Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!!

Go down 
+8
SUPREME.
Geor4
Pete Apple
Rainmaker
Dikoff
Manqk1
Yuliyan
VaskoMetala
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 207

Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!!   Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty28/3/2024, 14:30

Момчета, изслушах всичките 3 часа. Наистина много добре са изкарани нещата на масата и смятам, че се върви в правилна посока и съм оптимист, че промените, които се планират ще са положителни за форума. Що се отнася до съветите за новите потребители, лично моето мнение от когато бях нов е, че винаги във форума има един човек, който може да е вдъхновение за основата на твоят личен образ. Подкрепям това, което Адам каза, че е хубаво да видите стари мачове и ако стила на някой потребител ви хареса, то да разгледате и други негови мачове. С всички години за които форума съществува са се състоили толкова много 5 звездни мачове, че ако извадим само тях сигурно ще имаме контент равняващ се на няколко месечна ежеседмична игра. Направи ми впечатление и нещо друго, което по мое разбиране на това, което чух не бе категорично казано, но е факт - TNW не е екипа, TNW сме всички. Няма значение дали си част от екипа или не, всеки е отговорен за всяка една точка от развитието на останалите, което взето заедно е развитие на форума. Трябва да се стараем да сме активни, трябва да се стараем да се надграждаме и трябва да се спомене, че вианги когато някой има някакво виждане за каквото и да е, било то буукинг или някаква методика на работа на екипа, той може да го коментира с хора от екипа и ако идеята е достатъчно добра, тя да се имплементира. Дискусията е основната точка, която може да води до прогрес. И в този ред на мисли, спомена се и за стари играчи, които се сърдят, че при завръщането си ще започнат да губят. Лично моето мнение е, че това е нещо напълно нормално и ако искаме движение напред, то тогава 'ветераните' трябва да правят път на по-новите от тях. Също, според мен когато има един нов образ, не е задължително той да взима серия от победи веднага, или да бъде пушван само защото стария образ на същият човек е бил добър - напротив, началото според мен трябва да е бавно, а ако този човек има какво да 'сложи на масата', то този образ трябва да е пушван, за да може да остане приятен спомен у потребителите, точно както бе 2019-та година, както бе споменато от Адам.

Апелирам всеки, който има свободно време да прави странични неща за форума, защото само така можем да градим като общество. Подкастите винаги са вдигали морала и се радвам супер много, че Адам и Васко направиха този прекрасен продукт. Преди време имаше серия в която се коментираха седмичните шоута, което за мен е прекалено, но може би ще е готино екипа да прави някой къс подкаст след турнирите в който да коментира защо е направил такъв буукинг, какви са били мотивите за решението даден човек да си тръгне с победа и именно да даде градивната критика, за да може този човек да надгради. Сщото е и с коментарите на турнира от останалите хора, в крайна сметка аз съм човек, който напоследък не го прави, но причината е, че не ми остава достатъчно време да чета всички мачове. Да, мога да съдя по коментарите на другите и да напиша някакъв коментар, но той няма да е стойностен. За това, стига да следите нещата, винаги оставяйте мнението си, защото изказаните мнения пораждат дискусии, дискусиите водят до идеи, а идеите водят до промени, които пък от своя страна водят до прогрес.

Rainmaker, Adam and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dikoff
TNW Defiant Champion
TNW Defiant Champion
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 164

Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!!   Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty28/3/2024, 22:15

Абсолютно съм съгласен с предното мнение. Аз също го изгледах целият подкаст и мога да кажа, че приемам да участвам в следващият. Много добри отговори от страна на Адам, но то и друго не сме очаквали. Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 1f603

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2365

Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!!   Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty29/3/2024, 03:52

Напоследък не ми се случва да ангажирам вниманието си с нещо в продължение на три астрономически часа, поради липса на достатъчно свободно време, но този подкаст определено успя да задържи интереса ми. Имаше много въпроси към екипа в последно време и Адам като един главен админ успя не просто да отговори на тях, но и го направи доста изчерпателно, за което го поздравявам. Смятам, че внесе достатъчно яснота около нещата, които се случват във форума в момента, както и тези, които предстои да се случат в близко бъдеще. Личи си, че момчето е поело отговорност и е сериозно, а най-хубавото в случая е, че го прави с желание. Смятам, че на този етап той и екипът му са правилните хора, които да вдъхнат живот на форума. Самият факт, че за него това не е просто игра, а страст и любов говори достатъчно.

Направи ми впечатление, че на няколко пъти се споменаха едни петима човека, които с години са въртели форума помежду си. Не знам кои са въпросните петима човека, които визираше Адам, но предполагам, че аз и Казаков спадаме в това число. Да, със сигурност допуснахме някои грешки по време на управлението си, но нека не забравяме, че когато Пеши бе главен админ на форума, Славчов спечели мелето, като в последствие стана световен шампион на PAIN. Когато аз бях главен админ на форума, същото нещо се повтори, само че с Фараона - меле, main-event на PAIN и световна титла. Впоследствие това явно се превърна в тенденция, защото и тази година виждаме историята да се повтаря в лицето на Васко, което означава, че за трета поредна година ще наблюдаваме едно "свежо лице" в главния мач на PAIN. Така че не смятам, че аз и Казаков сме се възползвали от властта си в името на лични облаги и за останалите сме оставили само трохите. Точно обратното. Аз самият не съм припарвал до титла през последните три години, нито по време на мандата ми като главен админ, нито преди това. Казаков също имаше един доста дълъг период на "суша". Да, може би по една или друга причина не съм дал шанс и поле за изява на някого, но то е било, защото на онзи етап, в моите очи той все още не е бил готов. Така че тези въпросни петима човека за мен по-скоро се свеждат до трима. Не смятам да споменавам техните имена, нито да отговарям за техните действия.

Нямам търпение да видя какви точно ще бъдат споменатите промени от Адам и се радвам, че екипът е готов да предприеме тази крачка. Промяната е нещо хубаво, нещо неизбежно, колкото и страшна да изглежда понякога. За да се развива едно нещо, то трябва непрекъснато да се променя. Самата игра няма почти нищо общо с това, което е била в началото. Да, може би е малко рисковано тези промени да навлизат точно по време на PAIN сезона, но аз вярвам, че ще бъдат за добро. Екипът трябва да бъде смел и да не се страхува да експериментира, докато не намери правилната формула за успеха. Смятам, че разполагат с доста приличен roster, от тях зависи как ще го използват и дали ще успеят да извлекат максимума от него. Разбира се играчите също трябва да дадат всичко от себе си, защото това е двустранен процес. Още веднъж поздравявам водещия Васко и госта му Адам за подкаста и с нетърпение очакваме следващия епизод!

Rainmaker, Adam, Dikoff and enelooo харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
enelooo
Moderator
Moderator
enelooo


Location : Варна/Хасково
Join date : 20.09.2023
Posts : 108
Age : 26

Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!!   Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty29/3/2024, 05:21

Аз го повтарям на прост език, тъй като мене така са ме учили. В колектив всичко става и такива глупости, но в края на деня, хората които ги е грижа, тези които го правят са тези хора дето са причината че седи форума! И се оказах прав отново, дори непризнато! Евала за подкаста, евала за труда! Народе това е направено от хората за хората, така че ако не сме всички и не го правим няма кой друг!
Измислих лаф за "за толкова стигна, музиката" защото критика винаги ще има, въпроса е да се работи по въпроса от всеки както може, нали дали ще е в това да се канят хора, да се пишат добри постове за да стават мачовете итн. Знам че съм прав но ако не сме ние... нема кой да е! Евала!

___________________
Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Jon-mo11
TNW> 0/0/0 <TNW
1x TNW DEFIANT CHAMPION w Claudio Castagnoli (8/3/3)
Линкове:
Други акаунти:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/enelooo.GaminG
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 835
Age : 32

Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!!   Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty29/3/2024, 16:14

Аз искам на първо място да благодаря на Васко, че за пореден път се съгласи да направим нещо, което в моите очи, а и след това уши беше адски добро. Загърбихме различията с него, като смятам, че сме надраснали 'свадата' и е време да погледнем към един свеж път и светло бъдеще - доброто на форума като цяло. Благодаря на всеки един от вас, който зададе въпросите, най-вече на тези, които го направиха спрямо самия форум и развитието му под въздействието на новия екип, в това лице и аз самия. Благодаря и на Васко, че ме изненада със свои въпроси, които също бяха свързана с порадилата се дискусия преди дни - относно нови играчи, развитие, комуникация и най-вече - един цялостен процес! Благодаря, огромно благодаря!


Ще кажа няколко думи за това, което @JohnnyZ написа, като първо искам да отправя уважението си към него, не само като играч, но и като човек, който споделя едно мнение с нашата 'хорда', за начина по който трябва да се движим, подкрепяме и развиваме. Искам да кажа, че за 'въпросните пет души' - не говоря дали те са били част от екип или приближени до него. Бъдете сигурни, че в това число не влизате нито ти(Johnny), нито Казаков. Моят намек бе, че преди време имаше една малка шепа хора, която каквото и да се случваше, въртеше всичко и смяташе, че печелейки виртуални отличия са победители и в живота, но в крайна сметка аз го казах на няколко пъти, за мен това е любов, не само страст и хоби и аз не бих търпял подобно отношение спрямо останалите, които поддържат кръвта вряла, само защото някой конкретно иска да си чеше егото. Не успорвам работата ви, като точно думата 'свежест' е разковничето за промяната и тя просто трябва да се случи, както виждате го правим - опитваме се. И последно, да, каквото било - остава си в миналото, не можем да отговаряме за действията на хората, без значение кои са те! Поздрави!


И накрая - още едно огромно благодаря на Марто, който не само за мен винаги е бил много повече от играч, както казах специален, брат! Той не само е изслушал подкаста, но си е направил труда всеки един важен момент да го отбележи, за да бъде удобен за всички нас! С него никога не съм имал момент на неразбирателство - мислим еднакво, а е очевидно, че той споделя стереотипа на работа на екипа и е готов да влезе и с двата крака при необходимост, без значение за какво. Такива трябва да бъдем всички - да си помагаме, разбираме, да сме постоянни в действията си и да развиваме все повече и повече това място, защото то е наше! Благодаря и на 'моите хора' от екипа, които всеки ден лишават времето си, за да може да споделят нови виждания за идеи, процеси, тип на комуникация и начин за набиране на нова свежа кръв в лицето на играчи, които да продължат развитието! Благодаря и на всички вас, като това е най-малкото, което мога да кажа! Не съм 'цвете', грешки съм допускал тук много, но именно сърцето ме връща обратно, защото чувствам това място като свое, независимо 'кой, как и какво'! Всеки е добре дошъл, с нови идеи или правила, тип на работа, което да е най-вече улеснение за всички нас, а цялото това нещо да не спира да ни задоволява, затова го правим - заради Total Nonstop Wrestling! Защо? Защото това не е просто игра, а начин на живот!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:

JohnnyZ, Rainmaker, TheAnimal and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7276

Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!!   Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty29/3/2024, 21:19

Поздравления и на двамата за подкаста, три часа наистина не са никак малко, но успях да го изслушам, като някои части дори ги повторих. @Adam е страхотна личност, харесвам такива амбициозни, мотивирани и взискателни хора, които държат нещата да са добре изпипани, и се радвам, че въпреки годините намира времето и мотивацията да се занимава и поддържа TNW. Може и вече да не съм активен, но е супер, че още има хора, които имат страст към играта и са нахъсани. Като че ли в момента дори се усеща един вайб от 2019, когато също мотивацията при повечето беше максимална, нямаше драми, дори и продуктът тогава вероятно да беше по-добър. Поздравявам Денката и за всичко, което върши за форума в последната половин година, както и останалата част от екипа. Интересно ми е какви промени сте замислили по формата на играта, има потенциала да е нещо свежо, стига да не попрекалите. Та, успех от мен и дано видим един зрелищен Пейн, който защо и да не се нареди сред най-добрите издания до момента!

Adam, TheAnimal and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!!   Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жертвите на Васко Метала, с гост главният админ на TNW Adam!!!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Жертвите на Васко Метала с гост Dimarata
» Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15
» Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!
» Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!
» Жертвите на Васко Метала с гост Mr Enchev - Въпроси!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: