Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Empty
ПисанеЗаглавие: 9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight   9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Empty30/8/2024, 21:32

Ред на излизане и писане:
1. Nikolai Volkoff
2. ???


Referee: Rod Zapata

___________________
9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
Gogov96
New User
New User
Gogov96


Join date : 01.10.2023
Posts : 86
Age : 28

9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight   9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Empty1/9/2024, 01:16

Всички чуваме съюз нерушим,кой ли ще е това , естествено добре познатия на всички и зрителите от Хърватия Сплит съветското кораво, копеле Николай Волков.
Michael Cole:За какво ли е пак тук?
Това съветското кораво копеле не е октомври месец не е тук да отбелязва октомврийската революция макар сега месец септември много е подранил.
Този юнак е много подранил с честването на празника на октомврийската революция.
Питаме се ,защо ли е тук и какво ще стане тази вечер определено ще е нещо , което се питаме всички.Не е определено тук за публиката та това за Волков е вражеска страна освиркване на химна на Съветския съюз.
Но на Волков не му пука той се чувства сякаш е в СССР,сякаш е Москва не е в враждебна натовска капиталистическа страна той е в свой води свой сили но има само,едва ,едва два мача в ТНТ.
Само с ,каква бодра стъпка върви към ринга сякаш е шампион с шъс.
Това може да го наречем типичното руско самочувствие, показва нашия руснак тук загуби от Шон Майкълс,Шон е легенда с малка подкрепа морална от Скот Стайнер секси бой победи Волков.
Но Волков забрави за този мач,сякаш той не беше се състоял вдигна високо глава и се изправи с Даймън Пуерто Риканеца беше много много бързо победен от съветския валяк .Michael Cole: Волков се качва на ринга виждаме го всички дали ще пее химна на СССР или друго ?
Не той ще говори тук и сега на ринга.
Николай Волков:Добрай вечер!
Michael Cole:Слушаме само как освиркват Волков и се крещи Сащ,Сащ,Сащ долу Волковвввв.
Николай Волков:Ей западни западнали капиталисти с западнали градове като Филаделфия ходещи зомбитата по улиците това в Москва никога няма да го видите подлоги долни властта бързо се справя с тях .
Тук съм да говоря за тоя предател.
Кой предател името му е Миро или Александър Русев аве тоя човек не е в реалния свят ,дори и името си не знае какво е мяташе някакво руско знаме се подиграваше тоя .
Какъв си ти Миро или Александър ти в реалния свят ли си газел ли те е съветски танк аа момче или не знаеш това , какво е защото дори името си не знаеш предизвиквам те за титлата ако си великан ще отговориш на предизвикателството ми.
Тук съм поканил един мой стар другар ,ще се питаш кой е той ли?
Нека не те мъча Александре той е Букарти.
Michael Cole :Това не може да бъде кого идва от публиката с костюм за хиляди долари не е истина никога не сме виждали Букарти в такъв костюм не е истина тази федерация е велика драги зрители.
Драги зрители на ТНТ Букарти излезе от публиката и се качи при Волков.
Букарти братко Волков тук съм тази вечер да ти кажа нещо разбий Миро и му покажи че ти лично ти си сибирската мечка дай му урок и го прати в Сибир.
Николай Волков: За тиня враг будет разбит пабеда будет за нани.
Michael Cole: Това беше всичко за тази вечер дано Миро има отговор.
9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight 920u0k

who cares харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Manqk1
TNW Defiant Champion
TNW Defiant Champion
Manqk1


Location : Пловдив
Join date : 01.12.2023
Posts : 76

9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight   9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Empty1/9/2024, 15:14


Ама какво подяволите?!?!...

*Публиката скандира*
RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY!

Jim Ross: Руския великан щеше да каже нещо не бе спрян от нашия TNW Defiant шампион!

Excalibur: Интресни думи от Волков ако трябва да бъда честен предизвиквайки и дърпайки дявола за опашката, но изглежда че голямата победа на Миро, засенчи неговото присъствие или така ми се струва не знам...

Jim Ross: Малко трудно мисля, тъй като Волков е 193cm това малко хора биха отрекли че е почти висок от Big Show, ако се изправят лице в лице ще е все едно гледаме Andre The Giant и Hulk Hogan! Но интересно ми е какво ще каже God's Favorite Champion Миро!

9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Giphy9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Giphy
Миро излиза с пояса на кръста и микрофон в ръка... Смята все пак да отговори...
На Руския представител, но какво ли ще каже любимия шампион на боговете??


*Публиката скандира*
RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY!

Миро: Изглежда че отново богоете ме изправят пред объркан човек който иска да се изправи срещу мен...
Слушай... Заплахите ти, не работят при мен защото те ми показват пътя не някакви измислени идеалистични или силно политическо настроени мисли.

*Публиката скандира*
RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY!

Миро: Нека и добавя това че звучиш като човек назад във времето защото миналата седмица аз повалих човека който, чрез имама, отне моя момент, но боговете дадоха моя шанс и аз победих! Нещо което при вас явно.... е отдавна загубено..... е достойството и честната борба!
Забавно ми е как казваш че аз не съм си знаел името... как... аз не си знам етноса и нека ти кажа... по едното време и аз не знаех какъв бях и исках да бъда.... но ТЕ ми показаха къде трябва да отида и да го намеря.... и това бе Пловдив! Моя роден град! Както изглежда и си сляп зад тези идеалистически простотии че докато носех вашето знаме, на това мое дясно рамо бе бяло.... зелено..... червено.....

*Публиката скандира*
RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY! RUSEV DAY!

Миро: Нека те уверя в едно... Никога не съм имал страх от който и да е! Защото боговете бяха с мен! Те ми дадоха ръка и ми показаха пътя през който трябва да мина, дадоха ми препядствия които трябваше да измина и ето ме мен сега, техния любим шампион! Имах възможността да уча руски във времето което бях там... въпреки че реално не ми се наложи да говоря много и нека ти кажа това....

Пока тебя используют, люди без морали вроде той мыши, которой ты являешься!
Мои Боги со мной и направляют меня туда, куда я должен пойти, чтобы показать свое слово! Быть их свидетелем!
Но теперь я заставлю тебя съесть слова, которые ты мне сказал!


9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Giphy
МИРО РЕШАВА ДА ВЛЕЗНЕ НА РИНГА И ДА ГО НАПАДНЕ!!! След тези думи които каза Българина си хвърли микрофона и го нападна!

Excalibur: Виждаме атаката от Българина в пълен ефект, но след първия удари виждаме как Руския великан се присмива и го бута С ЕДНА РЪКА!

Jim Ross: Най-интересното е че въпреки това миро решава да се засили и да го СЪБОРИ СЪС CLOTHESLINE!!! Публиката е на крака да види това! God's Favorite Champion Миро показва истинската всъщност на това което каза че няма страх от който и да е щом боговете са с него! Леко знам Руски и последните думи на Българина бяха че ще съжелява за това което Волков каза..

9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Giphy
Миро видимо разгневен се обръща, докато Волков е на земята... Миро избутва с крак знамето на СССР и се обръща към него го хваща за главата и му вика в лицето..., какво ще направи???

Jim Ross: Ама какво подяволите?! Виждаме някакъв човек, изглежда подръжник на Волков го хваща за якето и го дърпа към безопастност... Миро изтърва Руснака и виждаме как подръжника на Волков как го изправя и отдалечава от ринга.... Миро тръска горното въже и го приканва да дойде!
Волков го сочи с пръст и най-вероятно го псува, но решава да се оттегли от ситуацията, тъй като Миро изглеждаше повече от готов да нападне. Интересно е да видим развоя на тези събития честно!

Excalibur: OOOO определено! Волков се опита да го направи политически проблем, само че Миро веднага обърна нещата и му показа че е повече личен проблем от някакъвси политически проблем!
Миро се качва на третото въже с лице към Волков! Разперва ръце показвайки на Волков колко всъщност е готов да докаже себе си! Особенно сега като стана шампиоп, когато стана любимия шампион на боговете! Кой знае колко още ще видим от него, но за сега изглежда съвсем обещаващо да видим мач между тези двамата! Останете с програмата на TNW Rampage!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight   9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. Singles Match: Nikolai Volkoff with a big challenge tonight
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. Singles Match: Nikolai Volkoff vs. Damian Priest
» 5. Singles Match: Nikolai Volkoff vs. Opponent chosen by Miro
» 9. Nikolai Volkoff vs. Shawn Michaels - QUALIFYING MATCH FOR THE TNW SACRIFICE CHAMPIONSHIP
» 2. Singles Match > Christian Cage with a open challenge
» 1. Opening: European Championship Open Challenge Singles Match > The Miz (c) vs. ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 559-
Идете на: