Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNWG PAIN II

Go down 
+4
Sashundera
Awesome
BlueStahli
Geor4
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

TNWG PAIN II - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN II   TNWG PAIN II - Page 2 Empty3/8/2011, 07:04

Three Stages of Pain match
World Heavyweight Championship
CM Punk (c) vs. The Rock
TNWG PAIN II - Page 2 3628768g
- И двамата имат много опит но залагам на The Rock защото вече му е време да спечели титлата!

Get The Suitcase Match:
Chuck Taylor vs. ??? vs. Jack Swagger vs. Randy Orton vs. Evan Bourne vs. Christian
TNWG PAIN II - Page 2 8c4ffb5a60f68799
- Ще бъде доста мощен мач но истината е, че не знам на кого да заложа, аз лично ще се раздам до последно Smile

Television Championship
Jeff Hardy (c) vs. ???
TNWG PAIN II - Page 2 85bc227f0da80ab0
- .....

Submission Match
European Championship
Davey Richards (c) vs. Shawn Michaels
TNWG PAIN II - Page 2 7d52a0d8b741c517
- Няма смисъл да си мислите, че ще отстъпя титлата си на Geor4-a. Но като цяло ще се насладите на една класика Smile

Steel Cage Match
Divas Championship + Kelly`s career on the line
Kelly Kelly (c) vs. Maryse
TNWG PAIN II - Page 2 4d66721440e4be2f
- Дано този мач между жените да се проведе в един ден! Иначе ще се получи добър мач между най-добрите ни диви Smile

Hardcore Championship
John Morrison (c) vs. Sheamus
TNWG PAIN II - Page 2 Faa538424819458e
- Каквото и да си говорим Морисън беше до тук...

Това е общо взето ако хората са тук ще направим велик турнир!


Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNWG PAIN II - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN II   TNWG PAIN II - Page 2 Empty3/8/2011, 19:55

Three Stages of Pain match
World Heavyweight Championship
CM Punk (c) vs. The Rock

TNWG PAIN II - Page 2 3628768g

- Отново ще гледаме мач между двамата, със сигурност това ще е най-добрият им. Не знам, ще дам своя глас за The Rock, мисля, че вече му е време да се докопа до най-висшето злато в TNWG.


Get The Suitcase Match:

Chuck Taylor vs. ??? vs. Jack Swagger vs. Randy Orton vs. Evan Bourne vs. Christian
TNWG PAIN II - Page 2 8c4ffb5a60f68799

- Хмм, това ??? ме притеснява. Иначе ще дам всичко от себе си за победата, наистина искам куфара. Пожелавам успех на опонентите си и тук е моментът да кажа, че
ПОБЕДИТЕЛЯТ ЩЕ Е ТОЗИ, КОЙТО ИГРАЕ НАЙ-ДОБРЕ! Не искам след това да има сръдни...


Television Championship
Jeff Hardy (c) vs. ???
TNWG PAIN II - Page 2 85bc227f0da80ab0

- Мистериозният участник наистина ще ви изненада... Харди държи титлата вече доста време, мисля, че ще я изгуби.


Submission Match

European Championship
Davey Richards (c) vs. Shawn Michaels
TNWG PAIN II - Page 2 7d52a0d8b741c517

- Гласувам за Ричърдс, но и Майкълс ще се раздаде, сигурен съм.


Steel Cage Match

Divas Championship + Kelly`s career on the line
Kelly Kelly (c) vs. Maryse
TNWG PAIN II - Page 2 4d66721440e4be2f

- Moже да видим нова HOT шампионка и за жалост, отказване на Кели...

Hardcore Championship

John Morrison (c) vs. Sheamus
TNWG PAIN II - Page 2 Faa538424819458e

Двамата наистина оформят враждата си доста добре. Според мен Awesome не трябва да drop-ва още, бих искал той да задържи титлата по-дълго. Гласувам за него.

Като цяло очаквам един сензационен турнир. Дано всички да са тук.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

TNWG PAIN II - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN II   TNWG PAIN II - Page 2 Empty9/8/2011, 08:40

Може да коментирате турнира.Smile

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

TNWG PAIN II - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN II   TNWG PAIN II - Page 2 Empty14/8/2011, 11:05

Първо започвам с HOT Match-a.Не ми харесва идеята всеки мач между дивите на TNWG да се изиграва 2 дни, пълен shit e това.Нивото на мача беше добре, но пак казвам това да се играе няколко дни един мач .. TV Championship мача си беше пълна помия, благодаря на Courage1, който напусна броени часове преди голямото шоу, евалата ти правя.Hardcore Championship, можеше и повече, очаквах голямо ниво на игра ама нищо не показаха, разочарован съм.Мача за куфара всички се справиха много добре, някой хора отсъстваха за което ги поздравявам на майка Smile, Чък си се справи най-добре за това му дадох победата.Титлата за Европейската титла Вие си го коментирайте на мен ми хареса, честито на КраляНаПланината.Мача за Световната титла и двамата се излигавиха в Скайп направиха няколко поста и очаквах да се довърши в същия ден, пълна простутия.Иначе се справиха страхотно, браво за добрите постове и добрата игра.

Общо взето много хора ми паднаха в очите, няма да ги изброявам, казах какво не ми харесва да се случва на Pay Per View-тата.Може да се стегнете и да бъдете по-сериозни относто TNWG, a ако играете на сила, няма нужда да го правите.Оценката ми 7, ако някои хора бяха сериозни и отговорни всичко щеше да е супер..

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

TNWG PAIN II - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN II   TNWG PAIN II - Page 2 Empty14/8/2011, 11:26

Като цяло мисля, че турнира се получи сравнително добре не за друго а защото мачовете се играха! Първо мача за HOT Титлата както обикновено се игра 2 дни. Мача за Европейската титла като цяло не играх на 100 процента но мисля, че се получи добър мач искам да поздравя Geor4 за което. За Хардкорд титлата беше пълна помия то си беше ясно, че ще стане така.. За Световната титла получи се добър мач но ме издразни това, че се игра 2 дни иначе добри постове писаха и двамата. За Телевизионната титла си беше пълен боклук и главно защото Geor4 трябваше сам да го играе с някакви кирливи постове които ставаха само да замажат положението.. Мача за куфарчето също не ми хареса главно защото Тейлър спечели това си беше чиста нагласа и не мисля, че винаги хора от екипа трябва да печелят големите мачове но в крайна сметка не ми пука изцяло от както нямам права ми пука само за моята кариера и колко още ще запазя Европейската титла ..

- Обща оценка 6/10.


Последната промяна е направена от KingOfMountain на 14/8/2011, 14:40; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNWG PAIN II - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN II   TNWG PAIN II - Page 2 Empty14/8/2011, 12:15

KingOfMountain написа:
Мача за куфарчето също не ми хареса главно защото Тейлър спечели това си беше чиста нагласа и не мисля, че винаги хора от екипа трябва да печелят големите мачове но в крайна сметка не ми пука изцяло от както нямам права ми пука само за моята кариера и колко още ще запазя Европейската титла ..

Абе, момче, вече не смятам да се занимавам с теб - ставаш жалък. Не ми пука какво казваш, видя се колко са сериозни някои хора и кои играха най-добре в мача. Ще избиеш другите за едни мод права, но няма да ги получиш, sorry.

А сега ще коментирам турнира. European Championship мачът се получи повече от добре. Дейви да се радва, че победи един от най-добрите, ако не най-добрия. Мачът за Hardcore титлата се разви по добър начин. Беше леко кратък откъм дължина, но това не повлия на качеството му. Искам да поздравя опонентите си от Get The Suitcase мача, които играха на едно много добро ниво и съм сигурен, че ако продължат с тази игра - ги чакат добри неща в бъдещето им в TNWG. Честито на BlueStahli за TV титлата. Видя се колко е сериозен един човек тук, чийто nick няма нужда да споменавам, лесно ще се досетите. Двубоят за HOT титлата също ме зарадва, и двете играха много силно. А от Main Event-а нямаше какво повече да се желае - и двамата се раздадоха максимално в този страхотен мач, който със сигурност ще е MOTYC.

Турнирът помогна да си проличи кои са хората, на които им пука за TNWG и кои са несериозниците.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNWG PAIN II - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN II   TNWG PAIN II - Page 2 Empty14/8/2011, 13:47

Имаше отсъстващи, това е вярно. Имаше и мачове, които не се изиграха в един ден, НО .. турнирът според мен беше успешен. Сега ще кажа и защо. TNWG не затвори врати, въпреки проблемите с активноста на повечето потребители. Сигурна съм,че проблемите ще си ги има и до края на лятната ваканция. При тези сериозни затруднения, се справихме повече от прилично. Екипа покри някои от участниците в турнира, но отново казвам,че това не прави PPV-то толкова слабо. Просто хората, които трябваше да се появят бяха доста повече от други турнири и това увеличи броя на отсъстващите.
Целия екип беше доста разочарован от отсъствието на някои хора, най-малкото защото беше изненада за нас. Но всичко мина и ще е хубаво да се коментира единствено КАЧЕСТВОТО на мачовете. Ако не сте ги проследили ВСИЧКИ, не мисля,че е удачно да пишете тук.
Ще започна от черешката на тортата .. мачът за WHC титлата. Невероятно представяне и от двамата. Щеше ми се МЕ-то да е по-дълго, но това в случая не е важно .. Сашо 1 и Сашо 2 играха на нивото, на което очаквахме.
Get The Suitcase мача ми допадна. Не мисля,че има място за оплаквания от страна на KingOfMountain например,че екипът има предимство. Истината е в редовете, които Тейлър написа. Това е.
TV Тitle мачът наистина беше fail. Просто заради отсъстващите. Иначе Geor4 си писа на 6.
Мачът за Европейската титла не ме впечатли толкова, просто и двамата не писаха в пълния си капацитет от възможности. Поздравления на Дейви,че запази все пак ..
Мачът за HOT титлата лично на мен ми хареса. Бях изгубила желание да играя с Кели, но когато започнахме мелето, всичко се промени. Поне за себе си мога да кажа,че дадох 100 % от дивата, с която играя. Получи се добре, надявам се Марис да се стегне повече и да засили темпото. Не беше убедителна в първата си седмица като шампионка.
Шеймъс и Морисън надминаха себе си в мача за Хардкор титлата. Останах приятно изненадана.

Оценка : 9/10
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNWG PAIN II - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN II   TNWG PAIN II - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNWG PAIN II
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» TNWG PAIN III
» TNWG presents : PAIN VI
» TNWG PAIN IV (2013)
» TNWG Road To Pain 2016
» TNWG Road To Pain 2011

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2011-
Идете на: