Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. Backstage Segment with Scott Hall

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

8. Backstage Segment with Scott Hall  Empty
ПисанеЗаглавие: 8. Backstage Segment with Scott Hall    8. Backstage Segment with Scott Hall  Empty6/9/2024, 19:35

???

___________________
8. Backstage Segment with Scott Hall  Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
Gogov96
New User
New User
Gogov96


Join date : 01.10.2023
Posts : 86
Age : 28

8. Backstage Segment with Scott Hall  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Backstage Segment with Scott Hall    8. Backstage Segment with Scott Hall  Empty11/9/2024, 16:43

Хей йо искам да кажа няколко неща,взел съм важно и правилно решение от многото оферти за ваканция и мацки, които съм пренебрегвал, защото съм имал кариера, която трябва да следвам днес реших и окончателно решение ми е с мойта кариера е свършено и се отказвам от нея отказвам се от титлата ми нека е вземе друг това беше и с несере ще бъда на заслужена почивка в Истанбул и даже ще реша там да си прекарам остатъка от живота достатъчно ми е ще ходя по туркини това е положението с мойта кариера.
Ще се отдам на турски стриптизьорки алкохол , много алкохол , колкото може да ми издържи черния дроб и ще бъде забавно братко Кевин Неш можеш да последваш моя пример , също така и и имам послание към мойто момче , което ме копира и ме уважава той ми е ,като втори син Карлито .
Не тъжи за мен синко давай смело напред като баща ти го казвам не като колега следвай мечтите си те дават криле и то големи много големи и давай смело напред.
Не ми е тъжно че приключвам кариерата си , не ми е тъжно за нищо ще се побъркам от пиене , защото това умея най добре това беше всичко от мен края на кариерата ми е факт .
8. Backstage Segment with Scott Hall  Tumblr-bec97b121a1196de420ac788b18f05e9-1431c570-400
И имам последно послание,по скоро последни думи
Dreams come true!
Michael Cole:Това беше много трудно решение за самия Скот Хол може би публиката гледат това обръщение и плачат това ли е краят на новият световен ред?
Това е големият въпрос може би те ще продължат без Скот Хол със сигурност ще могат да продължат .

who cares харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
8. Backstage Segment with Scott Hall
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. Backstage segment /w Scott Hall
» 11. Segment /w Scott Hall
» 13. Segment /w Scott Hall
» 8. In-ring Segment /w Scott Hall
» Main Event: Fatal 4-Way > Hulk Hogan vs. Scott Hall vs. Scott Steiner vs. Kevin Nash

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 560-
Идете на: