Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 Segment with AJ Styles

Go down 
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Segment with AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Segment with AJ Styles   Segment with AJ Styles Empty26/5/2013, 11:05

...

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Segment with AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Segment with AJ Styles   Segment with AJ Styles Empty1/6/2013, 19:40

Paul Heyman, Curtis Axel, CM Punk, Deuce, Domino & AJ Styles седят в ринга и се радват на победата на СИ ЕМ Пънк която той постигна по-рано тази вечер. Пол Хеймън е с микрофон и започва да говори:

- Огромна радост за мен, както и за всички на този ринг тази вечер. Може да го видите в очите ми! Преди да продължа, аз искам да поканя поредния член на този клуб, клуб който ни обединява и ни прави по-силни от всекиго в тази федерация, клуб наречен... !

Много позната песен прекъсва думите на Пол Хеймън!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous



Segment with AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Segment with AJ Styles   Segment with AJ Styles Empty1/6/2013, 21:07



WHAT!?!? Шон Майкълс ли е новият член на клуба на Хеймън? Не може да бъде! Сърцеразбивачът всъщност се насочва към ринга. Всички подозираме,че скоро ще го видим рамо до рамо с цялата "шайка бандити" на Пол. Съдейки по обърканите погледи на Хеймън и компания обаче, Майкълс е изненада и за тях ..

Segment with AJ Styles SJzmA

Майкълс взема микрофон и влиза на ринга .. дава знак да спрат музиката и насочва поглед към Хеймън ..

- Та, какво казваше? Правиш си клубче, така ли? Дето щяло да бъде по-силно от всеки в тази федерация?

Хеймън : Да, точно това казвах .. всъщност, Майкълс, дай да го даваме направо .. какво те води на МОЯ РИНГ тази вечер? Наистина, нямаш работа тук .. а може би пък искаш да се самопоканиш в нашия ..

- Даааа бе! Хеймън, не се и надявай, че ще съм поредният гъзолизец, който ще се води по твоя безумен акъл .. тук съм поради една единствена причина .. и тя е титлата на онзи мазник вляво от теб .. да, точно ти, Пънк. Впечатляваща победа тази вечер, впечатляващ обрат на нещата и силите .. но ако оттук нататък, Джерико е заплаха за твоя reign като UD шампион, то аз ще съм не само заплаха, но и твоят кошмар.

Хеймън : Ха-ха- ха .. ти чуваш ли се бе, дърт копелдак такъв!? Ти не можеш да се сравняваш нито с един от моите клиенти. Те притежават харизма, те са млади и амбициозни .. а за теб всичко е отдавна свършило .. доказа го още миналия месец, когато беше унизен от онзи сакат дебютант .. как му беше името .. няма значение. Отдавна трябваше да си подадеш оставката и да разбереш,че кечът вече не е за теб. А сега, стоейки пред нас, се чудя .. няма ли да е по-добре, ако просто не ти затворим устата и не те изритаме от арената?

Всички се насочват към Майкълс, но Сърцеразбивачът ловко се "изнизва" от ринга.

- Опаа, момчета .. имайте малко достойнство. 5 на 1 .. никак не е справедливо, нали? Аз наистина ще се оттегля, понеже осъзнавам,че наистина това трябва да е вашата вечер. Но преди това .. имах и друга причина да дойда при вас. Щях да ви връча един подарък лично .. сега на 3, ще го получите ..

Хеймън и компания са доста объркани от странното поведение на Майкълс, а публиката отброява заедно с Шон ..

- 1 ............. 2 ........... 3............

О, боже милостиви! Гледайте какво се изсипа точно над ринга .. Сърцеразбивача наистина провали вечерта на Хеймън и неговия клуб .. всички в момента се борят с градушката от лайна върху тях .. Майкълс сериозно ще си плати за това, въпреки че в момента се забавлява искренно ..

Segment with AJ Styles Craponvince_display_image

Я вижте обаче кой се задава от началото на рампата. Да не би това да е Острието!? Категоризираната суперзвезда се задава, а Шон никак не подозира за това. А може би подозира .. Острието заби мощен юмрук в лицето на Майкълс и се приготви за още един, но Шон му избяга, а докато Едж се осъзнае .. МУЗИКА ПОД БРАДИЧКАТА .. SWEET CHIN MUSIC ..

Segment with AJ Styles Hbkyr5

Тази вечер Острието щеше да се завърне и присъедини към клуба на Хеймън, но вижте как се извъртяха нещата ..
Шон се обръща и си тръгва от залата, но какво ли ще се случи следващата седмица на шоуто и как ли компанията на Хеймън ще си го върне за унижението!?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Segment with AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Segment with AJ Styles   Segment with AJ Styles Empty

Върнете се в началото Go down
 
Segment with AJ Styles
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: DESTINATION WAR 2013-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: