Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. In-Ring Segment /w ???

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 302
Age : 27

11. In-Ring Segment /w ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 11. In-Ring Segment /w ???   11. In-Ring Segment /w ??? Empty30/3/2024, 17:49

Rampage Saturday Night написа:
Каква ще е изненадата в програмата? Не превключвайте каналите, защото `Rampage Saturday Night` продължава с пълна сила..

___________________
11. In-Ring Segment /w ??? Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

11. In-Ring Segment /w ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Segment /w ???   11. In-Ring Segment /w ??? Empty5/4/2024, 23:10

11. In-Ring Segment /w ??? F4hxRIa



11. In-Ring Segment /w ??? AP1GczP2epO4CE3wAIVi34YVQHZ7xwx6X-AVKUU8io4IATOMjPnAqHF9Mr0_krCBBmfwxHMh6h-svOF9F5HUg_X6QuKRpR20x3F2mzly6jO_EINX15J8oRgkIssAQqcTxqG7S9LrlW-_RxUNEyz1yWjpAJeL=w320-h180-s-no-gm?authuser=0

IT'S OKADA! "The Rainmaker" е изненадата на вечерта, доколкото може да се нарече такава, след като миналата седмица направи неформално участие в сегмент с Eddie Guerrero в азиатски ресторант. Преди този момент въобще нямаше предпоставки, че ще видим Okada отново. За незапознатите японската мега звезда загуби последната си среща, в която се изправи за световната титла на компанията срещу Will Ospreay, с когото има дълга история. Okada загуби мача и сериите с Ospreay, който записа трета победа срещу него, срещу една за Kazuchika. Преди това Okada претърпя още две поражения - срещу CM Punk във Fight For Glory турнира и срещу Kevin Owens на PAIN XIV. Определено Okada все още не може да намери себе си и тази топ форма отпреди години, но ето сега може би ще се опита да ни върне в тези времена, когато беше номер едно в компанията и в света. Okada излиза по рампата под звуците на музиката си, като получава шумни възгласи от публиката. За много от тези хора той все още е абсолютна икона. Нека все пак не забравяме и че Okada достигна съответно до топ 2 и топ 3 в последните две мелета. Двукратният световен шампион вече е на ринга, нека чуем какво ще каже.

11. In-Ring Segment /w ??? AP1GczOp8LFMvaNQRdeOjF3lUCJpLTLDq2339_r6vTPj6Qh0QVbJoP5V5jlrmRUWLKy8GzFLOoUEHv0uUts-FCzoGltDHzGpmRBMEjU0zMzKXAH2rYhf9KaAURGxbbt3Hj8xiPTvrIQKxXN6_WEfKqJxo1bs=w320-h180-s-no-gm?authuser=0

- Total Nonstop Wrestling... Радвам се, че имам отново възможността да говоря пред вас, пред всички тези фенове на професионалната борба, които за поредна вечер са напълнили залата на най-великата федерация в света! Не бях промълвил и дума след последния си неуспех преди близо една година на най-голямото шоу за годината... Знаете ли, вече просто не виждах смисъл да бъда тук и да се опитвам отново да бъда най-добрият. Аз вече бях години наред в тази позиция, след като вече нямах физическия и емоционалния ресурс отново да бъда там - нямаше смисъл и да се опитвам да се връщам... За мен TNW вече беше затворена страница от живота ми! Опитах да пробия отново към върха и пак и пак не се получаваше, загубих срещу CM Punk във "Fight for Glory", загубих в мелето точно на финалната права, провалих се и в може би последния си шанс за световната титла срещу един от най-големите си съперници и бивши съотборници - Will Ospreay. Защо въобще да продължавам? Е, миналата седмица се случи нещо, което запали отново тази искра, която беше полуугаснала дълго време! Eddie Guerrero... Не стига че нахлухте без позволение в МОЯ ресторант, ами и си позволи да отправиш няколко думи по мой адрес, които просто не трябваше да излизат от устата ти, амиго! Може да ме наричаш както си искаш, но не и 'пенсиониран has-been', какъвто се осмели да ме назовеш... Може да не успях да спечеля, но стигнах до второто място в тазгодишното меле и спомни си - кой беше този, който те изхвърли от ринга тогава? Да, точно така! Аз те изкарах от мача и съсипах надеждите ти да се биеш в главния мач на най-голямата сцена! Предполагам, все още помниш вкуса на онзи Rainmaker, с който едва не ти откъснах главата тогава? Е, дори и да си го забравил... Нямам никакъв проблем да ти го припомня! Надявам се, че си ме разбрал правилно, защото това е официално предизвикателство и съм готов да приключа с теб, когато пожелаеш! Защото не ти, а аз съм едно от най-големите имена, стъпвали на този ринг, не ти, а аз бях на път да подобря рекорда за най-дълго царуване със световната титла, аз бях и този, който участваше в няколко главни мача на PAIN, докато ти дори не беше на сцената! Чу ли ме, амиго... Това е краят на авантюрата ти тук!

Geor4, JohnnyZ, Yuliyan, Scroller, TheAnimal and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 211

11. In-Ring Segment /w ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Segment /w ???   11. In-Ring Segment /w ??? Empty7/4/2024, 08:48

По-рано тази вечер:

11. In-Ring Segment /w ??? NI5Ijdx

Виждаме пристигането на Еди Гереро, мениджърът на Великият Либератор - Сами Зейн, който миналата седмица шокира света с това, че ще участва в главният мач на Пейн, в сблъсък за Световната Титла в Тежка Категория, където ще има шанса за първи път в кариерата си да спечели най-престижната награда на този бизнес. И всичко, което е постигнал до момента до голяма степен се дължи именно на този човек, 'The Latino Heat', Еди Гереро. Той приижда с един от своите невероятни Low-rider-и и е готов да заеме позиция край своят приятел, който миналата седмица претърпя загуба. Интересно е да разберем дали те ще имат някакво участие днес, тъй като по план график нямат такова, но дори и без да са schedule-нати, със сигурност са достатъчно нагли, за да се появят пред хората. Виждаме обаче, че Еди паркира до някакво доста лъскаво возило, а след като слиза от своето започва да ходи с бавна крачка и да го оглежда. Погледнете палтото му само, едно към едно с това на легендарният Undertaker. Еди стига предната част на колата и засича шофьора...

11. In-Ring Segment /w ??? Xb17dPe

Eddie - Que pasa, holmes? Как се казваш, как се казваш?

Driver - Шарли.

Eddie - Шарли, amigo, los hablas español?

Driver - Sí.

Eddie - Еее, ти си мой човек, de mi raza! Mucho gusto, man! Ей, ей, искам да те попитам нещо, човече, на кого е тази лъскава кола?

Driver - Este señor Kazuchika Okada.

Eddie - Señor Okaaadaa?...


11. In-Ring Segment /w ??? GZFpUaR

Чухте много правилно, Казучка Окада е в сградата! Дали има нещо общо със случилото се миналата седмица и дали ще видим присъствието му, или е тук просто като фен и приятел, който иска да се наслади на добро шоу в седмиците преди най-голямата сцена на сцените? Със сигурност Гереро не е особено доволен от присъствието на японеца, съдейки по изражението му нещата явно може да излезнат извън контрол. Положението със сигурност е интересно, ще видим как ще се развият събитията.

JohnnyZ and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 211

11. In-Ring Segment /w ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Segment /w ???   11. In-Ring Segment /w ??? Empty7/4/2024, 08:58

След промото на Окада:

Връщаме се отново след рекламите, а камерите все още преследват една от най-знаменитите суперзвезди, които някога са били в тази компания и един от най-запомнящите се Световни Шампиони някога - Казучка Окада. Той направи силна заявка, че иска да има среща с Гереро, който се държа доста неуважително с него миналата седмица. Истината е, че Окада е в перфектна форма и няма никакви признаци да е изгубил форма. Сблъсък между тях двамата определено ще бъде интересен, но вероятно няма да се случи, защото Гереро така и не отговори, а вероятно няма и да го направи, защото самият той твърди, че на първо място е мениджър и след това е суперзвезда. Той иска Зейн да вземе победата на Пейн, а това означава, че не трябва нищо друго да го разсейва, по каквато и да е причина. Целият му фокус трябва да е над мача за Световната Титла, независимо дали това ще открадне от неговата кариера или не. Камерите обаче спират да се движат и запечатват шокираното лице на Окада...

11. In-Ring Segment /w ??? 6AMH9SJ

Kazuchika Okada - КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ Е СЛУЧИЛО С КОЛАТА МИ? КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО С ШИБАНАТА МИ КОЛА, МАМКА МУ? КЪДЕ СА МИ ДЖАНТИТЕ? КЪДЕ... ЕЛАТЕ ТУК, СКАПАНИ КУЧИ СИНОВЕ! КАКВО ПРАВИХТЕ ДО СЕГА, НАЛИ СТЕ НАЕТИ, ЗА ДА ОХРАНЯВАТЕ, МАМКА МУ, КАКВО СТЕ ОХРАНЯВАЛИ? ПУШЕНЕТО НА ЦИГАРКИ В РАБОТНО ВРЕМЕ Е НЕПРИЕМЛИВО, ЗАЩОТО ВИЖДАТЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА! БЕСЕН СЪМ, А ВИЕ ЩЕ ГО ОТНЕСЕТЕ, ЗАЩОТО СТЕ ПРЯКО ОТГОВОРНИ ЗА ТОВА! КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ СЛУЧИ С МОИТЕ ДЖАНТИ? ЗНАЕТЕ ЛИ КОЛКО ПАРИ СТРУВАТ? НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ДАЛИ ГИ ПРИТЕЖАВАТЕ ИЛИ НЕ, ЩЕ ДЪРЖИТЕ ОТГОВОРНОСТ ИЛИ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА ДЖАНТИТЕ, ИЛИ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА СУМАТА, КОЯТО ЩЕ ПОКРИЕ ЗАКУПУВАНЕТО НА НОВИ...

JohnnyZ and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 211

11. In-Ring Segment /w ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Segment /w ???   11. In-Ring Segment /w ??? Empty7/4/2024, 09:29


11. In-Ring Segment /w ??? OCPqfcC

11. In-Ring Segment /w ??? 9AnWnPO

МАМКА МУ, ТОЙ Е БИЛ! КУЧИЯТ МУ СИН! Имаше нещо гнило още с физиономията му, която видяхме когато пристигна в залата. Нещо съвсем не е наред в главата на този човек. Как може да си мислиш, че ще се разминеш с това да откраднеш от една от най-големите суперзвезди не само на тази компания, но на целият бизнес като цяло? Гереро е полудял, той отдавна не е с всичкия си, още от момента в който престана да враждува със Зейн, а вместо това стана негов мениджър. Не мога да повярвам колко нагъл може да бъде един индивид. Тази негова наглост прекрачва всякакви граници с това, че го виждаме как буквално 'дефилира' по апрона с една от откраднатите джанти, крачейки надолу по рампата, търкаляйки я заедно с него. Ако в този момент заради наклона джантата загуби равновесие и падне на борда си, Гереро ще е отговорен за надраскването на златното й покритие, което има естествени златни частици за които Окада е платил хиляди...

11. In-Ring Segment /w ??? BFACA44

Ladies and Gentlemen,
Making his way to the ring,
from El Paso, Texas,
Weighing in at 220 pounds,
He is Sami Zayn's personal Manager,
THE LATINO HEAT
EDDIE GUERRERO

11. In-Ring Segment /w ??? VsjXQ7q

Междувременно камерите се сменят постоянно между излизането на Гереро и разочарованата реакция на Окада, който прави все по-разочаровани физиономии, знаейки, че тази мексиканска отрепка може да нанесе щети, които ще отнемат много пари и време за отремонтирането им. Наглостта му дори прекрачва всякакви граници като той повдига джантата и започва да дриблира, надявайки се гумата да отскочи от пода. Не е за вярване, такива хора трябва да бъдат заключвани от органите на реда. Последният път в който видяхме някой да се ебава с чуждата частна собственост бе Голдбърг, като действията му в последствие му костваха и кариерата. Ако Рийгъл гледа това, той със сигурност също няма да е доволен, защото именно неговата лимузина бе пострадала тогава и персоната му е много добре наясно какво означава някой да се ебава с частната ти собственост. Но достатъчно сме говорили на тази тема, Гереро е изправил джантата по средата на ринга и прави знак да му дадат микрофон, явно има отговор за Окада...

11. In-Ring Segment /w ??? D6Twx9H

11. In-Ring Segment /w ??? OCPqfcC

11. In-Ring Segment /w ??? PffualF

- Kazuchika Okada... KA-ZU-CHI-KA O-KA-DA! Мамка му, настръхвам само като го крещя, какво ще кажете вие? Така де, не мога да повярвам, че този рус gringo излезна от дебрите на своята 'пенсия' и някак си успя да се промъкне в екшъна. Чухте ли само колко беше мазен този arquero de mierda? "НаЙ-вЕлИкАтА фЕдЕрАцИя На сВеТа", "РаДвАм Се, чЕ иМаМ вЪзМожНосТ дА гОвОря пРеД ВАс"... Gringo, cállate, holmes! Никой не го ебе за това, че ти някога си бил някой и си постигнал нещо в тази федерация. Всичко, което чух тази вечер бяха оправдания, оправдания, оправдания. От великият 'Rainmaker' си се превърнал във великият 'CryBaby'. Е, есе, понеже липсва 'Maker' в името, но пък има 'Baby', мога да покажа на хубавата ти жена как се правят бебета, esse. Хаха, не, не, шегата на страна. Знаеш ли какво ще ти кажа, Окада, самият ти започна разговора с това как си губил и губил и губил, което само затвърди моите думи, че си един has-been, който разчита на името си, което е изградено на стари лаври. Това, което е Еди Гереро е едно от най-нашумелите имена в този бизнес. Аз и ти, holmes, ние не сме една и съща категория. Оо, да, не трябва да има грешка, ти си по-голям, по-силен и по-лош. Но знаеш ли каква е основната разлика между теб и мен? Аз имам стратегическо мислене, amigo. Няма значение срещу кого ще се изправя, винаги мога да победя, 'cuz I LIE ... *crowd pop* ... I CHEAT ... *Гереро поглежда към джантата на която е седнал* ... AND I FUCKING STEAL! Окада, виж как стоят нещата, приятел. Аз съм зает на Пейн и нямам време да се занимавам с теб, за това 'предизвикателството' ти можеш не просто да го считаш за отказано, ами да го вземеш в ръце, да го сгънеш ... И ДА СИ ГО НАВРЕШ В ЖЪЛТИЯ ЗАДНИК! Що се отнася до тези бебчета... вече имам купувач, който ще даде доста тлъста сума за тях, а парите мисля да ги поделя с моят приятел Сами. Успех със самосъжаленията ти, gringo! VIVA LA RAZA!

11. In-Ring Segment /w ??? Y1YTiRl

JohnnyZ and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. In-Ring Segment /w ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Segment /w ???   11. In-Ring Segment /w ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. In-Ring Segment /w ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. In-Ring Segment with ???
» 3. In-Ring Segment /w FTR
» 4. In-Ring segment with ???
» 8. In ring segment with Carmella
» 11. In-Ring Segment /w The Rock

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 542-
Идете на: