Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. In-Ring Segment /w Roman Reigns

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 273
Age : 27

4. In-Ring Segment /w Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: 4. In-Ring Segment /w Roman Reigns   4. In-Ring Segment /w Roman Reigns EmptyСъб 30 Мар - 17:38

Rampage Saturday Night написа:
Reigns успя да спечели мача си срещу Miro миналата седмица, и по този начин става сигурен претендент за Defiant титлата. Какви ще са думите на Roman към настоящия шампион и с каква заявка ще влезе той в предстоящото меле?

___________________
4. In-Ring Segment /w Roman Reigns Hq720
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 635
Age : 19

4. In-Ring Segment /w Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-Ring Segment /w Roman Reigns   4. In-Ring Segment /w Roman Reigns EmptyСря 3 Апр - 23:35


4. In-Ring Segment /w Roman Reigns CFM2DZS

Corey Graves: Пред погледите на многомилионната публика, озарява звезда, чието изкупление тепърва започва! В зорите на тези тежки дни за Reigns, той успя да предотврати пълния си погром взимайки ценна победа над българина, Miro! Победа, чието значение е много повече от просто средностатистическа победа за Reigns! Тази победа, може да значи за Reigns... всичко! След толкова дълготрайно чакане, кръв и пот, той отново намери смисъл да продължи да се труди за тази компания! Тежки дни бяха превзели Roman Reigns, той не бе същия като преди, днес обаче! Днес, той отново показва тази любима за него енергия, която наелектризира цялата арена. Въпреки това, все още омразата около него е доста обширна. Не веднъж сме виждали, какви ли не негативни реакции и ужасяващи коментари по адрес на многомилионната супер звезда!
Michael Cole: Прав си, колега! Но както казахме, нова страница бива отворена за бившия световен шампион. Той през изминалата седмица, успя да вземе изключително важна победа срещу Miro, която му гарантира двубой за Defiant титла на тазгодишния Pain! И имайки предвид лошата форма на Reigns в последните седмици, то наистина е невероятно как винаги успява да си отвори врата за нова титла! Кой знае, този път може да бъде различно от преди? Този път може след вечерта на Pain, самоанеца да си тръгне като нов Defiant шампион, а след това отново да видим Reigns, който толкова добре познаваме! Уважаеми зрители, моментът настъпи! След толкова дълго мълчание, Reigns отново ще проговори! Той пожелава микрофона, а ние нека чуем внимателно какво ще ни каже бившия световен шампион. Нека чуем за неговите намерение и важния мач на предстоящия Pain!
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 635
Age : 19

4. In-Ring Segment /w Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-Ring Segment /w Roman Reigns   4. In-Ring Segment /w Roman Reigns EmptyЧет 4 Апр - 0:11

4. In-Ring Segment /w Roman Reigns AMWts8BycxZHCRwtByPGkATyC_v4ZHO7aQ-pAS1PxIGwgxYOXmgi060kLJY6Ltzh0syExlzdfoLqpk3tNF7anguxf3yzsRsOXnGQTboCWu_F7ku9cmDsp8En8b1uhf_XY4OVxMKQnZIbh3mZM5XlTn6ByEnd=w320-h180-no?authuser=0

- NEW ORLEANS, LOS ANGELES... ACKNOWLEDGE ME! *booooooo! Now shut your mouth! В интерес наистина, представлявайки толкова голяма индустрия като Hollywood, имайки толкова големи успехи зад гърба си, озаглавявайки най-големия турнир в тази компания, то аз достигнат до заключение. Подобни смехотворни титли като Sacrifice титлата, единствено могат да ми опетнят името. Та погледнете кои кечисти са притежавали тази титла. Освен тази пародия на кечист, Sami Zayn, също я е държал и Jay White? И вие също, не можете да си представите моето име с тези две, нали? Малко преди двубоя ми за титлата, отново се срещнах с мениджъра на тази компания. Който ми каза, че дори и да загубя двубоя със Zayn, то аз на предстоящия Pain ще се боря за Defiant титлата! А знаейки кой представлява тази титла, то аз моментално избрах този път. Предпочетох да загубя двубоя със Zayn и поема този път... Cm Punk, в момента освен моя бивш мениджър, притежаваш и бъдеща моя титла! От първия ден на завръщането ми, ми се пречкаш. Пожелах отново Paul Heyman да бъде мой мениджър, но вече беше зает от теб. Въпреки всичко, не веднъж съм доказвал на тази компания, че PAIN е моя турнир! Турнира на който станах световен шампион! Турнира, който успях да превзема тази компания! Така че на предстоящия Pain, въпреки всичко преживяно. Въпреки моите поражение, моите трудни мигове... аз отново ще докажа who is The Head Of The Table! Отново името ми ще бъде позлатено върху чисто нова титла, този път Defiant... А след това... YOU WILL HAVE TO ACKNOWLEDGE ME!
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 987
Age : 23

4. In-Ring Segment /w Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-Ring Segment /w Roman Reigns   4. In-Ring Segment /w Roman Reigns EmptyЧет 4 Апр - 13:49



4. In-Ring Segment /w Roman Reigns SVt2y 4. In-Ring Segment /w Roman Reigns SVt2e

Ето това е човек, който едва ли би изпълнил желанието на Роман Рейнс. След няколко дни тези двамата ще се срещнат на Pain в битка за Defiant титлата, която е притежание на CM Punk. Knight дойде с гръм и трясък, феновете са на негова страна, а Роман не се усмихва. Той е видимо изнервен от появата на този човек. Напрежението се покачва още и още. Защо Knight е тук? Защо му е да се меси в промото на Roman Reigns. Knight бързо се озова на ринга и съвсем неочаквано за нас той протегна своята ръка и може би за първи път ще уважи свой опонент. Не мога да повярвам, че това ще се случи и...

4. In-Ring Segment /w Roman Reigns SVt2B

И точно, когато си мислиш, че той се е променил и ще уважи Роман, Knight действа подло и го бутна. Reigns явно не очакваше подобно нещо и падна на земята , а това дава възможност на LA да го налага с юмруци по главата. Удар след удар, а Рейнс се опитва някак да го блокира. Knight спря с юмруците и приканва Reigns да се изправи, за да забие BFT! Reigns се изправя на крака и Knight посяга, но Роман блокира и виждаме Гилотината. Гилотината е факт и Knight може би вече съжалява за своето решение. Какво ще направи Knight? Ще успее ли някак да се защити. LOW BLOW BY KNIGHT! ГИЛОТИНАТА ПРИКЛЮЧИ, ЗАЩОТО KNIGHT УДАРИ ROMAN REIGNS В ТОПКИТЕ! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ЧЕ Е СПОСОБЕН НА ПОДОБНО НЕЩО! Рейнс е на колене, а сега е повален и на земята, защото пое силен ритник в главата. Reigns лежи в средата на ринга, а това е ясен знак, че LA Knight има златната възможност да направи нещо.

4. In-Ring Segment /w Roman Reigns SVt2J


Удар в топките, а сега лакът в сърцето. Гадна комбинация, която повали Рейнс, който от своя страна се опита да се защити, но Knight бе по-хитрия в тази ситуация. Музиката на Knight бе пусната, но той взе микрфон и в момента дава сигнал музиката да бъде спряна. Какво ли ще каже?

4. In-Ring Segment /w Roman Reigns SVtS2

- LET ME TALK TO YA! ROMAN REIGNS! Твоето промо преди малко ме насълзи и нямаше как да не се появя. Изключително си прав, че титла за която аз и ти ще се борим е държана от абсолютни глупаци, но ти забрави да споменеш нейното бъдеще. Настоящето за нея не е важно, но нейното бъдеще е по-важно. Тази титла ще има нов шампион и всеки един човек в тази зала знае кой е човекът, който ще издигне тази титла от пепелта и това е L-A KNIGHT! YEAAAAAH! ТИ ЗАБРАВИ ДА СПОМЕНЕШ THE MEGASTAR И БЕ НАКАЗАН! ТОВА ВАЖИ И ЗА ВСИЧКИ! НЕ МИ ПУКА ДАЛИ ИМАТЕ МАЧ ИЛИ ПРОМО, ТАЗИ ВЕЧЕР LA KNIGHT ЩЕ ХОДИ НА ЛОВ И ВИ ГАРАНТИРАМ, ЧЕ ЩЕ СЕ РЕЖАТ ГЛАВИ И ЩЕ ПАДАТ! CAUSE WHOSE GAME THIS WITH EVERYBODY SAYIN... L-A KNIGHT! YEAH!

Силни думи от Knight, но има лек проблем за него. Идва охрана, която ще го прибере и може би махне от това шоу. Reigns бе първия атакуван и Knight спомена, че няма да е последния, но това което се случва в момента ще промени плановете му. Дали това ще се случи? Никой не знае, но останете с нас, за да разберете!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. In-Ring Segment /w Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-Ring Segment /w Roman Reigns   4. In-Ring Segment /w Roman Reigns Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. In-Ring Segment /w Roman Reigns
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. In-Ring Segment /w Roman Reigns
» 5. In-Ring Segment /w Roman Reigns
» ME: In-ring segment with The TNW Undisputed Champion Roman Reigns
» 13. In-Ring Promo With Roman Reigns
» 7. In-ring promo with Roman Reigns

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 542-
Идете на: