Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Пресконференция преди "Over The World 2010"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

Пресконференция преди "Over The World 2010" Empty
ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди "Over The World 2010"   Пресконференция преди "Over The World 2010" EmptyПон 16 Авг 2010, 09:59

Пресконференция преди "Over The World 2010"
Всички,които участват в мачовете да драснат по едно промо за предстоящият им мач !

___________________

Пресконференция преди "Over The World 2010" VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 26

Пресконференция преди "Over The World 2010" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Over The World 2010"   Пресконференция преди "Over The World 2010" EmptyПет 03 Сеп 2010, 19:00

Ии дами и господа събрали се тук 24 часа преди TNWG OVER THE WORLD нашият пръв гост е The Rock.Здравей Скала.
The Rock: Здравей.Ще взема дума знам какво ще ме питаш..Така на турнира Скалата ще се изправи срещу острието.Най-голямата гад който бизнеса е виждал.Ще го победя на всяка цена като съм взел доста сериозни мерки.Ще видите на турнира..JR: Добре Рок сега искам да кажеш дума за останалите мачове..Rock: Ами Крисчън ще стрита задника на Ей Джей в това скалата е сигурен.С намесата на Джерико ще му бъде много трудно.Суагър и Пънк,тук ще дойде момента да кажа за постъпката ми на Пейн.Защо CS шампиона би си предал титлата на най-големия турнир??Едж той ,той искаше да ми стори мизерий задено го критикувах по едно радио.Говори с management и ми наредиха да я предам ,ако не ще бъда уволнен.По - жестокото е че го разбрах на ринга от рефера.Пънк не е виновен за това но да се върнем на темата той не може да се мери със Джак който става все по - добър.Най-вереоятно ще имаме нов шампион.Предполагам Лита ще срита онази силиконова кукла Кели която само използва хората.JR:Благодаря ти Скалата,успех на турнира.The Rock напуска конференционната зала уверен за турнира!
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

Пресконференция преди "Over The World 2010" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Over The World 2010"   Пресконференция преди "Over The World 2010" EmptyПет 03 Сеп 2010, 20:15

Ей Джей върви по-коридорите в стилно облекло и се е запътил право към залата където ще изнесе своето промо но случайно се натъква на Скалата.Двамата се гледат очи в очи.\Двамата никога не са се харесвали\.Ей Джей преглъща и продумва:
Стайлс:Ако обичаш разкарай ми се от пътя преди да съм ти натупал задника.
Скалата:Накарай ме богаташче.
Стайлс бута с ръка Скалата и продължава на пред към залата.Стайлс влиза със своята титла на рамо качва се на сцената и застава до микрофона а до него е Gary C. Warren.
Пресконференция преди "Over The World 2010" 2473560n
-Здравейте аз съм Gary C. Warren а до мен стой Световният шампион на TNWG "The Phenomenal"Aj Styles.
Gary C. Warren:Здрасти Стайлс как си?
Styles:Не ме питай как съм.Как може да съм.Аз съм световния шампион пребивам каквото си искам.Аз съм в идеално състояние.
Gary C. Warren:Как вървят нещата с твоето гадже Кели Кели?
Ей Джей Стайлс млъква за момент и поглежда така:
Пресконференция преди "Over The World 2010" 2473559Z
Styles:За това ли съм тук за да говоря за гаджето ми.Познай няма да ни кажа нищо за интимния ми живот.Сега млъкни.Първо ще кажа няколко неща на човека които излезна преди малко от стаята наричат го още "Козата".Защото вони ужасно много.Сега слушай ме миризливко Крисчън няма да може да ме размаже на предстоящия турнир защото ще бъде зает да лежи разкъравен на тепиха.Да се върнем към теб много пъти сме се изправяли един срещу друг и последния път те победих оу да после отиде в backstage за да мрънкаш и да плачеш защото си женчо.Какво си постигнал ти в своята кариера държал си една мижава титла и се мислиш за велик.Много пъти съм ти казвал че няма да имаш честа да държиш световната титла ама НИКОГА.Защото нямаш качествата да я държиш.И ето ти един съвет от мен вземи да се изкъпеш.Колкото до Крисчън говорил съм за това мога да го разбия със затворени очи.След ппв-то той ще отиде в backstage и ще плаче и хленчи както направи и Скалата.Крисчън ти никога няма да бъдеш на моето ниво и ти също няма да имаш честта да държиш тази титла.Както и да се опитваш да ме прецакаш победиш или други твой планове аз винаги ще ги провалям.И сега нека всички чуят това "TNWG IS AJ STYLES".Ей Джей Стайлс напуска залата с усмивка на лице.


___________________

Пресконференция преди "Over The World 2010" VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Extreme'Diva
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Extreme'Diva


Location : Fort Lauderdale, Florida ... Pazardjik,Bulgaria
Join date : 24.04.2010
Posts : 319
Age : 28

Пресконференция преди "Over The World 2010" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Over The World 2010"   Пресконференция преди "Over The World 2010" EmptyПет 03 Сеп 2010, 21:28

Ето я и Лита,но тя тя е с Триш..2-те са най-добри приятелки..Стратъс отсъстваше няколко седмици явно ще се завърне..Лита и Триш се разминавар със Стайлс ..Лита го поглежда злобно..Сега Дюманс и Стратъс влизат в залата за промото на Лита..
Пресконференция преди "Over The World 2010" 34xhrlv
Савана:Ето ни отново броени часове преди "Over The World 2010".Лита ще защитава титлата си срещу бившата шампионка Кели Кели..
Lita:Бля,бля,бля..Не ми се слушат твоите обяснения..Слушай малката.Уре ще победя лиглата Кели и не ми пука дали с Марис ще ме нападнат ..Както забелязваш Триш се върна и ще им спукаме задниците от бой..
Триш:Виж Савана ние с Лита сме най-екстремните и най-добрите диви в историята на кеча...
Лита:Марис и Кели се опитват да ми поддръжават..Многа са жалки,нападат в гръб,..Хахх лиглички нещастни..Марис имам малко сметки за ореждане с теб,но с това ще се заеме Триш,а доколкото до теб Кели Кели повярвай ще съжеляваш от мига който се исправиш срещу мен утре...
Ейми и Триш излизат от залата ..
Върнете се в началото Go down
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
BlueStahli


Location : Стара Загора
Join date : 05.08.2010
Posts : 376
Age : 30

Пресконференция преди "Over The World 2010" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Over The World 2010"   Пресконференция преди "Over The World 2010" EmptyСъб 04 Сеп 2010, 00:00

Виждаме Крисчън в backstage да стяга китките си с бинт и също така да загрява за мача.Тод се приближава към него с микрофон в ръка и му задава следният въпрос:
Тод:"Крисчън всички видяхме какво се случи преди няколко месеца...."
Christian:"Да,Тод всички ние видяхме какво се случи ! Но това всъщност не е нищо специално това е нещо толкова просто и незначително ! (Крисчън прави намеци,че говори за мача в който AJ стана WHC) Ще ви го кажа ето така:Christian Cage...The Instant Classic...може да не е най-големият нито най-силният,нито най-бързият,но аз винаги се бия ! Нали така AJ Styles ? Няма да стоя тук и да мрънкам и да дрънкам празни приказки както теб AJ Styles.Сега "шампионе" искам да чуеш това много добре ! Ще трябва да положиш много НАИСТИНА много усилия,за да ме задържиш на тепиха,за да ме задържиш далеч от победата в мача и твоята титла.Защото за мен...това не е просто някакво PPV.Това е PPV-то на което ще стана за първи път TNWG CHAMPION ! Точно така AJ Styles ! AJ Styles на мача ни на The Instant Classic Christian ще са му нужни само 3 секунди,за да стана World Heavyweight Champion ! 'Cuz thats how I roll !"
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Пресконференция преди "Over The World 2010" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Over The World 2010"   Пресконференция преди "Over The World 2010" EmptyСъб 04 Сеп 2010, 10:45

Кели се е запътила към залата за пресконференцията. Тя ще даде интервю малко преди мача си за титлата.

Ийв: Моля посрещнете .. Кели Кели!

Пресконференция преди "Over The World 2010" WrestleMania+25th+Anniversary+Press+Conference+c0Pg9nPj-aXl

Ийв: Здравей Кели! Виждам,че си в добро настроение ..
Кели: Така и трябва. Тази вечер ще си върна титлата, която преживява истински ужас в ръцете на тази така наречена "дива" - Лита. Тя не може да стъпи и на малкия ми пръст. Не притежава нито класа, нито талант .. няма да говоря за визия. Бог просто я е ощетил брутално.
Ийв: На пресконференцията .. Лита каза,че ще съжаляваш за факта,че си се изправила срещу нея.
Кели: Това съм го чувала хиляди пъти преди и повярвай ми .. не ме засяга особено. Знам,че ще си тръгна с МОЯТА титла от тук и тя няма какво да направи по въпроса.
Ийв: Е, тогава да те питам още нещо ..
Кели: Знам какъв е въпросът ти. Как вървят нещата с Ей Джей? Познах,нали?
Ийв: Позна. Е, кажи ни малко повече.
Кели: Не смятам да коментирам нашите отношения. Но .. след турнира.. ще отпразнуваме победите, както само ние го можем.
Ийв: Благодаря ти за интервюто.

Кели напуска залата ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пресконференция преди "Over The World 2010" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Over The World 2010"   Пресконференция преди "Over The World 2010" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пресконференция преди "Over The World 2010"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пресконференция преди "Blood 2010"
» Пресконференция преди "Step To Hell 2010"
» Пресконференция преди Over The World 2011
» Пресконференция преди Go To The Top 2011
» Пресконференция преди ''Mayhem 12''

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Over The World 2010-
Идете на: