Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 AEW: Dynasty

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2393
Age : 19

AEW: Dynasty Empty
ПисанеЗаглавие: AEW: Dynasty   AEW: Dynasty Empty14/4/2024, 21:16

Dynasty

AEW: Dynasty 81595210

Match-Card:

Will Ospreay vs. Bryan Danielson

Trios Match:
Adam Copeland, Eddie Kingston, Mark Briscoe vs. House of Black

TBS Championship:
Julia Hart (c) vs. Willow Nightingale

Women's World Championship:
Toni Storm (c) vs. Thunder Rosa

International Championship:
Roderick Strong (c) vs. Kyle O'Reilly

Tag Team Championship Ladder Match:
Young Bucks (c) vs. FTR

Continental Championship:
Kazuchika Okada (c) vs. PAC

World Championship:
Samoa Joe (c) vs. Swerve Strickland

Rainmaker and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7269

AEW: Dynasty Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AEW: Dynasty   AEW: Dynasty Empty19/4/2024, 23:21

Брутален кард. За мен PPV-то има всички предпоставки да бъде all-timer и очаквам да има поне няколко MOTYC-и от това шоу.

Joe vs. Swerve е без съмнение най-добре изграденият мач от това шоу и за момента е най-добрата вражда за годината. Имаше си всичко - силни промота, атаки, химия между двамата. Очаквам да направят топ мач и мисля, че няма по-добър момент от сега Swerve да вдигне титлата. Просто не виждам как ще задържат инерцията, която има сега, ако отложат до Уембли. В момента той и Ospreay са може би двамата най-горещи човека в компанията и тази година трябва нещата около мейн евент картинката да се въртят около тях. Все пак Joe също заслужава похвали, защото си изпълни перфектно функцията като шампион и се радвам, че получи един последен голям reign в кариерата си.

Ospreay vs. Danielson е тотален dream мач и подарък за кеч феновете. Може и да се направи аргумент, че това са двамата най-добри кечисти в момента. Видях някои оплаквания, че мачът им нямал особена история, но за мен нямаше нито нужда, нито смисъл да градят сблъсъка им на лична основа, когато имаш кечисти от тяхната класа на ринга, които просто излизат, за да покажат кой е истинският BITW. Все пак ми хареса начинът, по който tease-наха евентуално напускане на Ospreay на Don Callis Family в седмиците преди PPV-то. Обезателно очаквам да видим един от мачовете на годината тук. Ospreay засега е топ в AEW и е най-логично да спечели този мач.

Okada vs. PAC е още един топ мач на хартия и перфектна първа защита за Okada. За мен се развива доста добре престоят му в AEW засега и се радвам, че е с титла и в голям мач на първото си PPV като активен кечист. Ако с Eddie Kingston нямаха особена химия преди месец - то очаквам с PAC да имат брутална такава и да направят уникален мач. PAC по всяка вероятност губи тук, но се надявам да извлече максимума от срещата и да не остане в небитието след PPV-то.

Young Bucks vs. FTR също звучи супер. Това, че мачът е със стълби, им дава възможност да представят нещо по-различно спрямо предишните си срещи. Надявам се все пак, че няма да видим spotfest, тъй като в такъв мач може да се разкаже и история и двата отбора го могат. Носят се слухове, че Jack Perry ще се завърне в AEW по време на този мач, помагайки на YB, но да видим. Като цяло ще съм доволен който и от двата отбора да победи, като с потенциалния дебют на MCMG по-късно нещата в отборната дивизия стават още по-добре.

Roderick Strong vs. O'Reilly е петият мач, за който съм по-надъхан. Първият им мач от девет години насам. По принцип ми хареса това, че постепенно tease-ваха turn-а от Strong и Kingdom-а няколко седмици, но не съм много доволен, че се случи точно преди PPV-то, защото не остана време да направят някоя друга конфронтация или промота. Най-добрият развой за мен ще бъде да продължат враждата и след това шоу, тъй като има немалко история през годините между двамата, върху която да градят. За самия мач очаквам да е доста силен - много харесвам и двамата и преди ми бяха едни от любимците от ROH и indy-тата.

Трио отборният мач също очаквам да е добър. Супер е също, че House of Black получават някакъв spotlight. Мисля, че печелят тук, като на Double or Nothing би следвало Black да се изправи срещу Copeland за титлата и аз нямам нищо против на даден етап да я спечели.

При Hook vs. Jericho нямам особен интерес - просто не искам да ги гледам на ринга един срещу друг. По принцип през 2024 не ми се гледа и особено Jericho в мачове с когото и да е, а за Hook все още не мога да кажа, че ме е грабнал с нещо по-особено. Като цяло ми е все едно какво ще стане тук.

Женските мачове - имаше нелош build в някои от шоутата, макар и да не ми пука особено за дивизията. Няма да коментирам обстойно нещата, очаквам смяна поне на едната титла.

Радва ме, че Shibata има някакво участие, макар и в незначителен мач. Дано си вземат победата с Cassidy.

Надявам се, че тук ще приключи историята на The Acclaimed vs. BCG - в такъв случай BCG би следвало да победят, макар че ми се иска да гледам White в по-сериозни срещи на PPV-тата.

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
AEW: Dynasty
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Professional Wrestling :: All Elite Wrestling-
Идете на: