Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011   Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 Empty18/11/2011, 23:20

Ако желаете може да направите своето изявление преди турнира.
Върнете се в началото Go down
ApexPredator
Superstar
Superstar
ApexPredator


Join date : 15.06.2011
Posts : 192
Age : 29

Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011   Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 Empty19/11/2011, 10:17

Chris Jericho ще говори пръв, той отива до микрофона облечен в кожено яке и очила. Джерико започва да говори:

Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 3rd-Annual-Revolver-Golden-Gods-Award-Show-Nominees-Press-Conference-chris-jericho-19638557-400-600

- Чакайте, вие наистина ли си мислите, че въобще този мач е нужен ? Би трябвало да го спечеля дори, само ако се явя, защото моето присъствие е по-важно от вас всички взети заедно, защото аз съм Y2J CHRIS JERICHO, но вие вече знаете това... както и да е паразити такива, днес очаквам да окуражавате вашият любим шампион, но скоро няма да е шампион, дори няма да е кечист, защото аз смятам да прекратя жалката му кариера, но може и да проявя малко човечност. Не знам каквото стане - стане, но съм сигурен, че тази вечер ще има само един Bulgarian Champion и това ще съм аз Chris Jericho, а вие паразити такива продължавайте да се кефите как ние професионалистите, всъщност аз... ритам задници на всички си опоненти, плащайте и пълнете гушите на Triple H, Kelly Kelly и всички от Борда на Директорите. На мен не ми пука, защото аз ще бъда новият шампион на България и ще си тръгна с високо вдигната глава, помнете ми думите. Тази вечер аз ще унищожа Chris Hero, ще го накарам да ми се моли, ще го унижа пред всички вас, само да ми стане малко интересен този скучен мач, който следва. Защото, аз просто ще се кача на ринга, ще заключва някой от захватите си и онзи паразит просто няма да издържи и ще се предаде, не знам кой ги е уреждал тези мачове, защото аз трябваше да съм в Main Event-а за TNWG WHC Титлата, но рано или късно ще взема всички титли в тази федерация и тогава вие ще разберете, че аз наистина съм The Best In The World at What i Do. И ако някой от вас не вярва на думите ми, да гледа мача ни, да го гледа, гледайте Chris Hero, защото когато го пребия, няма да можете да познаете вашият така обичан шампион. След като Y2J Chris JEricho вземе титлата на България.. TNWG WILL NEVER .... EVEEEEEEEEER BE THE SAME AGAIN!

Джерико излиза от залата наперено, това определено е знак на неуважение към другите, той явно не иска дори да ги слуша какво искат да кажат, защото не му пука. Дали тази вечер Джерико ще си тръгне като шампион на България ? Останете с нас!
Върнете се в началото Go down
Awesome
Superstar
Superstar
Awesome


Location : Plovdiv
Join date : 16.05.2011
Posts : 350
Age : 1024

Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011   Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 Empty19/11/2011, 10:37

Ето, че Долф Зиглър се появява. Той започва да говори:
-Както знаете ще се изправя срещу Рей Мистерио за Европейската титла.Това ще бъде денят в който ще запомните Рей Мистерио да бъде победен. И също така денят, в който Долф Зиглър ще бъде новият европейски шампион! Макар, че Рей веднъж ме е победил, днес той няма да има същия късмет. Защото аз имам повече умения, по-млад съм и плюс това не съм едно малко джудже! Рей ти няма дори да имаш шанс да направиш 619! Няма да ти позволя. И след мача, аз ще държа титлата в ръка, а публиката ще ме освирква, защото техния герой, Рей Мистерио, ще лежи на земята. Обещавам ти Мистерио. Щом те победя, ще заключа Sleeperhold-а и ти ще припаднеш, както Jack Swagger!
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/ProWrestlingFedForum?feature=mhee
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011   Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 Empty19/11/2011, 16:59

Ето че и Straight-Edge се явява на стола готов за своят пресконференция. Пънк отпийва една глътка от сложената пред него чаша с вода след което започва да говори високо и ясно на микрофона:
Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 Punk
- Добър вечер на всички. Тази вечер е много важна както за куп други звезди така и за мен. Тази вечер аз ще имам възможността да спечеля първата си световна титла и ви уверявам че ще го направя! Аз съм се зарекал че ще го направя и не смятам да си пропилея шанса който чакам от години. Тази вечер името на световният шампион ще се промени. Неговото име ще бъде C..М... Punk! Да това име ще бъде като синоним на TNWG. Точно така аз ще бъда TNWG, аз ще съм всичко както за вас така и за нея! Чудите се защо съм толкова самоуверен ли?! Ето ви отговора - Години наред аз се бия и давам всичко от себе си а не получавам нищо. И сега, тази вечер когато ще имам шанса да получа "нещо" смятам да играя като за последно. Това нещо е Световната титла. Сега тя е в Стайлс, но аз смятам да променя това. След мача на световната титла ще бъде изобразено моето име. CM Punk - The Straight Edge Saviour, CM Punk - The Best in the World, CM Punk - New World Heavyweight Champion!!! Това ще бъдат думите на всички ви след мача ми със Стайлс. Смятам да не губя повече време. Мисля че бях кратък и ясен и това е отговорило на всичките ви въпроси, а ако не е ще отговоря на тях в следващото ми изявление вече като World Heavyweight Champion!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011   Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пресконференция преди Great Bulgarian Bash 2011
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: The Great Bulgarian Bash 2011-
Идете на: