Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Пресконференция преди Summer Scream 2011

Go down 
+2
Awesome
Geor4
6 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди Summer Scream 2011   Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty23/6/2011, 12:06

...

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Awesome
Superstar
Superstar
Awesome


Location : Plovdiv
Join date : 16.05.2011
Posts : 350
Age : 1024

Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Summer Scream 2011   Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty23/6/2011, 12:36



Джон отива до микрофона и почва да говори:
-Моят мач ще е тежък и всеки има 33,3 процента шанс за победа.Разбира се всички мислят,че Ренди ще бие,но аз няма да го допусна.Той си мисли,че като сме в клетка няма как някой да се намеси.Но ти грешиш.Искам ти и Зилгър да знаете,че ще си тръгна победител.Джон си тръгва
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/ProWrestlingFedForum?feature=mhee
Гост
Гост
Anonymous



Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Summer Scream 2011   Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty23/6/2011, 13:15

Вижте след Морисън кой е тук . Това е "Перфектния" Долф Зиглър

-ЦЦЦЦЦ ... Морисън! Да не си мислиш че ще победиш . Този път ще внимавам с теб и твоята откачена групичка The Jackass и на всяка цена ще се опитам да победа в този мач . А колкото до теб Ренди . И теб няма да те забравя в този мач . Ти си мислиш че ще започнем да се тупаме с Морисън и ти накрая ще се възползваш с твойто тъпо РКО да не победиш ? НЕ ! Няма да стане ! Морисън е прав за едно нещо . Ще е тежък мача и всеки има 33,3 процента да победи . Но аз ще си тръгна като победител

След което той напуска а ние очакваме следващия човек .
Върнете се в началото Go down
znakaProductions
Superstar
Superstar
znakaProductions


Join date : 16.06.2010
Posts : 211
Age : 26

Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Summer Scream 2011   Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty23/6/2011, 18:35

Пресконференция преди Summer Scream 2011 Alex-Riley-coming-in-the-ring

Алекс Райли също е тук...

Алекс: - Ам,вижте,днес няма да говоря излишни приказки...Преди няколко дни получих SMS от Джон Морисън,който гласеше,че няма да остана шампион!..Той щял да се намеси в мача и да помогне на приятелите си - Стинг и Голдбърг...Тъй като това няма да е честно,като шампион,аз поставям условие за мача!"Ако някой се намеси,дори и съдята да не гледа,или да е в безсъзнание,то мачът ще бъде прекратен и аз ще запазя шампионския си пояс."..Джон,виждам,че намекваш нещо за намеса в твоя мач!Мислиш си,че Стинг и Голдбърг ще ти помогнат?!Съмнявам се..След мача те ще са толкова пребити,че няма да имат сили дори да пръднат,ако ме разбираш...Надявам се да запомниш добре моето условие,или лично ще се погрижа,ако се намесиш в мача ми,то след това да не можеш да ходиш....пък и както казваш - ти си звезда..Но внимавай да не се превърнеш в ПАДАЩА!...

*SAY IT TO MY FACE*
Върнете се в началото Go down
Dark Wizard
New User
New User
Dark Wizard


Join date : 22.05.2011
Posts : 61

Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Summer Scream 2011   Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty24/6/2011, 14:19

Ортън е тук също ! Той ще говори за тазвечерния си мач !
==========
Пресконференция преди Summer Scream 2011 Ortonsmellspunkwy4
==========
Пепелянката застава зад микрофона,поглежда го и започва да говори...
- Този турнир,хм ,това е турнир в който аз Ренди Ортън обръщам нова страница ! Ще влезна в клетка от която измъкване няма, ще направя няколко РКО-та и ще накарам двамата ми противници да изрекът най-унизилтните думи в историята на развлекателния бизнес.Морисън,за кой подяволите се мислиш !? За по-добър от мен ли !? Не мисля .... Това ,че си във отбор с клоуни не те прави не победим и обещавам на всички ,че намеси няма да има ,защото аз няма да го позволя ,поне не по мой адрес .... Пепелянката - Рандъл Кеит Ортън излиза тази вечер само с една цел победа,а след това ще спра да се занимавам с нищожества като вас ... Все пак съм един от най-проспериращите кечисти на TNWG.
Ортън се отдръпва от микрофона и се обръща да си ходи ,но се усеща ,че е забравил да спомене другия си опонент ....
- А, да ... Зиглър ,ти убиждаш РКО-то ми ,но това няма да те предпази от него ! Впрочем и двамата с Морисън ще изядете по едно
Ортън поглежда към камерите усмихвайки се
==========
Пресконференция преди Summer Scream 2011 Tumblr_lgbk2xJowO1qf5m9vo1_400
==========
Какво ли ще се случи на Summer Scream 2011 ?
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Summer Scream 2011   Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty24/6/2011, 15:31

Пресконференция преди Summer Scream 2011 WWE-The-Rock-Surprises-NYC-Fans

*************************************************************************************
Скалата се появява пред публиката.Така .. ако ме извините не ползвам това , ползвам това (изважда микрофон)! Утре вечерта е мача за който всички говорят.Може ли Пънк да запази?Може ли Rock да спечели?Предположенията са доста различни но ако има победител .. той ще заслужава да се нарича шампион.Защото няма да позволя , да ме удари с титлата зад гърба на рефера , да ме блъсне в оголен обтегач , и да ми направи туш с краката на въжетата..НЕ.Няма да стане така ,защото утре е най-наелектризирания ден за Скалата и загуба не е опция.И ако се появи оня scumbag Ric Flair , знам ,че Mick is gonna ..WOOO Whoop his ass!Punk .. as i said .. your days as the World Heavyweight Champion are coming to an end ..tick-tack..tick-tack.IF YOU SMELLLLLLLLLLLLLLLLLLL-LOOK AT THE TONGUE-LALALALALLLLL WHAT THE ROCK ISSSS COOCKING...

Силни думи от Скалата днес , бъдете с нас утре за да разберете кой ще грабне "The Big Gold".
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Summer Scream 2011   Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty25/6/2011, 15:07

Си Ем сяда зад микрофона, като изглежда злобно Скалата, намества се и започва..

Пресконференция преди Summer Scream 2011 Viu1292120283t

-Скала, с нищо не можеш да ме изплашиш, човече. Здравейте и от мен, драги фенове. Днес сме се събрали, за да кажем по няколко думи преди турнира. Аз няма да си губя времето с това, защото както знаете - Делата са важни, думите не. Моята страст е кечът, защото аз не пия, не пуша и не употребявам наркотични вещества. Дисциплина, отдаденост, моралност - МОЕТО ИМЕ Е .. СИ.. ЕМ.. ПЪНК!! Дойдох в тази федерация, като едно нищо. Дойдох в тази федерация, напълно неподготвен за новостите, които може да ми предложи. За по-малко от месец, аз и Чък Тейлър показахме, че сме повече от класата на отборната девизия в TNWG, доказахме, че хората, идващи от indy средите са по-можещи, по-качествени и стабилни на ринга от ревящите, вечно надрусани и пияни "класици" в TNWG. Хей, Скала, не се ослушвай, ТИ СИ ЕДИН ОТ ТЯХ!! "The Great One", ти си едно НИЩО!! Прякорите, измислената ти харизма и смешните умения на ринга, не те правят.. TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION OF THE WORLD!! Точно така, завиждай, защото може и да нямам 100-метрови баници, 15 реда плочки и маркови ботушки, тениси с надпис - "I Bring It" - и всякакви други неща, НО СЪМ СВЕТОВЕН ШАМПИОН, ТОЧНО ТАКА.. ТАКЪВ, КАКЪВТО ТИ НИКОГА НЯМА ДА СИ!! Ахаха, забравям и най-важното. Не съм израстнал в фамилия, която е изцяло отдадена на кеча, нямам лели, чичовци и браточеди, които да си дават гъза, само и само да получа мизерен push, ооо, не, не.. НЕ!! Пънк е изцяло заслужил всичко, което е постигнал тук. Скала, вече чувстваш ли се празен? Оо, забравих, ти си празен от няколко месеца, пардом, на сухо, нали? Моля те, разясни ми, колко титли спечели, откогато дойдох? Колко? НУЛА!! Моите са много повече, защото влагам старание, хъс и дисциплина, която ти никога няма да имаш. Мик Фоули? Най-големия ти приятел? "The KissMyAss Connection"? Наистина ли? Мислиш ли, че това може да ме уплаши? Този боклук - Фоули - вече съм го побеждавал, толкова бързо и толкова лесно, че ти даже не посмя да се намесиш, камъко. Аз вече постигнах това, което исках, а именно - TNWG Championship - имам си всичко, но днес, днес, Скала, ние ще напишем история, защото заедно с твоята бройка, когато те победа, аз ще съм напълно съвършен, за да бъда поставен до лица, като - AJ Styles, Christian, Kurt Angle и много други, които направиха много преди теб. Днес на "Summer Cream", аз и ти, един мач, една титла - TNWG World Title, един ще си тръгне, като шампион, но уверявам те.. ТОВА НЯМА ДА СИ ТИ!! ЗАЩОТО, СКАЛА, ПОМНИ, ЧЕ ЛОШИ НЕЩА СЕ СЛУЧВАТ НА ЛОШИ ХОРА, КАТО ТЕБ!!! И замалко да забравя.. STRAIGHT-EDGE MEAN BETTER THAN.. YOU!!!!!!

Какви думи. Световния шампион се оттегля до Скалата, като започват да се гледат злобно, останете с нас.[/b]

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Summer Scream 2011   Пресконференция преди Summer Scream 2011 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пресконференция преди Summer Scream 2011
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Summer Scream 2011-
Идете на: