Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2760
Age : 23

14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: 14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt   14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt EmptyСъб 30 Мар - 18:12

...

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 387

14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt   14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt EmptyВто 2 Апр - 10:41

14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt Logo

-------------------------------------------------------------------

'Who is more foolish,
the child afraid of the dark
or the man afraid of the light?'

                                                             - Maurice Freehill


-------------------------------------------------------------------

14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt Logo

14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt 1

Bray Wyatt: Понякога хората не могат да мислят сами за себе си... понякога им трябва някой, или нещо, което да ги наставлява. Което да озарява пътя им... много добре знаете как действа човек като мен. Всъщност, би трябвало да кажа как действаше човек като мен... затова може само да си представите колко енергия коства, за да подам ръка на ближния. Да го приветствам у дома... Sammy, думите ми все още важат, братле. Всички сме били млади и глупави, но безразсъдството... то е пагубно. Никой няма полза от човек, загубил ума си... най-малко самият той. Sammy, промени нагласата си, човече... а аз ще преглътна неуважението... направи го за твое собствено добро...

14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt 2
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2896

14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt   14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt EmptyЧет 4 Апр - 16:50

14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt XkBBgqP

*Bray Wyatt продължава да говори, явно наистина иска да помогне на младия Сами, но внезапно, точно когато стана по-емоционален в изказите си бива хвърлен стол право в лицето на Брей* Но почакайте малко.. Това е именно човекът, за когото Wyatt толкова много говореше! SAMMY... SAMMY... SAMMY!*

14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt 32OrKAQ

-Bray, защо ме накара да направя това? Мислех, че бях ясен като те предупредих да стоиш далеч от мен. Е, мисля си че сега няма как да не си ме разбрал. Нямам нужда от никого, още повече от помощ. Виж колко удобно си стоя върху този стол, мислиш ли, че ми трябва нещо? Ако се нуждаеш от още отговори другата седмица ще ги дам. Тук съм в тази компания само с една цел и тя е да побеждавам, да тъпча всеки един опонент по пътя си без значение какво ще ми струва. За разлика от много твои противници аз не се боя от теб. Отлично знам как действаш. Виждаш някой младок и си казваш този няма корава психика. Влизаш в главата му с твоите игрички, къщички, но при мен няма как да се получат нещата. Виждам, че те боли и по-добре си стои на земята. Ако не искаш да започнеш война, която не можеш да спечелиш, не участвай в нея! Все още имаш време да се оттеглиш и да си продължим по пътищата. Ако ли не знай, че нямам никакъв страх да влезна в "огъня". Сега ще те оставям, защото май ще са ти нужни няколко шева след този удар със стола. Спокойно, повярвай ми.. Не боли много! А между другото.. The man afraid of the light is definitely more foolish!

Pete Apple харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt   14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt Empty

Върнете се в началото Go down
 
14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Backstage Segment /w Bray Wyatt
» 5. Backstage Segment / Bray Wyatt
» 17. Segment with Bray Wyatt
» 13. In-Ring Segment /w Bray Wyatt
» 11. Triple H looking for Bray Wyatt

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 542-
Идете на: