Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 835
Age : 32

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.    18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2024 7:14 am

The Rock ще трябва много сериозно да се замисли над това, което се случва в този момент. Да, очакванията към него вече са с една идея по-големи, но същото може да се каже и за мишената на гърба му, а тази вечер, Chris Jericho няма пропуск, като почти всички изстрели са в десетката и е въпрос на време стената на шампиона да падне и канадецът да направи немислимото и да докара този главен мач до тотална сензация. Повдигането се оказа още по-трудно от предишните пъти, а Jericho отново опитва да вземе надмощие предприемайки поредния си офанзивен ход, но този път среща съпротивата на прегрупирания се Global шампион. Rock отговаря с няколко удара, но канадецът не му остава длъжен и също отправя такива към гърдите на "The Great One", като накрая дори се оказва с една идея по-бърз от него и то просва отново - standing dropkick. ''Lionheart'' веднага се изправя и преминава въжетата, като за пореден път се насочва към ъгъла и започва да се катери по обтегачите, докато не достига върха, но в момента, в който успява да го стори, балансът му бива нарушен от шампиона, като по този начин Chris се стоварва на слабините си, но успява да се задържи на най-горния обтегач. Rock тръгва към него, след което му забива десен, който изпъва теглото на канадеца нагоре, но той все още се задържа на обтегача. "The Great One" стъпва на долното въже и нанася пореден удар на противника си и така всеки път, с изкачването на въжетата, докато не достига до най-горното, като вече дори е изправил Jericho. SUPERPLEX FROM THE TOP! Jericho бива проснат в средата на площадката, но и Rocky пое доста от това движение. Той обаче не опитва опит за туш, а бавно започва да се надига, а когато стъпва изцяло на краката си изправя "Lionheart", който обаче се опитва да му отвърне с удар, но бива блокиран. Rocky влиза в серия, докато накрая не поваля Jericho със своя запазена марка!

-------------------------------------------------------
18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 FvF8fSM
-------------------------------------------------------


Chris обаче бързо се изправя, но тялото му е все още наведено, а шампиона използва въжетата за засилва и тръгва към него, след което отново го просва с поредната си атака - SWINGING NECKBREAKER! Rock не само се съвзе, но и взима срещата в свои ръце, като по всичко си личи, че дори и разкървавен, това няма да го спре да се справи с канадеца. Този път, "Lionheart" is on back foot, като шампиона много бързо се превръща в човека, който диктува темпото в мача. Chris тръгва да се изправя, но "The Most Electrifying Man in All of Entertainment" застава до него, усуква единия си крак около този на Jericho и го просва назад с RUSSIAN LEG-SWEEP! Това обаче не е всичко от Global шампиона, който вече набира доста сериозна инерция въпреки трудностите малко по-рано в мача. Здраво хванал двата му крака, Rock най-после успява да приложи ултимативната канадска маневра - THE SHARPSHOOTER! Jericho започва да се бори с все сили, като не спира да се опитва да достигне до въжетата. Бавното му пълзене към ограничителите обаче се случва, а кръвта по лицето на шампиона не може да скрие оголените му зъби в опит на огромния натиск, който той е приложил. Това обаче в крайна сметка не се оказва достатъчно, реферът се намесва, тъй като "Lionheart" успява да се спаси от капана достигайки въжетата. Въпреки това, Rocky смята, че тепърва започва, като легнал след маневрата да си помогне в средата на бойната площадка, се изправя с KIP-UP и зачаква опонента си да се върне обратно на крака. Може би краят на този мач е много по-близо, отколкото самия Chris Jericho ни предполагал. Той се изправя, след което се обръща към "The Great One" и замахва, но попада в поредния капан на шампиона!

*ROCK BOT..*
-------------------------------------------------------
18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Volnzxa
-------------------------------------------------------


...~

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:

Rainmaker and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 460

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.    18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2024 7:16 am

JERICHO-O-O-O! НЕ! THE ROCK УСПЯВА ДА СЕ ИЗМЪКНЕ ОТ КАПАНА, В КОЙТО САМ ВЛЕЗЕ! КАКЪВ МАЧ САМО!
Върнете се в началото Go down
Judas
Premium Member
Premium Member
Judas


Location : On top of the World
Join date : 09.01.2011
Posts : 90

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.    18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2024 7:25 am

Каквото и да се случи докрая, ясно е, че Jericho привлече погледите към себе си все повече. Със сигурност дори уважението на шампиона спрямо канадеца е още по-голямо от преди. Надали някой е поставял под толкова голямо напрежение "The People's Champion''. Chris се изправя след този опит за туш, който дойде от невероятна дефанзивна маневра, а след това засилва шампиона към въжетата, но тръгва напред заедно с него и със саблен удар, го изпраща отвъд въжетата, право на бетонния под. 'Lionheart' определено не си играе, като за него най-важното е да докаже противното на твърденията на Cage, който малко по-рано тази вечер си позволи да използва фраза на шампиона, но не е ясно дали би издържал толкова, колкото самия Chris Jericho. Феновете имат възможност да се докоснат до своя любимец, който обаче почти веднага се изправя на крака и опитва да се върне между въжетата като застава на ръба на ринга. Jericho разбира се е предвидил тази ситуация, като е повече от готов да извади поредната маневра от завидния си арсенал. *SPRINGBOARD DROPKICK TO THE OUTSIDE~!* Rock се връща обратно на пода, а канадецът не отделя погледа си от него, като не след дълго продължава започнатото с поредната атака към шампиона! *SPRINGBOARD DIVING PLANCHA TO THE OUTSIDE~!* 'C'mon babe!' са думите, които отекват в залата излизащи от устата на 'Lionheart' и отново карайки феновете да започнат да крещят с цяло гърло. Определно този мач ще влезе в историята като един от най-добрите за 'Rampage Saturday Night'! Jericho веднага хваща шампиона за главата, а след това го връща обратно на бойното поле и се мушва след него. Rocky веднага се изправят като демонстрира бойния си дух и мъжество, а канадецът опитва удар с forearm, но бива блокиран от 'The Brahma Bull', който веднага опитва да контраатакува с удар, но Chris не само успява да се наведе, но и да го спипа, събаряйки го на пода, като следващото действие може да се окаже край, който обаче да бъде и фатален за The Rock!

WALLS OF JERICHO~!

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 IBCbiXP


Хо-хо! Колко пъти сме виждали тази гледка назад във времето? Десетки, стотици? Колко пъти Jericho e печелиш и колко пъти Rock се е предавал в подобни случаи? Дали сега ще бъде различно или шампиона няма да издържи на болката! Канадецът увеличава захвата все повече и повече, като с всяка изминала секунда избутва единия си крак назад, в опит да усили все повече натиска върху гръбнака на 'The Brahma Bull'! Rocky се намира в средата на ринга, а още по-лошата новина е, че въжетата да адски далеч, но въпреки това, той започва отчаяно да се насочва към тях с всичките си останали сили! За негова жалост обаче, 'Lionheart' слага коляното си върху страничната част на главата на Rock, като по този начин превръща маневрата в *LIONTAMER~!* Движенията на шампиона към въжетата да адски ограничени, но въпреки това, той някак намира начин да продължи битката и протяга едната си ръка към ограничителите, които вече не са толкова далеч. Феновете са притаили дъх и напълно неподвижни. Всеки е в очакване на това какво ще се случи.. ДА! THE ROCK УСШЯВА ДА СЕ ХВАНЕ ЗА ВЪЖЕТАТА И ПО ТОЗИ НАЧИН НЕ САМО СЕ СПАСЯВА, НО И МАЧЪТ ПРОДЪЛЖАВА! Канадецът прекарва пръсти през прошарената си коса отмятайки я назад, а по лицето му се вижда отказа да повярва на фактите, които граничат с това, че 'The Brahma Bull' успява да се спаси, в момент, който никой друг не би успял да го стори - просто невероятно! Jericho все още не може да откъсне поглед от рефера, който от своя страна не може да намери повече или допълнителни слова, за да му каже, че срещата продължава. Rock бавно и с помощта на въжетата започва да се изправя, а канадецът вече някак си губи от търпението и тръгва към него!

JUDAS EFFECT~!

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 0llIUvr


Това е! Това е краят за шампиона и началото на сензацията! Jericho покрива тялото на опонента, а реферът започва отброяването!

Rainmaker and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 460

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.    18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2024 7:27 am

ЕДНО..

ДВЕ..

НЕ! НЕ! НЕ! THE ROCK СЕ ПОВДИГА ОТ МАНЕВРА, ОТ КОЯТО НИТО ЕДИН НЕ ГО Е ПРАВИЛ - НЕВЕРОЯТНО!

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 4vFQyr1
Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 835
Age : 32

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.    18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2024 7:55 am

Какво става тази вечер?! Jericho е в потрес и не може да повярва на очите си! The Rock за пореден път оцелява след нещо, което никой до момента не е успял да избегне! The Judas Effect е нещото, което подчини много от противниците на канадеца, но уви - TNW Global шампиона няма да бъде един от тях! Chris се изправя, след което зачаква шампиона, който търси начини да го направи! Малко или много, със сетни сили или не - "The Great One" се надига, като едва-едва застава на краката си! Jericho тръгва към него и опитва удар, който обаче бива блокиран от "The People's Champion"! Канадецът опитва още един удар, който този път попада в целта, след което прави няколко крачки назад и се засилва от въжетата и тръгва към шампиона - SAMOAN DROP! The Rock отговаря подобаващо на "Lionheart", след което покрива тялото на Chris! Не! Jericho успява да се повдигне, а и не само - доста бързо хопва обратно на краката си, а докато The Rock се усети какво става Jericho се засилва към него и го поваля с поредния ход от арсенала си - spinning heel kick! След опит за туш от канадеца, но шампиона успява да се повдигне, като по този начин отново пречупва плановете на канадеца! Chris хваща крката на "The Brahma Bull" в опит отново да заключи запазената си марка, но този път Rock доста умело успява да се имъкне, като завърта тялото си първо наляво, а след това надясно, като по този начин изхвърля противника с въртеливо движение! Канадецът се просва на пода, а TNW Global шампиона се изправя на крака и вече е в готовност! Chris показва агресивната си физиономия, а езикът на тялото му казва същото - той тръгва агресивно към Rock, но получава ритник в корема!

*FLOAT-OVER DDT*!~
-------------------------------------------------------
18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 OSjQ5SP
-------------------------------------------------------


Jericho обаче усеща, че не е сега момента да се предава, като веднага се изправя на крака и демонстрира боен дух и истински характе на ветеран и боец! Със сигурност, зад кулисите Christian Cage наблюдава случващото се, като все още не може да повярва - как неговия сънародник успява да остане все още в мача, а новината в случая е - как все още не е победител в този мач! Отговорът е прост - The Rock не е който и да е, като независимо какво хвърляш срещу него - ще бъде изключително трудно да го победиш! Всичко това вече се видя, независимо, че канадецът ръководеше този мач в по-голяма част от времето му, но - той продължава и то с пълна сила! Rock е вече на крака, а Jericho замахва, но шампионът успява да се наведе и да отласка себе си от въжетата, а след това връхлита върху канадеца - JUMPING CLOTHESLINE! Rocky бързо се изправя на крака, като същото може да се каже и за "Lionheart", който отново тръгва към шампиона, но "The Most Electrifying Man in All of Entertainment" го засилва и забива рамото му между въжетата право в steel post-a! Jericho започва да изглежда уязвим, като изглежда Rock е напипал правилната рецепта за успех и е просто въпрос на време всичко да приключи! "The Brahma Bull" си поема въздух до въжетата, докато чака Jericho, който отново попада в лапите му, след което го просва върху най-горния ограничител - FLAPJACK! Rock се отмества с няколко крачки към средата на бойното поле, след което леко прикляка и поглежда към канадеца, като дори го приканва да влезе в бой! Jericho го поглежда, като умората по лицето му е ясна видима! Той е на път да направи финалното решение, което може да се окаже и фатално! Феновете предусещат, че нещата отиват към своя край - канадецът тръгва към шампиона!

*SPINEBUSTER*!~
-------------------------------------------------------
18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 XTD8kNv
-------------------------------------------------------
AND NOW - 'THE JABRONI-BEATING',
'PIE-EATING', 'TRAIL-BLAZING',
'EYEBROW-RAISING', 'HEART-STOPPING',
'ELBOW-DROPPING', 'PEOPLE'S CHAMP'
THE ROCK -
WITH *THE PEOPLE'S ELBOW*!~


TNW Global шампиона покрива тялото на канадеца и вдига единия крак! Феновете започват отброяването заедно с рефера!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:

Scroller, Rainmaker and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 460

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.    18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2024 8:01 am

ЕДНО..

ДВЕ..

ТРИ!


18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 KJoF3Kj


Да The Rock най-после го направи, макар че в последните няколко минути в този зрелищен главен мач от 'Rampage Saturday Night' изглеждаше, че е в задънена улица и победата е изклюючително далеч от това да се случи! В крайна сметка обаче, точно поради тази причина, този човек нарича себе си TNW Global шампион! Доста сериозна заявка спрямо Shawn Michaels, а Chris Jericho не само спечели уважението на шампиона, не само на феновете, но и на голяма част от хората в backstage-a и съблекалнята! Невероятен main event за тази вечер, но за жалост - победителят може и е само един - TNW Global Champion - THE ROCK!

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6439
Age : 21

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.    18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2024 2:55 pm

THE ROCK УСПЯ! ТОЙ СПЕЧЕЛИ МАЧА СИ СРЕЩУ JERICHO! КАКЪВ МАЧ И КАКВА ПОБЕДА САМО! "THE GREAT ONE" УСПЯ ДА МАТИРА JERICHO С ЛАКЪТЯ НА НАРОДА! ПУБЛИКАТА ИЗРИГНА МОЩНО ПРИ ТРЕТОТО ОТБРОЯВАНЕ! Global шампиона набира инерция за PAIN. Първия му мач като шампион, само че в тази среща титлата не беше заложена. Какъв главен мач само, драги зрители. Съдията връчва и титлата в ръцете на шампиона. Тази вечер, той може да се радва, защото спечели заслужено този мач. Изключителна среща и какво шоу само наблюдавахме, уважаеми дами и господа. The Rock се качва на въжетата, вдигайки колана. С доста труд, той успя да го спечели и със сигурност няма да се даде лесно пред който и да се изправи. Rocky слиза от въжетата и поглежда към публиката, която скандира неговото име, а той се обръща и в този момент бива... ИЗНЕНАДАН!

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 J5kFBAN

SWEET CHIN MUSIC!

MICHAELS OUTTA NOWHERE!! SHAWN MICHAELS НАПРАВИ SWEET CHIN MUSIC НА ROCKY И НАПРАВО ГО ПРИСПА! Публиката е със смесени реакции, а физиономията на Shawn е доста изнервена. Той не е дошъл, за да поздрави Global шампиона, явно идва с цел. Миналата седмица, той се завърна като прекъсна The Rock и отправи предизвикателство към него за PAIN. Но само вижте какво се случва в този момент! Shawn Michaels взима титлата от пода, вдига я във въздуха и сочи логото на PAIN! СЛЕД ТОВА КАЗВА НА ROCKY: "АЗ И ТИ НА PAIN! ДНИТЕ ТИ СА ПРЕБРОЕНИ, ШАМПИОНЕ!" ИЗГЛЕЖДА, ЧЕ МАЧА ВЕЧЕ Е ОФИЦИАЛЕН! SHAWN MICHAELS И THE ROCK ЕДИН СРЕЩУ ДРУГ ЗА GLOBAL ТИТЛАТА НА PAIN! "The Hearbreak Kid" пуска колана и след това слиза от ринга, оставяйки бъдещия си опонент свален на тепиха. Michaels е в началото на рампата и се обръща с лице към ринга, за да погледне към Rocky който е доста изнервен от случилото се. Дами и господа, това беше от нас за тази вечер!

Rainmaker and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 273
Age : 27

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.    18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2024 6:04 pm

*OFF-AIR, AFTER THE MAIN EVENT*

18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 OGs0X0a

Макар Main Event-ът да е приключил, мелетата за тази вечер явно не са. Виждаме, че зад кулисите има неописуем хаос, и той е предизвикан от Chris Jericho & Christian Cage.. или по-точно от Cage, който по всичко личи се е възползвал от ситуацията, в която е `The Painmaker` и физическото му състояние след мача с The Rock. `Captain Charisma` обсипва Jericho с тупаници, а Chris в този момент няма никакъв друг избор освен да се опитва да се предпази колкото може. Съдии и хора от екипа се впускат да въдворят ред, but the damage is already done. Christian Cage just left Chris Jericho broken and bruised, as if the loss against The Rock wasn`t bad enough for `The Painmaker`. What an unfortunate night for him... Will he turn the tables next week and will he accept Cage`s challenge?

TNW Presents..

___________________
18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Hq720

Adam and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.    18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
18. ME: The Rock vs. Chris Jericho - NON-TITLE MATCH.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Chris Jericho vs AJ Styles - World Title - Submission Match
» 6. №1 Contender Match for the United States Championship > The Rock vs. Chris Jericho
» 6. Half-Hour: United States Championship Match > The Rock vs. Chris Jericho
» 8. Singles Match > Chris Jericho vs. Damien Sandow (Post Match Promo with Jericho)
» 1. Opening show with The Rock (TNW Intercontinental Title Match > The Rock (c) vs. Will Ospreay)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 542-
Идете на: