Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME : Dean Ambrose vs. CM Punk - Last Man Standing Match

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3063
Age : 26

ME : Dean Ambrose vs. CM Punk - Last Man Standing Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME : Dean Ambrose vs. CM Punk - Last Man Standing Match   ME : Dean Ambrose vs. CM Punk - Last Man Standing Match - Page 3 Empty18/1/2015, 23:46

Tazz: Какво по дяволите?
Styles: Месеци наред доминация и просто ей така падна от Пънк!?
Tazz: Може би психическото надмощие на Пънк беше скритото вале!?
Styles: Или може би Пънк не е като другите опоненти с които се срещна Амброуз? Може би Си Ем Пънк наистина е The Best Wrestler In The World!?
ME : Dean Ambrose vs. CM Punk - Last Man Standing Match - Page 3 Untitled-291

Tazz: Шока в очите на Шампиона ясно се вижда... току що той загуби!
Styles: Пънк и Амброуз се гледат.. може би това е което феновете искаха да видят, нали така? Още от самото начало на Амброуз в компанията, той и Пънк не се харесват!
Tazz: Какво изобщо значи това? Дали Пънк ще иска да си върне властта? Защото в интерес на истината в момента няма нищо!
Styles: Точно защото няма нищо.. НЯМА КАКВО ДА ГУБИ!!
Tazz: Каква нощ само.. Пънк се завръща след 10 месечно отсъствие и побеждава настоящия Шампион на TNWG! Тази история едва сега започва, нямам търпение да видя какво имат да си кажат тези двама.. ПО ВСИЧКО СИ ЛИЧИ, ЧЕ ТО НЯМА ДА Е МИЛО!!

TNWG Presents...
Върнете се в началото Go down
 
ME : Dean Ambrose vs. CM Punk - Last Man Standing Match
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles
» ME : WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Dean Ambrose (c) vs. CM Punk - Ambulance Match
» 5. Last Man Standing Match > CM Punk vs. Christian Cage
» ME : AJ Styles vs. Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - Triple Threat WHC Match.
» ME : TNWG WHC Cage of Violence Match - Dean Ambrose (c) vs. Brock Lesnar vs. Alex Shelley vs. The Undertaker

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Last Man Standing 2015-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: