Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Cage Of Violence Match

Go down 
+4
Sashundera
Rage
Geor4
DakotaKaiCTRL
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage Of Violence Match   ME: Cage Of Violence Match - Page 2 EmptyПет Фев 22, 2013 8:35 pm

1............2....................... KICK OUT!
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage Of Violence Match   ME: Cage Of Violence Match - Page 2 EmptyПет Фев 22, 2013 8:38 pm

Капсулата на Y2J се отваря и той нахлува на ринга със луди тупаници..
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage Of Violence Match   ME: Cage Of Violence Match - Page 2 EmptyПет Фев 22, 2013 8:44 pm

ДЖЕИРКО Е НА РИНГА!! Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега мачът пордължава. Крисчън атакува в ръката Стайлс, А всеки се разправя с всеки. Сега Christian атакува в главата Стайлс и му парив Back Suplex!!Сега Крисчън хваща Стайлс и-и-и-и-и:

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Untitled-512

Крисчън покрива тялото на Стайлс!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Гост
Гост
Anonymous



ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage Of Violence Match   ME: Cage Of Violence Match - Page 2 EmptyПет Фев 22, 2013 8:46 pm

NO! NO! NO! Another kick out just before 3 ..
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage Of Violence Match   ME: Cage Of Violence Match - Page 2 EmptyПет Фев 22, 2013 8:56 pm

Зиглър излиза от капсулата и напада всички...
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage Of Violence Match   ME: Cage Of Violence Match - Page 2 EmptyПет Фев 22, 2013 9:00 pm

Ето, че ринга бавно започва да се пълни. Виждаме, че на него вече са Долф Зиглър, Крис Джерико и двамата които започнаха мача - Ай Джей Стайлс и Крисчън. Стайлс и Крисчън непрестанно се налагат в едната част на ринга, а Джерико се заема със Зиглър. Той му забива няколко чопа за "Добре Дошъл", след което го поваля на тепиха с мощен удар в слепоочието. Явно Зиглър иска да се върне обратно в капсулата, защото пълзи точно натам. Долф, обаче няма да има тази възможност и ще трябва да се изправи очи в очи с Джерико. Крис започва да му забива ритници, но Зиглър е хитър. Той сграбчва Джерико за крака и го поваля при себе си на стоманата, извън пределите на ринга. Долф и Джерико са на пода и се налагат, но всички погледи са вторачени в Стайлс и Крисчън. Там има поредица от акробатични ходове. След няколко блокажа от страна на Крисчън, той в крайна сметка бива повален с чудесен Step-Up Enzguiri Kick by "The Phenomenal" AJ Styles. Christian е по средата на ринга, а Стайлс го причаква. "The Captain Charisma" e на крака, а Стайлс му забива няколко технични удара в ребрата с левият си крак, след което го сграбчва през врата и тотално го разбива по глава в тепиха с чудесно Snap DDT. След това чудесно изпълнение Стайлс му покрива краката, нима Крисчън е първият елиминиран??? Нее... Повдигане на 2 и половина. Вижте, обаче Джерико.. Наистина не знам на къде да гледам. Той вмъква обратно на ринга Долф, с няколко силни удара, след което го рита в корема. "Perfection" се е навел, а Джерико се засилва към въжетата, изтласква се и..

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Swinging-neckbreaker

Swinging Neckbreaker!! Опит за туш в средата на ринга - 1.................2..............???? Нима иманно Долф е първият елиминиран в този така дългоочакван мач??? Нее.. И той се спасява стотна преди три, изритвайки мощно нагоре. Джерико не е много доволен, но го зарязва и се изправя. Опа... Погледите на Стайлс и Джерико се пресрещват в далечината и те за момент оставят Зиглър и Крисчън, засилвайки се един към друг и вкопчвайки се в мощен захват. Джерико е малко по-опитен и успява да притисне млaдият алтет в един от ъглите, където се възползва и му нанася няколко мощни удара. След тази серия Джерико се отдръпва и таунтва. Стайлс го гледа със страхопочитание, но все пак отново се засилва към него. Джерико избягва тази атака, но не може да избегне втората, защото тя е въздушна. Springboard Crossbody, by The Phenomenal One, Aj Styles. Cover - 1............2............ KICK OUT BY "THE BEST IN THE WORLD", CHRIS JERICHO! Jericho успява да се измъкне. Вижте Крисчън.. Той се е изправил, а Стайлс се кани да забие мощен удар на Джерико и е с гръб към смъртният си враг. Долната хрътка на федерацията, точно това и чака, и се засилва към него забивайки го по лице в тепиха с чудесно изпълнен One - Handed Bulldog. Chris Jericho също намира сили да се изправи, но няма сили да вдигне Зиглър. Очевидно е, че засега Долф избягва преките сблъсъци и се надява да стои надалеч от тях, незасегнат. Джерико, обаче не мисли така. Той го сграбчва през тялото и го просва на тепиха с мощен Powerslam, след това "Йерихон" се засилва към напречните въжета където се налагат Стайлс и Крисчън и отскача с чудесен Lionsault. Сега Крис покрива в средата на ринга..

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Untitled-3

Нима Долф е първият който си тръгва от този мач??? 1....................2....................????
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Гост
Гост
Anonymous



ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage Of Violence Match   ME: Cage Of Violence Match - Page 2 EmptyПет Фев 22, 2013 9:05 pm

НЕ! Долф успява да повдигне едното си рамо ..
Мачът става все по-интересен, очакваме и следващата капсула да се отвори ..
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage Of Violence Match   ME: Cage Of Violence Match - Page 2 EmptyПет Фев 22, 2013 9:12 pm

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 167567_o

Отваря се капсулата на The Rock! Той влиза в ринга и започва да се мели с всички останали!
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage Of Violence Match   ME: Cage Of Violence Match - Page 2 EmptyПет Фев 22, 2013 9:19 pm

Зиглър успя да се спаси,а ето,че и Скалата влезе на ринга.Долф веднага го напада с юмруци след което се засилва и го поваля със саблен удар.Зиглър го оставя и напада Крисчън.Зиглър го хваща и му прави невероятен суплекс.Зиглър опитва туш 1,2, но Крисчън се спаси.Зиглър се качва на въжетата,после се качва върху капсулата на Пънк,скача и забива юмрук в лицето на Крисчън.Зиглър и Стайлс се съюзяват за малко. Стайлс запраща Зиглър към въжетата,той се изтласква и скача право върху Крисчън.Зиглър обаче се отмята от думата си и след като се е изправил се засилва и поваля Стайлс със невроятен падащ лист.Долф опитва туш 1,2 , но Ей Джей успя да отлепи рамото си от пода.Зиглър маха предпазителя на обтегача,след което хваща Скалата и го запраща право към оголения оптегач.След това Долф отива при него хваща главата му и с цялата си ярост започва да блъска главата му в оптегача.Долф оставя Скалата и отива отново при Крисчън,където го рита в корема след това го запраща към металния кол където размазва рамото си.Зиглър издърпва Крисчън,хваща го прави лека засилка и това е невероятен Throw Suplex.

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Zigglerthrowsuplexbourn

Долф опитва бърз туш ,о Крисчън успява да се повдигне.Този мач е доста напрегнат.Публиката вика за всеки един от играчите,но Зиглър не ги отразява.Долф прикляква до Крисчън и започва да го налага с няколко мощни юмрука,а после се ядосва хваща го и започва да го блъска.След това Долф го изправя,рита го и му прави за пореден път перфектно ДДТ!Крисчън тази вечер отнесе бой,нищо чудно да си замине много скоро.Зиглър е в разцвета си...Долф поставя Крисчън на краката и ръцете си,след това се засилва и забожда невероятен ритник в корема на Крисчън.Долф му се смее,но Крисчън се изправя и бързо поваля Зиглър със саблен удар.Крисчън се качва на въжетата,приготвя се скача,но Долф му забива невероятен Drop Kick!!

ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Zigglerdropkickstoprope

Опит за туш 1,2, отиде ли си Крисчън?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage Of Violence Match   ME: Cage Of Violence Match - Page 2 EmptyПет Фев 22, 2013 9:21 pm

Този ход на Долф беше уникален .. 1 .. 2 .. Крисчън не помръдва .. 3 !!
Кейдж е първият елиминиран за тази вечер ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage Of Violence Match   ME: Cage Of Violence Match - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Cage Of Violence Match
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 8. Steel Cage Match > CM Punk vs. Christian Cage
» 3. Singles Match: Christian Cage vs. Damien Priest - QUALIFYING MATCH FOR THE TNW SACRIFICE CHAMPIONSHIP
» 3. Singles Match > Ace Austin vs. Titus O'Neil - Qualification Match for Cage Of Violence for USA Championship
» 9. Singles Match > Stone Cold Steve Austin vs. Curtis Axel - Qualification Match for Cage Of Violence for USA Championship
» 3. STEEL CAGE MATCH

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Cage Of Violence February 2013-
Идете на: