Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  Empty
ПисанеЗаглавие: 6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles    6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  Empty6/9/2024, 19:33

Миналата седмица Sting обяви официалното си предизвикателство срещу `The Phenomenal One` и тази вечер двамата ще застанат очи в очи. Will AJ Styles sign the contract Sting has for him?

___________________
6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
Regal
General Manager Of Rampage
General Manager Of Rampage
Regal


Join date : 02.01.2020
Posts : 36

6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles    6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  Empty12/9/2024, 22:48

6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  CoonYSP

Regal: Уважаеми зрители, тази вечер ще бъдем свидетели на подписване на договор, различен от всички случвали се досега. Намираме се в Churchill's Steakhouse, най-скъпият ресторант в красивия град Spokane, щат Washinghton. В компания съм с две от най-титуливаните имена в историята на този бранш, в мое дясно мъжът на име Sting, в мое ляво, 8 time TNW World Champion - AJ Styles. Господа, преди да дам думата на вас, искам да благодаря, че се съгласихте да финализираме документацията на такова елегантно и изискано място. Sting, специално благодарности, че реши да присъстваш на това събитие без обичайния си грим, ха-ха. Надявам да сте разгледали договора за срещата ви на Rampage Stampade, също се надявам да сте избрали най-вкусното ястие в менюто. Преди да се насладим на храната си, мисля, че ще е удачно да дадем обяснение на TNW Universe как се стигна до тази среща.
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles    6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  Empty12/9/2024, 23:08

6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  DM8OCb3

William, благодаря изключително много за прекрасното място, което си избрал за този повод. В бранша съм толкова години и с вдигнати ръце мога да кажа, че никога не съм подписвал документи на по-изискано място от това, ха-ха. AJ, специални благодарности и към теб, че прие да бъдеш в нашата компания. Предполагам и ти като мен за пръв път си на път да подпишеш договор с човек, който не мразиш от дъното на душата си и не искаш да пречупиш от бой. За пръв път в живота си, съм в такава ситуация, където съм благодарен на съперника си, че е срещу мен. AJ, William, годините си минават неусетно. Както може да видите по-добре заради липсата на грим, имам не малко бръчки по лицето си, и колкото и да ми е трудно да го призная - краят е близо. Най-големият страх за всеки един кечист е това да си тръгнеш забравен, да си тръгнеш като бледа сянка на това, което някога си бил. Не искам хората да ме помнят само с годините ми в WCW, TNA или другите федерации в които съм бил на върха по време на пика на силите си. Искам феновете на този велик развлекателен спорт, да чуват името ми и да си казват "Леле, Sting бе звезда до самия край, той просто си го можеше." За да накарам мнозинството да повтаря тези думи ми трябва партньор, кечът е като тангото - направено е за двама. Точно, когато бях изгубил надежда, че това ще се случи, се появи AJ. Осем кратен Световен шампион на TNW, УАУ. Няма да е пресилено ако кажа, че деля една маса с най-великият шампион на тази федерация, нали? Не мога да кажа със сигурност, че двубоят ми след 7 дни ще бъде последният в кариерата ми, имам приятели, които се борят с желанието да се пенсионират вече близо 20 години, ха-ха. *Regal и Styles се засмиват, защото разбират, че Sting говори за Ric Flair*, но дори това да не е финалният ми двубой, искам срещата ни с AJ да бъде класиката, която ще запознае мъжът на име Sting с новото поколение. Задачата ми тази събота, ще бъде да събера фенове от три различни поколения. Дядовците, които прекараха младините си гледайки незабравимите ми класики с Ric Flair през 80-те. Бащите, които бяха твърдо зад мен след края на WCW и може би най-важното...Малките деца, които ще наблюдават един мъж в средата на своите 60-те години, да дава най-доброто от себе си, и да пълни сълзи в очите на техните бащи и дядовци. Подписвам този договор с усмивка на лице, AJ, нямам търпение да се изправя срещу теб. Благодаря ти, че се отзова на моето предизвикателство, не мога да си представя по-добър, по-талантлив, по-велик опонент на тази планета от теб в момента.
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles    6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  Empty13/9/2024, 14:41

Камерата се завърта и фокусира вниманието върху AJ Styles, стоящ в своя удобен стол. Облечен в чисто черна тениска, Стайлс е готов да изкаже и своето мнение по въпроса относно предстоящата дългоочаквана среща.

6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  CPU5Bgq

AJ Styles:

- Saturday night, live on Pay-Per-View, най-сетне се случва! Мачът, за който чаках през цялата си кариера. AJ Styles, 'The Phenomenal One', срещу "Сърфиста" Sting. The Icon. The Legend. Човек, който дефинира професионалния кеч в продължение на десетилетия. Sting, нека изясним едно нещо ясно: Ти подготви пътя за такива като мен. Ти не си просто легенда в този бизнес, ТИ СИ този бизнес! Всеки път, когато влизаше на този ринг, го издигаше. И сега, аз мога да застана срещу теб! Мога да се изпитам срещу най-добрия. Човекът, който е направил всичко. Без съмнение мечта, за мен и за феновете, които следят нашите кариери. Аз съм бил шампион на TNW World Heavyweight 8 пъти. Борих се с най-добрите в света, но този... този мач? Той е личен! Той е за уважение! Той е за доказване, че мога да се изправя срещу най-добрите, които някога са били на този ринг! Но Sting... колкото и да те уважавам, събота, ти влизаш в моята къща! TNW is where I built my legacy. And while you’re The Icon, I’m 'The Phenomenal One' for a reason. You may be a legend, but I’m still in my prime, and I’m bringing everything I’ve got to that ring! This Sunday, it’s not just about a match – it’s about legacy. My legacy. Your legacy. And at the end of the night, when the dust settles, and the crowd is on their feet, one man is going to stand tall. One man is going to add another chapter to his story.

And that man?

*AJ се приближова по-близо до камерата, a погледа му става все по-сериозно с всяка изминала секунда.*

IS GOING TO BE ME!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles    6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles  Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. HALF-HOUR SHOW: Face-Off between Sting and AJ Styles
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. Half-Hour Show: Singles Match > 'Stone Cold' Steve Austin vs. Sting
» 6. Half Hour Show: TNW GM Adam Pearce calls out the United States Champion Sting
» 7. Half-Hour: Final Face-Off between the TNW Champion AJ Styles and the challengers Seth Rollins & Johnny Mundo
» 6. Half-Hour Show: Hulk Hogan and Roman Reigns Face Off
» 4. Half-Hour Show: Segment with The New Face of Extreme Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 560-
Идете на: