацията! Какви са бъдещите ти планове?

Сезаро: Както казах аз съм един от най-добрите в този спорт и съм определено един от бъдещите лица на тази федерация! Просто е въпрос на време е да се добера до някоя титла!

Рене: Какво искаш да кажеш на останалите кечисти във федерацията?

Сезаро: Ще кажа това, което казах и преди седмица. Всеки, който се изпречи на пътя ми ще бъде разгромен от Швейцарският Супермен!

Рене: Благодаря за отделеното време!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





BACKSTAGE  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE    BACKSTAGE  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
BACKSTAGE
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» BACKSTAGE
» BACKSTAGE.
» Backstage
» BACKSTAGE
» BACKSTAGE

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW: Madness Matches-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: