Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 HC CHAMPIONSHIP

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
50 d@lL4$
Superstar
Superstar
50 d@lL4$


Location : s3l0 b0-rK@n0wO. . . (*)
Join date : 05.05.2013
Posts : 121
Age : 24

HC CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: HC CHAMPIONSHIP   HC CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/10/2013, 20:49

HC CHAMPIONSHIP - Page 2 Winning1
Невероятно! Той успя! След това мощно представяне, Даллас най-накрая се добира до хардкор златото! Бо хваща титлата и прави един таунт по средата на ринга. Светлините угасват, а единственото осветено място остава там, където е Бо. What an amazing mark-out moment.

HC CHAMPIONSHIP - Page 2 Winning2

Светлините отново се връщат, а Даллас прескача през въжетата и тръгва обратно към backstage под смесената реакция на феновете. Преди това, обаче го посреща Renee Young.

Renee: Поздравления, Бо! Някакви коментари относно спечелването на хардкор титлата!?

HC CHAMPIONSHIP - Page 2 Winning3
Dallas: Ренее, в момента може би ти, както и всички други не можете да повярвате, че успях да запиша победа, също както и аз самия. За сега мога да кажа само едно: "Аз съм новия TNWG хардкор шампион, бейбеее~!" И, също така: "I'm goin' to D1$n3Y w0o0o0ЯLd~!"

След изказаното до тук, Даллас напуска залата. Каква овация!
Върнете се в началото Go down
http://sashunder.homo.com/
 
HC CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» WHC CHAMPIONSHIP
» 1. HOT CHAMPIONSHIP
» HOT CHAMPIONSHIP
» 6. HOT CHAMPIONSHIP
» 3.HOT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: The Great Bulgarian Bash 2013-
Идете на: