Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. ???

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

7. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 7. ???   7. ??? Empty30/8/2024, 21:30

...

___________________
7. ??? Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

7. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ???   7. ??? Empty5/9/2024, 13:13

7. ??? BYXi1Bd


Jonathan Coachman - Undertaker, благодаря, че се съгласи да разговаряш с мен. Днес се случи нещо, което скоро не бяхме виждали - The Rock остана без уам и дума. Какви са коментарите ти за реакцията му и концерта, който направи?

The Undertaker - Jonathan, според мен всеки носи отговорност за действията си. Това, което Дуейн прави последните седмици, споменавйаки ме напразно е нещо, което не може да остане безнаказано. Неговото поведение е доста арогантно и някой трябва най-накрая да го сложи на мястото му. Според мен е крайно време да си получи заслуженото. Концерта му - за мен бе просто някаква дранкаческа тийнейджърски-инспирирана глупост, която бе никомо ненужна и се радвам, че го прекъснах сравнително рано. Що се отнася до реакцията му, за мен това може да е реакция само на един страхливец.

Jonathan Coachman - Роки така и не отговори на предизивкателството. Дали според теб ще приеме подобен тип среща, или ще се придържа към 'пътеката' по която е поел?

The Undertaker - Всичко зависи от това колко топки има 'златното момче на Холивуд'. Тази среща е хубаво да се случи не само за мой интерес, но и за негов. Самоувереността му му носи страшно много недостатъци, време е да се приземи на нашата планета и да започне да се държи пристойно за статусът и годините му. Дуейн и аз ще влезнем между четирите обтегача, не е въпрос на 'дали', а на 'кога'.

Jonathan Coachman - Миналата седмица ти се появи за първи път след последната ти среща, която бе на Summer Scream срещу Крисчън Кейдж, който те победи в burried alive match. Интересна е новата визия с която се 'завърна'. Има ли замисъл за днея?

The Undertaker - Нова визия? Не знам за какво говориш. За срещата на Summer Scream, трябва да си призная честно, че не си спомням абсолютно нищо от тогава. Сякаш е едно празно черно петно, което никога не се е случвало. Един ден миналата седмица просто се събудих и знаех, че трябва да проверя какво се случва в света на професионалната борба. Така открих и всички празни приказки на 'Скалата'. Визията ... това съм аз, винаги съм бил аз, не знам за какво става въпрос и какво е толкова интересното в нея.

Jonathan Coachman - Последен въпрос, ти рядко даваш интервюта и винаги говориш с криптирани думи. Сега обаче изглежда различно. Какво се промени и какво следва да видим от Гробаря от тук нататък?

The Undertaker - Отново казвам, че не знам за какво говориш. Това съм аз и винаги съм бил това. Никой не ми е искал интервюта, за да ги давам. Питаш какво предстои за Гробаря от тук нататък? Първата ми работа е да оправя това недоразумение със самоанеца. Веднага щом това приключи, всички ще разберат какво следва за The American Badass...

Dimarata and Adam харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
7. ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 559-
Идете на: