Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME:WHC CHAMPIONSHIP

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME:WHC CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WHC CHAMPIONSHIP   ME:WHC CHAMPIONSHIP - Page 2 EmptyПон 12 Сеп - 18:54

Дами и господа, CM Punk запази своята титла цели ДВА пъти тази вечер. Разяреният Jericho можеше да спечели титлата, но направи огромна грешка. Сега той изправя Punk и... CODEBREAKER! Codebreaker за CM Punk! Chris излиза от ринга и злобно поглежда назад, към Punk, след което се отправя към backstage зоната. Той вече е на върха на рампата, когато отново се обръща към ринга... но зад гърба му се показва Чък Тейлър, който го просва с GTS куфара! Тейлър се снишава и започва да налага Джерико, а публиката надава мощна овация! Chuck хваща Крис и започва да го мъкне назад, двамата изчезват от очите ни. Punk седи на четири крака в ринга, той се посъвзе. Реферът му връчва World Heavyweight титлата, а той се обляга на сглобката, дишайки тежко. "The Second City Saint" вдига титлата си... но в същия момент гръмва музиката на Чък Тейлър! Я почакайте, нали Тейлър спаси Punk от поредната атака на Jericho?! "Racoon City's Favourite Son" поглежда към Пънк весело и се затичва към тепиха заедно с куфара си, влиза вътре, а "The Straight-Edge Savior" е на крака, готов да отвърне на удара... но не успява да го направи - Чък излиза по-бърз в ситуацията и го просва на земята с куфара си! Taylor поглежда надолу, без никаква емоция и хваща бившия си съотборник за косата, едвам успява да го изправи и оставя куфара пред себе си... OMEGA DRIVER ВЪРХУ КУФАРА! ГЛАВАТА НА ПЪНК ГО ОГЪНА!!!!! Таylor се изправя и казва на все още седящия в ринга рефер, че е готов да използва своя договор, а той съобщава това на announcer-а, която пък го казва на публиката, всички се изправят на крака! Съдията дава начало на този двубой, а Taylor търпеливо се обляга на обтегача, докато изнемощелия CM Punk се изправя... Чък му казва, че съжалява... И ДОСТАВЯ OMEGA DRIVER!

ME:WHC CHAMPIONSHIP - Page 2 RunningOmegaDriver

ПЪНК ПАДА И НЕ ПОМРЪДВА, А ТЕЙЛЪР ВЕДНАГА ПРАВИ ОПИТ ЗА ТУШ В СРЕДАТА НА РИНГА, РЕФЕРЪТ ОТБРОЯВА - 1... 2... дали Чък го направи?! Дали мечтата му се сбъдна?! Дали той най-накрая успява да вземе World Heavyweight титлата?!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:WHC CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WHC CHAMPIONSHIP   ME:WHC CHAMPIONSHIP - Page 2 EmptyПон 12 Сеп - 18:55

- HERE IS YOU WINNER AND NEEEW TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION .... CHUCK TAYLOOOOOOR!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
 
ME:WHC CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 1. HOT CHAMPIONSHIP
» HOT CHAMPIONSHIP
» 6. HOT CHAMPIONSHIP
» 3.HOT CHAMPIONSHIP
» HC CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Over The World 2011-
Идете на: