Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 The Opening Of PAIN III

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

The Opening Of PAIN III Empty
ПисанеЗаглавие: The Opening Of PAIN III   The Opening Of PAIN III Empty31/3/2012, 16:58

Най-грандиозното събития, някога в TNWG ще бъде отворено на 7 Април, тук в тази тема! В тази тема, също ще бъдат приети и новите Hall Of Famer-и на федерацията. Те ще излязат и ще дръпнат по едно promo с кечистите си. Хората които ще влязат в Залата на Славата за 2012, са:

1. Kelly Kelly (-ExposedBarbie.)
The Opening Of PAIN III 7f82ce81ac8d8c22

2. Johnny Devine (iMMORTAL!)
The Opening Of PAIN III 5cd609caa449f571

3. Jeff Hardy (Not.Afraid)
The Opening Of PAIN III 7977e5533aa71fce

4. Mick Foley (Foley)
The Opening Of PAIN III 0f5a25b1f8882c4f

5. Ric Flair (Spedre)

The Opening Of PAIN III Efe74e2f4bad4d56

Hall Of Famer-ите ще могат да дръпнат своето Promo, веднага след официалното отваряне на турнира, след или на 7 Април!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

The Opening Of PAIN III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Opening Of PAIN III   The Opening Of PAIN III Empty7/4/2012, 12:14



Дами и господа, времето настъпи.. Най-престижният турнир вече започна. Току-що беше дадено началото, а ние ще имаме честта да го открием. В момента настроението, в НДК е неописуемо, но със сигурност след турнира ще има както щастливи, така и разочаровани. Тази година няма да имаме специален гост който да открие турнира, това ще бъде дело на Josh. Нашият говорител е заел позиция с микрофон в ръка, по средата на ринга. Той изчаква виковете на публиката да спрат и да произнесе специалната реч. Сега всичко утихва, а той започва да говори:


- Добре дошли на Pain III. 07.04.12.. Знатна дата за историята на TNWG, дата на която ще се случат куп интересни, екстравагантни и неописуеми неща. Тази дата ще влезе в историята на този спорт. А вие, пред телевизорите и тук в залата ще имате честта да се наречете нейни свидетели! Днес всичко ще се промени. Чакат ни куп дългоочаквани и интересни мачове за вечерта. Ще бъдат заложени титли и специалният мач.. Get The Suitcase (GTS).. Тази вечер също ще се завърне и най-чаканата и мистериозна супер-звезда в историята на федерацията. Билетите бяха разпродадени само 2 седмици след пускането им на "пазара" и в нашият уеб сайт. Надяваме се шоуто да ви хареса и да останете доволни! А, сега без да ви губя времето, официално давам началото на най-престижният и чакан турнир в историята на TNWG!

В залата започват да гърмят руго-ефекти, пуска се официалната песен на турнира, а публиката не е на себе си. Всеки размахва най-различни плакати. Josh зачаква отново, след което..

- А сега, моля посрещнете и хората които ще влязат в Залата на Славата на 2012...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Foley
Superstar
Superstar
Foley


Location : Тайна
Join date : 23.06.2010
Posts : 230
Age : 29

The Opening Of PAIN III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Opening Of PAIN III   The Opening Of PAIN III Empty7/4/2012, 12:54

Кой ли е първият човек, който влиза в Залата на Славата..



- From Long Island, New York, weighting at 287 lb, please welcome.. "TNWG Hall of Famer 2012" Mick Foley!

The Opening Of PAIN III Fly

Mick се качва на ринга, където е послан килим и един подиум в средата му. Той се здрависва с Announcer-a, след което започва да говори под бурните овации на публиката:


- Тази Вечер аз си тръгвам оттук със високо вдигната глава, със повишено настроение, тази вечер аз съм "на седмото небе". Никога не съм бил по-щастлив. В момента чувствата ми са на приливи, защото осъзнавам колко време мина и колко емоции съм претърпял заедно с вас. Защото аз си давам сметка, че тази федерация ме направи това което съм. Аз съм и много благодарен и никога няма да я забравя. Не мога да отрека, че и лошите моменти са колкото и щастливите, но положителните емоции които съм изпитал пред всички Ви, никога няма да се забравят. Аз съм тук от самото начало, тук съм от деня в който тази федерация отвори вратите си за вас, тук съм от първото шоу, от първият мач, аз съм един от първите! Няма да забравя, когато си седях спокойно и гледах NBA, а телефона ми звънна. Беше непознат номер и се позачудих малко дали да вдигна. Това беше Флеър.. Въпреки различията ни и мача ни тази вечер, аз съм му благодарен, че ми се обади и със неговият така познат и остър език ми съобщи, че отваря федерация, първоначално ми стана малко смешно. Позаинтересувах се каква е тази федерацията и когато той ми разказа какви са му плановете, разбрах, че няма да може да ги осъществи без мен и без да се поколебая се съгласих да стана част от Roster-a на новооткритата TNWG. Тук аз дадох път на нови таланти. Когато дойдох много от супер-звездите бяха заблудени и неопитни, но с времето, с тези 3 години които изминаха като падаща към пода, капка вода, те се изградиха. Изградиха образа си и името си. Сега аз се радвам, че бях пряк свидетел на това и не мога да ви опиша чувствата си. Аз се радвам, че в онзи ден взех правилното решение и вдигнах телефона. Ако знаех, че това е Рик, нямаше да вдигна, сега разбирам и защо номера е бил скрит. Радвам се, защото ако не го бях вдигнал, сега нямаше да стоя пред вас, на този ринг, на този подиум, пред този микрофон и да водя тази реч. Това нямаше да съм аз, ако не го бях вдигнал. Аз се заклевам, че ще продължава да помагам на новите таланти и на самата федерация и че няма да се оттегля. Може да не съм толкова активен на ринга, но ще компенсирам със учениците си и кратките изяви които ще правя занапред.

Мик се оттегля, а цялата Зала го аплодира. След тази реч всичко стихва, а публиката замлъква в очакване на следващата звезда, която ще изнесе речта си за приемането и в Залата на Славата, на Total Nonstop Wrestling Game.
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

The Opening Of PAIN III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Opening Of PAIN III   The Opening Of PAIN III Empty7/4/2012, 17:14


Може ли това да е той? Може ли това да е "Hot Shot" Johnny Devine? По-рампата се появява някакъв човек, непознат за всички. Той застава с микрофон в ръка и започва да говори:

- Сигурно се питате "кой по дяволите е този", къде е Джони Дивайн. Истината е, че тази вечер той няма да се появи, за това днес съм тук за да отдам почита си към него. Аз съм негов добър приятел и със сигурност той днес трябва да се гордее със себе си, че преди 3 години той дебютира, радваше публиката и че беше в този бизнес. Съжалявам от мое и негово име, че днес той не е тук, но вярвайте защото един ден той ще се върне!

Публиката започва да крещи "WE MISS YOU, HOT SHOT"!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Spedre
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Spedre


Join date : 24.04.2010
Posts : 284

The Opening Of PAIN III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Opening Of PAIN III   The Opening Of PAIN III Empty7/4/2012, 18:57


В залата зазвучава великата музика на ''The Nature Boy'' Рик Флеар! А секунди по-късно и самия Рик се появява в залата.. той застава на масичката с микрофона и започва да говори:

- Като цяло този ден завинаги ще бъде запомнен не само с великите мачове които ще се осъществят ами с абсолютно всичко. За мен е чест да бъда поредния кечист който ще влезе в залата на славата за 2012-та година. Както съм казвал и преди аз покорих всички федерации, и изобщо покорих този бизнес като цяло! Създадох доста велики кечисти които със сигурност ме гледат в този момент.. бил съм рамо до рамо с тях, бил съм срещу тях но всичко това е за този велик бизнес. За мен е чест тази вечер да изляза пред всички вас и да кажа тази реч защото аз наистина ценя, че сте тук и чакате с нетърпение да гледате PAIN III. Тази вечер също така ми предстои важен мач.. може би този мач е един от последните в моята кариера но както съм казал и преди аз винаги съм готов да се завърна по всяко едно време за още един паметен мач, мач който ще бъде запомнен като мача в който 63 годишното копеле Рик Светкавицата за пореден път се разписа както се разписваше и преди 20 години. Мик Фоули.. готви се защото тази вече ти и всички тези хора ще станете свидетели на това, че Светкавицата все още не е изгаснала.. но ти за разлика от тях ще го усетиш. Тази вечер аз и ти като цяло ще вдигнем рейтинга на този турнир и ще направим мача на мачовете.. една незабравима класика, класика която ще вкара мачовете на младите кечисти в малкия си джоб. Класика между двама дългогодишни ветерани които тази вечер са на почит! Искам да ви благодаря за всичко, макар и в по-голямата част от престоя си тук да бях лошия.. тази вечер, на този толкова велик турнир всичко бива забравено, тази вечер аз съм на почит - ''WOO''!

След тези думи на Светкавицата в залата зазвучава неговата музика а той се присъединява към останалите в публиката като сред тях са и велики кечисти като самия опонент на Фелар по-късно, става въпрос за самия Мик Фоули.. как ще се развие мача между тях ще видим след броени часове.
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

The Opening Of PAIN III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Opening Of PAIN III   The Opening Of PAIN III Empty7/4/2012, 21:05


Ето че дойде и моят момент да се присъединя към легендите на TNWG.Много се радвам,че съм тук тази вечер на този прекрасен турнир.Все още не мога да повярвам,че Кели Кели ми се обади и ми каза,че тази година съм един от петте човека,които ще бъдат приети в Залата на Славата!Искам да благодаря на всички мои фенове,които ме подкрепяха,също така колкото и странно да звучи искам да благодаря и на WWE които ми помогнаха да стигна до TNWG.Тук успях да спечеля Хардкор титлата и Телевизионната и то по какъв начин.Всичко това,което съм правил в TNWG е било за вас.Всчики мои фенове.В най - тежките си мачове,единствената ми утеха сте били вие,самата публика.Ако не бяхте ми се доверили,аз никога нямаше да съм такава звезда,ни най малко пък легенда.Между другото хареса ли ви участието ми в RTP мача миналият месец?*Публиката крещи силно името на The Charismatic Enigma*От тогава до сега в главата ми се върти една единствена мисъл.Какво не е постигнал Джеф тук,което обаче е искал много???Става въпрос за световната титла!В момента си мисля,как искам да се бия отново.След време има надежда да се завърна и да спечеля тази титла.А сега ще чакам с интерес мачът за световната титла...Току виж Харди съвсем скоро стъпи на ринга със тази титла.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Opening Of PAIN III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Opening Of PAIN III   The Opening Of PAIN III Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Opening Of PAIN III
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: PAIN III-
Идете на: