Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 Segment with CM Punk

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



Segment with CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Segment with CM Punk    Segment with CM Punk  Empty16.02.15 16:54

В какво състояние е Пънк след бруталното завръщане на Дийн Амброуз преди седмица, ще разберем лично от него.
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3063
Age : 26

Segment with CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Segment with CM Punk    Segment with CM Punk  Empty21.02.15 11:13

Tazz: Ето ни отново след кратката рекламна пауза, на ринга е контузения Си Ем Пънк заедно с единствения и неповторим - Пол Хеймън!
Styles: Пънк изглежда ужасно, той беше брутално нападнат в гръб и цялата тази простотия го изкара от строя тъкмо когато обещаваше да се завърне пълноценно сред въжетата...
Tazz: Едно ще ти кажа колега, без нечовешкото участие на Пънк мача в клетката няма да е същия, ФАКТ!!

Segment with CM Punk  Untitled-302
- Хайде.. давайте! Освирквайте ме.. ОСВИРКВАЙТЕ МЕ КОЛКОТО МОЖЕТЕ!! Какво мамка му направи вашия герой? Той ме нападна в гръб.. ТОВА ЛИ Е ЛИЦЕТО НА КОМПАНИЯТА? Не, не.. лицето на компанията - Първо на първо трябва да има топките да се изправи лице в лице с мен! След това което се случи на Rampage си задавам един въпрос.. защо? Защо правя всичко това? Защо се завърнах? Може би за да се превърна в жертва? Тогава се сещам за преди година когато си заминах от тук и оставих нещо! TNWG Belt-а! Това е причината, тя е напълно достатъчна за да съм част от Main Roster-а... Всички вие чухте глупостите които ви пробута Дийн Амброуз, нали така!? Той каза, че бил имал важни бизнес срещи за това отсъствал толкова време. Да ви кажа ли нещо? Да те е страх не е равно на бизнес среща! Може би страха е най-големия враг на човека!? Който и да си, страхуваш ли се всичко което си мислиш че си е просто една сянка!

Segment with CM Punk  Untitled-303
- И с какво си имам работа, Дийн? Само това не ми е ясно.. съобщението за което говореше!? Това което разбрах от това съобщение е, че си алчен, скапан, гъз който избива комплексите си. Нали знаеш? Най-болезнените удари са тези които не виждаме, ти го знаеш много добре точно за това побърза да ми го покажеш.. НАЛИ ТАКА, ДИЙН!? Какво знаете всички вие за Дийн Амброуз? Той говори все едно и също.. как бил подобрил някакви рекорди, как за да станел най-добрия трябвало да победи мен. Това са пълни глупости, дори да ме победи той никога няма да бъде мен! Никога няма да бъде по-добър от мен.. каквото и да се опитва да направи никога няма да мине подписа ми с отличия! Може и да не успея да го победа, кой знае? Но въпреки това, той няма да се превърне в най-добрия! Да ти кажа ли защо, Дийн? Най-добрия никога не можеш да станеш, ТРЯБВА ДА СЕ РОДИШ ПОБЕДИТЕЛ! Трябва да се родиш Шампион.. а, ти? Ти си просто Дийн Амброуз! Дори името ти не е измислено от теб, това е просто жалко, Дийн. Мислех си, че не мога да чуя по-жалки слова от тези на Скалата, но ето че тук наистина счупи всички рекорди!

Segment with CM Punk  Untitled-304
- НО НЕКА НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАМЕ ОТ ОСНОВНОТО! Всички тези идиоти дали мизерните си заплати и насядали по трибуните с бира в ръка знаят що за идиот си, Дийн! Нека кажем, че беше предполагаемо че в крайна сметка ще направиш някоя глупост! Всички знаем, че ако бях останал част от клетката щях да си тръгна с моята титлата на рамо. Какво? Нима ще го отречеш? За бога, Дийн.. ти най-добре от всички го знаеше! Точно за това направи всичко което направи! Нека някакви си дебели умирисници да ми режат фланелките и да ми казват, е не струвам.. точно тук, зад този микрофон.. АЗ СЪМ ГОСПОД!! Точно защото не се крия в жалката си дупка пред 2 ядрения си скапан лаптоп и не се храня с разни утайки които по цял ден висят в YouTube... Седя тук, на живо пред хилядите нещастници по света и ви казвам всичко искрено и лично! Защо ли? Точно защото имам топките да го направя! Точно защото когато сритвам нечий задник не го нападам в гръб или да говоря зад гърба му! Защо не дойдеш тук, Дийн? Защо не ми кажеш всичко в очите, кажи ми страхливецо? Ха, ха.. съжалявам да го кажа, но тази компания е свърталище на утайки. Отвън и отвътре всички са като бавни охлюви така да се каже... договора ми с компанията все още виси и не смятам да го подпиша за по-дълъг период от време. Това което ще направя е да си върна това което е мое, не ми пука колко време ще отнеме но ще си тръгна от тази компания с моята Световна Титла. Може би не ми вярвате.. да, да - това са само думи, ЗА СЕГА! Искам много добре да си приготвите носните кърпички точно защото ще ревете много когато потвърдя думите си с дела! И както казва Roman Reigns.. BELIEVE THAT!!

Tazz: Тежки думи от страна на Пънк...
Styles: Едно ще ти кажа, колега. Той няма да спре.. нищо не може да го спре. Никога не съм го виждал толкова целеустремен и насочен!
Tazz: Не знам.. на мястото на Дийн щях да си имам едно на ум и да се запитам дали срещу мен не стои края на дните ми като шампион...
Върнете се в началото Go down
 
Segment with CM Punk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Segment with CM Punk
» 6. Segment /w CM Punk
» 2. Backstage Segment /w CM Punk
» 10. Backstage segment with CM Punk
» 3. In - Ring Segment with CM Punk before his match

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Cage of Violence 2015-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: