Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. Segment /w Christian Cage

Go down 
АвторСъобщение
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 273
Age : 27

10. Segment /w Christian Cage Empty
ПисанеЗаглавие: 10. Segment /w Christian Cage   10. Segment /w Christian Cage Empty30/3/2024, 17:48

Rampage Saturday Night написа:
Cage отново премина границата миналата седмица с поредна атака срещу Chris Jericho, но `The Painmaker`въобще не остана длъжен и прецака шансовете на `Captain Charisma` да влезе в мач за Defiant титлата. Каква ще е реакцията на Christian и има ли потенциал да видим Chris Jericho vs. Christian Cage - Part III?

___________________
10. Segment /w Christian Cage Hq720
Върнете се в началото Go down
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 273
Age : 27

10. Segment /w Christian Cage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Segment /w Christian Cage   10. Segment /w Christian Cage Empty3/4/2024, 18:42

Тепихът е напълно преобразен, и изненадата е налице! Не сме очаквали, че тази вечер ще станем свидетели на завръщането на "THE PEEP SHOW", но забога - дори няма планиран гост. Канадецът съвсем скоро ще излезе, а това означава, че в залата ще настъпят мощни освирквания. Но наред с това, няма човек в арената тази вечер, който да не се интересува поне малко от онова, което Christian има да каже, особено след две поредни позорни загуби - едната от Chris Jericho, а другата от L.A. Knight, благодарение на Chris Jericho.


Ето го и него... "Captain Charisma" се показва в началото на рампата, изтупан и пременен с риза и панталон. Въпреки всичко той бива оплют от препълнената зала с фенове. Това обаче вече сякаш вече не му влияе и той продължава с бавна походка към ринга. Cage започва да се кара с един от феновете на първите редици, който му показва среден пръст. Плакати срещу него също са вдигнати. Канадецът е готов дори да се нахвърли с тупаници на един от предните редици, но това може да доведе до жестоки последици. Омразата към Cage е огромна, но може би само той си е виновен.

10. Segment /w Christian Cage R0EuSOz10. Segment /w Christian Cage ZmI32up

Christian се качва на ринга, а след това прави обичайния си taunt, качвайки се на второто въже. "The Instant Classic" слиза от въжетата, а музиката му притихва, но не и обидните думи по негов адрес. Cage подвива ръкавите на ризата си, а след това иска микрофон от Announcer-a и мигновено получава такъв, след което започва да говори:

10. Segment /w Christian Cage DDAn1Zk

- CHRISTIAN IS HERE... BETTER THAN EVER! *BOOOOOO!* Вървейки по тази рампа, идвайки към този ринг, заставайки пред всички вас в главата ми се въртеше един въпрос. Защо името на това шоу е такова? Защо The Peep Show? Вие не сте важни, може би е време за промяна. Не може шоуто ми да носи името на отрепки като вас, на абсолютни предатели, на мързеливи задници като вас. Слагам край... *BOOOOO* Млъкнете! Запомнете този ден, запомнете тази дата, защото точно сега ще се случи нещо запомнящо се, това е революционно решение! Това шоу от днес нататък се казва - Шоуто на Christian! ТОЧНО ТАКА! ЗАЩОТО НЕ ВИЕ СТЕ ВАЖНИТЕ, А АЗ! АЗ ПРАВЯ РЕЙТИНГИТЕ В ТАЗИ КОМПАНИЯ, АЗ ПЪЛНЯ ЗАЛИТЕ, АЗ СЪМ НА КОРИЦИТЕ НА ВСИЧКИ СПИСАНИЯ, МОЯТ ПРОФИЛ В TWITTER Е НАЙ-СЛЕДВАНИЯ, АЗ СЪМ ТОЗИ, КОЙТО ВЕЧЕ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 5 МЕСЕЦА СЕ БИЕ DAY IN AND DAY OUT, I AM THE ONE THAT OUT-WORKS EVERY SUPERSTAR HERE, A СЪЩО ТАКА ЩЯХ И ДА СЪМ DEFIANT ШАМПИОН НА ТАЗИ КОМПАНИЯ МНОГО СКОРО, АКО НЕ БЕШЕ ... CHRIS JERICHO!*BOOOO* Такива хора ли харесвате? Страхливци? Явно и вие самите сте такива и намирате в себе си в този позор за кеч индустрията. Но хей, хей, хей... Предпочитам да му кажа всичко в очите, предпочитам да излея душата си пред него, а след това да го размажа в средата на този ринг, така ще всички ще разберете кой наистина заслужава уважение, ще видите и падението на вашия така наречен герой. Ще видите, че това, което се случи преди 2 седмици бе чист късмет и чиста случайност. Нещо, което рядко може да се случи на Jericho, но уви - случи се. И след този обрат за него, като че ли акциите му се вдигнаха прекалено много за да реши да ме прецака, и ултимативно да си осигури още един терен с мен. Но преди това ....... Chris Jericho си е осигурил терен с The TNW Global Champion - The Rock. Защо ли не се учудвам? За пореден път TNW дава път на грешните хора. Но ще се престоря, че Main Event-a тази вечер е един огромен fluke и вместо да се самосъжалявам, че не съм в него, ще сторя нещо различно. Ще наблюдавам всяка една секунда от него. Ще се възползвам да намеря още от слабите места на Chris, които неминуемо ще изпъкнат. Ще се наслаждавам на всяка минута от ултимативният beat-down, който Jericho ще понесе от суперзвезда, която е на светлинни години от него, и в удобен момент - ще срещна Chris отново лице в лице, за да уредим сметките, които самият той смята, че още не сме. Има ли шанс да наблюдавате Chris Jericho vs. Christian Cage - PART III? Не го заслужавате, мерзавци, но смятам да затворя тази страница, и да сложа край на цялата книга много, много скоро. Защо не на Pain XV "WHEN ALL STARS ALLIGN"??? JERICHO, IT`S ABOUT TO GO DOWN...... DO YOU SMELL WHAT CHRISTIAN CAGE IS COOKIN`!?????


Christian хвърля микрофона настрана и се изплюва подигравателно на тепиха, който много скоро ще е арена на битка между Jericho и The Rock. "The Instant Classic" дори си позволи да ползва запазената марка на Global шампиона. Той слиза от въжетата, а музиката му отново оглася залата, което води до още освирквания. TNW Rampage Saturday Night continues..

___________________
10. Segment /w Christian Cage Hq720
Върнете се в началото Go down
 
10. Segment /w Christian Cage
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Backstage Segment with Christian Cage
» 10. In-ring Segment /w Christian Cage
» 6. Segment /w Christian Cage 'via satelite'
» 3. In-Ring Segment /w the returning Christian Cage
» 8. Steel Cage Match > CM Punk vs. Christian Cage

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 542-
Идете на: